Jump to content

Hristiyan öğrenciye 'şahadet' dayağı!

Recommended Posts

Sen zaten sabıklasın bu mevzuda; söyledim de, arkasında dur bari dediğinin.

İyide bunun ırkçılıkla ne alakası var ?

Şimdi İran'da bir adam asılsa biz öyle bir yerde normal desek ırkçılık mı yapmış oluruz ?

Olayın yaşandığı yerin medeniyet seviyesi düşük olduğundan böyle olayların yaşanması normaldir.

Ben burada hangi gruba ırkçılık yapmışım ki ?

Tahran'da başı açık bir kız dövülerek öldürülse,Riyad'da kadınlar taşlansa,Somali'de gemiler korsanlar tarafından kaçırılsa böyle yerlerde yaşanan normal olaylardan olmayacak mı ?

Burada Perslere,Somalilere,Araplara ne gibi bir ırkçılık var.

Önyargılısın murted,Beni ırkçılıkla suçlamak için mesajlarımı o niyetle okuyorsun.

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şimdi İran'da bir adam asılsa biz öyle bir yerde normal desek ırkçılık mı yapmış oluruz ?

Olayın yaşandığı yerin medeniyet seviyesi düşük olduğundan böyle olayların yaşanması normaldir.

Tahran'da başı açık bir kız dövülerek öldürülse,Riyad'da kadınlar taşlansa,Somali'de gemiler korsanlar tarafından kaçırılsa böyle yerlerde yaşanan normal olaylardan olmayacak mı ?

Önyargılısın murted,Beni ırkçılıkla suçlamak için mesajlarımı o niyetle okuyorsun.

Adamımsın Vahsi, tek geçerim seni hem sanalda hem reelde. :)

Sitelerde Paylaş

Amerikada insanlar asiliyo,medeniler ya...

Sitelerde Paylaş

Adamımsın Vahsi, tek geçerim seni hem sanalda hem reelde. :)

Murted,Modluktan şutlandığından beri Forum'da eğlenmekten başka birşey yaptığın yok.Amacın kalmadı artık.Artistlik olmuş işin gücün.

Sitelerde Paylaş

Murted,Modluktan şutlandığından beri Forum'da eğlenmekten başka birşey yaptığın yok.Amacın kalmadı artık.Artistlik olmuş işin gücün.

Şeref olum benim içim ilgili kişi tarafından şutlanmak. O saatten sonra şutlanmasam zaten kendimi sorgular, lan ben nerede yanlış yapıyorum derdim. Temelli şutlanıp daha da şeref duymayı heyecanla bekliyorum.

Diğerine gelirsek din forumuna yazıyorum ama sen oraya uğramak yerine burada masturbasyon yaptığın için onlardan bihabersin tabi. Bu arada seni sahiden tek geçiyorum ben.

Sitelerde Paylaş

Öyle bir yerde normaldir.İnsanlıktan yoksunlar işte.Birde üste çıkmaya çalışıyor zeytinyağı gibi,bilmiyormuş,hadi len,tecavüz edince beni tahrik etti dermiş gibi.Hayatları yalan dolan sinsilik zaten.Böylelerine Hoşgörülü olmak doğaya hakaret.

Ulen hemen olayı Kürtlere bok atmak için fırsata çevirmişsin. Yanlız dikkat et okul hocaları tayinle geliyor görev yaptıkları yere. O din hocasının Diyarbakırlı olduğunu bilemessin. Ya yüce Türk ırkına mensup bir kardeşse? O zaman söylediğin laftan utanacan mı?

Sanki memleketimin Türk ahalisi sütten çıkmış ak kaşık. Maraş katliamında bebekleri tutup ayaklarından ikiye ayıranlar Türk değil miydi? Ya Sivas Madımak olayını yapanlar yüce Türk ırkına mensup şahsiyetler değil miydi? Orda din adına yapmadılar mı bu katliamı?

Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık, millet ateist değil hristo maşallah.

Hristiyan olsunlar. Bence tüm ülke Hristiyanlığa geçsin. İslam gibi şeriatleri yok bir kere. Kadınları çarşafa sokmak yok. Üstelik Kalvinist yorumu Max Weber'in demesine göre kapitalizmin doğmasına ve bu ülkelerin zenginleşmesine kalkınmasına yaradı. Geçen haberde okudum, Çin'de bazı yetkililer Protestant ahlakının Batı'yı nasıl kalkındırdığına bakıp kendi ülkelerinde Hristiyanlığı mı kabul etseler diye düşünüyormuş.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...