Jump to content

FORUMDAKİ İMZALIK İLETİLER

Recommended Posts

Hawking'in dediklerini oku,ben de onları okuyup saçmalıyorum zaten,bir diyeceğin varsa kendilerine mail atarsın.

Hawking'in ne dediği umrumda değil.

Bugün böyle der, yarın çıkar başka türlü konuşur; ilgi çekmek için yapmayacakları şaklabanlık yok bunların.

Yalnızca şöhret değil çantalar dolusu para da getiriyor bu tür çıkışlar bu adamlara.

Biraz çalıştırın şu saksılar artık.

Hawking böyle demiş, Dawkins şöyle demiş, ahan da falanca bilim adamı şunu şey etmiş, zartmış zartmuşla olmaz bu işler.

Çok basit ve yalın bir biçimde durumu açıkladım.

Haking beni okusun.

Hawking de kim olir!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 1,2k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

http://calteches.library.caltech.edu/49/2/Religion.htm

Beni kötü yola düşürenlerden biri de aha bu Feynman denen adamdır.

Belliydi zaten...

Kendine peygamber bellediklerinin izinden bir an olsun ayrılmadığın sürece kendi fikirlerin oluşamaz.

Söyle o Feynman denilen hıyara da biraz ateistforum okusun.

Sitelerde Paylaş

Bence üçlü ilişki eşcinsellik gibi normalden ayrılan bir eğilim.

Eşcinselleri anlayabiliyorum. Onlar eşcinsel olmak zorunda. Doğa onları öyle yaratmış.

Ama üçlü ilişki insanın öğrendiği ve zevk alarak yaptığı bir şey.

Ve açıkça sapıklık. Seni zorlayan bir doğa yok. Senin aklın sapık..

İnsanların çoğunun kabul etmediği bir seks şekli..

Sen sapığın anlamını bile bilmiyorsun..

Sapık diye çoğunluğun yaptığını yapmayanlara denir.

Sitelerde Paylaş
Bence üçlü ilişki eşcinsellik gibi normalden ayrılan bir eğilim.

Eşcinselleri anlayabiliyorum. Onlar eşcinsel olmak zorunda. Doğa onları öyle yaratmış.

Ama üçlü ilişki insanın öğrendiği ve zevk alarak yaptığı bir şey.

Ve açıkça sapıklık. Seni zorlayan bir doğa yok. Senin aklın sapık..

İnsanların çoğunun kabul etmediği bir seks şekli..

Sen sapığın anlamını bile bilmiyorsun..

Sapık diye çoğunluğun yaptığını yapmayanlara denir.

O zaman bu ülkenin çoğunluğu Müslüman....

Müslüman olmamak sapıklık mı oluyor?

Sitelerde Paylaş

...Bilim şuna cevap veremiyor.

Bilinç dediğimiz, akıl dediğimiz, zeka dediğimiz kavrama yetisi ve doğayı soyutlama kabiliyeti insandan başka bir varlıkta gözlemlenemiyor.

Bu bence dayatılan evrim kuramının açmazlarından biri olmaktan asla kurtulamayacaktır.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Mesajı görNur Talebesi, on 09 August 2010 - 11:32 PM, said:

Hayız,doğanın verdiği kişinin cinselliğe hazır olduğunu gösteren bir mesajdır.Siz postmodern geyiklerle sanal bir doğru yaratmışsınız ve put gibi ona tapıyorsunuz.

Son cümlene gelince,aynı durumda ben olsaydım,kızımı isteseydi seve seve verirdim Rasulallah'a.O'na bu vesileyle hısım olmak çok büyük bir lütuf olurdu.Hatta eşimden hoşlandığını hissetseydim ondan bile hemen boşanır onunla evlenebilmesinin önünü açardım.

:D :D :D :D

peygamberi sapık ilan etti kendini de şey ilan etti :D :D

batan geminin malları hadii.. :D

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eveleyip geveleminize bir şey icad etmenize gerek yok. Yok Materyalizm, yok atomlar, yok madde.

Bırakın şu demode Materyalist ayaklarını çok itici oluyorsunuz!

