Jump to content

FORUMDAKİ İMZALIK İLETİLER

Recommended Posts

tuer dinini sorgulayan bir müslüman olarak muahammedin yatak odası hikayeleri hakkında bu zaman'a kadar ne düşündün/sorguladın?

Onun hayatında yanlış olmadığı kanaatine vardım.

Hiç bir zaman arkadan yaklaşmamıştır.Niye böyle bi şey yapmış diye araştırdım.

Arka ilişki sonucu çeşitli cinsel hastalıklara maruz kalınıyor frengi vb.

bir ilişki bitip ikinci ilişkiye girmeden önce avret mahalini yıkıyormus.

Araştırdım sorguladım. Baktım ki çeşitli hastalıklara sebebiyet veriyor.

bunları ben kendi kafamdan uydurmuyor yapılan araştırmaların sonucunu söylüyorum.

O zina yapmamış. Acaba niye yapmamış?

Zina yapıldığı esnada vücuttaki tüm hücreler kendini kapatıyor ve enerji akımı olmuyor.

Gusl abdesti niye alıyor? Gusl hiç bir dinde olmadığını gördüm.

Ilişki bittikten sonra insan vücudu aşırı miktarda yükleniyor ve sıkıntılı olunuyor.

Hayızlı olan eşine göbek ve diz kapağı aralığı dışında yaklaşmıştır.

Yine araştırdım sonucu hayızlıyken ilişkiye girmenin sonucunda ortaya çıkan cocuk cüzzamlı oluyor.

Ve yaptığı işlerde bize yol gösteriyor.

Daha da sayabilirim varsa soracağınız.

Demek ki islam bizim sağlığımız rahatımız kolaylık için varmış

Sitelerde Paylaş
  • İleti 1,2k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

tuer eğer kafa bulmuyorsa kendisine ''en saftirik üye'' oscarını verelim.

adamın her yazdığı oscarlık.

İlk olarak hayız hâlinde, kadının tenâsül yolları kanla dolgun, rahmin damarlarının ağzı açık, az çok bereli bir haldedir. En titiz ve temiz olanlarda bile, bu yollarda sinsi bekleyen milyonlarca mikroplar vardır. Hayız hallerinde bunlar hemen süratle ürer, çoğalır, kuvvetlenir; fırsat kollar ve en ufak bir sebeple hemen bereli bulunan tenâsül uzuvlarını, rahim ve yumurtalıkları sarar. Bu ara vuku bulan cinsi yakınlık, mikropların her yana yayılmasına sebep olur.Bu mikroplardan bir taneside cüzzam hastalığına sebep olan mycobacterium leprae dır. Yani bu ilişki esnasında bu mikrobun bulaşma durumu söz konusudur.Hem erkek hem kadın hem doğacak çocuk zarar görür. Çünkü kadının avret mahalinde bulunan mikroplardan mikroorganimalardan yaralardan berelerden dolayıdır.

Cüzzam bu tür ilişki yaşamayanlarda da mümkündür.Yani cüzzam hastalığının ortamı sağlandığında mutlaka olur.

Adama bir şey olmuyor, kadına bir şey olmuyor, ama çocuk cüzzamlı oluyor. İlginç :)

Ön ilişki sırasında bulaşabilir ama arka ilişki sırasında bulaşma olasılığı daha yüksek.Prof. Dr. Ahmet Maranki nin bilimsel makalelerinde bu söylediklerimin çoğunu okuyup görebilirsin.

%99.9 kafa buluyor.

tarihinde batatesci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İbret verici tanrının olmadığını kanıtlama yöntemleri(:

Bak şimdi aynı parçalarla oluşan mouse'u elime alıyorum (bilgisayarımın mouse'u) ve soruyoprum.

- Sevgili mouse, sen orada öyle VAR olmak fiilini gerçekleştiriyorsun ve iddiaya göre var olan herşey tanrı denilen bir şey tarafından yapılmış. Bu konu hakkında ne diyorsun?

