Jump to content

Gay İslam !

Recommended Posts

AKP'nin kendi solcusu ve alevisini yaratma çabalarını biliyordum ama bu kadarını da tahmin edememiştim doğrusu! Meğer olay açılım safhasını çoktan geçmiş,adamlar kendi eşcinselini üretmişler..."Muhafazakar" eşcinsel Cemil İpekçi'yi münferit bir vaka olarak değerlendirmem artık güç.

Site bu.İçinde onlarca yazı var.Epey doktrinize etmişler işi.

http://gayislam.blogspot.com/

Sitede "Gay ve İslam olmak", "Homofobi ve İman", "Müslümanlar da Hem Gey Hem Gururlu Olabilirler", "Transseksüeller ve Başörtüsü" gibi nice ilginç başlıklar var.

Ha olayı niye AKP'ye bağladığıma gelince,

Söylenmemiş Nutuk adlı yazıdan bir alıntı:

"AK Parti, bu milletin partisidir. AK Parti, samimiyetin, dürüstlüğün, tutarlılığın partisidir. AK Parti, benim eşcinsel kardeşlerimin partisidir. Neler söylediler hakkımızda, neler yazdılar, neler çizdiler, ne yorumlar yaptılar. Zihinlerindeki karanlık o senaryoları, karanlık tabloları hep AK Parti'ye malettiler. İşte, 7,5 yıl sonra, kurulduğumuz günden 7,5 yıl sonra, Eşcinsel Hakları konusunda, kimin samimi, kimin samimiyetsiz, kimin tutarlı, kimin tutarsız olduğu ortaya çıktı. 6,5 yıllık iktidarımızda eşcinsel kardeşlerimiz için yaptıklarımız saymakla bitmez..."

"Gelelim siyasete: İl Genel Meclislerinde 158 adayımız eşcinsel. Belediye Meclis Üyeleri arasında 1.510 adayımız eşcinsel. Toplamda ortalama söylüyorum 1650 eşcinselimiz şu anda AK Parti'de yerel siyasette aday."

http://gayislam.blogspot.com/2009/03/soylenmemis-nutuk.html

Herhalde daha fazla yorum yapmaya gerek yok.Herşey ortada.Ne diyelim,yeni akım vatana millete hayırlı olsun! :lol:

Sitelerde Paylaş

AKP (Allah ile Kandırma Partisi) ile islamı eşleştirirsen işte bunlar çıkar ortaya.

Eleştireceğin rotayı belirle önce. İslam mı, Akp'mi.

Çünkü bunların ikisi asla ama asla bir araya gelemeyecek şeyler.

Selam ederim.

Sitelerde Paylaş

Eşcinselleri de kaybettik..

Onlar da İslam'a ve İslamcılara yaranma/yamanma çabasında.

Korkuyorlar tabii, ne yapsınlar.. Son yıllarda İran'da eşcinsellere yapılanları onlar daha iyi biliyor.

Ülkenin haline bak. Bütün yaşamımızı din belirliyor, artık hayatta kalmak için bile din içinde kendimize yer bulmaya çalışıyoruz.

Bizim hiç şansımız yok ama.:) Biz basbayağı katli vacipleriz.

Sitelerde Paylaş

Eşcinselleri de kaybettik..

Onlar da İslam'a ve İslamcılara yaranma/yamanma çabasında.

Korkuyorlar tabii, ne yapsınlar.. Son yıllarda İran'da eşcinsellere yapılanları onlar daha iyi biliyor.

Ülkenin haline bak. Bütün yaşamımızı din belirliyor, artık hayatta kalmak için bile din içinde kendimize yer bulmaya çalışıyoruz.

Bizim hiç şansımız yok ama.:) Biz basbayağı katli vacipleriz.

sizin kisi biraz temel hikayesine benziyor ters şerittin gidiyor hangi birüsü hepüsü

Sitelerde Paylaş

Akp'nin siyasal ve tabii tecimsel yaklaşımı her zamanki gibi..Saçılımın olduğu yerde hemen bir açılım yapar :)

Fakat,

İnanç,kimsenin tekelinde değildir.Eşcinsellerde inanabilir,inancını islami iman ile yorumlayabilir.

Bundan birkaç sene önce yaşadığım bir olay geldi aklıma,anlatmak istiyorum.

