Jump to content

İKTİDAR KAVGASI

Kim kazanır  

25 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

hababam sınıf ile bizim tek bağlantımız filmin çekimi için bütçe ayırmak olabilir.. sen ise sinema çekimi korsanını bulup izleyebilirsin anca.. tabii bunun için de vcd sorunsalını çözmen gerekir..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hababam sınıf ile bizim tek bağlantımız filmin çekimi için bütçe ayırmak olabilir.. sen ise sinema çekimi korsanını bulup izleyebilirsin anca.. tabii bunun için de vcd sorunsalını çözmen gerekir..
Galiba siz de Fenerbahçe cumhuriyetine kaçak yollardan girdiniz. Duruşunuz pek bi korsanca da

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

herkesi kendin mi zannediyorsun.. biz bir yere gitmek istiyorsak gideriz.. hatta gitmekle kalmayız.. istersek o şeyi ayağımıza getiririz.. (getirtiriz)

tarihinde Fidel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
kadim dostum fidel vermiş cevabını

bundan sonra bu başlıkta vakit kaybetmeyceğim

Bu başlıktaki ilk yazınızda sabote edebilecek bir başlık için davul zurna eşliğinde halaya durduğunuzu hatırlıyorum... Epey beceriklisiniz... Ali Topuz ödülünü size vermek lazım

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
keklik hanımın keyfinin kahyası mısın be adam..
mümkünse 'be adam'lı konuşmayalım... Siz fenerbahçe cumhuriyetine korsan girdiğiniz için olsa gerek, eski dönemdeki yoz kültürünüzü de taşımışsınız. :)

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

ses hızını gene rahat aşarız biz bu maçta..

tabi önemli olan 3 puan

hiç bir şey kesin olmamakla beraber takımıma şiddetle güvenmekteyim..

gönlümden BEŞİKTAŞIN galibiyeti geçmekte..

yok eğer galip gelemesse bu koynumdaki şişe keyif değil ızdırap ve hüzün şişesi olacak.. belkide sinirden kırıp dökerim..nokta..

Sitelerde Paylaş
YENİLDİK EY HALKIM..

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN SPORCU HAKKINDAKİ DEYİŞLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK :

TEBRİKLER FENERBAHÇE..NOKTA..

deme ya yenildnizmi.

Hep uğraştıroyr bu fener bizi ya nese diğer maçlara bakalım

Sitelerde Paylaş
Skor itibariyle beni çok mutlu eden bir sonuç çıkmadı artık BJK havlu attı denebilir..

F5'i tebrik ediyorum...

şampiyonluk gene kaçtı beşiktaşın bize yaptığı zulmu allah kullarına yapmıyor bizee yazık be kardeşim

YÖNETİM İSTİFA ARTIK BAŞIMIZDA BİZİM ÇOCUKLARI DEĞİL ADAM AKILLI BİRİLERİNİ İSTİYORUZ

Sitelerde Paylaş
sayın osirise katılmamak mümkün değil..

ilahi bir cilve olarak niteleyesim geliyor

lanet olsun yaww..

ne bu inişli çıkışlı grafik ya..

24 yaşımda beygir gibi adamım ağlıyacağım ulann ... ciddiyim..nokta..

kardeş kaç senedir ha bu sene ha seneye diye diye fener ve galatasaray ile aramızdaki makas açlıyor bıktık bu yönetimden beşiktaşın başına tekrar serdar bilgili ve lucescu geçmedikçe bu iş düzelmez

Sitelerde Paylaş

ah be kardeşim :

isterseler arap bir teknik adam getirsinler..isterseler abramoviç i getirsinler

benim tek isteğim bütün derbileri kazanıp hasret kaldığımız sevinçleri yeniden yaşamak..

ağlayacak kadar sevdiğim takımdan çok bir şey mi isitiyorum

kahretsin..nokta..

Sitelerde Paylaş
sayın osirise katılmamak mümkün değil..

ilahi bir cilve olarak niteleyesim geliyor

lanet olsun yaww..

ne bu inişli çıkışlı grafik ya..

24 yaşımda beygir gibi adamım ağlıyacağım ulann ... ciddiyim..nokta..

ilahi bir cilve mi?..

böyle kötü bir oyundan ve bol keseden verilmiş 8 dakikada tek kale oynaması gereken beşiktaşın bir şutu bile yok iken bunu ilahi bir cilve olarak nitelendiresin mi geliyor?..

görünen köy klavuz istemez ki, iyi oynayan kazandı...

not : ben galatasaraylıyım

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...