Mousedan ses yok.

Sen hariç bu evrendeki canlı veya cansız neyi karşıma alıp senin iddialarını sorsam iddialar yanıtsız kalacak.

Hatta sen ölüyken sen bile yanıtsız bırakacaksın bu soruları.

Madem var, senden başka (senin türün insanlardan başka yani) bir canlı veya cansız obje senle aynı şeyleri ifade etsin.

Etmiyor.

Sen trilyonlarca farklı oluşumdan birisin neden senin dediğini kayle alayım ki?

Güneş böyle birşeyden bahsetmiyor.

Ay da öyle.

Sen hariç tüm parçacık üretimi herşey öyle.

Trilyonlarca ürün yalan söylemeyeceğine göre sen yalan söylüyorsun.

tanrı kavramının yaşamak için sadece ve sadece insan beynine ihtiyaç duyması ve insan beyni olmadan belirememesi dolayısıyla

TANRI DİYE BİR ŞEY YOKTUR.

Şimdi gelelim esas konuya;kalbi duran insan bilimsel olarak ölmüş demektir,Burada ölüm anında kanda artan co2 oranını ve bunun meydana getirdiği düşünce dalgalanmalarını iyi değerlendirmek gerekir.Zira tıbben ölü sayılan birinin bile beyni 5 dakikalığına daha işlevini yerine getirir.

Hastanede 25 dakika kadar kalbi durduktan sonra yeniden yaşama dönen Hasan Altun, o 25 dakikalık sürede hiç bir şey hatırlamadığını, hissetmediğini söyledi tıpkı doğumdan önce olduğu gibi.

Bu durumda ölümden sonra hayat olsa bu adam allahla karşılaşmazmıydı cenneti,cehennemi görmezmiydi.Ölümden sonra bizi bekleyen ne biliyormusunuz dinci kardeşlerim simsiyah sessiz bir hiçlik tıpkı doğumdan önce olduğu gibi.

Sınav,cennet,cehennem,ahiret,tanrı,huriler,şeytan,melek hepsi uydurmaca...

tarihinde BRUTAL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ALLAH ın varlığı ile ilgili tartışma istemişsin cevap vermek istemişsin.tartışmada işin gerçekten zor çünkü fena yerlerden vuruyolar haklı olarak umarım başarırsın. ALLAH yardımcın olsun. tartışmanı takip edeceğim ve çok heyecanla bekliyorum. belli ki kendine ve bilgilerine güveniyorsun. umarım güvenin boşa çıkmaz. dediğin kadar bilgilisindir İNŞALLAH.

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evlilik denilen şey nedir?

Benim kiminle sevişiyor olduğumu belediyeye bildirmem midir?

Belediye benim kiminle seviştiğimle neden ilgilenmektedir?

Ahlaksız bir şey bir imzadan sonra ahlaklı hale gelmez,burada büyük bir yanlış var.

Sevişmek ya her halukarda ahlaklı bir eylemdir,ya da her halukarda ahlaksız bir eylemdir.

güzel :)

Sitelerde Paylaş

unutmaki onun sayesıde var Türkler su anda

belkide atalarımız katledilmiş olacaktı

dünyaya hiç gelmemiş olabilirdik

yada gelseydin hristiyan yetiştirilecektin

sevmemek gibi böyle nankörce düşünceleriniz varsa vazgeçin lütfen

Türkiyeyi,Türkleri kurtaracak olan adam

müslümanda olsa severim

hristıyan da olsa severim

zenci de olsa severim

kızılderili de olsa severim

sen kurtar senide seveyim

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Buda aynı müslümandan bir özel mesaj.

İbret alın.

Okuduktan sonra imana geldim şerefsizim!

bir hayvan bir hayvanla birleşti insan oldu.

kurt köpek birleşti. cin mi oldu

uzaylı

bunu anlamak çokmu zor. anlam veremiyorum.

hitler alman ırkı yaratamadı.

hayvanlarla birlikte olan erkekler bayanlar var

farklı türler cıkmadı ortaya.

