Jump to content

Sayın Başbakan

Recommended Posts

Bu yaziya yapilan yorum örneklerinden:

1- Recep bey bizim yorumlarımıza tahammül edemiyor. Ancak biz kendisine tahammül edebiliyoruz!

2-Yorumlara tepki göstermektense çık TV ye muhalefetin karşısına

3-RECEP BEY ! SENiN DOGUP,YETi$TiGiN ORTAMI BiLiYORUZ ! DEMOKRATIK BIR ÜLKEDE YA$IYORUZ FiKiR çOKLUGUNA ,ELE$TiRi FARKLILIGINA SAYGI GÖSTERSEN BU TEKNOLOJiYi KENDi DÜ$ÜNCE TEKELiNE ALAMAZSIN VE iRAN'A çEViREMEZSiN !!

http://haber.gazetevatan.com/internetteki-yorumlar-adami-katil-eder/309507/1/Gundem

Sitelerde Paylaş
  • İleti 290
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Recep bey" gerizekalı bir Müslüman olsa da, Hamas için "terörist değil" diyecek kadar aptal olsa da, yine de bu ülkede hesapta "sosyaldemokrat" geçinen partinin yapmaya yanaşmadığı bir Kürt açılımına önayak olmaya çalıştı. "Kürt sorunu" denilen şeyi en azından telaffuz etti. Senin Baykal'ın ya da Gandi Kemal'in daha hala "Kürt" kelimesini ağzına alabilmiş değil. Ayrıca Tayyip sadece Kıbrıs'da hala devam eden yasadışı işgalimizi bitirmek için gene adım atmaya yanaştı. Ama "sosyaldemokrat" taklidi yapan ülkemiz "solcusu" buna da karşı çıktı. Peki siz ne işe yararsınız? Nasıl solcusunuz? Hayır aslında solcu falan değilsiniz. Kendiniz de adını koymuşsunuz: Ulusalcı. Yani bir tür milliyetçisiniz. O yüzden Kıbrıs'ı bırakmaya yanaşmıyorsunuz. Ve Kürt lafını ağzınıza almıyorsunuz. O yüzden AB'ye karşısınız.

Osman Pamukoğlu ulusalcıların niye Kıbrıs'ı bırakmak istemediğini çok güzel itiraf etmiş sitesinde. Diyor ki "biz Türkler toprak kaybedince çok üzülürüz, evlat acısı gibi koyar bize" diyor. Yani mesele tamamen emperyalist bir iştahla alakalıymış. Osmanlı günlerine duyulan bir özlemmiş meğerse. Bir de elaleme emperyalist derler. İsrail'in işine burunlarını sokarlar, ahlaklılık taslarlar.

Siz solcu falan olsanız önce Ermeni Soykırımını mecliste tanımayı savunursunuz. Sonra Kürt Sorunun çözümünde en önde koşarsınız: Apo'yu serbest bırakmak, PKK ile müzakere etmeyi bile savunursunuz. Kıbrıs'ı BM kararlarını öne sürerek çoktan verip, AB müzakerelerine en büyük önceliği verirsiniz. AB ilerleme raporunu resmen parti programınız yaparsınız. Solcu, sosyaldemokrat dediğin böyle olur. Ama siz solcu falan değilsiniz. Ülkedeki 3 büyük parti de sağcı. Sadece bir tanesi "laik", ve Türk'e has bir gerzeklike laikliği solculuk ve ilericilikle eşanlamlı zannediyor.

Sitelerde Paylaş

Siz solcu falan olsanız önce Ermeni Soykırımını mecliste tanımayı savunursunuz. Sonra Kürt Sorunun çözümünde en önde koşarsınız: Apo'yu serbest bırakmak, PKK ile müzakere etmeyi bile savunursunuz. Kıbrıs'ı BM kararlarını öne sürerek çoktan verip, AB müzakerelerine en büyük önceliği verirsiniz. AB ilerleme raporunu resmen parti programınız yaparsınız. Solcu, sosyaldemokrat dediğin böyle olur. Ama siz solcu falan değilsiniz. Ülkedeki 3 büyük parti de sağcı. Sadece bir tanesi "laik", ve Türk'e has bir gerzeklike laikliği solculuk ve ilericilikle eşanlamlı zannediyor.

Verilen yanit bana ise yanlis adres ve yanlis tanimlama.

