Jump to content

ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

Recommended Posts

Hesabımın silinmesi

Sevgili ateist forumu..

Bu forumu çok seven biri olarak iki defa ayrılma kararı aldığım halde tekrar dönmüş biriyim.Çünkü forumdan elde ettiğim faydayı her hisettiğimde dönüş gereği duymuş ama her tahriklere karşı da sinirlerim altüst edilmiş olarak geri dönmek zorunda kalmışımdır.Ne var ki forumdan uzaklaştırma veya banlanmanın benim için çare olmadığı görülmektedir.

Foruma bir daha dönmeyişimin yolu üyeliğimi silerek misafir durumuna düşürmemdir. Birkaç defa bunu istediğim halde forumda böyle bir sistemin olmadığı söylendi.

Lağım suyunu içmeyi bana reva gören bir platformda yazacak kadar aklımı yitirmedim ben..Bu forumda emeği geçmiş ateisti ve dinsizi herkesi ortak bir yerde toparlayabilmek için uğraşmış biri olarak bu kadar hakareti hakketmediğimi düşünüyorum.

Herşeye rağmen bu forumdaki ateistler karşılarında sersem sersem yazan dindarlar guruhunun yanında bizim gibi islamı her alanda kavramış insanlarla tartışmaktan zevk alabilmeliydiniz..Ama nakavt etmek çoğunuzun hoşuna gidiyor..Bu forumun bu hale gelmesini sağlayanlar sadece ne yazdığını bilmeyen atesit bir guruh değil onların bu mesajlarına seyirci kalan yönetimdir de aynı zamanda...

Siz siteyi iyi yönetmediniz.Bunu içim kahrolarak söylüyorum...çok kötü yönettiniz..Önüne gelen üye en seviyesiz yazılar yazabildi Hiç engelenmediler...Bizler çoğu zaman istedik bu forumda dertlere ortak olmayı...Ama bir türlü başaramadık...Hep itildik dindar olduğumuz için soğuk karşılandık.Düşman bellendik.Bunda muhakkak bizim hatalrımız da oldu.Eğer öyle olmasaydı bu hale gelmezdi..

Bunun için kendi kilşiliğimin temize çıkmasının ancak üyelik silinmesi ile gerçekleşbileceğini düşünüyorum.Lütfen bu isteğimi yerine getiriniz.

Son bir tavsiye...Hakkınızı helal ediniz.

İsteğiniz yerine getirildi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 1,9k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Adrees adlı kullanıcının (kosovalı) üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu kullanıcı istenmediği yere gelmek isteyen, gurur denen bir şeyin varlığını unutan birisi olduğunu isptalamaktan bıkmıyor.

Burada istenmiyorsun bu ne demek anlamıyormusun? Neden istenmediğin yere gelmek için ısrarcısın?

Seni atıyoruz, kovoyoruz bunlar sana birşey ifade etmiyormu, kovulmanın ne olduğunu bir düşünsene!!!

Hiç içinden "beni istemeyenleri bende istemem" demek gibi bir şeyler gelmiyormu?

Onur diye bir şeyin varlığını sana hatırlatmam hiç sende bir şeyler uyandırmıyormu?

Senin utanman gereken yerde, artık bir insan olarak senin adına inan ben utanıyorum...

Seni istemiyoruz!!!

delete, baretta adlı kullanıcılar (kosovalı) forumdan kovulmuştur.

Sitelerde Paylaş
Tümyazılarımla birlikte üyeliğimin kullanıcı adımın silinmesini istiyorum

Teşekkür ederim

isteğiniz yerine getirilmiş, üyeliğiniz sonlandırılmıştır.

yazılarınızın silinmesi ise mümkün değil maalesef.

biz teşekkür ederiz.

Sitelerde Paylaş
Üyeliğimin silinmesini,yakın zamanda başka bir ip ile yeniden başvurmamak için ip numaramın da banlanmasını talep ediyorum.Bu forum kesinlikle bana göre değildir.Zoru başarmak için daha fazla deneme yapmanın anlamı yok.İnsan hakları başlığında yemediğim hakaret kalmadı.Buyrun meydan sizin olsun kardeşlerim be.Yazmadan edebileceğimi bilseydim silinme istemezdim.

Tekrar ediyorum.Lütfen ip numaraları mı da banlayın.Yönetim foruma çeidüzen vemedikten sonra üyelerden ne bekleyebilirz ki..

Mesut Bayarın isteği üzerine üyeliği sonlandırılmıştır.

kendisi gerçek hayatta yakındığı tiplerle muhattap olmak zorunda kalmaz umarım.

Sitelerde Paylaş
BaskanGokcek nikli kullanıcının yazdığı boş iletiler silinmiş, numaratörü sıfırlanmıştır. Aynı tarzı sürdürürse bu sefer uzaklaştırma cezası uygulanacaktır.

BaskanGokcek nickli kullanıcı yukarıdaki uyarıya rağmen boş iletiler yazmaya devam ettiği için üyeliği sonlandırılmıştır.

Sitelerde Paylaş
BillurYazgan ve BurcuEsmersoy nick'li üyelerin foruma üye olma amacının tartışma yapmak veya düşünce paylaşmak olmadığı, aldıkları nick'lerden de bellidir ve her ikisi de atılmıştır.

banualkan'a da aynı muamele yapılmıştır.

zaten kendisi gerçekten banu alkan ise bile

iqsu forumlarda yazmak için yeterli değildir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...