Jump to content

sadece islama karşı kafirsiniz

Recommended Posts

Merhaba Faramir,

Babanın forumu mu ki böyle bir laf etme cüretini kendinde buluyorsun. Gına geldiyse sen çekip gidersin.

Sevgi ve saygılarımla

Schilachi

ateistlerin kurduğu siteye gelip ateistlere veriştirirsen çekip çekiştirirsen şöyledir böyledir dersen, üstelik bunu üç günlük üye olduğun halde yaparsan biz de sana çek git deriz tabi.. çünkü senin gibi sayısız adam geliyor bu foruma ve tek işleri işkembeden sallamak, ateistlere laf sokuşturmak...

sen de ateistlere bu kadar laf edip ateistlerin sitesinde kalmaya devam ediyorsan, hastasın demektir...

ya adam gibi dişe dokunur şeyler yazın, ya da gidin, uğraştırmayın bizi artık...

tarihinde Faramir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sayin Müslümangenc, allahin tevhidi arap yarim adasinda üc bes kisi tarafindan yasanabildigi o günlerden, tüm medeni toplumlarda yasanabildigi bu günlere kadar, bu din ve bu dini teblig edenler hep, herseyi ile elestirildi, herseyi ile!

Elestirenlerin büyük cogunlugu cesitli misyoner kurumlarinin destegi ile basilan yayinlar, bir kismi "arapdan" peygamber mi olurmus diyen, fasit siyonistlerdir.

Türkiydeki din karsiti olusumun ise hic ama cidden hic bir orjinalitesi yoktur, yani bugüne kadar henüz elestirmemis bir konuyu türk ateistlerce elestirilmisligide yoktur, bunlarin yaptigi tek sey var, islam karsiti bu misyoner iletilerini sadece tercüme edip, yayinlamak.

bunlar din elestirmeni felanda degil, halis muhlis islam düsmani, müslüman düsmani.

Peygamberin evlilikleri ile , kildigi namaz ile din elestirisi mi olur ?

aslina olmaz, ama gelin görünkü bu ücüncü dünya din düsmanlarinin tek sermayesi bu :) !

Sitelerde Paylaş

<iste böyleee,

Dinler,insanliga cikardigi zorluk oraninda tepki görür.

Bir seyi,bir kavma serbest,baska bir kavma YASAK eden ancak

Allah olur

Got olur

Dio olur

Siva olur

Emmeeee

Yücegüc olamaz.

Bir Allah düsünün

Istanbullulara koyunun sirt etleriyle yaglarini YASAK ediyor.

Ankaralilaraysa SERBEST.

Müslümangenclerde NEDEN , NICIN , NIYE , NASIL böyle olurmus deye sorgulamadan bunu evrenlerde en büyük gücün oldugunu kabul etmek USUN kabul edebilecegi birsey degildir.

Her ülkede cikan yasalar,tüm ülkeyi kaplar.

Istanbula ayri,

Ankaraya ayri

Tirabezana ayri

Hakkariye

Karsa ayri ayri yasa cikmaz.

Meclisin cikardigi yasa tüm ülkede gecerlidir dimi.

Allah nasil israildekine yasah ettigi seyi,Mekkedekine serbest edebilir?

Emmeeeee müsülümanlarda hersey mümkündür.

Meclis dururken

Kürtleri ayri

Lazlari ayri

Arnagutlari ayri

Araplari ayri

Cingeneleri ayri

Bosnaklari

Cecenleri

AlavIlarI

Gürcüleri

Dagistanlilari

Yörükleri

Farslari

Rumlari

Ermenileri

Dürzileri

Mecusileri

Ve daha bir sürü Türk insanini ayri ayri toplayip CALISTAY yapmak müslümanlara mahsus birseydir.

Islam birlestiricidir deriz,yaptigimizsa AYRIMCILIKTIR.

