Jump to content

Musanın çocukları

Recommended Posts

okuduk baba okudukta, sanırım birtek dini bütün kardeşlerimiz(!) okumadı, bu güne kadar tık ses yok kepazelik diz boyu,bu yazıların aksini iddia eden birileri çıksada aklasa bu masum kardeşlerini, gerçi ayşe teyzenin ace si yetmez. götürüp van gölüne atmak lazım :)ağarana kadar orda beklesin.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

niye bu kitabın adını muhammedin çocukları diye koymadılar merak ediyorum. sanırm bu toplumsal yarılmanın dahada perçinleşmesi için ortaya atılan bir ad.Nerden bakarsanız bakın Muhammetle Musanın hiç bir farkı yok.Musanın çocuklarıı ismi tamda manüpülasyona dönük bir ad.çünkü Mumammeti incitmek aynı zamanda potansiyel türkiye vatandaşını invcitmektir.Tamda faşizan bir tutum.Bir zamanlar ordu irticayı hortlatarak solcuların kökünü kazıdı.Şimdi ise Atatürkçüleri kullanarak irticanın kökünü kazımaya çalışıyor.Bu tür komplo kitapları tamda yazanın silüetini belli ediyor.Sadece biz ve sadece ölüm diyorlar

Sitelerde Paylaş

Tek amaç Türkiye'nin gelişmesini önlemek. Amerika, İsrail, AB gibi dış güçler Türkiye'nin gelişmesini istemedikleri için AK Parti hükümetini karalıyorlar. Bu kitapta buna hizmet eden bir kitap. Tabiki devletin başında namazında niyazında bir müslüman olması işlerine gelmiyor.

Sitelerde Paylaş

Berker ciddi anlamda yanılıyorsunuz.

Ne AKP i karalaması?Basın,avrupa,abd vs hepsi akp yi sever,kollar

hepsinin akp den çıkarı,alacağı var.

Tayyip erdoğan müslüman mı???

O müslümansa ben de satanistim.

Berker,Namaz onlar için bir kılıf,

Çabuk aç Kuranı Maun u oku.

Çabuk Maun u oku.

Haydi hızlı hızlı hızlı....

Sitelerde Paylaş
Berker ciddi anlamda yanılıyorsunuz.

Ne AKP i karalaması?Basın,avrupa,abd vs hepsi akp yi sever,kollar

hepsinin akp den çıkarı,alacağı var.

Tayyip erdoğan müslüman mı???

O müslümansa ben de satanistim.

Berker,Namaz onlar için bir kılıf,

Çabuk aç Kuranı Maun u oku.

Çabuk Maun u oku.

Haydi hızlı hızlı hızlı....

ReTayErd'nin , kanadada onlarca trilyonu bulan bir hesabı var.

akepenin dümen suyu birebir washingtonda. neyse forumdan atılmadan susmalıyım ben :=)

RTÜK basar neme lazım ?

ancak işin trajikomik yanı şu : Kuzey Afrikadaki bazı ülkelerde kapitalist-İslam ( ! ) Akp modellemesi yapmaya başladı.

Akıbetlerinin bizler gibi olmasını istiyorlar anlaşılan .

İslam'ı kullanıp , Müslümanları sömüren kapitalist partiye dikta hükümeti gibi yalakalık yapan salaklar ordusu olmayı istiyorlar besbelli.

Bu arada Türkiye'de kapitalizmden Vahşi-Kapitalizm e geçişin aşamaları uygulanmaya başladı.

AB muktesebatı altında, kanunlar bir bir Amerikan Kapitalizmine uyarlanıyor, gazete haberlerini foruma asacağınıza , el altından meclisten geçirilen kanunları asın . belki bir işr yarar , uyanmak ve uyandırabilmek için ( Hukuk okuyanlar ne duruyorsunuz )

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...