Jump to content

İKTİDAR KAVGASI

Kim kazanır  

25 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Abi gönül bu... Gönül ferman dinlemez.. Hele hele gönül Fb'yi görünce yerinde duramaz coşkun sular gibi çağıldar, gün gelir gönül mecnun olur FB leyla olur...

Noluyoz bee. Bir kız için demedik bunu FB için diyoz... ben kaçıyom ağam :)

saygılarımla

alkışların en büyügü sayın hallaca işte gerçek fenerbahçeli birisi daha

fb aşkı insanı böyle yapar o atrı birşeydir fb olmayan bilemez diger arkadaşlara duyurulur fb olun sizde anlarsınız ;)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

neyden anlıyor ki futboldan anlasın hallaç. :D
Sizinle yüz göz olmak istemediğmden dolayı yanıt dahi vermiyorum.. Ama mümkünse, 40 yıllık arkadaşmışız gibi hallaç demeseniz sevinirim. Ben size keklik diye hitap ettiğimi hatırlamıyorum.. Gösterdiğim duyarlılığın aynısını sizden beklememin bir sakıncası yoktur umarım...

Ayrıca, başlığı açış yazımda merhaba dedikten sonra kurduğum ilk cümle "Futboldan bir gram anlamam..." şeklinde olmuştur.. Biz kendi eksikliğimizi zaten dile getirmişiz ayrıca bunun üzerine balıklama atlamanın ne gereği var. Şimdi beni tartışma adabı üzerine ahkam kesmeye zorlamayın..

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
alkışların en büyügü sayın hallaca işte gerçek fenerbahçeli birisi daha

fb aşkı insanı böyle yapar o atrı birşeydir fb olmayan bilemez diger arkadaşlara duyurulur fb olun sizde anlarsınız ;)

SAğolun efendim. Sizin gibi yılların Fb sevdalılarına layık olmaya çalıyıyoruz... Sizlerden çok şey öğrendik daha öğreneceğimiz çok şey var..

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Ay çok bir pardon sayın hallaç.

Ben de sonradan farkettim adab-ı muhaşerete uymamış

olduğumu. Ama hoş görünüz ki dökme suyla değirmen

ancak bu kadar dönüyor. İnsan ne kadar dikkat etse de

seviyeyi tutturmakta zorlanıyor ara sıra, sonradan öğrenince.

Bu arada özürünüzün kabahatinizden büyük olduğunu

belirtmekte fayda mülahaza ediyorum. Maden anlamıyorsunuz

fitboldan ne demeye burnuzu sokuyorsunuz. Haddinizi bilin lütfen

Siz gidin araba camı siliniz. B)

Sitelerde Paylaş

kurban olam beşiktaşım yoluna

sen kazanırsan sözüm söz 20 tane mini boy tadelle dağıtcam..ve kendim de kazandığının şerefine rakı eşliğinde fashion tv bakacağım..

kazan beşiktaşım ... elim ayağım gözüm kulağım sana feda olsun..kurban olam sana..nokta..

Sitelerde Paylaş

Güzel bir özeleştiri yaptınız ama, öyle yazmışınız ki, özeleştirimi yapıyorsunuz ağlama duvarı önünde feryat figan ağlıyor musunuz pek anlayamadım.

Bu başlığa dair tek özrümüz, "Benim başlığıma yazma", "Sizi muhattap almıyorum" türünde bir yanıt ile sizinle diyaloğu kesmeyişim olmuştur. Ama böyle bir düşünceyi tasvip etmediğimden dolayı böyle bir özre sahip olmaktan da memnunum..

Futbol'dan bir gram anlamam eddikten sonra futbol üzerine ahkam kesmiş olsaydım ikinci paragraftaki eleştirileriniz haklı bulucaktım. Tabi böyle bir durum olmadığı için haklı olmayan eleştirilerinizi doğal olarak gereksiz ve yersiz bulmak zorundayım.. Bu başlıkta sadece ülke gündemini meşgul eden bir derbi ile ilgili anket yapmışım. Şimdi futboldan anlamadığım için böyle bir anket açma hakkım bulunmuyor mu. Yoksa artık futbol ile ilgili anket açabilmek için futbol konusunda ahkam kesebilir sertifikası mı almam lazım?

