Jump to content

İşte Hepsinin Gerçek Yüzleri

Recommended Posts

ya arkadaşlar ne kadar ağzınız laf yapıyor ya

biraz önce hollandalı bir partinin yayınlamış olduğunu videoları bütün hepiniz alkışlıyordunuz

ateistleri tanımama yardımcı oldunuz

ben şimdi ateistleri allah düşmanı değil müslüman düşmanı ilan ediyorum

tanrıya inanan hristiyanlara laf yok ya içinizden biride çıkın bunların yaptıkları şerefsizcedir diyin

neden bizden daha düşük teknolojiye sahip bir sürü ülke var hangisinin bayrağına göz dikiyoruz

sizi yavaş yavaş çözüyorum

sizi gidi ateist istismarcıları sizi,

Şimdi ne alakası var,ateistlerin yahudilerin yaptıkları ile. Bize göre dinlerin hepsi aynı mok. kendi aranızdaki moku bize ne diye bulaştırıyorsunuz?Onlar sizin din kardeşiniz.

Sitelerde Paylaş

ARZU'nun açtığı bu başlıktaki aşağıdaki videoya bir kere daha göz atın.

http://www.youtube.com/watch?v=7RTk1Pm1o30&hl

Çocuklara karşı İsrail ordusu..

Kimin çocukları onlar?

Müslüman Filistinlilerin..

Nerede o Filstinliler..

Kayvede kağıt oynuyorlar..

Çocuklarını sokaktaki tehlikeyi bildikleri halde oraya salıveren bu insanların özgürlük mücadelesi yaptığını mı sanıyorsunuz?

Kurtuluş savaşımızda kaç Türk çocuğu ölmüştür?

Türk kadını ölmüştür ama, Türk çocukları korunmuş ve yeni nesli oluşturmuşlardır.

Çocuklarının, genç kız ve oğlanlarının göbeğine bomba bağlayıp patlatanlar da onlar değil mi?

Afganistan'da Ruslara karşı çocuk canlı bomba kullananlar da onlar değil mi?

İnsan hayatının en ufak bir değer taşımadığı İslam uğruna ölmeyi göze alıyor mu ARZU arkadaşımız?

Eğer o uğurda yaşamını yitirirse, İslam'ın büyük bir kaybı olacağını sanmıyorum..

İslam için ölmeye hazır milyonlarca sefil Müslüman'ın var olduğunu biliyoruz..

Ve onlar için nedense içimde en ufak bir acıma hissi taşımıyorum..

Kendi yaşamına değer vermeyenlerin yaşamı benim için de değersiz.

HACI

Sitelerde Paylaş

bir müslüman olarak din adını ağzına alıpta allah yolunda öl diyeni kendi ellerimle ben öldürürüm.

bir gencin çocuğun hayatı için benden birşey isterseler böbrek vs ucunda ölüm olsa gözümü kırpmadan veririm.

Sitelerde Paylaş
ARZU'nun açtığı bu başlıktaki aşağıdaki videoya bir kere daha göz atın.

http://www.youtube.com/watch?v=7RTk1Pm1o30&hl

Çocuklara karşı İsrail ordusu..

Kimin çocukları onlar?

Müslüman Filistinlilerin..

Nerede o Filstinliler..

Kayvede kağıt oynuyorlar..

Çocuklarını sokaktaki tehlikeyi bildikleri halde oraya salıveren bu insanların özgürlük mücadelesi yaptığını mı sanıyorsunuz?

Kurtuluş savaşımızda kaç Türk çocuğu ölmüştür?

Türk kadını ölmüştür ama, Türk çocukları korunmuş ve yeni nesli oluşturmuşlardır.

Çocuklarının, genç kız ve oğlanlarının göbeğine bomba bağlayıp patlatanlar da onlar değil mi?

Afganistan'da Ruslara karşı çocuk canlı bomba kullananlar da onlar değil mi?

İnsan hayatının en ufak bir değer taşımadığı İslam uğruna ölmeyi göze alıyor mu ARZU arkadaşımız?

Eğer o uğurda yaşamını yitirirse, İslam'ın büyük bir kaybı olacağını sanmıyorum..

İslam için ölmeye hazır milyonlarca sefil Müslüman'ın var olduğunu biliyoruz..

Ve onlar için nedense içimde en ufak bir acıma hissi taşımıyorum..

Kendi yaşamına değer vermeyenlerin yaşamı benim için de değersiz.

HACI

Iskaladın....