Dini bile parca pirtik eylemisler

Yoh HanafI

Yoh Sefii

yoh Henbeli

Yoh Sii

Yoh Elevi

Simdi bunlar bir birlerini yiyorlar.

Yoh sen iyi müslümen degilsin,ben eyi müslümenim deye,bir birlerini cig cig yeyiyler.

3 aylar bitince,senin gibi olmayani üskek bir yerde gözetle,geldimi cih önüne,GIRH GATIRMI ISTEYON , YOHSA GIRH SATIRMI deye sor.

Yahu arkadas benimle zorun ne desende dinlemez.

Sornada hah isterem,adalat isterem der.

Sen hah vercenki alasan.

Sen vermiyonki alasan.

Ülkemizde insanlarin aralarindan sectigi temsilcilerinin toplandigi bir MECLIS var.Ülke sorunlari CALISTAYLAYDA ayri ayri KIMLIK altinda deygil bu insanlarin sectigi temsilcilerle mecliste görüsülür.

Sen MECLISI saf disi birakacaksin camaatlari ayri ayri toplayip sorunlarini sözde konusacaksin.

Meclisi saf disi yapip yeni bir ucube sistem cikaracaksin ortaya.

Eeeeee,Allah koyunun yagini sirt etlerini Yahudiye YOSSOH yapip

Müsülmana serbest yaparsa.

Böyle acaip davranislara müslümanlar niye girmesinki.

Ama Gasimpasali gurnaz,nasil bu insanlarin oylarini alabilirim deye kendiliginden yeni yeni yöntemler üretip piyasaya sürüyor.

Ister faydasiz olsun,istersede zararli.

Onun gayasi fazla oy cikarmak.

Cingeneyi Roman yaptilar.

Cingeneye Roman deyince ne degisti acaba?

Bir tarafimi uzadi?

Yohhhh,gene Cingene,Cingene.

Gene ZÜRNE

Gene GÜBEK atacah,

Bu CÜKE penis demeye

PITTIGADA vajina demeye benzedi.

Türkcesi Türke ayipda

Ingilizcesi Türkte ayip deyil gayatanam normal.

Normallar yisin sizi emi:-)))

Bu CAHALLIHTAN bahsa birsey degül.

Degülün ötesindende degül:-)))).

BU KENDINI KANDIRMAHDAN,elin seyiyle gerdege girmekten bahsa bir sey degüldür.

Müslümanlar hem kendilerini,hemde bahsalarini kandiriyorlar.

Yarin ,öbürgün veye daha daha öbürgün AHRATgeldimi eminimki DINDARLAR cehennemin nar kimin sacinin üstüne oturtulacahlar,YANDIM ALLAH deye bagiracahlar emme YÜCEGÜC hec TINMAYCAH yanih et gohusundan,dumandan göz gözü degül GUCUMAN insanlari görmeyecek.

Ben size US verdim

Ben size AHIL verdim niye gullanmadiniz deycek YÜCEGÜC.

Gelin Yücegücün verdigi USUN yoluna girelim.

Gecmisdekilerde daha iyi degüldü ya.

Bu bizlerin GEDERI ola.

Benden dimesi.

Sitelerde Paylaş

Sayin Müslümangenc, allahin tevhidi arap yarim adasinda üc bes kisi tarafindan yasanabildigi o günlerden, tüm medeni toplumlarda yasanabildigi bu günlere kadar, bu din ve bu dini teblig edenler hep, herseyi ile elestirildi, herseyi ile!

Elestirenlerin büyük cogunlugu cesitli misyoner kurumlarinin destegi ile basilan yayinlar, bir kismi "arapdan" peygamber mi olurmus diyen, fasit siyonistlerdir.

Türkiydeki din karsiti olusumun ise hic ama cidden hic bir orjinalitesi yoktur, yani bugüne kadar henüz elestirmemis bir konuyu türk ateistlerce elestirilmisligide yoktur, bunlarin yaptigi tek sey var, islam karsiti bu misyoner iletilerini sadece tercüme edip, yayinlamak.

bunlar din elestirmeni felanda degil, halis muhlis islam düsmani, müslüman düsmani.

