Jump to content

Bu da oldu

Recommended Posts

İsmailağa cemaatinin ticari ilişkilerini araştırdığını için hapse atıldığı açık beyan ortada olan savcı Cihaner ile ilgili haber yapan Birgün gazetesine İslamcı basından büyük iftira.Her fırsatta islam dininde iftiranın büyük günah olduğunu söyleyen müslümanlara yakın haber organları Birgün gazetesini Cihaner' e linç kampanyalarına katılmadı diye ergenokonun solcu kürtçü gazetesi ilan etti.İşte dincilerin demokrasi sammiyeti bu kadarmış dedirten olay ile ilgili Birgünün haberi.

http://www.birgun.net/sunday_index.php?news_code=1271540385&year=2010&month=04&day=18

Sitelerde Paylaş

Bunda şaşılacak birşey yok.Ergenekonun her alanda birbirlerinden haberi olmayan değişik yapılanmaları vardır.Ulusalcı yapılanma,solcu yapılanma,türk-islamcı yapılanma,masonik-yahudi yapılanma,kürtçü-pkklı yapılanma vb. Buna salkım modeli deniyor.Her hücre kendini ayrı bağımsız bir yapı sanıyor.Taraf gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'un dediği gibi "Ergenekon öyle bir örgüt ki ona üye olduğunu bilmeyenler var."

Neyse ki hepsinde ortak bir AKP karşıtlığı var da,hükümetimiz bu benzerliklerinden hareket ederek amacı ve kökü farklı gibi görünen bu grupların organik bağlarını bulup deşifre ediyor.AK bir Türkiye için...

Sitelerde Paylaş

Kapatacağız tabi...

Ona, buna iftira atacaklarına adam gibi işlerini yapsınlar..

Adam gibi işten kastınız nedir? Vakit gazetesi işini adam gibi mi yapmaktadır. Hüseyin Üzmezde adam gibi işini yapan bir gazetenin en adam unsurlarından biri miydi?
Sitelerde Paylaş

>>> Hüseyin Üzmezde adam gibi işini yapan bir gazetenin en adam unsurlarından biri miydi?

Tabi.. Sayın Hüseyin Üzmez , Allah , Muhammed dediği için masonlar tarafından iftiraya uğradı..

80 yaşında bir adamın 14 'lük birini altına çektikten sonra kalp sektesine uğramaması mümkün değil..

Sitelerde Paylaş

[quote name=

Öyle veya değil,,

Bu gazetede o olay olduktan sonra,

Gazeteyle ilişkisi kesildi..

Ama sizin dinsiz,donsuz gazetelerde olsa...

Kahraman diye yazdırmaya devam edersiniz...

tarihinde aslanbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Buda" "Bu da"

yazarken pek dikkat etmiyorum kusura bakmayın daha dikkatli olacağım.

Birgün'ün kapanmasını isteyenlere bak hepsi demokrat müslüman peh peh.Taraf bir numara bunlar için komplo terorilerinden başka birşey yapmayan Fatih camisinin bombalanacağı gibi tamamen seneryo haberler yapan yazdıklarının hiçbirini ispatlayamayan ispatlamak gibi bir derdi de olmayan Taraf bir numara emekçi kitlelerin gazetesi Birgün darbelerden geçmiş bir kitlenin gazetesi birgün ülkenin en büyük darbesi kendilerine yapılmış bir kitlenin gazetesi Birgün tukaka ha yesinlerv sizin demokratlığınızı.

Sitelerde Paylaş

Bu alçaklar güçlendikçe azacak, palazlandıkça saldırılarının çemberi genişleyecektir.

Komplo bunlarda, yalan-iftira bunlarda, tehdit-şantaj bunlarda.

Hiç şaşırmadım.

Önce Cumhuriyet'le başlar, sonra Hürriyet'e-Milliyet'e saldırır, bugün Birgün'ü hedef alır. Yarın Habertürk'e, Evrensel'e sıra gelir. Önü alınmazsa kendilerinden başkasını yaşatmaz, sonunda da birbirlerini yerler.

Sitelerde Paylaş

Önce Cumhuriyet'le başlar, sonra Hürriyet'e-Milliyet'e saldırır, bugün Birgün'ü hedef alır. Yarın Habertürk'e, Evrensel'e sıra gelir. Önü alınmazsa kendilerinden başkasını yaşatmaz, sonunda da birbirlerini yerler.

Aynı sizinkiler gibi değil mi :)

EDIT: Benim yazım nasıl bold oldu yahu :)

EDIT: Soruyu sorunca düzeldi. İlginç :)

tarihinde hallac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bizimkiler kimmiş?

DY'yi, ÖDP'yi mi bahsediyorsun. Biz Birgün'lüyüz zaten. :lol:

Yok ben laik (!) kemalistlerden (!) darbecilerden bahsettim :)

NOT: üstteki iletim yeniden bold olud. Forumda bir problem mi var? Daha önce ben iki problem yaşadım. İlkinde forumda hacklendi geçtiğimiz günlerde de bakıma alındı...

Sitelerde Paylaş

"Buda" "Bu da"

yazarken pek dikkat etmiyorum kusura bakmayın daha dikkatli olacağım.

Birgün'ün kapanmasını isteyenlere bak hepsi demokrat müslüman peh peh.Taraf bir numara bunlar için komplo terorilerinden başka birşey yapmayan Fatih camisinin bombalanacağı gibi tamamen seneryo haberler yapan yazdıklarının hiçbirini ispatlayamayan ispatlamak gibi bir derdi de olmayan Taraf bir numara emekçi kitlelerin gazetesi Birgün darbelerden geçmiş bir kitlenin gazetesi birgün ülkenin en büyük darbesi kendilerine yapılmış bir kitlenin gazetesi Birgün tukaka ha yesinlerv sizin demokratlığınızı.

Ben ne zaman demokrat olduğumu söyledim sana...

Benim için demokrasi amaç değil araç...

Bizi destekleyen liboşlara tabi bir kıyağımız olacak..

:D :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...