Halamı ziyarete gittim birgün.Yedik,içtik,konuştuk anlattık vs..derken kapı çaldı.

Bu arada söyleyeyim halamın karşı dairesini üç travesti tuttuğu için apartmanda bir dönem kıyametler kopmuştu.Fakat nasıl olduysa bu üç travestinin çok sesli ve görünen aykırı bir davranışları olmadığı için tepkiler azalmış.

neyse..halam kapı çalındığı sırada bir işle meşgul olduğu için kapıyı ben açtım.

Üzerinde beş altı kase dolusu aşure tepsisiyle bir travestiyi görünce şok oldum.

Ve aynı anda bitişik daireninde kapısını çalmış olacakki yan tarafta oturan adam küfür etti kapattı kapıyı.

Ben daha birşey söylemeden bana kimse almadı bari siz alın bir tanesini dedi..Aldım tabi Allah kabul etsin diyerek..

bu olayı hiç unutmam.

Sitelerde Paylaş

AKP (Allah ile Kandırma Partisi) ile islamı eşleştirirsen işte bunlar çıkar ortaya.

Eleştireceğin rotayı belirle önce. İslam mı, Akp'mi.

Çünkü bunların ikisi asla ama asla bir araya gelemeyecek şeyler.

Selam ederim.

AKP'yi gayri İslami görmemekle birlikte,bu başlıkta odaklandığım asıl nokta İslam değil,oksimoron AKP siyaseti.Tabi İslam da burada dolaylı olarak konuya dahil oluyor içerdiği takiye gibi kavramlarla.Ama başlığı asıl açma amacım über analizler filan yapmak değil işin mizahi boyutunu sergilemek sadece.

Artık bizim de araştırmacı yazarlarımız bu konuyla ilgili "The Pink Swastika" tarzı bir kitap yazabilir.Kitabın adı içinde güzel bir önerim var: "Pembe Ampul" :lol:

Sitelerde Paylaş

Akp'nin siyasal ve tabii tecimsel yaklaşımı her zamanki gibi..Saçılımın olduğu yerde hemen bir açılım yapar :)

Fakat,

İnanç,kimsenin tekelinde değildir.Eşcinsellerde inanabilir,inancını islami iman ile yorumlayabilir.

Bundan birkaç sene önce yaşadığım bir olay geldi aklıma,anlatmak istiyorum.

Halamı ziyarete gittim birgün.Yedik,içtik,konuştuk anlattık vs..derken kapı çaldı.

Bu arada söyleyeyim halamın karşı dairesini üç travesti tuttuğu için apartmanda bir dönem kıyametler kopmuştu.Fakat nasıl olduysa bu üç travestinin çok sesli ve görünen aykırı bir davranışları olmadığı için tepkiler azalmış.

neyse..halam kapı çalındığı sırada bir işle meşgul olduğu için kapıyı ben açtım.

Üzerinde beş altı kase dolusu aşure tepsisiyle bir travestiyi görünce şok oldum.

Ve aynı anda bitişik daireninde kapısını çalmış olacakki yan tarafta oturan adam küfür etti kapattı kapıyı.

Ben daha birşey söylemeden bana kimse almadı bari siz alın bir tanesini dedi..Aldım tabi Allah kabul etsin diyerek..

bu olayı hiç unutmam.

Herhalde sizin konumunuzda olsam ben de benzer şekilde davranırdım.Heteroseksüel insanlar gibi eşcinsellerin ya da travestilerin de Tanrı inancı taşıması,manevi duygularının olması normaldir.Aksini düşünmek anormallik.Ama konu dine gelince üstelik bu din eşcinselliği açıkça hedef gösterip,helak olma gerekçesi olarak kabul ediyorsa bu dine yönelmede iki noktaya dikkat çekmek gerekir:Din konusunda bilgisizlik ve toplumdan dışlanmama refleksi.Ben sizin yaşadığınız örnekteki gibi insanların araştırıp,yorumlayarak kendilerini dine monte ettiklerini düşünmüyorum.Toplumdan dışlanmamak adına yapılan bir psikolojik refleks olarak görüyorum.Dolayısıyla onları eleştirmek,suçlamak pek doğru olmaz kanaatindeyim.

