Jump to content

Baykal istifa mı etti ?

Recommended Posts

Iste böyleee,

Eger Baykal geri dönmezde bir baskasi baykalin yerine gecerse,Gasimpasaliya kök söktürürler billah.Cooooooohhhh Ararlar Baykali Seriatcilar.

Ahhah amburiya yazyam,sinek sicmadigi yere:-))))).

Buldular mazlum adami,muhalefetsiz hökümet ,Ohhhhhhh ne güzel.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • İleti 118
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Gülen, bunun ötesinde medyada yer alan, "Bizim çocuklara sordum, bizimle ilgisi yok, iktidara baksınlar" gibi tırnak içinde verilen ifadelerin kesinlikle kendisine ait olmadığını, yalan ve iftira olduğunu vurguladı.

demek

ki

baykal hem iftiracı hem namussuz hemde yalançı

imiş

Sitelerde Paylaş

Gülen, bunun ötesinde medyada yer alan, "Bizim çocuklara sordum, bizimle ilgisi yok, iktidara baksınlar" gibi tırnak içinde verilen ifadelerin kesinlikle kendisine ait olmadığını, yalan ve iftira olduğunu vurguladı.

demek

ki

imiş

Medyada yer alan o ifadenin Baykal'a ve CHP'ye ait olmadığı, böyle bir şey söylemediği CHP tarafından açıklandı. Her yerde de yayınlandı.

Bu durumda söylediklerinin altında kalanlar iftiracı, namussuz ve yalancı oluyor sanırım. O artık medya mı olur, o yalan haberin üstüne atlayan akbabalar mı olur bilmem..

Sitelerde Paylaş

demek

ki

imiş

Baykal yaptığı basın toplantısında Pennysilvanya'dan gelen mesajın samimiyetine inanıyorum dedi.Gelen mesajın ne olduğu hakkında yapılanlar ise spekülasyon.

Sitelerde Paylaş

Medyada yer alan o ifadenin Baykal'a ve CHP'ye ait olmadığı, böyle bir şey söylemediği CHP tarafından açıklandı. Her yerde de yayınlandı.

Bu durumda söylediklerinin altında kalanlar iftiracı, namussuz ve yalancı oluyor sanırım. O artık medya mı olur, o yalan haberin üstüne atlayan akbabalar mı olur bilmem..

özür dilerim yalanlama haberini yeni okudum ve gördüm

Sitelerde Paylaş

Baykal yaptığı basın toplantısında Pennysilvanya'dan gelen mesajın samimiyetine inanıyorum dedi.Gelen mesajın ne olduğu hakkında yapılanlar ise spekülasyon.

Evet, canlı yayında bile izledik, sarfettiği cümle ayan beyan ortadaydı.

'ABD'den Pensilvanya'dan aldığım destek mesajlarının samimiyetine inandığımı söylerim'

Üstelik bizzat aramadığı da açıktı. Ben sadece elçiler kanalıyla videonun adresini ima etmiş olabilecğini düşünmüştüm, kendimce.

Ama bizzat kendinin aramadığı da "aldığım mesajlar" ifadesinden belliydi.

Vay be, adam bir cümle sarfetti, günlerdir altını çapalamaktan bi hal olduk. Sorun bizde değil çocuklar. Bizim merakımız altını çapalamamız gayet normal gayet insani... Asıl anormal olan bizi çapalatmak zorunda bırakanların tavrıdır.

Sitelerde Paylaş

Evet, canlı yayında bile izledik, sarfettiği cümle ayan beyan ortadaydı.

'ABD'den Pensilvanya'dan aldığım destek mesajlarının samimiyetine inandığımı söylerim'

Üstelik bizzat aramadığı da açıktı. Ben sadece elçiler kanalıyla videonun adresini ima etmiş olabilecğini düşünmüştüm, kendimce.

Ama bizzat kendinin aramadığı da "aldığım mesajlar" ifadesinden belliydi.

Vay be, adam bir cümle sarfetti, günlerdir altını çapalamaktan bi hal olduk. Sorun bizde değil çocuklar. Bizim merakımız altını çapalamamız gayet normal gayet insani... Asıl anormal olan bizi çapalatmak zorunda bırakanların tavrıdır.

Malesef ülkemiz medya ve taraflı yazarların esareti altında.Sallayan sallayana.Aklı selim olmakta araştırmacı ve şüpheci olmakta yarar var.

Baykal'ın söyleminden bir sürü spekülasyon üretilmeye kalkışılmış.

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...

gidişin sessiz oldu,dönüşün fırtına gibi olacak reis :) kılıçdaroğlundan on kat daha iyiydin.

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Baykal bir nebze olsun ulusalcı tavrıyla AKP'yi vatan haini amerikancı göstermeyi başarmıştı. Yıllarca hep aynı politikaları sürdürdü yılmadan ve halk artık inanmaya başlamıştı taa ki kaset olayına kadar, zaten akp de farkettiği için bu kaset çıktı ortaya.

Ama planladıkları gibi olmadı. Baykal gidince CHP'nin biteceğini zannettiler, ama dürüst bir lider geçti başa. Kasedini falan bulamıyorlar çünkü Kılıçdaroğlu temiz biri ama Ermeni diye iftiralar atıyolar çünkü tek kozları o şuana kadar. Baktılar bu da tutmuyor CHP parlamentoda çoğunluğu alacak, MHP'ye saldırmaya başladılar ki baraj altına düşsün ve CHP'nin şansı kalmasın.

Sitelerde Paylaş

zamanında shp yaptı dediğin şeyi.ama sonra gittiler.öyle iktidar olunacaksa hiç olunmasın ben Atatürkün partisinde kürtçü fethullahçıları görmek istemiyorum..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...