Jump to content

ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

Recommended Posts

On 10.06.2020 at 11:15, Türk Ateist yazdı:

Aa nickli üye, foruma yalnız tebliğ yapma amacıyla geldiği ve her başlığa aynı birkaç iletiyi yazarak forumu kirlettiği için atılmıştır. Kendisine peygamberlik mesleğinde başarılar dileriz.

Benim üyeliğimi sonlandırmanızı istiyorum. 

Buraya yazdım çizdim tartıştım ama kimseye argo veya küfür kullanmadım bana yazılanlara aynı derecede karşılık verdim. Bilmeyerek birilerini kırdıysam af ola. 

Bana bu foruma yazma fırsatı veren ve emeği geçenlere teşekkür ederim.

Forumdaki yazılardan istifade ettiğim konular oldu ve üye olarak değilde ziyaretçi olarak ara ara gelip okuyacağım yazılanları. 

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • İleti 1,9k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
8 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Smile Buddha nickli kullanıcı, Atatürk'e hakaret vb nedeniyle forumdan atılmıştır.

Allah'a küfür edenler de var onları da banlasanız keşke . Her başlığın altında bir seviyesizlik bir küfür bir terbiyesizlik görüyorum , sadece inanca yönelik değil kişiye yönelik , düşünceye yönelikte küfür ediliyor bu forumda .  

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Gerçeğibulmak2 yazdı:

Allah'a küfür edenler de var onları da banlasanız keşke . Her başlığın altında bir seviyesizlik bir küfür bir terbiyesizlik görüyorum , sadece inanca yönelik değil kişiye yönelik , düşünceye yönelikte küfür ediliyor bu forumda .  

Allah var ise gelir kendisi şikayet eder, biz de hakkını teslim edip sileriz. Görürsen söyle. Biz buradayız.

Üyeliğin, özel mesajla belirttiğin isteğin üzere sonlandırıldı.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...