:)

Süper anlamışlar evrim teorisini :)

Sitelerde Paylaş

Öyle yada böyle herkes ölecek.Sinir bozucu olsa da bu böyle.Milyarlarca yıldır değişmedi, değişmeyecek.

Göz bebekleriniz fotonlarla son kez etkileşim için büyüdükçe büyüyecek.

Son etkileşimden sonra artık büyüse de bir şey fark etmeyecek.

Retinada artık beynimize iletilmek üzere bir gerilim indüklenmeyecek.

Kimbilir belki de her şey canlıymış gibi olacak ama biz canlı olmayacağız.

Ama zamanla bu da sona erecek.Atomlarımız tekrar geldiği yere, doğaya dönecek.

İzotoplarımız yarılanacak.Protonlarımıza, saçmalıklarımıza(quark) ayrışağız.

Ama bizden bir şeyler, izotoplarımız sürekli yarılansa da hep var olacak.

Karadelikler yardımıyla uygun duruma gelen omega sayısı gerekli değere ulaşınca evren yeniden ilk başladığı ana dönecek.

Yine patlayacak, genişleyecek.İşte bizden kalan o parçalar, yeniden yan yana gelecekler.

Bambaşka bir alemde yeniden can bulacağız.İşte o zaman gerçek hayat başlayacak.

Daha evvel rüyada olduğumuzun farkına varacağız.

Evrim devam ediyor.Bir hücreden kimimiz bitki, kimimiz hayvan olduk.

Evrenden geldik, evrene döndük.Daha evvel evreninin içinden çıkmıştık, yine çıkacağız.Bakalım bu sefer ne olacağız?

Sitelerde Paylaş

eheheehe onun öncesini verelim de neyden bahsettiğimiz anlaşılsın değil mi pahis(:

dış dünyada ben, sen , tayyip , baraj altında kalma, iyilik-kötülük vb herhangi bir olgunun gerçekliği var mı?

ben varsam ölüm yok

ölüm varsa ben yokum

ehe ehe tam tersi ben varsam ölüm var, ben yoksam ölüm de yok; dış dünyada ölüm diye birşey yok, bu olguyu yaratan senin varlığın-zihnin...

arkadaşın ölüm sonrası hiçlikte ne hissedeceğine dair bir sıkıntısı yok, yaşarken ölümle yüzleşiyor, haliyle epikürün bu sözü hiçbir anlam ifade etmiyor(:

Ha bu arada ''ben ölünce tayyibin baraj altında kalacağını göremeyeceğim'' diye üzülme, sen yokolunca hepsi birden yok olacak(:

Şimdi sen bize açıklar mısın, bu sözünü ürettiğin süreçlerle oluşacak ''ben'', nasıl gerçek bir hayata başlamış olacak, eskisi neden rüya idi ha?!

tarihinde BRUTAL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eskisi yaşandı bitti..Benim için dün bile rüya..Yarın da..Eski hayat dün, yeni hayat yarın..Yaşadığımız an gerçek..Babam öldü gitti, yok oldu ama Tayyib var, yok olmadı..Babam için mi yok oldu? olabilir ama Tayyib gerçekte var, yok olmadı..Saf gerçek babamın olmadığı Tayyib in olduğu..

Sitelerde Paylaş

Eski hayat dün, yeni hayat yarın..

Dün bugün gibi kavramlar sandıgın kadar özel degil.

Zaman diye birşey yok biz uydurduk.

Madde hareket ediyor.

Güneş hareket ediyor.

Bizde bunlara pazartesi , salı falan diyoruz.

Bi özellik bi anlam yüklüyoruz.

Ne diye düne eski hayat diyorsun bi saat önceye eski hayat demiyorsun?

Uyku senin için yeni bi hayat mı başlatıyor :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...