Jump to content

Sayın Başbakan

Recommended Posts

Bu ülke tarihi boyunca hep öyleydi, Örneğin:

inonu.jpg

Zerre kadar ilgisi var mı?

O adamlar Kurtuluş Savaşı'nın komutanlarıydılar. Ülkeyi işgalden kurtardılar.

Onları görenler ellerini ayaklarını öpüyordu.

Çok ilgisiz, daha da önemlisi çirkin bir kıyas olmuş.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 290
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zerre kadar ilgisi var mı?

O adamlar Kurtuluş Savaşı'nın komutanlarıydılar. Ülkeyi işgalden kurtardılar.

Onları görenler ellerini ayaklarını öpüyordu.

Çok ilgisiz, daha da önemlisi çirkin bir kıyas olmuş.

Şeytan ayrıntıda gizlidir.

Millet depremle yerle bir olmuşken böyle sırıtan devlet reisi mi olur..

tarihinde AfrikaliLeo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şeytan ayrıntıda gizlidir.

Millet depremle yerle bir olmuşken böyle sırıtan devlet reisi mi olur..

Doğru, şeytan ayrıntıda gizlidir.

Senin ayrıntın da, resimde İnönü'nün yarı açık ağzı olmuş.

Bir de gözlerine bak istersen. Hatta elinle resmin dudak kısmını kapatıp bak.

Hüzünlü bir bakış göreceksin.

Sitelerde Paylaş

Doğru, şeytan ayrıntıda gizlidir.

Senin ayrıntın da, resimde İnönü'nün yarı açık ağzı olmuş.

Bir de gözlerine bak istersen. Hatta elinle resmin dudak kısmını kapatıp bak.

Hüzünlü bir bakış göreceksin.

İsmet İnönü kim hüzün kim.

Siyah ve beyaz kadar uzak olgular.

Her fırsatta halkı aşağılamış, açız ekmek yok diyen topluluğa "ekmek yoksa b.k ye" diyen düşünceyi imar etmiş hatta bununla da yetinmeyip "en yakın arkadaşım" dediği bu ülkenin kurucusunun tüm resimlerini paralardan, pullardan ve devlet dairelerinden kaldırmış birinden hüzün, merhamet beklemek iyimserliğin alasıdır.

Değil dudak kısmını kafasının tümünü dahi kapatsan bunu kamuflaj edemezsin..

Sitelerde Paylaş

İsmet İnönü kim hüzün kim.

Siyah ve beyaz kadar uzak olgular.

Her fırsatta halkı aşağılamış, açız ekmek yok diyen topluluğa "ekmek yoksa b.k ye" diyen düşünceyi imar etmiş hatta bununla da yetinmeyip "en yakın arkadaşım" dediği bu ülkenin kurucusunun tüm resimlerini paralardan, pullardan ve devlet dairelerinden kaldırmış birinden hüzün, merhamet beklemek iyimserliğin alasıdır.

Değil dudak kısmını kafasının tümünü dahi kapatsan bunu kamuflaj edemezsin..

eee bilgi eksik olunca böyle saçmalıklar yazılır elbet..

siyah ve beyaz birbirinin aynısıdır görebilene..

İsmet Paşa asla halkı aşağılamamıştır ,şimdi hayatta olsaydı sizin gibi mahlukatlara mutlak bir cevabı olurdu.

Lütfen tarih bilgilerinizi yenileyin, yarım yamalak "bilgi"lerle yorum yazıp komik olmayın..

Sitelerde Paylaş

İsmet Paşa asla halkı aşağılamamıştır ,şimdi hayatta olsaydı sizin gibi mahlukatlara mutlak bir cevabı olurdu.

Lütfen tarih bilgilerinizi yenileyin, yarım yamalak "bilgi"lerle yorum yazıp komik olmayın..

Bir çizgi film vardı, bilir misin? Hani derdi ya:

Kaptan mağara adamı geliyoooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrr. Unga munga!

Girişin ona çok benzemiş. Karşındaki fikri eleştirirken ortaya onun aksini ispat edebilecek hiçbir şey koymamışsın. Sadece saldırmışsın. Nedenini biliyor musun? Sen değil ama ben biliyorum. Cahilsin.

tarihinde Dehak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir çizgi film vardı, bilir misin? Hani derdi ya:

Kaptan mağara adamı geliyoooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrr. Unga munga!

Girişin ona çok benzemiş. Karşındaki fikri eleştirirken ortaya onun aksini ispat edebilecek hiçbir şey koymamışsın. Sadece saldırmışsın. Nedenini biliyor musun? Sen değil ama ben biliyorum. Cahilsin.

