Jump to content

24 Nisan'da Ermenileri Anma

Recommended Posts

Zaten medeniler,ne hareketlerini gördün anlamıyorum,istisnaları olabilir ama dağlıların %99'u böyle.

Hem Yahudi'ler dünyanın en zeki milletidir,bütün aydınlanmalar ondan çıktı bana diyeceğine sen oku,Rönesansın temellerinde onlar var.Bırak temelini rönesansın kendileri Yahudi'ler zaten.

Bütün atılımlar onlardan çıktı,Yahudi'lere medeniyetsiz mi diyorsun.

İşte Ermeniler de zamanında o dağlılar gibiydi.

Yahudilere ilkel mi dedim ben? Sadece Ermeniler gibi isteseler de bunu yapamayacaklarından bahsettim. Yani Türkiye'deki Ermeniler için medeni olmak bir seçim değil zorunluluktur, tıpkı Yahudi, Rumlar gibi.

Üstelik senin Yahudi dediklerinin çoğu Aşkenaz'dır. Bak bakalım soyları nereye çıkıyormuş?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 287
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Zencileri bende çok severim.Ama amerikalılarda zencilerden bıkmış durumda.Gerçek bu dostum :D

Amerikalılar tabi bıkacak,futbolda basketbolda beyzbolda müzikte hep ön plana çıkmaya başladılar artık,e bıkıyorlar tabi.Kültürleri bile benimsendi amerikan kültürü oldu iyice,ondan bıkmış olabilirler.

Olsun,Çalış seninde olur aga. :D

Sitelerde Paylaş

Kürtler iki yüzlü insanlardır.Yıllarca kendilerine haksızlık yapıldığını savunup durdular.Ama devleti arkadan vurmaya gelince hiç sıkılmadan düşünmeden bunu çok güzel yapmışlardır.Vergi vermeden yaşayan onlar,uyuşturucu-petrol her türlü kaçakcılık yapan onlar,terör onlarda.

Ben kürtlerle amerikalı zencileri birbirne çok benzetiyorum aslında.Amerika zencilerin yoğun olarak yaşadığı yerlere bakıldığında yaşam standartları düşük,suç oranları yüksek,yasa dışı işler hep oralarda.Kürtlere bakıyoruz aynısı.Eğitim sıfır,her türlü devlete ziyan hareketler orada.Özellikle büyük şehirlerde kürtlerin yoğun olarak yaşadığı yerler tam bi cehennem.

Birde yurt dışında yaşayan kürtler var.Kötü birşey yaptıklarında yada bir suç işlediklerinde Türk olduklarını, iyi birşey yaptıklarında Kürt olduklarını söylerler..

Bu ülkede Kürt nüfusu 10 milyona yakın ve gayet vergisini vssini ödeyen ekmeğini taştan çıkaran ülkesini seven kişiler çoğu.Kürtlerin tümü bu saydığınız gibi olsaydı ülkenin halinin ne olacağını biliyor musunuz?

Bence ifadeleriniz için özür dileyip özel ve ayrıntılı ifadelerle yazınızı yeniden yazın.

Sitelerde Paylaş

Üstelik senin Yahudi dediklerinin çoğu Aşkenaz'dır. Bak bakalım soyları nereye çıkıyormuş?

Yahudi'ler azimli bir milletmiş demek ki,medeniyetin öncüsü olmayı başarmışlar,bunlar olamıyor ne yapalım yani ?

Sitelerde Paylaş

Bu ülkede Kürt nüfusu 10 milyona yakın ve gayet vergisini vssini ödeyen ekmeğini taştan çıkaran ülkesini seven kişiler çoğu.Kürtlerin tümü bu saydığınız gibi olsaydı ülkenin halinin ne olacağını biliyor musunuz?

Bence ifadeleriniz için özür dileyip özel ve ayrıntılı ifadelerle yazınızı yeniden yazın.

upper bütün kürt halkı pkkyı destekler diye böğürenler bizler değiliz.

