Jump to content

PUT KIRICILARIN PUTU ATATÜRK!

Recommended Posts

Eee yuh artık, kadınlara seçme ve seçilme hakkı verilmesi zaten NORMAL bir şey. Sanki Atatürk tanrıymış da böyle bir hak bahşetmiş. Sanki ondan önce dünyanın hiçbir yerinde kadınlara seçme ve seçilme hakkı verilmiyordu.

Demek demokratik bir hukuk devleti kurmuş ha? Buna 5 yaşındaki çocuk da güler ancak, demokkratik hukuk devletinin her şeyin en iyisi olduğunu kim söylüyor? Tepemize bizi her zaman ezen, döven, öldüren bir devlet geldi. Yıl oldu 2010 hâla kurtulamıyoruz.

Demokratik hukuk devleti dediğin devlet 80 yıldır memlekette öldürmedik adam bırakmadı. Şimdi bize katliamları, darbeleri, isyanlamrı teker teker saydırtmayın.

Ben size Atatürk'ün neyi çok iyi yaptığını söyleyebilirim.

Hiçbir şeyi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 246
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Eee yuh artık, kadınlara seçme ve seçilme hakkı verilmesi zaten NORMAL bir şey. Sanki Atatürk tanrıymış da böyle bir hak bahşetmiş. Sanki ondan önce dünyanın hiçbir yerinde kadınlara seçme ve seçilme hakkı verilmiyordu.

Nerde veriliyordu örnekle.

Yıl oldu 2010 hâla kurtulamıyoruz.

Fransa-1791 Madde 4

Özgürlük, başkasına zarar vermeyecek her şeyi yapabilmektir. Böylece her insanın doğal haklarının kullanımı, toplumun diğer üyelerinin aynı haklardan yararlanmalarını sağlayan sınırlarla belirlidir. Bu sınırlar ise ancak yasa ile belirlenebilir.

Demokratik hukuk devleti dediğin devlet 80 yıldır memlekette öldürmedik adam bırakmadı. Şimdi bize katliamları, darbeleri, isyanlamrı teker teker saydırtmayın.

Ben size Atatürk'ün neyi çok iyi yaptığını söyleyebilirim.

Hiçbir şeyi.

Demokrasi bir maskedir ve her yüze uyar.

Bak mesela sana uymuş.

tarihinde "AKHENATON" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zekinin biri de Osmanlı'da Türk olmak kafir sayılırdı diyor. Ne kadar ahlaksız, arsızca yalan söylüyorsunuz.

Tabi yüce milliyetinize dokundular mı hemen tutuşuveriyorsunuz.Kalkıyorlar T.C'yi aklamak için bir imparatorluğu kötüleme çabasına GİRİYORLAR.

_ Abi Osmanlı'da Türk olmak kafir olmak gibiymiş, yüce milliyetimi kurtarmış Atatürk, daha önemli ne olabilir?

Sitelerde Paylaş

Sizi gördükçe acıyorum halinize. Küçümsediğiniz adam kırık dökük bir imparatorluktan yeni bir devlet yaratıp insan gibi yaşamamızı sağladı. Çağdaş medeniyet seviyesine ulaşmamız için elinden gelenin en iyisini yaptı.

Yine de sizin gibilere yaranamamış çok da mühim değilsiniz inanın ki. Boş tenekelerden farkınız yok.

Sitelerde Paylaş

Zekinin biri de Osmanlı'da Türk olmak kafir sayılırdı diyor. Ne kadar ahlaksız, arsızca yalan söylüyorsunuz.

Tabi yüce milliyetinize dokundular mı hemen tutuşuveriyorsunuz.Kalkıyorlar T.C'yi aklamak için bir imparatorluğu kötüleme çabasına GİRİYORLAR.

_ Abi Osmanlı'da Türk olmak kafir olmak gibiymiş, yüce milliyetimi kurtarmış Atatürk, daha önemli ne olabilir?

Milliyetimi değil,Bir milleti kurtarmış.Ki ben Rum kökenliyim.

Şuan İran'dada aynı şey var,Halk persliğini hatırladı ve persliğini yaşatmak için mücadele veriyor,araplaşmaya islami faşizme karşı çıkıyor.Eğer başarırlarsa bir örnek olucak.

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sizi gördükçe acıyorum halinize. Küçümsediğiniz adam kırık dökük bir imparatorluktan yeni bir devlet yaratıp insan gibi yaşamamızı sağladı. Çağdaş medeniyet seviyesine ulaşmamız için elinden gelenin en iyisini yaptı.

Yine de sizin gibilere yaranamamış çok da mühim değilsiniz inanın ki. Boş tenekelerden farkınız yok.

Sende bu kadar Atatürkçüsün hep Atatürk düşmanlarıyla takılıyorsun.Önce dağlı kürtçü portgas şimdi liboş astur,alemsin valla.

Sitelerde Paylaş

1. 1893 yeni zelanda

2. 1902 avustralya

3. 1906 finlandiya

4. 1913 norveç

5. 1915 izlanda

6. 1917 hollanda

7. 1917 sovyetler birliği

8. 1917 kanada

9. 1917 estonya

10. 1917 letonya

11. 1917 litvanya

12. 1918 isveç

13. 1918 ingiltere

14. 1918 almanya

15. 1918 polonya

16. 1918 macaristan

17. 1918 avusturya

18. 1918 lüksemburg

19. 1918 çekoslavakya

20. 1920 abd

21. 1920 belçika

22. 1922 irlanda

23. 1924 moğolistan

24. 1929 ekvator

25. 1930 g. afrika (beyazlar)

26. 1931 ispanya

27. 1932 brezilya

28. 1932 tayland

29. 1934 küba

30. 1934 türkiye

31. 1945 fransa

32. 1945 italya

33. 1946 yugoslavya

34. 1946 romanya

35. 1947 bulgaristan

36. 1948 belçika

37. 1958 arnavutluk

38. 1970 isviçre"

Hayatım boyunca temsili demokrasi kadar büyük bir saçmalık görmedim. O yüzden demokrasi sana kalsın, benim pek umrumda değil.

tarihinde Lover tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Asıl ben sizin halinize acıyorum. Sizdeki bu Avrupa özentiliği, Avrupalı-ırkçı-beyaz adama olan hayranlığınız, sizdeki bu aşağılık kompleksi.

Din gelmesin de ne gelirse gelsin anlayışınız. Sadece kendinize yontan özgürlük anlayışınızla yeterince acınacak haldesiniz hepiniz.

Size dedik, ayinlerinizde tapın, yaşasaydı gerçekleştireceği icraatları bir sayfa öncesinde belirtmiştim zaten ULU ÖNDERİMİZİN.

Sitelerde Paylaş

Sende bu kadar Atatürkçüsün hep Atatürk düşmanlarıyla takılıyorsun.Önce dağlı kürtçü portgas şimdi liboş astur,alemsin valla.

Atatürkçü olmam Atatürk düşmanlarıyla arkadaşlık kurmama engel değil. Bu zihniyetten nefret ediyorum, benim gibi düşünmeyeni neden dışlayayım?

Ayrıca portgas kim? Karıştırdın herhalde biriyle..

Sitelerde Paylaş

Elbette normal birşey kimse Atatürk bu hakkı yoktan var etti demiyor o sadece Türk kadınını olması gereken seviyeye çıkardı.Dünyayla ne alakası var Atatürkün bütün çabası Türk milleti için.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...