Jump to content

FORUMDAKİ İMZALIK İLETİLER

Recommended Posts

• İleti 1,2k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tartışmanın tümünü okumak yerine, bu can alıcı yada gülmekten yaran iletilere çabucak ulaşmanın bir yolu olmalı.

Halüsinojenler konusuna gir bak. :D

...

Beyler, her zamanki gibi başlığı pic etmişsiniz...

Forumdaki ''seçkin'' iletileri kaçırmamak adına, sizin aynen buradaki gibi diğer başlıklarda da yaptığınız boş mühabbetleri okumak zorunda kalmamak için sadece imzalık olduğunu düşündüğünüz iletileri paylaşmanızı rica ettim.

Bu başlıkta yorum veya tartışma yapmıyalım arkadaşlar...

BU ARADA BENİM İMZAYI KİM SİLMİŞ LAN! :lol:

Sitelerde Paylaş

...

Beyler, her zamanki gibi başlığı pic etmişsiniz...

Forumdaki ''seçkin'' iletileri kaçırmamak adına, sizin aynen buradaki gibi diğer başlıklarda da yaptığınız boş mühabbetleri okumak zorunda kalmamak için sadece imzalık olduğunu düşündüğünüz iletileri paylaşmanızı rica ettim.

Bu başlıkta yorum veya tartışma yapmıyalım arkadaşlar...

BU ARADA BENİM İMZAYI KİM SİLMİŞ LAN! :lol:

Konuyu tavanarasında açtığın için başlığın fahişeye dönmesi normal. Kafede açsaydın daha az konudan sapardı.

Sitelerde Paylaş

Konuyu tavanarasında açtığın için başlığın fahişeye dönmesi normal. Kafede açsaydın daha az konudan sapardı.

Topiğin yarısını işgal eden ırk mevzununun birebir kopyası cafede halihazırda mevcut zaten(:

Akhe oradan imza örneği alıp burada tartışmayı sürdürdüğü için uzamış, cafede olsa yapılmayacak mıydı yani?!

Katılımcı fazlalığı dolayısıyla daha beteri bile olacaktı(:

Herneyse sittiret...

Benim 5-6 aydır kullandığım imzayı hangi mod ne gerekçeyle silmiş onu merak ettim şimdi ben(:

Sitelerde Paylaş

Rengi pek hoş değildi. Çok göz alıyor.

Böyle daha sade oldu. :)

Sen forum rengini değiştirdiğinden rahatsız oluyorsundur. Orjinal renk tonuyla alıntı yaparak tasarlamıştım imzamı...

Bence renginden çok içeriği rahatsız etmiş olmalı ateist arkadaşları...

Hayatlarının ne kadar anlamsız olduğunu kendi ağızlarıyla itiraf ediyorlardı :lol:

Sitelerde Paylaş

İşte silinme bahsinde geçen o imzalık iletilerden bazıları(:

Bu görüş, ahlak tartışmasından çıkıp tüm hayat görüşünü içine alacak kadar derin bir görüştür.

Yaşamak için hayatı anlamamız gerekmiyor, hatta anlamamalıyız da.

Anlamaya başladığımızda ortaya çıkan gerçekler çok ürkütücü.

Hiçbir adaletin bulunmadığını acı içinde farkediyoruz.

Aslında olan bitenin basit bir numbers game olduğunu.

Aslında değer verilecek pek birşey olmadığını, istatistiği oluşturan küçük bir puzzle parçası olduğumuzu.

Esas oyun bambaşka bir düzeyde oynanıyor.

Dünya savaşında bir askerin botunun altında ezilen bir beceğin neler olup bittiğini anlayamaması gibi, biz de aslında hiçbirşeyi anlamıyoruz.

Herşey mümkün

Bir üst evrendeki bir çocuğun sıçtıgı b.k bile olabiliriz.

tarihinde TylerDurdenn tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İnsan, herhangi bir başka primattan çok da farklı olmayan, bir başka türdür sadece.

Çok övündüğümüz beynimiz kat kat yapıdadır (mecazi değil, fiziksel olarak); en altta bulunan, ve yüz milyonlarca yıl önceki atalarımızdan (sürüngenler) miras aldığımız (ve aynen koruduğumuz) sürüngen beynimiz; çok sosyal, insani, manevi bilmemne zannettiğimiz hareket, ilişki, davranışlarımızın neredeyse tamamını doğrudan etkiler.

Aşk, sevgi bilmemne zannettiğimiz şeylerin TAMAMI sürüngen beynimizin işidir. Hayati yeteneklerimizin tümü burada olur biter.

İnsan bir kertenkeleden daha soylu aşk yaşayamaz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...