Peygamberin evlilikleri ile , kildigi namaz ile din elestirisi mi olur ?

aslina olmaz, ama gelin görünkü bu ücüncü dünya din düsmanlarinin tek sermayesi bu :) !

Araptan ya da sami irki disinda bir irktan herhangi bir peygamber mi gelmis theta? Ne kadar kolay degil mi insanlara fasist siyonist diye sövmek 2 dakika oturda bir dusun sami irk disinda niye peygamber yok diye. Bana 124.000 mavallari anlatma bildigin bir tane slav ya da iskandinav peygamber var mi onu söyle sadece. Bilmiyorsanda erkek gibi bilmiyorum de.

Turkiye'de din karsiti olusum olabilir mi? Turan Dursun daha gözlerimizin önunde asil fasistler kimmis görebiliyor musun?

Peygamberin hayati ile nasil elestiri olmaz theta adam -eger ki yasamissa- pedofiliden orjiye her turlu extreme dallarda sampiyon ilan edilecek kimsede elestirmeyecek insaf be ettigin laf kör bir inancin hezayanlari yine azcik dusunsen ya bu adam peygamber ama nasil bunlari yapabilir deme cesaretin olsa sende rahatlayacaksin.

Mesela evlatligin karisiyla evlenme gibi nadide bir adet getirmye calismis, cahiliye araplari o kadar karaktersizmiski evlatliklarinin karilarina yan gözle bakmiyorlarmis kardesim ne yapmis sampiyon "olurmu öyle sey ya" demis "bakin ilk örnek bunu ben yapayim beni seven ardimdan gelsin" ama gunahkar muslumanlar onun actigi bu guzide yoldan gidip sefaatine nail olmamis tarih boyunca tek bir olay vaki olmamis geliniyle evlenmeyle ilgili.

Simdi bu guzel adeti muslumanlar olarak toplumca uygulamak mi istersin yoksa yeter be kardesim bununda kivrilacak yeri yok mu demek?

Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Emrin olur Farami. Çekip gideceğim sırf sen dedin diye. Seni kırmamak için gideceğim. Değerini bil.

:) sen faramiye bakma

ben şahsen onun ne ateizm ne de din ile ilgili neden sonuç ilişkisine dayalı mantıklı bir cümle kurduğuna şimdiye kadar şahit olmadım

bu forumu kendisinin zannediyor

Sitelerde Paylaş

Diğer dinlere gelince yelkenler suya iniyor.Yaratıcının insanlık tarihi boyunca tüm milletlere peygamber göderdiği islamın görüşüdür.tüm dünya dinlerinde islami izlerin olacağı açıktır.

ateist başlar islamda olan şu dua şu ibadet şekline benzer hindistanda da var (bu benzerlik genel preniplerde yoktur sadece çok ufak ayrıtılarda vardır) ee hırıstiyanlık zerduştluk yahudilikte de olan bir kısım şeyler islamda da var ee islam onlardan esinlenmiştir hadi ya

onlar tüm insanlık tarıhi boyunca gönderilen tek dinlerin bozulmuş hali olmasın

ateist:yok efendim kesin islam onlardan etkilenmiştir.

yani tüm o abusubuk dinler doğru bir islam mı yanlış tüm o dinler orjinal bir islam mı çalıntı

bunu ciddi ciddi savunanan forumun her yerinde topicler açılmış çünkü bizim ateistler sadece islama karşı kafir

selam müslüman genç

yasin suresini ele alırsak orada şu karşımıza çıkar.

hz nebi babaları uyarılmamış bu yüzden gafil kalmış birkavme elçi ve uyarıcı olarak gellmiştir.

oysa aynı kuran ve elçi yahudi ve hristiyanlardan allaha ve ahiret gününe inanmayanların olduğundan bahseder.

evrensel ad alah mekkeli paganlar tarafından bilinirken kendilerine kitap verilip ululazm nebiler gelen yahudi halkından museviler ve nasaralar allahın adını bilmezler.

keza kitaplarındada yazmaz allah adı.

allah adı arap yarım adasındaki mekkeli paganlardan başka hiçbir kavim tarafından bilinmez.

kendilerine kitap verilenler dahil olmak üzere.

sevgili müslümangenç

bende müslümanım mancak bu çelişkileri nasıl görmezden geleceğim bilmiyorum.

