Jump to content

ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

Recommended Posts

• İleti 1,9k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Üyeliğimin silinmesini rica ediyorum,

Başarılar.

Okey istediginiz gibi üyeliginiz silinmistir.

...Sizin modunuz millete ana avrat küfür ediyor. Bir bir laf ettiğimiz zaman yazılarım siliniyor. Neyse uzun lafın kısası üyeliğimin iptalini istiyorum..

Üyeliginiz istediginiz gibi silindi.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Adrees adlı kullanıcının (kosovalı) üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu kullanıcı istenmediği yere gelmek isteyen, gurur denen bir şeyin varlığını unutan birisi olduğunu isptalamaktan bıkmıyor.

Burada istenmiyorsun bu ne demek anlamıyormusun? Neden istenmediğin yere gelmek için ısrarcısın?

Seni atıyoruz, kovoyoruz bunlar sana birşey ifade etmiyormu, kovulmanın ne olduğunu bir düşünsene!!!

Hiç içinden "beni istemeyenleri bende istemem" demek gibi bir şeyler gelmiyormu?

Onur diye bir şeyin varlığını sana hatırlatmam hiç sende bir şeyler uyandırmıyormu?

Senin utanman gereken yerde, artık bir insan olarak senin adına inan ben utanıyorum...

Seni istemiyoruz!!!

Sitelerde Paylaş
Sevgili Oğuz, ben de aynı şeyi düşünürdüm ama IP numaraları söylüyor bunu maalesef.. Binbir yüzlü, kişilik bozukluğuna sahip biri bu..

Sevgili Dostum, IP numaralarına ne kadar güvenilebilir? Şöyle ki, eğer internet kafeden bağlantı yapılıyorsa aynı bilgisayarı farklı kişiler de kullanmış olabilir. Mesela benim başıma geldi buna benzer bir durum. Bir gün ateistforuma genele açık bir yerden bağlandım. Bir öğretmen evinin internet odasından. Linki de sık kullanılanlara ekledim. Amacım belki bir kaç kişi farkeder de okur aydınlanır idi. Ertesi gün ne göreyim. 3 kişi ateist foruma bağlanmış ve üye olmuşlar. Nereden anladın derseniz, üyelik kısmına tıkladığımda otomatik olarak bir isim(nick) listesi çıktı. O isimler de ateistforum'un üyeler kısmında da vardı. Kim olduklarını tespit edemedim ama tanımak isterdim doğrusu. Zaten çok kısa bir süre orada bulundum. Yani kısacası IP bazen güvenilir olmayabilir.

Sevgiler...

Sitelerde Paylaş
Sevgili Dostum, IP numaralarına ne kadar güvenilebilir? Şöyle ki, eğer internet kafeden bağlantı yapılıyorsa aynı bilgisayarı farklı kişiler de kullanmış olabilir. Mesela benim başıma geldi buna benzer bir durum. Bir gün ateistforuma genele açık bir yerden bağlandım. Bir öğretmen evinin internet odasından. Linki de sık kullanılanlara ekledim. Amacım belki bir kaç kişi farkeder de okur aydınlanır idi. Ertesi gün ne göreyim. 3 kişi ateist foruma bağlanmış ve üye olmuşlar. Nereden anladın derseniz, üyelik kısmına tıkladığımda otomatik olarak bir isim(nick) listesi çıktı. O isimler de ateistforum'un üyeler kısmında da vardı. Kim olduklarını tespit edemedim ama tanımak isterdim doğrusu. Zaten çok kısa bir süre orada bulundum. Yani kısacası IP bazen güvenilir olmayabilir.

Sevgiler...

Üslupları ve siyasi görüşler(nazist) de benzerdi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...