Jump to content

24 Nisan'da Ermenileri Anma

Recommended Posts

Ermenileri kestiniz,rumlari kovdunuz,süryanileri sürdünüz.Büyük iskender,timur gibi imparatorlar bisey yapamadi sen mi yapacan.Size demokrasiyi de medeniyetide biz ögretecegiz,birakin artik bu asma kesme yakma yikma islerini...

vah vah vah ))))))

cerkezlerin cecenleri camriye arnavutlari rumeli Türkleri bosnaklari tatarlari v.s kestiniz

kestiniz kestiniz irak afgan pakistan devam ediyor

sizin medeniyet demokrasi baris maskenizi düsüreceyiz

Sitelerde Paylaş
  • İleti 287
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ermenileri kestiniz,rumlari kovdunuz,süryanileri sürdünüz.Büyük iskender,timur gibi imparatorlar bisey yapamadi sen mi yapacan.Size demokrasiyi de medeniyetide biz ögretecegiz,birakin artik bu asma kesme yakma yikma islerini...

Madem kestik, geriye kalan ve 1 milyona yakın bir sayı olarka telaffuz edilen Ermeniler için neden Lozan'a kadar (o da dahildir) Doğu Anadolu'da devlet kurmaya uğraşıldı?

Ha bir de, milli mücadelede doğu ve güney cephelerinde biz hayaletlere karşı mı savaştık?

Ben ermenilerden bahsetmiyorum.Medeni olmayan medeni olanların ayakları altında kalır ne yapalım.Ermeni'ler medeni ve asil bir grup bizim çok ermeni komşumuz arkadaşlarımız olmuştu ahlaklı dürüst.Ama genellikle siirtli vanlı özürlülerde vardı,sinir olurduk.Bunların töresi var beşik kertmesi var başlık parası var her şeyi ilkellikten ibaret ne yapalım bunlara medenileşirler mi.

İngiliz asker Frederick Burnaby'nin 1876 yılında Türkiye'yi gezdiği sırada yazdığı anıları var, onu oku. Orada Ermenilerin Kürtleri aratmayacak derecedeki medeniyet örneklerini görebilirsin.

http://www.idefix.com/kitap/at-sirtinda-anadolu-frederick-burnaby/tanim.asp?sid=OGVIYKKJ1S5SSHVP39KO

tarihinde ironman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şu yazılanları okuyunca Ermeni Soykırımı'nı inkar etmenin nasıl bir saçmalık olduğunu umarım aklı başında insanlar görmüştür. Bu adamlar ellerinden gelse Kürtleri de temizleyecekler. Almanya'da Nazi tarih derslerinde kınanır, Nazi'nin Almanya'ya verdiği zararlar açıklanır. Çocuklar böyle yetişir, faşizmin tekrar canlanmaması için bir sürü önlemler vardır.

Biz de ise durum ortada. Bu eğitim sistemi ile, soykırımın sistemli bir şekilde inkarı ile böyle bir nesil yetişir işte. Aramızda hala o Ermenileri katledenlerin fikir mirasçıları var.

Sitelerde Paylaş

1915 ie ilgili devlet arşivleri ne diyor?Tehcir edilen sürülen ve bu esnada ölen ermeni kaybı ne kadar bilen var mı?1915 öncesi ve sonrası Anadolu'daki ermeni nüfusunu bilen var mı?Soykırım denmese bile ortada bir barbarlık ve insanlık dışı uygulama olduğu aşikar değil mi?Pekala deniyor ki ermenilerde Türkleri öldürdü bu tehciri makul ve gerekli kılar mı?

Soykırım yoksa bile sizce ortada varolan realite nedir?Ve bu realiteye göre nasıl bir sonuca gidilmeli?

tarihinde upperintelligence tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şu yazılanları okuyunca Ermeni Soykırımı'nı inkar etmenin nasıl bir saçmalık olduğunu umarım aklı başında insanlar görmüştür. Bu adamlar ellerinden gelse Kürtleri de temizleyecekler. Almanya'da Nazi tarih derslerinde kınanır, Nazi'nin Almanya'ya verdiği zararlar açıklanır. Çocuklar böyle yetişir, faşizmin tekrar canlanmaması için bir sürü önlemler vardır.