Sitelerde Paylaş

Kürtlerin tümü bu saydığınız gibi olsaydı ülkenin halinin ne olacağını biliyor musunuz?

Uzaydan mı yazıyon sen ?

İnsan bi uydudan bakar bişey yapar ne halde Türkiye diye.Tabi uyduya yakınsan,galaksi dışında yaşıyorsan bilemem.

Ülkenin hali farklı mı şuan ? Sizin galaksiye günlük gazeteler yılda bir mi geliyor.

Sitelerde Paylaş

Pardon başka ülkelerde mi yaşıyoruz? Doğu anadoluda vergisin ödeyip adam gibi yaşayan,ülkesini seven insan yada ayrı bir Kürdistan devleti istemeyen kürtler o kadar az ki ..

Sitelerde Paylaş

Bu ülkede 25 milyon kürd,25 milyon alevi 20 milyon göcmen var.;)))

Sitelerde Paylaş

ermenilerin süriyeye kendi rizalari ile gitiler

evet gercek olan bu kendileri giti hata türkler nereye ve niye gidiyorlar diye üzüldüler

peki niye gitiler

Isa o topraklara Geri gelcek diye inaniyorlardi Isa geri gelip tanrinin kraligini kuracakti

bu saftrik ermenilerde kalktilar gitiler cöle ama hesap pazara uymadi

Isa gelmedi bunlarda toplu intihar etiler tanri isa gibi intihar yolunu sectiler .

bizlerde kalkmisiz niye neden diye polisiye oynuyoruz

asil vatikan özür dilemeli ermenilerden )))))))))

ama bu vatikan önüne geleni ......

Sitelerde Paylaş

30'da anlaşalım aga.30 milyon rahat kürt var.

hay allam ya. :lol:

Ortalama bir Kürd kadının aşağı yukarı 60 yıl boyunca her 9 ayda bir doğurduğunu göz önünde bulundurursak bu sayı şaşırtıcı değil. Yalnız şaşırtıcı olan Kürd'ün bu durumdan utanacağı halde övünmesi...

tarihinde Noyan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Başlığın sahibi olarak söylüyorum. Eğer burada saçmasapan ırkçı muhabbetler yapacaksanız yazmayın. Zaten şu anda pişmanım bazılarınızı ciddiye alıp cevap verdiğime. Forumda tanımıyorum çoğu kişiyi, sonradan kendilerini belli ettiler. Ermeni soykırımı konusunda tartışalım. Yoksa kendi başlığını açın.

Sitelerde Paylaş

Pardon başka ülkelerde mi yaşıyoruz? Doğu anadoluda vergisin ödeyip adam gibi yaşayan,ülkesini seven insan yada ayrı bir Kürdistan devleti istemeyen kürtler o kadar az ki ..

Şu an Türkiye'de Kürdistan devleti için çaba harcayan siyasi bir kürt partisi ve kürt etnik hareketi mi mevcut?

Sitelerde Paylaş

Senin tartıştığın falan yok ki,ben Ermeniler kardeşimdir dostumdur diyorum sen ha bire Türk'leri yeriyorsun,dağlıları yani asıl katillerinizi dost belliyor osmanlı ermeni dostuydu demeye getiriyorsun.

Varsa yok talat paşa falan bide Türk'ler.Tartıştığın tek şey bu.

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Başlığın sahibi olarak söylüyorum. Eğer burada saçmasapan ırkçı muhabbetler yapacaksanız yazmayın. Zaten şu anda pişmanım bazılarınızı ciddiye alıp cevap verdiğime. Forumda tanımıyorum çoğu kişiyi, sonradan kendilerini belli ettiler. Ermeni soykırımı konusunda tartışalım. Yoksa kendi başlığını açın.

Sana o kadar cevap verdim, senden hala cevap bekliyorlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...