Jump to content

FORUMDAKİ İMZALIK İLETİLER

Recommended Posts

• İleti 1,2k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kadın ile erkeğin eşit olmadığını savunmak caiz değil midir sizde?

Ben bu tartışmalardan bağımsızım. Ben sosyal, hukuksal, ekonomik anlamda kesinlikle eşit olmaları gerektiğini düşünüyorum. Sadece doğanın eşit var etmediğini söylüyorum o kadar. Doğanın eşit var ettiğini iddia eden biri varsa, tartışabiliriz.

Sitelerde Paylaş

Doğru düzgün tartışın.Kadınlara belaltı vurmadan...

Placebo bunlar erkek ya, sanki kadın erkek eşit değil diyince bir ego şişmesi oluyor bunlarda galiba, madem kadın erkek eşit değil bizde erkeklerin yazdığı iletileri buraya assak ve aynı onların diliyle erkekleri yazsak bakalım ne diyecekler,bunu yapamayız sanıyorlar, iş o seviyeye inmemekte ama bazı erkeklere gelinde bu seviyeyi öğretin, bir halt ettiklerini sanıyorlar, sürekli kadınların belli özelliklerini bel altı seviyeye indirerek basit çocukça ego tatmini yapıyorlar, eşit değilsek bu yöndende eşit değiliz o zaman, biz tutupta erkekleri genelleyerek ucuz erkek muhabbeti yapmıyoruz bayanlar olarak.
Sitelerde Paylaş

Placebo bunlar erkek ya, sanki kadın erkek eşit değil diyince bir ego şişmesi oluyor bunlarda galiba, madem kadın erkek eşit değil bizde erkeklerin yazdığı iletileri buraya assak ve aynı onların diliyle erkekleri yazsak bakalım ne diyecekler,bunu yapamayız sanıyorlar, iş o seviyeye inmemekte ama bazı erkeklere gelinde bu seviyeyi öğretin, bir halt ettiklerini sanıyorlar, sürekli kadınların belli özelliklerini bel altı seviyeye indirerek basit çocukça ego tatmini yapıyorlar, eşit değilsek bu yöndende eşit değiliz o zaman, biz tutupta erkekleri genelleyerek ucuz erkek muhabbeti yapmıyoruz bayanlar olarak.

Erkek kadını beceriyorsa ,kadın da erkeği beceriyor..Ne saçma ve avam bir dil kullanıyorlar...

Sitelerde Paylaş

Serdaar resmen komedi :)

Evet kendine saygısızlık ediyorsun, Aklının doğru gösterdiği yoldan, hissiyatınla sapıyorsun...İşin hakikatı bu...İstersen saat 5 e kadar devam edelim..

Aklımla düşünmemi kendime saygısızlık yaptınız, gelde gülme şimdi :)

tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte pislik bir dini kutsalları yapanlar, birde ateistlere ahlaksız derler, taptıkları allah ahlaksız.

Bende aynen diyorumki islamda pezevenklik serbest, cübbelide itiraz etmiyor, fuhuştan para kazanmakta helal, cübbeli bunuda kabul ediyor.

Dayatma yapma çok pis dayarım sonra.

Sitelerde Paylaş

Mesela Bir dakikalığına Haşa Allah yok diyelim

ve ateistlerin düşündüğü gibi bütün insanlar primatlardan gelen ÖZGÜR İRADESİ olmayan canlılar olduğunu söyleyelim.

O vakit suç işleyen canlının cezalandırılmasını niye istiyoruz?

Onu sen istiyorsun. Tanrı gibi bir saçmalığı yaratan beyinle aynı beyin yani.

Ama ben suçların ortaya çıkmasının engellenmesini istiyorum.

İşte aradaki mesele bu. İnsan özgür iradeye sahip değil. hormonları ve çevresinin kölesi.

Eğer bu ikisini doğru manipüle edersen, o da suç filan işleyemez, işlemez.

Sitelerde Paylaş

Suç işleyen bir canlıyı cezalandırma isteği, özgür irtadenin yokluğunu kabul ettikten sonra beyin tarafından üretilen bir saçmalık olduğu ortaya çıkıyor ama

suçların ortaya çıkmasını engellemeye çalışmak, beynin ürettiği bir saçmalık olmuyor hahaha..

Sitelerde Paylaş

İşte gerçek bir müslümanın ve allahının, kendisine inanmayanlara reva gördüğü ve insan sevgisini nasıl yansıttığına örnek bir mümin..

rabbimin verdiği her emir doğrudur bu dinde yalan yoktur kafirin kanı da malı da helaldir bunda da bir vahşet yoktur.Kendi yarattığı kullarınından azmış olanları istediği gibi yok eder.Asıl yalancılık vahşet ve ilkellik kafirlerin kitabında yazılıdır

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...