Jump to content

Baykal istifa mı etti ?

Recommended Posts

• İleti 118
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Halk unutmaz dersim gafını.Bende sevmiyorum onur öymeni.

niye gaf olsun anlamadım,ben sevmiyorum diye bir şey demedimki bende diyorsun

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Herkes edebiyle tartışsa, hiç kimse diğer görüşte olanları kışkırtmasa ve ağzını bozmasa iyi olur. Forum moderatörleri sizlerin yazığı çirkin ifadeleri temizlemeye memur edilmiş eşekler değil biliyorsunuz. Sizi temizlerler, olur biter...

+1

Ama şu var birde. Madem temizliyorlar kapı tamamen kapatılmalı ve gidenlere samanlığın yolu gösterilmeli.

Selam ederim.

Sitelerde Paylaş

Yahu onur öymenin gafıyla çıktı dersim olayları gündeme.Bende derken kamuoyu birlikte aynı görüşte olduğumu söylüyorum.

yo bence gaf falan değildi,tek sorun onur öymen sadece dile getirmiş 2011'de uygulamaya geçilirse iyi olur.

Sitelerde Paylaş

Çıkardığın sonuç bumu.

Paparazzi gençliği.

sizi tebrik ediyorum arkadaşım , Deniz Bey;50 yıl işte böyle kıt akıllılarla mücadele etti.

Bazı insanlar için "onur" sadece isim değildir, daha derin ve yüklü anlamlar taşır.

Beyin hücreleri kıymıklarla dolu olanlara selam olsun.

SONUNA KADAR CHP'NİN VE DENİZ BEY'İN ARKASINDAYIZ.

Sitelerde Paylaş

Aynı olay değerli Yaşar Nuri Öztürkün başına gelmiştir.

Ona ahlaksız diyenler Baykalada ahlaksız demek zorundadır.

Yok eğer kişilerin özelleri kendilerini bağlıyorsa çifte standarttan vazgeçsin bazıları.

Hedef ülkenin selameti ise oklavaya yapışır gibi şahıslara değil düşüncelere yapışalım.

Sitelerde Paylaş

Yahu onur öymenin gafıyla çıktı dersim olayları gündeme.Bende derken kamuoyu birlikte aynı görüşte olduğumu söylüyorum.

Onur Göymen'in gafı falan yoktur.

Kılıçdaroğlu denen fırsatçının omurgasız siyaseti vardır!

Ama kimse kına yakmasın Baykal istifa etti diye.

DAha o kınalar soğumadan onu yerine getirmesini biliriz biz!

Sitelerde Paylaş

sizi tebrik ediyorum arkadaşım , Deniz Bey;50 yıl işte böyle kıt akıllılarla mücadele etti.

Bazı insanlar için "onur" sadece isim değildir, daha derin ve yüklü anlamlar taşır.

Beyin hücreleri kıymıklarla dolu olanlara selam olsun.

SONUNA KADAR CHP'NİN VE DENİZ BEY'İN ARKASINDAYIZ.

Tamam deniz baykalı destekliyorum ancak CHP ile bir tutmayalım,Deniz baykal istifa etmiştir yolu açık olsun bundan sonra kendisiyle işimiz olmaz bizi CHP ilgilendirir CHP kalıcıdır.

Sitelerde Paylaş

Yok eğer kişilerin özelleri kendilerini bağlıyorsa çifte standarttan vazgeçsin bazıları.

Hedef ülkenin selameti ise oklavaya yapışır gibi şahıslara değil düşüncelere yapışalım.

Yaşar Nuri ilahiyatçı ve dindar geçinen bir adamdır üstelik bir eşi de vardı.Telefonuna gelen mesajlar da çok çirkindi.evli bir adam başka bir kadınla birlikta oluyor birde dudak fantazisi yapıyor.Böyle bir adam siyaset yapabilir ama bence dinden uzak durmalı.Tabi siz din sahiplerinin kamuoyu oluştrması bu konuda önemli.Benimkisi yalnızca bir fikir.

Saygılar...

Bu arada dersimin lafını etmekle onur öymen gaflete düşmüştür.Birde savunmuş hıyanete düşmüştür.dersim tarihi belgelerle olsun gerek insanlarının anlatımıyla olsun çok kesin esaslıdır bana kalırsa.Hele chp de bulunan canan arıtman abdullah gülü ermeni olduğunu söylemiştir bir de abdullah gül bunu hakaret olarak algılayıp o dava açmıştır.Chp aslında faşistte açık açık söylemiyor.Napalım kötünün iyisi.