Ama işi politik bir alana taşıyıp,araştırma yaparak bilinçli bir şekilde ele alanları görünce durum değişiyor.Onlar örnekteki travestiler gibi "masum" değiller.Çünkü cahil değiller.Bu bağlamda onları hicvetmekte bir sakınca görmüyorum.

Sitelerde Paylaş

Herhalde sizin konumunuzda olsam ben de benzer şekilde davranırdım.Heteroseksüel insanlar gibi eşcinsellerin ya da travestilerin de Tanrı inancı taşıması,manevi duygularının olması normaldir.Aksini düşünmek anormallik.Ama konu dine gelince üstelik bu din eşcinselliği açıkça hedef gösterip,helak olma gerekçesi olarak kabul ediyorsa bu dine yönelmede iki noktaya dikkat çekmek gerekir:Din konusunda bilgisizlik ve toplumdan dışlanmama refleksi.Ben sizin yaşadığınız örnekteki gibi insanların araştırıp,yorumlayarak kendilerini dine monte ettiklerini düşünmüyorum.Toplumdan dışlanmamak adına yapılan bir psikolojik refleks olarak görüyorum.Dolayısıyla onları eleştirmek,suçlamak pek doğru olmaz kanaatindeyim.

Ama işi politik bir alana taşıyıp,araştırma yaparak bilinçli bir şekilde ele alanları görünce durum değişiyor.Onlar örnekteki travestiler gibi "masum" değiller.Çünkü cahil değiller.Bu bağlamda onları hicvetmekte bir sakınca görmüyorum.

Ben size eleştiri getirmedim zaten.Ve daha ilk cümlemde Akp hakkındaki tavrımı net bir şekilde ortaya koydum.

Bizi yöneten kesimin yaşam tarzı,rituelleri böyle işte koltuk generali.Toplum içerisinde çoğu insanın varlıklarını sürdürme biçimlerinden biri de şimdilerde iktidarı olumlayarak mümkün :)

mesela tesettüre önem veren mağazalar açarak sağlam paralar kazanabilirsiniz.

ya da daha farklı varlık sürdürme biçimleri geliştirirsiniz.Üniversite mezunu güzelce bir kız üniversitede asistan olmak yerine ses ve güzellik yarışmalarına katılmayı tercih eder.

Popstar yarışmalarını düzenleyen medya kanalları iki saatlik yayın süresi ile trilyonlar kazanırlar.

Ciddi yapılanmış bir muhalefet bile göremiyoruz.Şu bir gerçekki kaderimiz efendilere teslim olmuş :)

Kuran,lut kavmi vs..geçelim 1500 sene öncelerini..Bir adım ötemizi görelim yeter.

tarihinde zensen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ciddi yapılanmış bir muhalefet bile göremiyoruz.Şu bir gerçekki kaderimiz efendilere teslim olmuş

Muhalefet partilerine demokrasilerde rastlanır.:)

Bizim gibi uyduruk demokrasilerde uyduruk muhalefet yapabilir ancak...

Daha sert bir muhalefet yapmaya kalksanız zaten ortalık karışır.

Sitelerde Paylaş

:) Ermeniler, eşcinseller falan gidip "şeriatçılara" oy veriyorlar hakikaten.

Eşcinsellerin şeriatçılara oy vermesi garip gerçekten.Ama bu durumu bile gölgede bırakacak çok daha garip bir durum var ortada,

"Şeriatçı" eşcinsellerin "liberal" partiye oy vermesi! :lol:

Hey gidi düttürü dünya...

Sitelerde Paylaş

Eşcinsellerin şeriatçılara oy vermesi garip gerçekten.Ama bu durumu bile gölgede bırakacak çok daha garip bir durum var ortada,

"Şeriatçı" eşcinsellerin "liberal" partiye oy vermesi! :lol:

Hey gidi düttürü dünya...

Türk seçmeninin önünde çok fazla seçenek yok tabii.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Kur,andan nosuz ayatlar

1-Allah istedigini dogruya,istediginide egriye yönlendirir.

2-Hersey Allahdandir

3-Allahin izni olmadan yarpah bülem gipirdayamaz.

Bu ayatlar gercekten Allahtansa

Kim ne yaparsa yapsin SUCLU sucu isleyen degül suclu Allahdir.

