Jump to content

KUPAYI GÖREBİLEN

Recommended Posts

Ben kendisiyle ve takımıyla barışık bir Fenerbahçe taraftarı olarak hiçbir yerde bulamayacığınız bu güzide bilgileri sizlerle paylaşmak istedim. :D

Hayat bir oyun ise bu oyunda Gırgır alabildiğine olmalı diyorum.

Selam ederim.

http://www.habertaraf.com/haber/53409.html

Buyrun, okumaya başlayalım. Ve daha fazlası için tıklayın.

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Hic BİR fenerbahçe taraftarının;

1 - Renkli televizyondan Türkiye Kupası'nı aldıkları Töreni izleyemediğini;

2 - İnternetteki forumlarda Türkiye Kupası zaferini kutlayamadığını;

3 - Türkiye kupasını kazandıklarını ile ese Dosta haber veremediğini sms;

4 - Kazandıkları kupanın cep telefonuna Entegre kamerasıyla çektikleri fotografını mms ile arkadaşlarına gönderemediğini;

5 - Özel tv ve Radyo kanalllarından "Türkiye Kupası'nı Fenerbahçe kazandı" anonsunu dinleyemediğini;

6-1983 doğumlu Fenerbahçe taraftarlarının Hala Türkiye Kupası göremediğini biliyor muydunuz?

tarihinde berguzar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

erciyesin final oynadığı kupayı alsan ne olur almasan ne olur,sırf fenerbahçeyle gırgır yapılmak için önemseniyor.

Ayrıca Chelsea,Real Madrid gibi takımlar kendi liglerinin kupalarında 3. lig takımlarına farkla elenmişler hep,kimse bu saçma salak kupaları ciddiye almıyor.

Önce ŞAMPİYONLAR LİGİNDE çeyrek final görün,2.LERİN LİGİNDE ŞAMPİYONLUĞA EŞ DEĞERDİR.

Sitelerde Paylaş

erciyesin final oynadığı kupayı alsan ne olur almasan ne olur,sırf fenerbahçeyle gırgır yapılmak için önemseniyor.

Ayrıca Chelsea,Real Madrid gibi takımlar kendi liglerinin kupalarında 3. lig takımlarına farkla elenmişler hep,kimse bu saçma salak kupaları ciddiye almıyor.

Önce ŞAMPİYONLAR LİGİNDE çeyrek final görün,2.LERİN LİGİNDE ŞAMPİYONLUĞA EŞ DEĞERDİR.

Onu biz sizden yıllar önce gördük bebe, tabi senin yaşın yetmiyor.

Bir de Şampiyon Kulüpler Kupası'nda yarı final gördük.

Uefa ve bir de Super Cup'tan bahsetmeme gerek yok heralde.

Sitelerde Paylaş

2.lerin liginden tabi bahsetmeyeceksin,Fenerbahçe şampiyonlar ligi takımıdır.

2004-2005'tede gruptan çıkmak üzereydik.10 kere katılsan 9'unda 9 puan toplasan çıkarsın gruptan ama olmadı işte.

Şampiyon kulüpler kupası ise şuankinden çok farklıydı,eleme usülü eskimiş bir kupa,Şampiyonlar ligiyle nasıl kıyaslarsın.

Chelsea'ye kılpayı elendik bide.Kazım'ın şutu girse şuan burada konuşamazdın.

Sitelerde Paylaş

Lan cahil, biz zaten şampiyonlar liginde Lucescu ile çeyrek final oynadık. Tırı vırı yapıp durma. Her alanda Fener'i 10'a katlarız. Yok 9 puan almışız da, yok şöyle de, boş laflar bunlar.

La yörü,lucesku ile çeyrek final oynamış merdaneye bak. :lol:

Sitelerde Paylaş

2007-2008 şampiyonlar liginden çoook farklıydı bu.Gruplardan sonra yine gruplar,gruptan çıkınca çeyrek final olmuş oluyor.

Fenerbahçe turda geçti.

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

2007-2008 şampiyonlar liginden çoook farklıydı bu.Gruplardan sonra yine gruplar,gruptan çıkınca çeyrek final olmuş oluyor.

Fenerbahçe turda geçti.

Zır cahil, zırrrrrrrrrrr.

Sana yaşının yetmediğini söyledik. Kanıtlanınca turnuvanın yapılış şeklinden dem vurup iyiden iyiye saçmalıyorsun. Cahil olduğunu kabul etmek de bir erdemdir.

La yörü,lucesku ile çeyrek final oynamış merdaneye bak. :lol:

Atıp tutarsan yukardaki gibi yutarsın söylediklerini, gargara bile yaparsın.

tarihinde Dehak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben bir fenerbahçeli olarak fenerbahçenin ne yaptığıyla değil, galatasaraya ne yaptığıyla ilgilenmeyi daha eğlenceli buluyorum. :D

Selam ederim.

Küçük takım olmak bu olsa gerek. Eloğlu içerde dışarda her kupayı alır, bir takıma takılmaz. Biz de Fener'e takılmayız, çünkü Fener küçük bir takım. Pendik'e takılabiliriz ama :lol:

Sitelerde Paylaş

Küçük takım olmak bu olsa gerek. Eloğlu içerde dışarda her kupayı alır, bir takıma takılmaz. Biz de Fener'e takılmayız, çünkü Fener küçük bir takım. Pendik'e takılabiliriz ama :lol:

Futbola bile kasıtlı ırkçılık bulaştırılsın diye yapılmış bazı şeyleri göstermek amaçlı ve eğlenceden bir yere gitme amaçlı bir ileti olduğundan galatasaray yazdım, yoksa Ali Sami Yan yazabilirdim. :)

Anlayan anlar sanırım.

Selam ederim.

Sitelerde Paylaş

Trabzonspor bu hafta sonu ikinci çelmeyi takacak ama Bursa BJK'yi yener mi bilmiyorum.

Kazma Guiza'nın çizgiden vurduğu ve kaleye girmesi imkansız olan topu, Ankaragücü kalecisinin içeri tokatlamasını, o akşam bir spor programına telefonla bağlanan aynı kaleciye "bu nasıl iştir" diyenlere "abi ben bizzat şike teklifi almadım" diye savunma yapan arsız kaleciyi gördükten sonra hiç bir şeye güvenim kalmadı.

Zaten Ankaragücü Gökçek'lerin eline geçtikten sonra, bu takımdan, bu takımda oynayan topçulardan artık haysiyetli bir yaklaşım beklemeyin...

Sakarya'daki Ankaragücüyener birahanesinde Ankaragüçlülerle bir arada bira içip şakalaştığımızı, takımımıza sonuna kadar güvendiğimiz ve desteklediğimiz günleri hatırlıyorum da...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...