Jump to content

Cennette Kadınlar için huri varmıdır

Recommended Posts

buna zina diyilemez çünkü 300 400 tane huriye ben inanmıyorum.olsun olsun 2 3 tanedir ve buda zina olmaz.alkol değil şarap geçer kuranda.bu şarapında sarhoş etmediği belirtilir kuranda.

niye zina olmasın

Sitelerde Paylaş
Mümin kadınlar yeninden inşa edilerek Huri yapılacak.. Huri yapılan bu kadınların kocalarına verileceği şeklinde bir ifade yok.. Belli ki bu kadınlar kime denk gelirse verilecek..

Çok iyi ya, kadınlar bir tür eşya - sex robotu. Cennete gitmeye hak kazanırlarsa(!); hafızaları sıfırlanıp organlarına bakım yapılıp, sonsuza kadar sex kölesi olarak mutlu(!) olacaklar.

İslama inanan ve cennete gitmeye çalışan kadınlarımızı, inançları hakkında kutluyorum. Türbanlıları ayrıca kutluyorum...

Sitelerde Paylaş
Mümin kadınlar yeninden inşa edilerek Huri yapılacak.. Huri yapılan bu kadınların kocalarına verileceği şeklinde bir ifade yok.. Belli ki bu kadınlar kime denk gelirse verilecek..

hayır.müslim kadınlar huri yapılacak ve eşlerine verilecek.eşleri cehenmemdeyse başka birine nilahlanacak.

Sitelerde Paylaş
nedemek 2.namussuzluktıur.kocası ölen 2.yi evlenmiyormu inek şaban. :lol: . cehenneme giden kocasının yanınamı gidecek kadın.ha ölmüş hada cehenneme gitmiş hiç farkı yok.

eee ben ne anladım bu kurandan sen şimdi cehenneme gitcen senin karın başka biir cennetliyle evlense ne olur.

Dimi kıyamet kopar.

Sitelerde Paylaş

kadın iki üç kişi ile farklı zamanlarda evlenirse,ve onların tamamını hayatında gerçekten sevdiyse ne olacak.hangisi ile olacak?

ahmaklığın bu kadarı olmaz.erkeği bu kadar kayıran tanrı da olmaz.

mantıktan nasibi olmayan arkadaşlar!!!

kadın dünyada aynı anda tek bir erkekle evlenebiliyo.adamsa çok.bu durum kadının yaratılışı ile izah ediliyo(yemiş gibi yapalım).kadının bakıma muhtaç olması,çocuğun nesebinin karışması vs. vs. vs. bunu erkek lehine olan hükümleri inandırıcı kılmalk için yapmaya çalışıyorlar.çok evlilik falan gibi.yani dünyevi bi olay ;):blink::blink: .

la cennette de aynı şey neden söz konusu değil.yoksa orda da mı kadın ikinci sınıf. ona huri pardon nuri yok.dünyada bi takım eksiklliklerden dolayı kadına bunu dayatanlar söyleyin cennette neden aynı durum söz konusu değil.yoksa kadın cennette de mi eksik? :P

böyle erkek gibi düşünen tanrı tanrı olamaz.bal gibi de bu zihniyet bi erkek ürünü.tahmin edin kim? :P :P :P

Sitelerde Paylaş
Nuri var diyorlar ama bence şu soru daha önemli,

Erkek dişi olarak yada dişi erkek olarak tatmin olmak isteyebilir.Cennette her istediğin olacağına göre böyle bir cinsiyet değişikliği olacak mı ? Kuranda ve hadislerde geçmiyor...

Evet aga, varsa böyle bir tanri, ben ona taparim. Cennete gidince, 10 yilda bir cinsiyet degistirmek istiyorum. Hatta her yüzyilda birde, hayvan olarak yasamak ilginc olabilir.

Sitelerde Paylaş

Nebe suresine göre kadınlar için de yaşıt kızlar varmış :) ne yapacaklarını bilmem ama öyle demiş.

31. Şüphesiz takva sahipleri için de başarı ödülü vardır.

32. Bahçeler,bağlar,

33. Göğüsleri tomurcuk gibi kabarmış yaşıt kızlar,

Takva sahipleri derken kadın-erkek ayrımı yok,buna göre hepsine yaşıt kızlar var.

Sitelerde Paylaş
hayır.müslim kadınlar huri yapılacak ve eşlerine verilecek.eşleri cehenmemdeyse başka birine nilahlanacak.

İyi de eşi cehennemde günahlarınının bedelini ödeyip cennete geldiğinde ne olacak?

Yazı tura mı atacaklar?

Düello mu yapacaklar?

Cehennemden gelen adam Tatar olursa ne yapar?

Tatar o zaman cenneti yakmaz mı :)

tarihinde izimsiz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Garip bir soru ama merak konum

Şimdi erkeklere okadar güzel huriler veriliyor.

Tamam kadınlara niye verilmiyor

Kadınalr cennet istek ve tatmin olmak isterler onlar için böle bir huri varmdıır acaba?

Ama şimdi şöle oluyor.

1-erkeğe var kadına yok cinsiyet ırkçılığı olmazmı

2-Kuran namusa göre bir kadın bir erkek den başkasıyla olamaz diyor.

Bekliyorum cevapları

onlar için nuriler vardır... zenci ve kaslı.

yaa siz adamı öldürürsünüz be kardeşim :lol::lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...