Filistin beş onbin dönüm üzerine kurulu iki parça o kadar..

Çocuk kadın erkek bir aradadır. Türkiye gibi 780bin metre kare değil..

Sitelerde Paylaş
Iskaladın....

Filistin beş onbin dönüm üzerine kurulu iki parça o kadar..

Çocuk kadın erkek bir aradadır. Türkiye gibi 780bin metre kare değil..

Çocukların İsraililerlle savaşırken erkeklerin kahvede pişpirik oynamasını normal mi buluyorsunuz?

Acaba diyorum Filistinde kaç kahve var. Dönüme kaç kahve ve kaç çocuk düşüyor..

İslambil kağıdı gibi sırt sırta bunlar demek ki..

Peki nasıl oluyor da yalnız çocukları İsraillilerle savaşıyor?

Erkek ve kadınlar nerede..

İstıka ile bilardo mu oynuyorlar?

Sitelerde Paylaş
Çocukların İsraililerlle savaşırken erkeklerin kahvede pişpirik oynamasını normal mi buluyorsunuz?

Orda sadece çocuklar savaşmaz. Kadın, erkek, çocuk herkes savaşır..

Sadece çocukların yürüttüğü bir savaş böyle sert ve uzun olmaz.

İsrail gibi bir devlet bile arada bir ringe havlu atıyorsa taraflar satrancı ve savaşı bi arada yürütüyorlar demektir.

Kahve konusunda elimde bir istatistik yok.

Sitelerde Paylaş
bir müslüman olarak din adını ağzına alıpta allah yolunda öl diyeni kendi ellerimle ben öldürürüm.

bir gencin çocuğun hayatı için benden birşey isterseler böbrek vs ucunda ölüm olsa gözümü kırpmadan veririm.

O takdirde allahı öldürmen gerekir.

Nisâ 74 O halde, dünya hayatını ahiret karşılığında satanlar, Allah yolunda öldürsün. Kim Allah yolunda öldürülür veya galip gelirse biz ona yakında büyük bir mükafat vereceğiz.

Nisâ 84 Artık Allah yolunda öldür. Sen, kendinden başkası (sebebiyle) sorumlu tutulmazsın. Müminleri de kışkırt . Umulur ki Allah kafirlerin gücünü kırar (güçleriyle size zarar vermelerini önler). Allah'ın gücü daha çetin ve cezası daha şiddetlidir

Sitelerde Paylaş

Sayın Hacı ne bekliyorsunuz anlamıyorum. Bir Filistin devleti veya Ordusundan ble söz edilemezken. Karşıdaki Düşman ciddi anlamda Tarihe 3 gün savaşlarının galibi olarak kazınmış bir devlet iken ne yapacaklar. Cephe mi açsınlar. Yetersiz silahlarıyla İsrailin eline koz mu versinler. İsrail o kadar dürüst savaşıyorsa neden taş atan çocukları öldürür.

Ne kadar çok çocuk var demişsiniz. Bu bir tepkidir. Siz öldürdükçe daha çok çocuk daha çok doğum daha çok çok çok. ..Bilinç li yada bilinçsiz.

Mazotunda dediği gibi Filistinlili her aile bir bedel ödemiştir kadın olsun çocuk olsun erkek yaşlı olsun.

Neymiş efendim kayfede oturuyorlarmış. Savaş umrunlarında değil. Yaw bu insanlar çok uzun yıllardır bu yaşamın içindedirler. Sen o kayfede oturuyor dediklerinin hepsi zamanında eminim senin benim yapmadığımdançok şey yapmışlardır.

Ortada var olan durum normal bir savaş değildir ki tutupta adamları zaptıtap altına alıp cepe kazdırıp taruz ettirecek. Ne fiziksel mekan yani coğrafi yapı mevcuttur. Ne okommi nede silahlan ma. Sen bu noktada neyin elştirisini yapıyorsun.

Sitelerde Paylaş
Orda sadece çocuklar savaşmaz. Kadın, erkek, çocuk herkes savaşır..

Sadece çocukların yürüttüğü bir savaş böyle sert ve uzun olmaz.

İsrail gibi bir devlet bile arada bir ringe havlu atıyorsa taraflar satrancı ve savaşı bi arada yürütüyorlar demektir.

Kahve konusunda elimde bir istatistik yok.

Çocukların sokakta işi yok..

Bana sorarsan kadınların da sokakta işi yok..

Savaşmak genç-yaşlı bütün erkeklerin işidir..