Türkiye'de yasayanlarin geneli her konuda önyargili ve ayni futbol takimlarinin holiganlari gibi.

Yazida ki ifadelerden de takim tutan bir holigani algiliyorum.

Üstelik bir seylerin tanimi yapilmaya calisilirken kendi istek ve arzularini dayatmanin pis kokulari var... ve cogu yanlis bilgiler.

Tutmadim bu yaniti.

Konu hakkinda biraz daha ders calisilarak yanit yazilmali diye düsünüyorum.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Açık çağrı!

Sevilmiyorsunuz Sayın Bayım... Çünkü sevmiyorsunuz...

Gözlerinizde anlam bulmak mümkün değildi zaten; sözlerinizin de uzun zamandır içi boş...

Koruma ağı içindeki çiftlik balığı gibi yaşıyorsunuz... O kadar çaresiz ve tutsaksınız ki; çırpındıkça çevrenizdeki o ağı biraz daha fazla daraltıyorsunuz...

Ama... Gayet iyi biliyorsunuz; bu sizin seçiminizdi!

Eskiden ilginçtiniz belki...

Dayılanmanız, külhanbeyliğiniz, tek omzunuzu düşürerek yürümeniz; hoşuna gidiyordu mahallelinin...

Yüksek sesle attığınız nutuklarda, her kelimenin üzerine tek tek basarak konuşmanızla farklıydınız belki...

İçimizdendiniz, bizdendiniz, bizimdiniz...

Ve mahallenin burnu büyük eski ağabeylerinden o kadar farklıydınız ki...

Ekranda her boy gösterdiğinizde televizyonun karşısına geçip, “Yürü be koçum, kim tutar seni” diye bağırıyordu Şampiyon Kokoreç’in garsonu Mehmet...

Her okuduğunuz şiirde gözleri doluyordu Melahat teyzenin...

Ve her “Allah’ın izniyle” dediğinizde, “İnşallah” diye haykırıyordu milyonlarca kişiden oluşan dev bir koro...

Ama artık her gün; hem de birkaç kez çıktığınız televizyonda sizi görenler kanal değiştiriyor...

Değiştirmeyip izleyenlerin söylediklerini ise yazamam...

Ki, sizin de kulağınıza geliyordur nasılsa...

Yok; sakın yanlış anlamayın, “Seveniniz kalmadı” demiyorum, bu gerçeği inkâr olur...

Fatihli Yusuf var mesela; İsmailağa cemaatinden... Her gün tüm muhalif yazarlara sataşan mailler atmaya devam ediyor hâlâ!

Ama sevmeyenleriniz daha fazla artık...

Sevmeyenleriniz arasındaki “tahammül edemeyenler”in payını ise siz bile kestiremezsiniz!

Evet; sevilmiyorsunuz ve tahammül edilmiyorsunuz; çünkü sevmiyor ve tahammül etmiyorsunuz...

Esnafa, çiftçiye, işçiye tahammül etmiyorsunuz...

Diplomatları, öğretim üyelerini, öğretmenleri sevmiyorsunuz...

Askerleri, sivilleri, yargıçları, savcıları beğenmiyorsunuz...

Bu ülkenin en temel dayanağı olan yargı kurumlarına bile resmen savaş açtınız...

Laikliği; sizin dayattığınız şekilde algılamayan herkese mesafeli, hak aramak için sokağa çıkan herkese tepkilisiniz...

En küçük bir eleştiride betiniz benziniz atıyor ve ağzınıza geleni saydırıyorsunuz; yine tek omzunuzu düşürerek...

Tamam; bu sinirli haliniz herkesi korkutuyor; bu bir gerçek...

Ama diğer gerçek de bizim sizi “bizi korkutmanız” için seçip başımıza getirmediğimiz...

Dudaklarınızdan dökülen ender muhabbetli sözler; her daim din içerikli...

Ama biz; sizin bizi sadece insan olduğumuz için sevmenizi ve saymanızı istiyoruz...

Arap kardeşlere gösterdiğiniz sıcaklığın yarısını...

Bırakın yarısını onda birini bize gösterseniz; eriyeceğiz belki tereyağı gibi...

Ama yapmıyorsunuz...

Kasıyorsunuz, geriyorsunuz, azarlıyorsunuz, bağırıyorsunuz, hakaret ediyorsunuz, küçümsüyorsunuz...

