Jump to content

ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

Recommended Posts

• İleti 1,9k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

C-75 nickli kullanıcı atılmıştır.

Teröre ve terör örgütlerine övgü yapılabilecek en son yer bile değildir bu forum.

Ateistforum Kuralları

5-) Türkiye Cumhuriyeti Yasaları'na aykırı (ör: Bölücü terör örgütleri, ırkçılık, savaş yanlısı propaganda ve sloganlar) resim, yazı ve link içeren ileti ve başlık gönderilemez. Bu tarz yazılar görüldüğü an derhal kaldırılır ve iletiyi yollayan kişi forumdan uzaklaştırılır. Gözden kaçması halinde Ateistforum yönetimi bu tarz mesajlardan sorumlu tutulamaz, yazılan mesajların sorumluluğu yazan şahısa aittir.

Sitelerde Paylaş

Yalanını sevsinler, "amerikalı" nickli şahıs mayonez değildir. Amerikalı benim fakat benim anlamadığım yöneticiler benim yerime benim ismimi kurcalamışlar. Ve benim yerime iki tane mesaj atmışlar. Çünkü ben son iki mesajı atmadım.

http://www.ateistfor...657#entry919458

burdaki mesaj bana ait değil.

bu hiç bana ait değil

dikkat edin yöneticiler hesaplarınıza giriyor.

Yöneticilerin işi gücü yok, senin gibi bir troll'ün hesabına girecek de birer satırlık zırvalar yazacak?

O mesajları sen yazmadıysan, şifreni bilen birileri yazmıştır, zira yöneticiler kimselerin şifresini bilmez. Göremeyiz biz, şifreleriniz bize ***** şeklinde görülür.

Birinin hesabına girmek istemek gibi hastalıklı bir şey yaparsak şifrenizi mutlaka iptal edip yeni bir şifre atamamız gerekir. Ayrıca üye online olmadığı saatleri bileceği için, online görünmüş olacak ve bunu soracaktır. Çünkü hesabına girilen kişi online görünür.

Yani yöneticiler birilerinin hesabına girerse bunu anlamak çok kolay iştir, üyenin kendisi anlar.

Paranoyak diyeceğim ama değil. Pislik atmak için uydurduğun bir şey. Ben yine de açıklayayım da çok boşa olta attığını gör.

Ben bir başlıkta senin atılacağını söyledikten epey sonra işlemin yapıldı, o arada bu zırvaları yazmışsın. Üyeliğin de son mesajından 10-15 dak. sonra sonlandırılmış.

Bu üyeliğin de sonlandırılıyor. İşimiz bitti, trollerlere laf anlatacağız...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...