Çocuklarını öne süren ve arkalarına sığınan aşağılık Müslo'lardan nefret ediyorum.

Çocuklarının göbeğine bomba bağlayıp onların masum kadın,çocuk ve erkeklerin arasında havaya uçuran bir anlayışdan da nefret ediyorum.

Afganistanda yaptıkları gibi, çocuklarını canlı bomba yapıp Rus'lara karşı iten ahlaksız pisliklerden de nefret ediyorum..

Bu ahlaksızları nasıl savunmaya teşebbüs ediyorsunuz anlamıyorum.

Benim bildiğim erkekler erkekçe savaşır..

Kadın ve çocuklar savaşmaz..

HACI

Sitelerde Paylaş
Çocukların sokakta işi yok..

Bana sorarsan kadınların da sokakta işi yok..

Savaşmak genç-yaşlı bütün erkeklerin işidir..

Çocuklarını öne süren ve arkalarına sığınan aşağılık Müslo'lardan nefret ediyorum.

Çocuklarının göbeğine bomba bağlayıp onların masum kadın,çocuk ve erkeklerin arasında havaya uçuran bir anlayışdan da nefret ediyorum.

Afganistanda yaptıkları gibi, çocuklarını canlı bomba yapıp Rus'lara karşı iten ahlaksız pisliklerden de nefret ediyorum..

Bu ahlaksızları nasıl savunmaya teşebbüs ediyorsunuz anlamıyorum.

Benim bildiğim erkekler erkekçe savaşır..

Kadın ve çocuklar savaşmaz..

HACI

Sanırım savaşta mantık arayanlardansın.

Asimetrik savaş kavramını duymamışsın sanırsam.

Yazdıklarının hiç bir değeri yok acitasyon çalışması yapmışsın.

Her savaş kendi içinde bir iç dinamik belirler Hacı bunu namuzluk olarak nitelemezsin.

Senindediklerin neye benziyor biliyor musun.

Benim elimde Taş Olacak yaşım da 30 Senin elinde Uzi olacak yaşında 30 al sana erkekçe savaş. :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
Sanırım savaşta mantık arayanlardansın.

Asimetrik savaş kavramını duymamışsın sanırsam.

Yazdıklarının hiç bir değeri yok acitasyon çalışması yapmışsın.

Her savaş kendi içinde bir iç dinamik belirler Hacı bunu namuzluk olarak nitelemezsin.

Senindediklerin neye benziyor biliyor musun.

Benim elimde Taş Olacak yaşım da 30 Senin elinde Uzi olacak yaşında 30 al sana erkekçe savaş. :lol: :lol:

Savaşın kendine göre bir takım kuralları vardır..

Onlar Cenevre'de saptandılar..

Savaş esirlerine nasıl davranılacağı kararlaştırıldı.

Çocukların asker olmadıkları konusunda da fikir birliğine varıldı.

Yazdıklarımın Müslüman'lar için hiç bir değeri olmadığını biliyorum.

Onların değeri insanlık içindir.

Çocuklarını öne süren ve onlara sığınan insanlardan beni anlamalarını beklemiyorum elbette.

Çocuklarının göbeğine bomba bağlayıp, masum insanları öldürenleri de onaylamadığımı anlamışsınızdır her halde.

Siz Müslüman'ların inançlarının tersine, savaş her zaman hile değildir.

Bazı kuralları vardır. Onları Müslüman'lar bilmezler.

Çünkü Muhammed'den bu yana Müslüman'lar hiç bir savaş kuralına uymamışlar ve düşmanlarına açımamışlardır.

Bazı kabileleri toptan kesip doğramışlar, kadınlarını seks kölesi yapmışlar. çocuklarını satmışlardır.

Düşmanlarına bu şekilde davranan bu güruh, daha iyisini bilmediğinden, kendi çocuk ve kadınlarına karşı da acımasız olacaktır.

Savaş hakkındaki görüşlerinize katılmıyorum.

Çünkü İslam hakkındaki görüşlerinizin hiç birini onaylamıyorum..

Rüzgar eken fırtına biçer derler..

Siz dehşet ve vahşet ekiyorsunuz..

Bu durumda ne biçebilirsiniz?

Sadece onun iyi bir şey olmadığını biliyorum.

İnsanlık düşmanı İslam, Allah'a kanı dökülecek kurbanlar arıyor ve onu çocuklar arasından seçiyor..

Ne acı..