:) İlginç ve komik..Yazdığım metni"saldırı"olarak değerlendiren siz sayın aklıevvel bay/bayan..Tarih dersi vermek için burada değilim.Ne olduğumu biliyorum haklısınız cahilim..iyi ki hakkımda başka şeyler bilmiyorsunuz yoksa burada onları da yazardınız değil mi?

tahir efendi bana kelp demiş

iltifatı bu sözde zahirdir,

maliki mezhebim benim zira,

itikadımca kelp tahirdir.

Siz çok akıllısınız , ne demek istediğimi anlamışsınızdır !!

Sitelerde Paylaş

:) İlginç ve komik..Yazdığım metni"saldırı"olarak değerlendiren siz sayın aklıevvel bay/bayan..Tarih dersi vermek için burada değilim.Ne olduğumu biliyorum haklısınız cahilim..iyi ki hakkımda başka şeyler bilmiyorsunuz yoksa burada onları da yazardınız değil mi?

Elbette tarih dersi vermek için burada değilsiniz. Tarih hakkında en ufak bilginiz olmadığından kaynaklanıyor olabilir mi? İşte bu yüzden bir cahilin diğer birine git, öğren demesi gülünç bir durum, toplumda bir utanç kaynağıdır.

tahir efendi bana kelp demiş

iltifatı bu sözde zahirdir,

maliki mezhebim benim zira,

itikadımca kelp tahirdir.

Siz çok akıllısınız , ne demek istediğimi anlamışsınızdır !!

Bunu siz demediniz. Ama ne demek istediğinizi anlayabildim sanırım. Nef'i den gelsin isterseniz yine.

Bana kafir demiş Müfti Efendi

Tutayım ben ona diyem müselman

Varıldık da yarın ruz'i cezaya

İkimiz de çıkarız anda yalan

Sitelerde Paylaş

Elbette tarih dersi vermek için burada değilsiniz. Tarih hakkında en ufak bilginiz olmadığından kaynaklanıyor olabilir mi? İşte bu yüzden bir cahilin diğer birine git, öğren demesi gülünç bir durum, toplumda bir utanç kaynağıdır.

Bunu siz demediniz. Ama ne demek istediğinizi anlayabildim sanırım. Nef'i den gelsin isterseniz yine.

Bana kafir demiş Müfti Efendi

Tutayım ben ona diyem müselman

Varıldık da yarın ruz'i cezaya

İkimiz de çıkarız anda yalan

Nasıl da haklısınız , bu utanç beni perişan ediyor ancak ne yapabilirim,bu saatten sonra gerçek tarihi nasıl öğrenebilirim?

Herodot'tan mı başlasam yoksa Von Hammer'den mi? Herodot olmaz o pek rivayetçidir , sizin öneriniz nedir , kurtarın beni bu utançtan.

Sitelerde Paylaş

Nasıl da haklısınız , bu utanç beni perişan ediyor ancak ne yapabilirim,bu saatten sonra gerçek tarihi nasıl öğrenebilirim?

Herodot'tan mı başlasam yoksa Von Hammer'den mi? Herodot olmaz o pek rivayetçidir , sizin öneriniz nedir , kurtarın beni bu utançtan.

Nereden öğreneceğiniz beni ilgilendirmiyor. Bana sorarsanız öğrenmeniz de mümkün değil ya.

Yalnız bilmiyorsanız gelip millete saçma sapan suçlamalar yöneltmeyeceksiniz. Sonra da cıvıklık yapıp işi ele ayağa düşürmeyeceksiniz.

Boş konuşanlardan hiç hazzetmem.

Bence artık boşuna yazmayın. Bütün mesajlarınız tarafımdan bloke olacak.

Ben bu forumda saçmalık okumak istemiyorum.

Bu da sizi ignore etmemin sebebi.

İyi günler.

Sitelerde Paylaş

Ey palyaço!Eksik olan bilgi ne?

İnönü'nün bir bakanının halka ekmek yoksa bok yiyin deyişi mi eksik.

Ya da Erzincan depreminde kendine sarılıp ağlayan kadını umursamayışı mı eksik

Ya da Atatürk'ün resimlerini paralardan devlat dairelerinden kaldırıp kendininkini yerleştirmresi mi eksik.

Sitelerde Paylaş

Bu saaten sonra yapacağın tek şey aynen böyle zil takıp oynaman.

Heredot ismi o cahil duruşuna pek yabancı geldi iyisi mi farklı şaklabanlıklar dene.

Sitelerde Paylaş

Ey palyaço!Eksik olan bilgi ne?

İnönü'nün bir bakanının halka ekmek yoksa bok yiyin deyişi mi eksik.

Ya da Erzincan depreminde kendine sarılıp ağlayan kadını umursamayışı mı eksik

Ya da Atatürk'ün resimlerini paralardan devlat dairelerinden kaldırıp kendininkini yerleştirmresi mi eksik.