Dikkat çektiğim hususta özen göstererek sayın hallaç diye hitap ettiğiniz için teşekkürlerimi sunarım sayın keklik hanım... Beni bir kaşık suda boğmak istediğinizi çok iyi biliyorum ki keza ben de sizin için aynı şekilde düşünüyorum (gerçi size yarım kaşık su bile yeter) ama birbirimize karşı hasım olmamız forumda karşı karşıya geldiğimizde sizin deyiminizle adab-ı muhaşerete aykırı hareket etmemize gerekçe olamaz değil mi efendim ? (Merak ettim. Görgü kuralları falan deseydiniz ne olurdu. Şimdi adab-ı muhaşeret dediğiniz için çok mü kültürlü oldunuz yoksa ne kadar yaşlı olduğunuz mu ortaya çıktı)

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

fenerbahçe maçı alacak.. hem beşiktaşlıları hem galatasaraylıları üzme fırsatını fenerbahçe elinden kaçırmaz.. 3 ihtimalli bir maç.. fener alır.. 1 - 0, 2 - 0, 3 - 0..!

sefa reis çarşıyı nasıl kovaladın anlatsana kardeşlerine..

çektik dönerleri kafalara attık taş.. nasıl kaçtı sekiztaş..

Sitelerde Paylaş
çarşı gönüllerin değil.. eziklerin efendisi..
O kadarda değil... Sizin gibi değerli bir kişilik ile aynı sevdayı yaşadığıma seviniyorum ama bu tavrınızla sporun birleştirici özelliğine darbe vuruyorsunuz... Hoş bir tavır değil arkadaşım.. (Gerçi spor birleştiricidir ama futbol ne kadar birleştirici ayrı.)

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

bekleyip göreceğiz sayın fidel

elmi yaman beşiktaş mı..

hem foruma da tadelle dağıtacağım beşiktaş yenerse...bende duyduğum bir sloganı yazacağım ama ağır kaçacağından yazmıyorum..

((insanca bir uyarı diğeri insanca olmayacak)) beşiktaşın ismini eziktaş olarak değiştirmessen çok sevineceğim..nokta..

iyi çalışmalar..iyi akşamlar sayın fidel :(

Sitelerde Paylaş
sporun birleştirici özelliğine darbe vurduğumu düşündüğün için üzülüyorsun.. (bak gene empati kurdum)
:) :) haklısınız güzel kardeşim... Bakın siz bir tabir kullandınız dostum daldanyaprak tepki gösterdi. Ne gerek var böyle bir gerginliğe... :)

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

fidel :

ben maldini iken de seninle eski hukukumuz vardı :

şimdi bu sonun sonu bir uyarı

beşiktaşı eleştir ama ezikli koymalı eleştiri yapma..

kaldıramıyorum... dayanamıyorum

ben insanca iki sefer senden rica da bulundum..nokta..

Sitelerde Paylaş
Bir Galatasaray'lı olarak FENERBAHÇE'Yİ tutuyorum!
Desteğiniz için teşekkürler... Tabi bu destekde kendi takımınızın çıkarı da vardır ama olsun. :)

şu forumda 4bin kişiyiz.. birbirimizi biliriz.. kırılmaya darılmaya gerek yok..
Kırılmaya darılmaya gerek olmadığı gibi kırmaya da gerek yoktur bence :)

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Fidel ile farklı takımları tutsak da

dostluğumuz baki. Demek ki birleştirici olan fitbol değil,

sınıfımızın entellektülel yapısıymış sayın Hallaç :D

size hak veriyorum misis keklik... seninle aynı dünyaların ve aynı ekonomik parametrelerin insanlarıyız..

Sitelerde Paylaş
Fidel ile farklı takımları tutsak da

dostluğumuz baki. Demek ki birleştirici olan fitbol değil,

sınıfımızın entellektülel yapısıymış sayın Hallaç :D

Evet fitbolun birleştirici özelliği yoktur. Ben genelde sporun özelde de futbolun birleştiriciliğinden bahsettim Fitbolun değil...

Hangi sınıftan bahsettiniz sayın keklik hanım... Hababam sınıfımı... Belki siz beni kel mahmuta benzeteceksiniz bu örneklendirmeden sonra ama bu benzetmede size de güdük necmi düşerse şaşırmayın :)

saygılarımla

tarihinde hallac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...