HACI

Sitelerde Paylaş

Arzu, bu videoları koyarak ne yapmaya çalışıyosun anlamadım ben .. bu yahudilere dinlerini allah göndermemiş mi sizin inancınıza göre?? .. yine kendi allahınızda arayın ne mok arıyosanız .. allahın gönderdiği dine mensup olan bi kesim diğer kesime savaş ilan etmiş.. ayırıca diğer konuda da müslümanların yaptığı zulümleride gördük .. artık sen düşün inandığınız dinler insanları ne hale getirmiş. -_-

Sitelerde Paylaş

Bu tarz videolarda müslümanların islam ve kuran adına yaptıkları,şiddet ve terör içeren videolar olduğu zaman "Onlar kuranı yanlış anlıyor,gerçek müslümanlık bizimki.." diyip bunların islama atfedilemeyeceğini söylüyorsunuz.

Lakin video hristiyanlardan müslümanlara karşı bi şiddet olduğu zaman bunu tüm hiristiyanlara(hatta tüm yahudilere) atfedebiliyorsunuz.

İnançlarınızın beyninizde betonlaştırdığı düşüncelere biraz daha uzaktan bakarsanız, her olaya daha objektif bakabilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

Gruplar, toplumlar, devletler savasir ve savasa baslarkende ellerinde var olan vurucu gucu kullanir, sonradan cikip "bak biz tas atiyoruz onlar mermi atiyor" diyemezler, buda savasin etigine terstir. Filistin halki top yekun Israile karsi bir savasa girmistir ve bu savasa girerkende Arafat fuzeleri, roketleri dusunmemistir. Gazetelerde duygu somurusu yaparak TAS a karsi MERMI diye baslik atmak ise savas lorldlarinin ekmegine yag surmektir. Gerci isin icine Islam dini girerse o direnis asla hedefine varamaz(gunumuzde). Silahin yoksa savasma, savasa basladiysan adam gibi sonunu getir. Cocuklarin ellerine kalasnikoflari vermek, cocuklara bombali ceket giydirip ortaya salmak insanlik disi dini bir ibadet turudur.

Sitelerde Paylaş
Savaşın kendine göre bir takım kuralları vardır..

Onlar Cenevre'de saptandılar..

Savaş esirlerine nasıl davranılacağı kararlaştırıldı.

Çocukların asker olmadıkları konusunda da fikir birliğine varıldı.

Cenevre konvansiyonu dümdüz olalı yıllar oluyor.

Aynı konvansiyon Savaş esirlerine insani muameleyide önerir fakat Guantamoyu incele insanlık adına bir şeyler bulursan bana habere ver.

Misket bombalarıda yasaktır fakat İsrailin Lübnana girdiğinde baya kullanmıştır.

Kara mayınlarıda yasak olmalı fakat dünyada kara mayınlarından ötürü sakat kalan ve ölenlerin haddi hesabı yoktur.

Avrupa 90sanlarda iç savaştaykende bu cenevre dümdüz oldu.

Çocuklar asker değil dersi fakat dünyada çocuk askerden bol ne var.

Senin sözleşme reel politik ortamla uyuşmuyor.

Hattabu sözleşmeyi imzalayanlar tarafından bu gün içine edilmiştir bu.

Ne acı..... :lol:

Siz Müslüman'ların inançlarının tersine, savaş her zaman hile değildir.

Bazı kuralları vardır. Onları Müslüman'lar bilmezler

Savaşat hile eşittir Taktiktir. Rommel Nasıl kovalardı o iheleler olmasa Afrika çöllerinde İngiliz birliklerini...

Hem kuraraların fıs oladuğunu ırak savaşı kanıtladı. Her taraf kağıt üzerindeki kurallarla savaşa girer fakat gerçekliğin yumruğu suratına inince kendi kurallarıyla konuşur.

Ne acı.... :lol:

Savaş hakkındaki görüşlerinize katılmıyorum.

Sayın Hacı siz savaştan anlamıyorsanız ben ne yapayım. Bu sizi bağlar.

Ne acı...

Çünkü İslam hakkındaki görüşlerinizin hiç birini onaylamıyorum..

Demek ki sen Müslümansın.

Ne acı...

İnsanlık düşmanı İslam, Allah'a kanı dökülecek kurbanlar arıyor ve onu çocuklar arasından seçiyor..

Ne acı..

HACI

Din konusunda da farklı düşünüyoruz. bence dini seyretilsen gayet ilerici bir işlevi olabilir.

Ne acı...