İstiyorsunuz ki bu ülkedeki 72 milyon beyinden bir tek sizinki çalışsın...

Sadece sizin diliniz konuşsun...

Yalnızca sizin dedikleriniz doğru kabul edilsin ve itiraz edilmesin...

Ağzınızdan hoşgörü ve kardeşlik sözcüklerini düşürmüyorsunuz ama sadece size hoşgörü gösterilmesini, sadece sizin için kardeşlik duyguları beslenmesini istiyorsunuz...

Siz ise kimseyi hoş görmüyor ve kardeşçe bağrınıza basmıyorsunuz...

İtiyor, dışlıyor, ötekileştiriyorsunuz...

Kasılan, gerilen, azarlanan, hakaret edilen, küçümsenen insanların tahammül gücünün kalmadığını...

Yaydığınız sevgisizliğin bumerang gibi dönüp dolaşıp sizi hedef aldığını...

Yalnızlaştıkça artan öfkenizin, kontrol tanımaz bir şekilde kendinize yöneldiğini...

Fark etmiyorsunuz...

Yandaş medyanıza, yandaş akademisyenlerinize, yandaş yargınıza güvenmeyin boşuna...

Ne demek istediğimi anlamadıysanız; Meclis’teki bağımsızlar sırasında tek başına oturan Mesut Yılmaz’a bakın...

Unutmayın, sizin kadar olmasa da; o da gururluydu bir zamanlar, burnundan kıl aldırmazdı!

Onun da yandaş medyası, akademisyenleri, bürokratları vardı...

Hepsi çekip gitti; bugün sadece bir şoförü, bir de sekreteri kaldı!

Sizden bu ülkenin insanı, kuşu, kurdu, taşı, çöpü adına rica ediyorum:

Bu kayıkçı kavgasında, siz de biz de yorgun düştük...

Lütfen daha fazla zorlamayın... Elinizdeki hançeri kınına sokun...

Bölünmeyi, parçalanmayı, ayrışmayı derinleştirmeyin...

Bunun ötesi gerçekten tehlikeli...

Arap kardeşlerin hatırına; lütfen bu çağrıya kulak verin!

Yapacağınız da zor bir şey değil üstelik:

Sadece susun!

Göreceksiniz; her şey kendiliğinden yoluna girecek...

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=11.11.2007&Newsid=312174&Categoryid=4&wid=102

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Acaba Başbakan tatilini biraz uzatamaz mı?..

Farkında mısınız; ortalık sakin...

Acaba Başbakan’ın tatilini biraz daha uzatma olanağı yok mu?..

Ankara’daki gazeteci arkadaşlarımız keyifsiz, ortalığı karıştıracak haber verilemiyor kaç gündür...

İş çıkmıyor...

Haber kanallarında “Son dakika”lar kalktı sanki...

Bağrışma-çağrışma yok...

Suçlamalar, azarlamalar kesildi...

Töhmet ve hakaretler duyulmuyor...

*

Bize misafirliğe gelen o hiperaktif oğlanı düşünüyorum...

Sofranın etrafında var hızı ile dönmeye başladığından epeyi zaman sonra, annesi-babası alıp götürdüklerinde aynı duyguya kapılmıştım...

Bir süre bir engin sessizliğin ortasında öyle pencerenin pervazına baktıktan sonra “Acaba gitti mi?” diye sormuştum kendi kendime...

Bir sessizlik var...

Mesela PKK‘nın taşeronu kimdir?...

Ergenekon kimin uzantısı?...

İsrail işbirlikçileri kimler?..

Türk ordusu ne dümenler çeviriyor?..

Medya yine ne fitne peşinde?..

Yüksek Yargı hangi entrikaların içinde?..

Kimse çıkıp bunları söylemiyor...

Ve ortalık karışmıyor...

*

Bir sükûnet var kaç gündür...

Kamer Genç’in bir haftadır sessiz-sakin oturduğu, hatta bir tür bunalıma girdiği haberleri geliyor...

En zor durumda olanlar ise; yalakalar...

Ona-buna saldırmak için sinyal gelmiyor ve öyle boş oturuyorlar... Televizyon televizyon dolanıp “Çok doğru söyledi” diyecekler ama...

Başbakan bir şey söylemiş değil...