Biz de ise durum ortada. Bu eğitim sistemi ile, soykırımın sistemli bir şekilde inkarı ile böyle bir nesil yetişir işte. Aramızda hala o Ermenileri katledenlerin fikir mirasçıları var.

valla unholy ne zaman senin yazılarını okusam aziz nesini saygıyla anıyorum

Sitelerde Paylaş

Ne olmuş yani? Çok mu eski bir tarih? 1876'dan 1910'lu yıllara gelince hemen evrim geçirip çok mu medeni oldular? Sallayacağına aç oku.

Seni adam yerine koyup yazdıklarını (Suriye çölleri, görgü tanıkları, Taner Akçam vb.) cevapladım fakat nedense onları cevaplamak işine gelmiyor. Sonra ortaya yazıp alakasız çıkarımlarda bulunuyorsun (Nazi).

Ben şimdiden bahsediyorum.

Nazi diyene bak,sen toptan tüm ırklara karşısın,ben sadece bir insan olarak dağlılara ve araplara karşıyım.Japon'da olsam karşı olucaktım.Benim sorunum onlarla,kendi milletimde değilim.

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

1915 ie ilgili devlet arşivleri ne diyor?Tehcir edilen sürülen ve bu esnada ölen ermeni kaybı ne kadar bilen var mı?1915 öncesi ve sonrası Anadolu'daki ermeni nüfusunu bilen var mı?Soykırım denmese bile ortada bir barbarlık ve insanlık dışı uygulama olduğu aşikar değil mi?Pekala deniyor ki ermenilerde Türkleri öldürdü bu tehciri makul ve gerekli kılar mı?

Soykırım yoksa bile sizce ortada varolan realite nedir?Ve bu realiteye göre nasıl bir sonuca gidilmeli?

çoluk çocuk toplanıp gönderilmesi vicdansızlıktı evet ama unutulmasın ki buna soykırım demek osmanlının bile haketmediği bir iftiradır

Sitelerde Paylaş

çoluk çocuk toplanıp gönderilmesi vicdansızlıktı evet ama unutulmasın ki buna soykırım demek osmanlının bile haketmediği bir iftiradır

Özellikle ermenilere yönelik etnik bir asimilasyon ve tehcir var diyor iseniz siz de,buna soykırım demememiniz vicdanınızı rahatlatacak mı?

Özellikle etnik bir grubu yerinden yurdundan canından ettik ama soykırım yapmadık.Bu mudur?

Osmanlı haketmiş ya da haketmemiş bu tanımı ne farkeder.Konu bu mu sanki.

tarihinde upperintelligence tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Özellikle ermenilere yönelik etnik bir asimilasyon ve tehcir var diyor iseniz siz de,buna soykırım demememiniz vicdanınızı rahatlatacak mı?

tehcir ve soykırım aynı şey değildir

etnik asimilasyon dersen bu vatanda yüzlerce yıl asimile olan tek halk türk halkıdır derim

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben şimdiden bahsediyorum.

Nazi diyene bak,sen toptan tüm ırklara karşısın,ben sadece bir insan olarak dağlılara ve araplara karşıyım.Japon'da olsam karşı olucaktım.Benim sorunum onlarla,kendi milletimde değilim.

Embesil adam sen "yüzyıllardır beraber yaşadık, dostumuz" diye sayıklamıyor muydun? Daha 20. yüzyılın başlarına kadar Ermenilerin Kürtlerden pek bir farkı yoktu.

Sen daha Kürt bile yazamayıp "dağlı" diyorsun, açıkça ırkçılık yapıyorsun. Ben en azından senin gibi boşa sallamıyorum. Senin medeni dediğin Ermenilerin zamanında o dağlılardan pek bir farkı yoktu. Şimdi ne kadar medeni olduklarını bilmiyorum.

Türkiye'deki Ermeniler istese de istemese de zaten medeni olmak zorundalar, aksi takdirde onlar için kötü olur, tıpkı Rum ve Yahudiler gibi.

Sitelerde Paylaş

osmanlının bile haketmediği

yav geberip gitmiş haketse ne olur etmese ne olur

bu arada böyle eskiden maç falan yapardık bi çocuk vardı böyle çamurluk yapardı hep özürlü hareketler falan sergilerdi bi güzel döverdik bi kere doğumgünüme çağırmıştım adam yerine koyup adam cebinde çekirdekle gelmiş evin içine etti sesimide çıkarmadım.(2 tane moldova asıllı türk arkadaşlarımızda vardı rezil olmuştuk onlarada adam gibi bir parti verelim jest yapalım derken)Dağlı diyince aklıma hep bunun gibi binlerce örneği olanlar gelir,aklıma bu geldi şimdi.Söylemeyi unutmuştum kendisi dağlıydı.

