Jump to content

ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

Recommended Posts

• İleti 1,9k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Daha önce de ayrılmayı düşünen fishéyé ın üyeliği kendi isteği üzerine sonlandırılmıştır.

Evet, aslında daha önce ayrılmıştı, sonra geri açıldı üyeliği.

----------

demirefe nickli kullanıcının üyeliği, kendi isteği üzerine sonlandırılmıştır.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateist ile Non-Teist gerçeklikte eşit olmuş da, farkları da kalmamış.

Haci Forumu temizleyeceğine şu gezegende sadece ve sadece ateistlerden oluşan sanal bir çatı olsun diye açılan Sadece Ateistler Bölümünü temizle.

Non-Teistleri doldurmuşsunuz içeri, bir de bu zatlara gerçeklikte DOĞRULUK gücü vermişsiniz. Yani adamların düşüncesi doğruluk derecesi almış.

Ne kadar basit bir işi bile yapamadınız. SADECE ATEİSTLER adıyla açılan bir yeri bile koruyamadınız. Ondan sonra da Ateizme güç katmaktan, ondan bundan bahsedilir.

Ondan sonra böyle teistlerin ve türevlerinin atıklarıyla hayatını sürdüren lağım fareleri gibi yaşamaya devam seçeneği gelir.

Bir de arada sırada "Benim tanrım yok, kitabım yok, dinim yok ama ben ahlaklıyım" muhabbetiyle teistlere yaranma dalgası.

Sizlere doğru yanlış öğretmiyorum.

Yöneticilerin buraya ardımdan bir sürü de laf tasarlayıp bu lafların altında kalmama psikolojisiyle karşı propaganda dolu ifadeler yazacağını da biliyorum.

Ama bu olay beni çok kızdırdı.

Normal bir kızgınlık değil.

Bu forumu da içindekileri de ölene kadar silip atacak bir kızgınlık.

Sizlerden üstün değilim ama yine de burayı terk edeceğim.

Bu kullanıcı adımı da silin lütfen. Herkese hayatta bol şans.

Silindi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...