Bekir COŞKUN

Sitelerde Paylaş

Şeytan padişah meclise bir güzel ültimatom yağdırıyor. "Sus, otur yerine, grubuna sahip çık" vs..

Başedemiyor.

Padişah Meclis Başkanı'na dönüp "Siz mi susturacaksınız, ben mi susturayım?" diyor, başkanın belli ki karizması azıcık zedelendiği için morali bozuluyor ama cevap vermekte de zorlanıyor.

E kolay değil.. Karşısındaki padişahı..

Bir güzel yutkunup "Sayın Erdoğan" diyebiliyor..

İmamdan, ayak takımından, çapulcudan başbakan olursa bu kadar olur...

Bu kadar çirkin, bu kadar iğrenç, bu kadar şeytani bir surat görmedim. Tahammül edilecek gibi değil. Türkeş'i bile geçti şeytan ifadesinde..

Video şahane cigi. Ellerine sağlık.

Kıvırarak dans eden animasyon süper. :)

MKA da kalkıp "bakın bu yasa onaylanmazsa bazı kelleler gidecek" diyor.

Sonra arada kafasına esince muhalefet partilerini komple kapatıyor. Dergileri gazeteleri kapatıyor.

Bazı milletvekillerini asıyor.

Meclisin vekillerini tek tek kendisi belirliyor. Sonra halka "seçimle" onaylatıyor.

Hem ordunun başı, hem tek partinin başı, hem cumhurbaşkanı. Hem de hayat boyu.

Padişah mı demiştin?

Tayyip'in horozlanmasını abartıp "padişahlık yapıyor" diye şikayet ediyorsan MKA'nın kendi ağzıyla itiraf ettiği "dictature manzarası" ve "istibdad müessesesini" ne diye eleştirmiyorsun? Hatta adama ve döneme toz kondurmuyorsun? Üstüne bir de tapıyorsun? Üstüne bir de bize de taptırmaya çalışıyorsun? Okullarda 7 yaşında çocukları sabahın ayazında putun önüne asker nizamı dizip faşist yeminler içirtiyorsun?

Sitelerde Paylaş

Tayyip'in horozlanmasını abartıp "padişahlık yapıyor" diye şikayet ediyorsan MKA'nın kendi ağzıyla itiraf ettiği "dictature manzarası" ve "istibdad müessesesini" ne diye eleştirmiyorsun? Hatta adama ve döneme toz kondurmuyorsun? Üstüne bir de tapıyorsun? Üstüne bir de bize de taptırmaya çalışıyorsun? Okullarda 7 yaşında çocukları sabahın ayazında putun önüne asker nizamı dizip faşist yeminler içirtiyorsun?

Isteyen her istedigini elestirebilir fakat kimseye bunu neden elestiriyorsun elsetirmiyorsun düsüncesini dayatamaz.

85 sene önce olmus olaylar zamanin sartlari ile degerlendirilmesi gerekir.

Tarih bu sekilde okunur algilanir ve öyle olmasi gerekir.

Sözlü ve yazili tartismalarda gecmiste yasanan olaylari günümüze uyarlayip algilayarak görüs bildirenler...

...konulara hakim olamayan, beyinlerinde bazi takintilarinin sendrom haline dönüsmüs olanlardir.

Yasadigimiz zamana dönelim...

Sitelerde Paylaş

MKA da kalkıp "bakın bu yasa onaylanmazsa bazı kelleler gidecek" diyor.

Sonra arada kafasına esince muhalefet partilerini komple kapatıyor. Dergileri gazeteleri kapatıyor.

Bazı milletvekillerini asıyor.

Meclisin vekillerini tek tek kendisi belirliyor. Sonra halka "seçimle" onaylatıyor.

Hem ordunun başı, hem tek partinin başı, hem cumhurbaşkanı. Hem de hayat boyu.

Padişah mı demiştin?

Allah sana akıl fikir versin.

Mustafa Kemal yeteri kadar diktaröe olamamış demek ki. Bu çapulcu imam bozuntusu ve senin gibi kendisini liberal zanneden imam seviciler hala çıkıp konuşabildiğine, "Osmanlı Mustafa Kemal'den daha demokrattı, daha özgürlükçüydü, Mustafa Kemal geldi ve ülke geriyi gitti" diyebildiğine göre, yeteri kadar diktatör olamamış..