Sitelerde Paylaş

Kürtler iki yüzlü insanlardır.Yıllarca kendilerine haksızlık yapıldığını savunup durdular.Ama devleti arkadan vurmaya gelince hiç sıkılmadan düşünmeden bunu çok güzel yapmışlardır.Vergi vermeden yaşayan onlar,uyuşturucu-petrol her türlü kaçakcılık yapan onlar,terör onlarda.

Ben kürtlerle amerikalı zencileri birbirne çok benzetiyorum aslında.Amerika zencilerin yoğun olarak yaşadığı yerlere bakıldığında yaşam standartları düşük,suç oranları yüksek,yasa dışı işler hep oralarda.Kürtlere bakıyoruz aynısı.Eğitim sıfır,her türlü devlete ziyan hareketler orada.Özellikle büyük şehirlerde kürtlerin yoğun olarak yaşadığı yerler tam bi cehennem.

Birde yurt dışında yaşayan kürtler var.Kötü birşey yaptıklarında yada bir suç işlediklerinde Türk olduklarını, iyi birşey yaptıklarında Kürt olduklarını söylerler..

Sitelerde Paylaş

Türkiye'deki Ermeniler istese de istemese de zaten medeni olmak zorundalar, aksi takdirde onlar için kötü olur, tıpkı Rum ve Yahudiler gibi.

Zaten medeniler,ne hareketlerini gördün anlamıyorum,istisnaları olabilir ama dağlıların %99'u böyle.

Hem Yahudi'ler dünyanın en zeki milletidir,bütün aydınlanmalar ondan çıktı bana diyeceğine sen oku,Rönesansın temellerinde onlar var.Bırak temelini rönesansın kendileri Yahudi'ler zaten.

Bütün atılımlar onlardan çıktı,Yahudi'lere medeniyetsiz mi diyorsun.

Sitelerde Paylaş

Kürtler iki yüzlü insanlardır.Yıllarca kendilerine haksızlık yapıldığını savunup durdular.Ama devleti arkadan vurmaya gelince hiç sıkılmadan düşünmeden bunu çok güzel yapmışlardır.Vergi vermeden yaşayan onlar,uyuşturucu-petrol her türlü kaçakcılık yapan onlar,terör onlarda.

Ben kürtlerle amerikalı zencileri birbirne çok benzetiyorum aslında.Amerika zencilerin yoğun olarak yaşadığı yerlere bakıldığında yaşam standartları düşük,suç oranları yüksek,yasa dışı işler hep oralarda.Kürtlere bakıyoruz aynısı.Eğitim sıfır,her türlü devlete ziyan hareketler orada.Özellikle büyük şehirlerde kürtlerin yoğun olarak yaşadığı yerler tam bi cehennem.

Birde yurt dışında yaşayan kürtler var.Kötü birşey yaptıklarında yada bir suç işlediklerinde Türk olduklarını, iyi birşey yaptıklarında Kürt olduklarını söylerler..

Vaybe ne modern insansin,utancindan avatarin bile ingilizce.sana imrendim valla

Sitelerde Paylaş

Zencilere laf yok,Söyletmem !

Zenciler özgür ruhlu insanlar müzik falan yapıyorlar spor yapıyorlar hep ön planda oluyorlar hem sempatik tarzları var

Sen şimdi gelmiş dağlılarla bir tutuyorsun,adamı allah çarpar,çarpmassa allahı ben çarparım. :D

Sitelerde Paylaş

Zencilere laf yok,Söyletmem !

Zenciler özgür ruhlu insanlar müzik falan yapıyorlar spor yapıyorlar hep ön planda oluyorlar hem sempatik tarzları var

Sen şimdi gelmiş dağlılarla bir tutuyorsun,adamı allah çarpar,çarpmassa allahı ben çarparım. :D

Zencileri bende çok severim.Ama amerikalılarda zencilerden bıkmış durumda.Gerçek bu dostum :D

Sitelerde Paylaş

Özellikle etnik bir grubu yerinden yurdundan canından ettik ama soykırım yapmadık.Bu mudur?

Osmanlı haketmiş ya da haketmemiş bu tanımı ne farkeder.Konu bu mu sanki.

kaşınanı kaşırlar canım

ermeni çeteler kendi çoluk çocuklarının katilleri oldu

ulan bu ülkede neden her pislik 40 tane etnisiteden sorulmaz

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...