Jump to content

Tayyip masonmuş

Recommended Posts

Kaynak sağlam.Bir azeriyle konuştum,dayısı masonmuş,4 yaşındayken kaybetmiş,dayısından geriye kalan bazı eski püskü defterler varmış ve yazılanlar farklı bir alfabedeymiş,bilmediğini söyledi ama bir miktarını çözmüş,banada sizin ülkenizinin başbakanı mason malesef dedi,sonra çıktı yarın tekrar konuşucaz ayrıntıları aktarıcam.

ne diyorsunuz sizcede mason olabilir mi o zeka var mı tayyipte

Sitelerde Paylaş
  • İleti 53
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ya!

"Ahahaha" çekersin böyle.

"Sakallı Nurettin Paşa'nın torunuyla konuştum geçenlerde" diye gelirsen, başkaları da böyle gelir. :lol:

Aynı şey mi Panter abi? :)

Ben hemen her gün konuşuyorum bu arkadaşla, gizli alfabe falan da çözmüyoruz, adam gayet tarafsız bir biçimde ailesinde bazı olayların nasıl anlatıldığını paylaşıyor. Ben bunların çok sağlam kanıtlar olduğu iddiasında değilim, arkadaşım da değil, farklı bakış açılarını ilginç buluyoruz sadece.

Sakallı Nurettin Paşa ilginç bir karakter, sadece İzmir Yangını bakımından değil, Koçgiri isyanı, Ali Kemal'in linç edilmesi gibi olaylar da var.

Sitelerde Paylaş

ne diyosun sen ya ?

aileme tek laf edersen ki ettin seni doğduğuna pişman ederim PEMBE YUNUSLAR KURTARAMAZ,HADDİNİ BİL LAN

Ulen akıllı bıdık, senden bahsetmiyoruz ki orada! Pante başka bir başlığa atıf yapmış, bahsettiğim adam da Nurettin Paşa'nın torunu olan arkadaş! :lol:

Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın tabii de, o ayrı konu. Önce okuduğunu anlamayı öğren.

Sitelerde Paylaş

artistlik yapma benimde gözümün döneceği noktalar var elbet ateşte olurum şimşekte

kusura bakma neyse ama artistlik yapma

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ennazzam sen girme hristiyan demedik mason dedik hristiyanlığa saracaksan hiç çekilmez şimdi

ben demedim resimler diyor

ayriyeten masonlar hiristiyandir ,

masonlar = sovalye kardeslikleri

---------------

masonlar yahudidir idaasi bir yahudi düsmanligidir

yahudileri kötülemek bir hiristiyan inancidir

Sitelerde Paylaş

yahudileri kötülemek islamdada var

hem masonlar yahudide değil hristiyanda değil masonlar evrensel bir örgüt milli değil

masonlar hakkında hiç birşey bilmiyorsun şövalyeler bazı önemli olanları almak için birleşmişlerdi zaten 3 dininde kutsal saydığı şeylerdi bu 3 dininde masonlukla bağlantısı vardır zaten bu yüzden masonlara tek bir dini yakıştıramayız

Sitelerde Paylaş

sen çok kurtlar vadisi izliyosun galiba xD

rezil bir dizi hiç sevmem silah kültürünü seven ülkücülerin dizisi

Sitelerde Paylaş

Masonluk günümüz'de komplo teorisi haline dönüştü. Bazı araştırmacılar, Ortaçağ'daki Tapınak Şövalyelerinin yeniden gizlice örgütlenerek, Masonluk oluşumu altında bir araya geldiğini iddaa ediyor. Dünya tarihine damgasını vuran bazı olayların arkasın'da, Masonların olduğunu iddaa ediyorlar.

Bana göre Masonluk, Illuminati ve olduğu iddaa edilen diğer gizli oluşumlar komplo teorisinden ibaret. Ortaçağ'da bazı şövalyeler biraraya gelerek bir şövalye kardeşliği kurmuş, Vatikan'da bunların kendilerine rakip olabileceğinden korkarak üyelerini idam etmiş ya'da sürgüne yollamış, sonrasın'da ise örgüt dağılmış ve işleri bitmiş. Günümüz'de söylenenlerin gerçekçiliği yok.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...