Ben severim Atatürk'ü. Çok severim hem de. Ona ve özgürlük ve bağımsızlık kazanmamızı sağlayan, kendini açıkça fda eden o nesle minnet duyarım.

Mustafa Kemal'in de eleştirilecek tek bir yanını bulamadığım gibi, dehası karşısında daima şaşkınlık duyarım. Her defa.. Her aklıma geldikçe..

Zekası, cesareti, ileri görüşlülüğü, saplantılarının olmaması, kararlılığı, zerafeti, centilmenliği, zevkli oluşu, karizması ve sayamadığım diğer her şeyi beni büyüler.

Sana ne? Sen çapulcu imam bozuntusu vatan hainlerine tapmaya devam et. Zaman, Taraf, Vakit falan okumaya da devam et.

Sen kimsin de benim M. Kemal sevgimi eleştireceksin? Üstelik karşına düşmanım olan vatan haini şeriatçı sapkınları koyarak?

Hangi sıfatla? Osmanlı hayranı, şeriatçı yandaşı liberal ateist sıfatınla mı?

Hadi ordan!

Sitelerde Paylaş

12 Eylülde Referandum'da Kemalizm'in ruhuna Fatiha okuyoruz.

Gözüm kapalı evete basacağım.

Red cephesine baksana...

Başta Cahape

Mehepe

Bedepe

Karşı tarafta kim var, halkın ve hakkın yanındaki tek parti olan Adalet ve Kalkınma Partisi...

Bakalım bu sefer üç tane birbirine zıt ideolojideki partiler birleştiği zaman Adalet ve Kalkınma Partisinin sırtını yere getirebilecekler mi?

Sitelerde Paylaş

çok alakasız, halkın çoğunluğu bu adamı istemiyor ki asıl saygı duyulması gereken budur.

hala parmakizini imza olarak kullananlarla ben aynı değilim,kafam aynı değil,duruşum,dünya görüşüm aynı değil!

bu adamı"boşbakan" seçtirenlere saygı maygı duymuyorum,oy verenlerini de hiçmi hiç sevmiyorum.bu karanlık kafalar bu ülkeye hiç yakışmıyor...

tam da bu konuya ilişkin dün sky türk'te psikolog yankı yazgan'ın güzel bir tespiti vardı: halkı, reayayı hor gören elitistler otoriter ve faşist yönetimlerin en büyük meşruiyet aracı olmuşlar sayısız olayda.

ahanda 12 eylül rejimi... en büyük desteği üniversitelerden almadı mı, kenan evren'e bu ülkenin üniversiteleri ünvan vermedi mi? onun rejimini bu ülkenin yüksek yargısı korumadı mı? o yüksek yargıyı bu ülkenin elitist ulusalcıları baştacı etmiyor mu?

şeytanın avukatı filminde final repliğidir: şeytan der ki '' kibir en sevdiğim günahtır''... <_<

Sitelerde Paylaş

Allahın faşosu.

Düzgün konuş. Senin gibi şieriatçı yandaşı Atatürk düşmanlarının ne dediği kimin umurunda?

AKP'li, dinci yanaşması ateist seni.. Şeriatçıları savunan ve aydınlanmacı devrimleri yerin dibine sokan bir ateist bozuntusu.. Hayır bir de dinsiziz falan demeseniz, amenna. Şaşırmayacağım, bu kadar da iğrenmeyeceğim..

Dinsiz biri nasıl kalkıp da hilafeti daha aydınlık bulur, anlamak mümkün değil. Türk liberali falan olmak gerekiyor demek ki anlamak için..

Biz daha oralara gelmedik.

Bak, şeriatçı bir yandaşın hemen bulmuş seni. Birbirinizi ağırlayıp durursunuz artık Mayonez'le.

Aynı pis salatanın sosları olarak..

Sitelerde Paylaş

Düzgün konuş. Senin gibi şieriatçı yandaşı Atatürk düşmanlarının ne dediği kimin umurunda?

AKP'li, dinci yanaşması ateist seni.. Şeriatçıları savunan ve aydınlanmacı devrimleri yerin dibine sokan bir ateist bozuntusu.. Hayır bir de dinsiziz falan demeseniz, amenna. Şaşırmayacağım, bu kadar da iğrenmeyeceğim..

Dinsiz biri nasıl kalkıp da hilafeti daha aydınlık bulur, anlamak mümkün değil. Türk liberali falan olmak gerekiyor demek ki anlamak için..