Sitelerde Paylaş

selam müslüman genç

yasin suresini ele alırsak orada şu karşımıza çıkar.

hz nebi babaları uyarılmamış bu yüzden gafil kalmış birkavme elçi ve uyarıcı olarak gellmiştir.

oysa aynı kuran ve elçi yahudi ve hristiyanlardan allaha ve ahiret gününe inanmayanların olduğundan bahseder.

evrensel ad alah mekkeli paganlar tarafından bilinirken kendilerine kitap verilip ululazm nebiler gelen yahudi halkından museviler ve nasaralar allahın adını bilmezler.

keza kitaplarındada yazmaz allah adı.

allah adı arap yarım adasındaki mekkeli paganlardan başka hiçbir kavim tarafından bilinmez.

kendilerine kitap verilenler dahil olmak üzere.

sevgili müslümangenç

bende müslümanım mancak bu çelişkileri nasıl görmezden geleceğim bilmiyorum.

:) hadi ya çok zekice bir buluş bu nasıl buldun bu çelişkiyi eminim tek başına bulmamışındır

şaşırdım kaldım şimdi bu ne yaman çelişki böyle yaratıcının bir çok ismi varmış bu isimlerden herhangi biri ile ona hitap etmek onu tanımak olmazmış sadece Allah ismi ile ona hitap edilecekmiş öylemi?

bence madem müslümansın sus bari ateistler bu çelişkiyi duymasınlar ama onlarda senin kadar zeki kesin bir gün farkına varırlar

tarihinde muslumangenc tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

selam

müslümangenç

hiddetle şiddetle bir yere varılamaz.

kurandaki vahim hatalar yok demeklede yok olmaz

maalesef vardır

kabul etsekte etmesekte vardır

ateiste poz vermemek için dinimdeki yanlışı yutmamı bekleyen çok bekler

ben dinimdeki yanlışlarla hatalarla çelişkilerle var olan müslümanım

aramızdaki fark dini bilgisizce savunmak adına cahilliğimi göstermiyorum

dinimi biliyorum hataları açmazları çelişkileri biliyorum cahilce değil alimce inanıyorum

her ne kadar dinimin hataları açmazları çelişkileri varsada!

Sitelerde Paylaş

selam

müslümangenç

maalesef vardır

dinimi biliyorum hataları açmazları çelişkileri biliyorum cahilce değil alimce inanıyorum

öncelikle samimi ol müslüman olmadığın halde müslüman izlenimi vermek bayat bir numara

Sitelerde Paylaş

selam

müslümangenç

maalesef vardır

Ne demek bu şimdi..

Hem Müslümanım dersin..

Hemde İslam'da çelişki vardı dersin...

Kusura bakma ikisi bir arada yürümez...

Ya adam gibi Müslüman olacaksın..

Ya da....

Kendi yoluna gideceksin...

Sitelerde Paylaş

selam

müslümanım

ancak yobaz değilim

müslümanım

ancak ateist "gavur" düşmanı değilim

müslümanım

ancak araplara kul köle değilim

müslümanım

ancak ilk önce İNSANIM

müslümanım

yürek insanıyım yunus gibi ayrıştırmam birleştiririm

müslümanım

bilginin değil cahilliğin düşmanıyım

müslümanım

bilime değil efsaneye düşmanım

müslümanım

çünkü güzide türkiyem ve halkım müslüman

Sitelerde Paylaş

Ne demek bu şimdi..

