Jump to content

ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • İleti 1,9k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Üyeliğimi sonlandırın lütfen.

Ne fark eder ki? Senin kenarda sakladığın başka nikin vardır, onunla geri dönersin...

Delikanlı olsan, gidiyorum dedin mi çeker gidersin. Ammavelakin sende böyle karakter yok... Gidecen gidecen geri gelecen.. Maalesef forumun cezası da sensin...

Sitelerde Paylaş

asıl senin gibi admin olmamamalıydı önüne gelenin ağzına ediyorsun tamda foruma alışmışken bu lafı ettin lanet olsun be vede ben Müslümandım ama bu forum sayesine mantığı buldum yine Müslümanım ama artık yazan her şeye inanmıyorum o ahmaklar gibi,ya kardeşim ben 13 yaşındayım bunu o kafa tasının içindeki beyninin içine sok tamammı sen böyle şeyler yaptıkça insanlar soğuyor forumdan ayrılmak istiyor bak şuraya be 74 tane sayfa olmuş bu mu yani bana idiot aptal geri zekalı salak diyeceksin ama kötü söz sahibine aittir vede bunuda aklına sok öfkeyle kalkan zararla oturur ZORUNA GİTTİ İSE BENİ SİLERSİN ZATEN SİLİCEKSİN DEĞİLMİ alkışlıyorum

tarihinde yusuf islam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

asıl senin gibi admin olmamamalıydı önüne gelenin ağzına ediyorsun tamda foruma alışmışken bu lafı ettin lanet olsun be vede ben Müslümandım ama bu forum sayesine mantığı buldum yine Müslümanım ama artık yazan her şeye inanmıyorum o ahmaklar gibi,ya kardeşim ben 13 yaşındayım bunu o kafa tasının içindeki beyninin içine sok tamammı sen böyle şeyler yaptıkça insanlar soğuyor forumdan ayrılmak istiyor bak şuraya be 74 tane sayfa olmuş bu mu yani bana idiot aptal geri zekalı salak diyeceksin ama kötü söz sahibine aittir vede bunuda aklına sok öfkeyle kalkan zararla oturur ZORUNA GİTTİ İSE BENİ SİLERSİN ZATEN SİLİCEKSİN DEĞİLMİ alkışlıyorum

Comfortably Numb gerekli açıklamayı yaptığı için aynı şeyleri tekrar edilmeyecek, üyeliğin sonlandırılacaktır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...