Jump to content

FORUMDAKİ İMZALIK İLETİLER

Recommended Posts

Tesadüfen bir başlığı inceliyordum ki, forumda olmadığımız zamanlarda çok şeyler kaçırdığımızı farkettim.

Tartışmanın tümünü okumak yerine, bu can alıcı yada gülmekten yaran iletilere çabucak ulaşmanın bir yolu olmalı.

Benim gibi sık ziyaret edemeyenler için ''imza niteliğindeki'' iletilerin paylaşılması gerektiğini düşünüyorum.

Mesela(:

Ensest ve eşcinselliği aynı kefeye koymamalısınız.

Farklı şeyler.

Eşcinsellik doğal ve kişinin elinde değil.

Ensest doğal değil ve kişinin elinde..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 1,2k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben yukarıda sayılanlardan muskat cevizi, esrar ve magic mushroom tabir edilen mantarlardan denedim. Sondaki ikisi konusunda bir pişmanlığım var diyemem. Hiç bad trip yaşamadım. Pembe yunuslarla dans etmekten tut, en sevdiğim radiohead albümlerini bambaşka şekillerde dinlemek gibi şeyler yaşadım. İlkini ise önermiyorum, hem etkisi oldukça uzun sürüyor, hem de rahatsız edici yan etkileri var. Kuvvetli bir afrodizyak olması gibi bir durum bile var. Aman dikkat
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım, alıntıladığın ifadenin kime ait olduğunu ve tartışmayı takip açısından gereken linkin adresini görebilmemiz açısından uygun ''quote'' seçeneğini seçersen daha iyi olacak.

Böylelikle diğer katılımcılara da uyarımızı yapmış olalım...

Sitelerde Paylaş

Ben Irkçı değilim,Sadece Adolf Hitler'in bazı fikirlerini doğru buluyorum,Bu Ekonomi ve Toplum konuları,Yahudi'ler değil tabi ki.Ben Hümanist bir düşünceye sahibim.

Mevlana masondur.

O yukarıdaki alıntılanan ileti bana ait bu arada Tyler.

Sitelerde Paylaş

Bence senin yeni avatar forum tarihine damgasını vuracak ama senin karizmayı da batıracak cinsten.

Tiz onu değiştiresin, bu bir apla emridir. :D

Karizmada gözüm yok abla ya, bir iki yüzde gülümseme oluştursam iyidir. :)

Sitelerde Paylaş

Tyler istersen bu konuyu zamanında açmış olduğum başlıktan devam edebilirsin.Merak ettiklerini sor orada hepimiz öğrenelim bakalım hormonlarımızın yönettiği robotlar mıyız ? Yoksa insan denen bilmece çevresinden etkilendiği şekilde davranışlar sergileyen bir canlı mı ?

Not= Gülmekten komaya girmene sevindim dostum..

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=21306&view=&hl=hormonlar%FDm%FDz&fromsearch=1

Sitelerde Paylaş

Senin utanacak başlığını forum yönetimine rica ettim ben kaldırttım Td forumda.

Hani TD foruma Mısırda Yahudi varlığını kanıtladığın başlık vardıya. :lol: :lol:

Evet, orada da epeyce rezil olmuştun cidden, önce ben sonra da dilaver canını yakmıştı senin. Seviyesizliğinin sonu olarak çöpe gitti tabii başlık. Yazık sana.

Sitelerde Paylaş

Karizmada gözüm yok abla ya, bir iki yüzde gülümseme oluştursam iyidir. :)

Kapitalistim deyip beni dellendirsen bile ben senin insan olma yolunda emin adımlarla gittiğine şahitim.

Yolun açık, aplan kurban olsun sana lennnn. :D

Selam ederim.

Sitelerde Paylaş

Evet, orada da epeyce rezil olmuştun cidden, önce ben sonra da dilaver canını yakmıştı senin. Seviyesizliğinin sonu olarak çöpe gitti tabii başlık. Yazık sana.

Ne zaman dürüst bir insan olacaksın, veya olabileceksmisin.

Bak o forumda olan eski yöneticiler burda.

Söylerim konuya müdahil olurlar.

tarihinde Raimundo de Madrazo y Garr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...