Cünkü Arabin Allahi okadar güclüdürkü,onun önüne kisme gecemez.

Insansa Allahin yaninda bir toz parcasi bülem degül.

Allah bu toz parcasini ergi yola iterse bu toz nasil engelleyebülür Allahin dürtüsünü.

Alin size bir GATMERLÜ ayat daha:Ben söz verdim kendime,insanlarin bir kismini CENNETLÜK öteki kesiminide CEHENNEMLÜK yaratacam deye.Ben verdigim sözden dönmem.

Peki arkadaslar, burdaki cehennemliklerin SUCLUSU Allah degülmü?

Burda Arabin Allahi kendini tatmin etmek icin napiyor insanlari kizgin saclarin üstüne oturtuyor,insanlarin cikardigi cigliklardan ZEVKLENIYORKI bir kisim insanlari cehennemlik yaratiyor.

Yahu Lut kavmi bir birlerini DÜZÜYORLARDI.

Be gardasim,O ISTEGI ONLARA VEREN KIM?

O istegi o insanlar carsidan satin almadiki?

Sen yaratirken,öyle yaratmadinmi?Dürtü nekadar fazla olursa,okadar meyil olur..

HERSEY ALLAHDANDIR DIYENLER , MÜSLÜMANLAR DEGÜLMÜ?

Bir karar verin

Yukardaki ayatlar kimin?

Allahinmi yohsa birilerinmi?

Yuhardaki ayatlara dayanarah Endönezya ve bircok yabanci ülke din adamlari ortah bir garar almislar.

DIN ESCINSELLIGE GECIT VERIYOR, VERMEKTE ZORUNDADIR DER GIBI KARAR ALMISLAR.

Buyrun:

Endonezya'nın başkenti Cakarta'da 27 Mart'ta düzenlenen Endonezya Dinler ve Barış Konferansı'ndan "Eşcinsellik İslam'da caizdir" fetvası çıktı.

Endonezya içinden ve dışından pek çok İslam uzmanının katıldığı toplantıda konuşan ilahiyat akademisyeni Dr. Siti Musdah Mulia, Kuran'daki Hucurat Suresi'ni esas aldığını ve eşcinselliğin yalnızca şehvetten kaynaklanmadığını vurgulayarak, "Eşcinselliğin Allah'tan geldiğinin, doğal olduğunun göz önüne alınması gerekir.

Allah'ın gözünde insanlar dindarlıklarına göre değerlendirilirler" dedi. Pek çok katılımcı da bu görüşe destek verdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Sincik,bizimkiler bir karar vermek zorundalar.

Su oharda gecen ayatlar Allahinsa ESCINSELLIG Allahdan yani YASSAH olmamasi gerek.Eger escinsellik yassah ise su OHARDAKI AYATLARI birileri yazdi kitaba.

Hem Allahin izni olmadan yarpah gimildayamaz deycen,hemde escinselleri TUFAN ciharip SULARA GARG etcen.

Artih bir GARAR versende.

Ne sendendir,nede senden degüldür.

Deki su su su elimdedir

Su Su Suda benim elimde degüldür de.

Demekte zorundasin.

Artuh garar asamasina geldün dayandin Emmiiiii:-))))).

Ya HERRO , yada MERRO deycen mümkünati yoh.

Bah Endenezyede senin MOLLALAR bile son sözlerini söylediler.

Sira ortadogulu müslümanlarda.

Bunlar 250 yila gaddar ancah olgunlasirlar bu gonuda.

Yani 250 yil sonra escinsellerin nikahi giyilabüler bizim belediyelerde :-))))).

Biliyorsunuzki televizyon bile BIZE Yunanistandan 20 yil sonra geldi.

Bizler bize siringa edilenlerden,goley goley uyanipda ,gözümüzü acipda düynada olanlardan HABARIMIZ OLAMIYOR.

Ilk ohulda ilk dafa kitabda ohudugum CÜMLE suydu.

UYU UYU YAT UYU ,

YAT YAT UYU.

Uyuyoz vallahaaaaa.

Herkes aya getti.

Biz daha Iraha GEDEMEDÜK.

Altimizda düynanin en hizlr UCAGI varken

Galin saglicahla

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...