Saygılar...

Sitelerde Paylaş

Onur Göymen'in gafı falan yoktur.

Kılıçdaroğlu denen fırsatçının omurgasız siyaseti vardır!

Ama kimse kına yakmasın Baykal istifa etti diye.

DAha o kınalar soğumadan onu yerine getirmesini biliriz biz!

İLk defa bir baykalcıya rastlıyorum.... :D

Sitelerde Paylaş

Bu arada dersimin lafını etmekle onur öymen gaflete düşmüştür.Birde savunmuş hıyanete düşmüştür.dersim tarihi belgelerle olsun gerek insanlarının anlatımıyla olsun çok kesin esaslıdır bana kalırsa.Hele chp de bulunan canan arıtman abdullah gülü ermeni olduğunu söylemiştir bir de abdullah gül bunu hakaret olarak algılayıp o dava açmıştır.Chp aslında faşistte açık açık söylemiyor.Napalım kötünün iyisi.

Saygılar...

Ahahaha.Gaflete düşmüşmüş.Hıyanetmiş.Neye hıyanet yahu ?

Şiddetle destekliyorum,Everything will be better.Güneşli günler yakındır,2011 yazında CHP seçimde başa gelecek ve yapacağı ilk iş umarım bu olur,yazlıkta ayaklarımı uzatıp televizyondan bomba seslerini duymak benim için o kadar keyif verici olacak ki...

Sitelerde Paylaş

Hani video montajdi, fake'ti lan? Gerci uzuldum ya...

Resmen TC siyasi tarihine damgasını vurmuş, neredeyse en başından beri var olan ve varlığını sürdüren bir siyasetçinin, siyasi kariyerinin böyle sonlanması üzücü. Hani Adnan Menderesin yakasına yapışmış özgürlük istiyoruz demiş ya, Menderes de buna özgür olmasaydın böyle yakama yapışamazdın demiş. Bak yine aklıma geldi ühühühü

Şaka maka 70 sene siyasette kaldı ve 70 sene boyunca konuşmaktan başka hiç bir şey yapmadı. Böyle sonlanması normal miydi ne? Yine de üzüldüm lan..

tarihinde SirOrphaned tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Onur öymeni savunuyorum ancak şimdi başa geçmesin,seçimleri kazandıktan sonra geçsin yoksa kazanamayız,takiyye pragmatizm ne varsa uygulayarak şerefi onuru hiçe sayarak bu seçimleri ne olursa olsun kazanmak zorundayız,sonra dananın kuyruğu kopacak zaten.

Sitelerde Paylaş

Yaşar Nuri ilahiyatçı ve dindar geçinen bir adamdır üstelik bir eşi de vardı.Telefonuna gelen mesajlar da çok çirkindi.evli bir adam başka bir kadınla birlikta oluyor birde dudak fantazisi yapıyor.Böyle bir adam siyaset yapabilir ama bence dinden uzak durmalı.Tabi siz din sahiplerinin kamuoyu oluştrması bu konuda önemli.Benimkisi yalnızca bir fikir.

Saygılar...

Canım benim,

Ben sadece ülkede belli bir kitleyi peşinden sürükleyen insanlara çifte standart yapılmasın diye özellikle o örnegi verdim. Sanırım anladın sen zaten.

Ama yineliyorum, amaç ülkenin selameti ise kişileri değil düşünceleri konuşalım.

Selamlar...

Sitelerde Paylaş

Günümüz dünyasında Ahlak , çıkara ve etnik temele dayandırılır. Bu ateistler ve dinciler içinde geçerlidir.

Bu ve benzeri ateist forumlarda Ateistlere yöneltmiş olduğum temel eleştiri İslam eleştirisini AYŞENİN- FATMANIN yaşı üzerinden yapmalarıdır. Bu islam eleştirisi değil Hristiyanların bel altı argümanları ile yapılan eleştirinin ötesinde Judaize edilmiş ahlak yapısıdır.

Hiç bir düşünce ve kişi bel altı argümanlarla eleştirilemez , yargılamaz. Bunu yapanlar düşünce yoksunu bilgisiz kamuoyu araçlarıyla beyinlerine düşünce enjekte edilen kişilerdir. Bu karşıt iki Judaize tez ( Teist-Ateist) içinde geçerlidir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...