Tabi tabi!İsmet İnönü çok kötü neden biliyor musunuz?

1965'e kadar planlı ekonomi,karma ekonomi Türkiye'de 2010 yılına kadar belkide bugünkü İtalya ile aynı düzeyde olacak bir biçimde geliştirilecek bir biçimde planlanmıştı, İsmet İnönü ve getirilen Hollandalı uzmanlar tarafından.

Fakat 65'ten sonra başa getirilen bugünkü tayyip'in modern mühendis mollası "süleyman bey tarafından"halkımız plan değil,pilav istiyor söylemleriyle planlanan ekonomi de rafa kalktı..

anlayacağınız o gün bugün pilav yiyoruz..AFİYET OLSUN!!!

fakat daha da acı olan şu..23 nisan gibi bir günde "eleştirecek"başka kişi bulamadık galiba!!!

Sitelerde Paylaş

Tabi tabi!İsmet İnönü çok kötü neden biliyor musunuz?

1965'e kadar planlı ekonomi,karma ekonomi Türkiye'de 2010 yılına kadar belkide bugünkü İtalya ile aynı düzeyde olacak bir biçimde geliştirilecek bir biçimde planlanmıştı, İsmet İnönü ve getirilen Hollandalı uzmanlar tarafından.

Fakat 65'ten sonra başa getirilen bugünkü tayyip'in modern mühendis mollası "süleyman bey tarafından"halkımız plan değil,pilav istiyor söylemleriyle planlanan ekonomi de rafa kalktı..

anlayacağınız o gün bugün pilav yiyoruz..AFİYET OLSUN!!!

fakat daha da acı olan şu..23 nisan gibi bir günde "eleştirecek"başka kişi bulamadık galiba!!!

Bunları söylerken yüzün kızarmış mı?

Ülkeyi IMF'ye, Nato'ya Sento'ya satan İnönü.

Türkiye Cumhuriyeti 2. Dünya Savaşına girmemmesine rağmen hep öyle bitli oluşu İnönü gibi cahil cühelaların eseri.

Ülke İnönü döneminde en sefil yıllarını yaşadı.

O kıtlıklar , bitler ve yamalı elbiseler seni ve İnönüyü çarpsın..

Halk boşuna "geldi İsmet gitti kısmet" dememiştir.

Savaşa girmeyip de bu kadar sefil olan bir başka Avrupa ülkesi var mı, ey geri kalmış ülkenin geri kalmış tebaası!

Sitelerde Paylaş

Bunları söylerken yüzün kızarmış mı?

Ülkeyi IMF'ye, Nato'ya Sento'ya satan İnönü.

Türkiye Cumhuriyeti 2. Dünya Savaşına girmemmesine rağmen hep öyle bitli oluşu İnönü gibi cahil cühelaların eseri.

Ülke İnönü döneminde en sefil yıllarını yaşadı.

O kıtlıklar , bitler ve yamalı elbiseler seni ve İnönüyü çarpsın..

Halk boşuna "geldi İsmet gitti kısmet" dememiştir.

Savaşa girmeyip de bu kadar sefil olan bir başka Avrupa ülkesi var mı, ey geri kalmış ülkenin geri kalmış tebaası!

Ülkeyi satan şu anki BOŞbakan , ey detone sesi ile ezan okumaya çalışan molla.Gülüyorum haline , sefil adam.İnönü Paşa'nın yerine "Tayyip Peygamberin" şeyhle çekilmiş fotosunu neden koymadın,Mersin'de çiftçiyi anası ile beraber defederken görüntülenen fotosunu neden koymadın?

Silkelen kendine gel, satmadığı bir anıtkabir kaldı bee..

Senin gibilerin oluşturduğu bir "güruh" olduğu sürece bu ülke yükselemez..

Sitelerde Paylaş

Ülkeyi satan şu anki BOŞbakan , ey detone sesi ile ezan okumaya çalışan molla.Gülüyorum haline , sefil adam.İnönü Paşa'nın yerine "Tayyip Peygamberin" şeyhle çekilmiş fotosunu neden koymadın,Mersin'de çiftçiyi anası ile beraber defederken görüntülenen fotosunu neden koymadın?

Silkelen kendine gel, satmadığı bir anıtkabir kaldı bee..

Senin gibilerin oluşturduğu bir "güruh" olduğu sürece bu ülke yükselemez..

Bu ülke, satma işini İsmet İnönü'den öğrenmiştir.

İsmet İnönü'nün 12 adaları Yunanlılara satması satışların en rezilidir.. Bu rezil satış kendinden sonra gelenlerin yolunu da açmıştır..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...