Jump to content

ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

Recommended Posts

• İleti 1,9k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

MATERYAL nikli kullanıcının üyeliği,

her başlığa alakalı alaksız evrim sandığı şeylerle ilgili hezeyanlarını yazmaktan

ve sürekli siz hayvanoğlusunuz demekten defalarca uyarılmasına rağmen vazgeçmediği için sonlandırılmıştır.

Sitelerde Paylaş
Bu kadar kürtçülüğe izin veren ve pkk lılara ses çıkarmayan bir siteye mensup olmak istemiyorum üyeliğimin sonlandırılmasını talep ediyorum .

üyelik sonlandırılmıştır.

tarihinde oguz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
provakator nickli kullanıcı (BayhanGurhan, GurhanBayhan, İsmailyk, BuSonOlsun) bir kez daha atılmıştır.

UsluCocuk forumdan bir kez daha atılmıştır. Her defa yeni bir nickle gelmekte, boş, içeriksiz ve sırf dalga geçip ajite etmek amaçlı yazmaktadır.

Bu iletiyi daha kaç kez yazacağım, onu da bilmiyorum.

Sitelerde Paylaş
provakator nickli kullanıcı (BayhanGurhan, GurhanBayhan, İsmailyk, BuSonOlsun) bir kez daha atılmıştır.

UsluCocuk forumdan bir kez daha atılmıştır. Her defa yeni bir nickle gelmekte, boş, içeriksiz ve sırf dalga geçip ajite etmek amaçlı yazmaktadır.

Bu iletiyi daha kaç kez yazacağım, onu da bilmiyorum.

PamukHelva nickiyle bir kez daha gelen yukarıdaki nicklerin sahibi yüzsüz üye, doğal olarak yeniden atılmıştır.

Sitelerde Paylaş

OnurTolga nickli kullanıcı, üye olur olmaz savaş ve terör çığırtkanlığı yapmak nedeniyle forumdan atılmıştır.

Ateistforum, PKK adlı terör örgütünün savunulacağı, övüleceği, yanı sıra da TSK'ya küfür savrulabileceği bir forum değildir.

Bu bir suçtur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...