Biz daha oralara gelmedik.

Bak, şeriatçı bir yandaşın hemen bulmuş seni. Birbirinizi ağırlayıp durursunuz artık.

Abla bunlar kendini liberal sanan boş kafalar.Atatürk ve Türk düşmanlığı yaparak liberal olduğunu sanıyor.Amerika yalaması.Acaba biliyor mu ki o iman ettiği Amerika'nın bazı eyatlerinde sebepsiz yere Kızılderili öldürebilirsin ve bu suç değil.Bunlar Atatürk'e karşı ne yapılıyorsa gözleri kapalı desteklerler.Belli de oluyor zaten adam gözü kapalı ben şeriatçılarlayım diyor.Tarafı,Vakiti bu kadar okucaklarını biraz tarih okusalardı eminim bu kadar kör olmazlardı.

Sitelerde Paylaş

Abla bunlar kendini liberal sanan boş kafalar.Atatürk ve Türk düşmanlığı yaparak liberal olduğunu sanıyor.Amerika yalaması.Acaba biliyor mu ki o iman ettiği Amerika'nın bazı eyatlerinde sebepsiz yere Kızılderili öldürebilirsin ve bu suç değil.Bunlar Atatürk'e karşı ne yapılıyorsa gözleri kapalı desteklerler.Belli de oluyor zaten adam gözü kapalı ben şeriatçılarlayım diyor.Tarafı,Vakiti bu kadar okucaklarını biraz tarih okusalardı eminim bu kadar kör olmazlardı.

:D Sen hangi tarihi okudun evlat? Okuldaki yalanlar mı? Bak git Sevan Nişanyan'ın "Yanlış Cumhuriyet" kitabını al da oku. Yanlız dikkat et, sonra imanın yıkılmasın :)

Sitelerde Paylaş

Evet Sevgili Pearly. Onlar tarihi de okuyor ama şeriatçıların dilinden okuyor. Aynı dili kullanarak gelip bize o yazarları ve onların gazetelerini referans gösteriyor.

Zaman'ı, Vakit'i falan..

Bunlar Atatürk'le yatıp kalkan dinci beslemeleri. Cahiller hepsi.. Çok okuyunca bir şey olduk sanıyorlar ama hiçbir şey bilmiyorlar. Takılmışlar bir sürünün peşine, gidiyorlar işte. Sorarsan ezber bozuklarını falan söylerler hemen..

Güler misin ağlar mısın..

Sitelerde Paylaş

Ludwig,

Yine saplantının kurbanı olup başlığı da hepimizi de gerdin, konunun tamamen dışına çıkıp bizi de cevap vermek zorunda bıraktın.

Konu başlığının Atatürk'le hiçbir ilgisi olmadığını görmüşsündür.

Senin tapındığın imam bozması şeriatçıların hükumeti eleştiriliyor burada. Çok canın yandı başbakanın için böyle konuşulunca, biliyorum ama gerçeklerle bazen yüzleşmek gerek Ludwig..

Kaldıramıyorsan bulaşma bu başlıklara, okuma. Hemen Mustafa Kemal nefretin depreşiyor, hayaletlerle boğuşmaya başlıyorsun.

Mümkünse konu başlığına dönelim hep birlikte. Atatürk'ün tartışıldığı başka başlıklar var. Devam etmek isteyen oralarda yazsın.

Sitelerde Paylaş

:D Sen hangi tarihi okudun evlat? Okuldaki yalanlar mı? Bak git Sevan Nişanyan'ın "Yanlış Cumhuriyet" kitabını al da oku. Yanlız dikkat et, sonra imanın yıkılmasın :)

Yok ben senin gibi birşeylere iman etmeye gerek duymyuyorum.Ağzınıza dolamışsınız bir dikdatör kelimesi.Atatürk dikdatör olsaydı sen bugün burda rahatça atıp tutamazdın.Tarihi o zamana göre değerlendir bakalım birde.İslamla beyinleri yıkanmış insanları Cumhuriyet rejimine nasıl alıştırabilirsin.O süreç biraz sıkıntılıydı alışmak için çok kelle gitmesi gerekiyordu ve gitti de.Eğer onları yapmasaydı bu sefer kendi kellesi gidicekti.O zamanda sen bugün burda sarıkla cübbeyle yazardın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...