Hem Müslümanım dersin..

Hemde İslam'da çelişki vardı dersin...

Kusura bakma ikisi bir arada yürümez...

Ya adam gibi Müslüman olacaksın..Ya da....

Kendi yoluna gideceksin...

selam

işte beni sizden ayıran unsur

ben müslümanım sade müslüman

adam gibi değil İNSAN gibi müslümanım

benden olmayana pislik demeyen

canını bağışlamam için para istemeyen

yüreğini insana açan

yunustan nasiplenen müslümanım

Sitelerde Paylaş

selam

işte beni sizden ayıran unsur

ben müslümanım sade müslüman

adam gibi değil İNSAN gibi müslümanım

benden olmayana pislik demeyen

canını bağışlamam için para istemeyen

yüreğini insana açan

yunustan nasiplenen müslümanım

Bak Sevgili Kardeşim..

İslam'da çelişki vardır dersen...

Kafir olursun..

Kafir nedir..

Gerçeğin üzerini örten...

Sen İslam'da çelişki var demekle Allah'ın koyduğu kanunun üzerini örtmeye çalışıyorsun...

İşte bu kafirin bir çeşitidir..

Başka türlü kafir nasıl oluyor..

Onu da şu şekilde açıklıyoruz...

"Ben bu zamana kadar altı türlü kâfir gördüm: Topyekûn bütün dinleri ve Allah'ı inkâr edenler... Allah'ı kabul edip peygamberlerini inkâr edenler... Allah'ı kabulle bazı peygamberleri inkâr edenler... Müslümanlığı kabul eder gibi olup onun bazı emirlerine ve yasaklarına itiraz edenler... Müslümanlığı sözde kabul edip onu bu asra göre yenileştirmek ve değiştirmek icap ettiğini iddia edenler... Müslümanlık iddia edip onu olduğundan başka türlü göstermek isteyenler... Siz, bunlardan hangi zümreye mensupsunuz?"

Bunların hepsi kafirdir...

Sitelerde Paylaş

Bak Sevgili Kardeşim..

İslam'da çelişki vardır dersen...

Kafir olursun..

Kafir nedir..

Gerçeğin üzerini örten...

Sen İslam'da çelişki var demekle Allah'ın koyduğu kanunun üzerini örtmeye çalışıyorsun...

İşte bu kafirin bir çeşitidir..

Başka türlü kafir nasıl oluyor..

Onu da şu şekilde açıklıyoruz...

"Ben bu zamana kadar altı türlü kâfir gördüm: Topyekûn bütün dinleri ve Allah'ı inkâr edenler... Allah'ı kabul edip peygamberlerini inkâr edenler... Allah'ı kabulle bazı peygamberleri inkâr edenler... Müslümanlığı kabul eder gibi olup onun bazı emirlerine ve yasaklarına itiraz edenler... Müslümanlığı sözde kabul edip onu bu asra göre yenileştirmek ve değiştirmek icap ettiğini iddia edenler... Müslümanlık iddia edip onu olduğundan başka türlü göstermek isteyenler... Siz, bunlardan hangi zümreye mensupsunuz?"

Bunların hepsi kafirdir...

selam

bana kafirdenmez

dense dense ahmed faruk serhendinin(imam rabbani) dediği gibi MÜLHİD denir

aslan bey

kafir tanımı yaparken atladığınız ıskaladığınız bir nokta var.

gerçeğin üzerini örten kim olursa olsun KAFİRDİR

islamdaki çelişkilerin üzerini örtende kafirdir

var olan çelişkileri hataları ıskalamak görmezden gelmekte küfriyyettir

asıl tevhid var olan bu hataları özümsemek ancak bu hataların ardındaki allah ile buluşmaktır

benim allahım hata yaptıysa ki yapmıştır ben onu bu haliyle kabul ettim

küfriyetten tevhidiyyeye iltica ettim

onu olduğu gibi kabul ederek

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...