Gruplar, toplumlar, devletler savasir ve savasa baslarkende ellerinde var olan vurucu gucu kullanir, sonradan cikip "bak biz tas atiyoruz onlar mermi atiyor" diyemezler, buda savasin etigine terstir.

İyi de kardeşim eşyanın tabiyatı denilen bir şey var. Elinde uzi olan birinin karşısına taşla çıkıp mal gibi durup senin vurmasını bekleyemezsin. Evet kiside silahtır yani savaşmak için gerekli aletlerdir. Fakat Uziyle savaştığın gibi taşla savaşmaya kalkarsan Uçak savar toplarıyla tank imha etmek gibi bir şey bu noktada elindeki alete göre strateji belirlersin. Nokta....

Ne acı...

Cocuklarin ellerine kalasnikoflari vermek, cocuklara bombali ceket giydirip ortaya salmak insanlik disi dini bir ibadet turudur.

Yukarda " Gruplar... başlayıp bitirdiğin cümlede söylediklerinden sonra bu söylediklerin çelişmiyor mu? Savaşın etiğine ters. Adamalar ellerinde var olan gücü kullanıyor. Yani Dini.

Ne acı....

Sitelerde Paylaş

Çok acıklı yazmışsın..

Cenevre konvensiyonu hala geçerli..

ABD Guantanamo'daki esirleri savaş esirleri olarak kabul etmiyor.

Çocukları asker olarak kullanan bir çok ülke var.

Bazıları Afrika ülkeleri.. Diğerlerinin çoğu Müslüman ülkeler..

Utanç verici bir durum..

Ben bu konuda hiç bir mazeret kabul etmiyorum.

Çocuk çocukluğunu bilmeli ve yaşamalı..

Yalnız asker olarak savaştırılmamalı. Aynı zamanda işçi olarak da çalıştırılmamalı..

HACI

Sitelerde Paylaş
Utanç verici bir durum..

Ben bu konuda hiç bir mazeret kabul etmiyorum.

Çocuk çocukluğunu bilmeli ve yaşamalı..

Yalnız asker olarak savaştırılmamalı. Aynı zamanda işçi olarak da çalıştırılmamalı..

HACI

Hacı dediğin bir laf var.

Kapitalizm kusurludur.

Komünizm ise idealdir. İdeal olduğu için kusurludur. yani biz insanlar kusurluyuz.

yukarda yazdığında ideal olandır fakat ideal olduğu için kusurludur.

Açıkçası çok acıklı yazmışsın.

Ne acı.... :lol: :lol:

En acı kısmı ne bilirmisin.

Ben cenevre sözleşmesi yürürlükte değil dememdim ki.

Kimsenin onu iplemediğini söyledim ama sen bunu anlamadın.

Ne acı..

tarihinde Kıtipiyoz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Hacı dediğin bir laf var.

Kapitalizm kusurludur.

Komünizm ise idealdir. İdeal olduğu için kusurludur. yani biz insanlar kusurluyuz.

yukarda yazdığında ideal olandır fakat ideal olduğu için kusurludur.

Açıkçası çok acıklı yazmışsın.

Ne acı.... :lol: :lol:

En acı kısmı ne bilirmisin.

Ben cenevre sözleşmesi yürürlükte değil dememdim ki.

Kimsenin onu iplemediğini söyledim ama sen bunu anlamadın.

Ne acı..

Ben senin cenevre sözleşmesinin yürürlükte olmadığını söylediğini iddia etmedim ki..

Öyle bir sözleşme hala var..

Ve o sözleşmeye uymayanlar hakkında yasal işlemler yapılıyor.

Sırp liderler bu yüzden mahkemeye verildi. Ve adam hapiste geberdi.

Diğerleri hakkında da araştırma yapıldı ve cezalar verildi.

Yani bu iş senin sandığın gibi bir şaka değil.

Ciddi olarak izleniyor ve suçlular cezalandırılıyor.

Guantanamo'dakiler savaş suçluları değil.

En azından Amerika onların öyle kabul etmiyor.

Ve onlara kimse eziyet etmiyor.

Tabii onların subtropikal bir iklimde bir hücrede tutulmalarını eziyet olarak görebilirsiniz.

Ama onları bırakmaya da cesaret edemiyorlar..

Çünkü adamlar azılı..

Serbest kalır kalmaz mutlaka bir suç işleyecekler..

Ben olsam bırakırdım ama, sütten ağzı yanan Amerikalılar için bu kolay değil..

HACI

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...