Madde diye bir şey yok! (Enerji var)

Bilincin kökeni Noronlardır.

Bir Deniz Anasının bilincinin olmayıp,

Ama ona bakıp da, "Anneciimmm! Bu zehirli bir hayvan değil miydi?" diyen insanın bilincinin olması taşıdığı Nöronlar sayesindedir.

Bu kadar basit.

tarihinde BRUTAL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

HEYBETULLAH Icon

*

Gönderilme tarihi Bugün, 04:51 AM

Ben hadis seçmem. Hadis olmadan tam anlamıyla müslüman olmak mümkün değil. Ne idüğü belirsiz sapık bir inanç çıkar ortaya. Namazın nasıl kılınacağı bile tam belli değil Kuran'da. Ne diyor Rasulallah hadislerden bahsederken: Bana Kuran'ın bir misli daha indirildi diyor. Rasulallah'ın sözleri ve fiilleri Kuran'ı açıklar ve tamamlar. Hadissiz din olmaz. Ancak amelsiz, ibadetsiz klavye ve kafa kağıdı müslümanı olur...

:( :( :(

:D

:( :( :( :(

kel göründü mü ne :))

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

HEYBETULLAH Icon

*

Gönderilme tarihi Bugün, 04:51 AM

Ben hadis seçmem. Hadis olmadan tam anlamıyla müslüman olmak mümkün değil. Ne idüğü belirsiz sapık bir inanç çıkar ortaya. Namazın nasıl kılınacağı bile tam belli değil Kuran'da. Ne diyor Rasulallah hadislerden bahsederken: Bana Kuran'ın bir misli daha indirildi diyor. Rasulallah'ın sözleri ve fiilleri Kuran'ı açıklar ve tamamlar. Hadissiz din olmaz. Ancak amelsiz, ibadetsiz klavye ve kafa kağıdı müslümanı olur...

:( :( :(

:D

:( :( :( :(

kel göründü mü ne :))

Sana birşey anlatmak, deveye hendek atlatmaktan beter...

Hadisleri red, İslam'ı muallaklaştırmak, birçok vazife ve sorumluluktan kaçmak için yapılan bir cinlikten başka birşey değildir. Bu girişimler artniyetlidir.

Hadislere gerek yok, sadece Kuran yeter demek ile, başka yasaya gerek yok sadece anayasa yeter demek aynıdır. İkisi de saçmalıktır.

Şunu izle de neden hadisler olmazsa olmazmış öğren.

Sizin bu fitneleriniz bile, 1400 sene önce Rasulallah tarafından haber verilip,uyarılmış:

“Dikkat edin! Sizden birinizi; emrettiğim veya yasakladığım konulardan birisi kendisine ulaşınca koltuğuna yaslanmış durumda iken, bilmiyorum Allah’ın kitabında ne bulursak ona uyarız (hadisleri tanımayız derken) bulmayayım” (İbn Mâce, Mukaddime: 2; Ebû davud, Sünnet: 17)

“Dikkat edin! Sizden biriniz koltuğuna kurulduğu halde benden bir hadis kendisine ulaşacak ta o kimse şöyle diyecek: Bizimle sizin aranızda Allah’ın kitabı var Bu kitapla neyi helal olarak bulursak onu helal sayar haram olan hususları da haram kabul ederiz Gerçekten Allah Rasûlünün haram kıldığı bir şey Allah’ın haram kıldığı gibidir” (İbn Mâce, Mukaddime: 2; Dârimî, Mukaddime: 6)

İşte bin küsür sene önce söylenmiş ve kaydedilmiş bu sözler şimdiki kokuşmuş hali nasıl da bildiriyor! Hadislerin sahihliğine dair bundan büyük delil, bundan büyük mucize mi olur!

tarihinde HEYBETULLAH tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Drekinci'nin en büyük hatası, evrende akıl ve bilincin olmasının evrenin değil, yalnız insanın bir özelliği olduğunu sanması ve bunu savunması.

Oysa evrenin kendinde akıl ve bilinç var.

Evren kendisini farkediyor. Evreni farkeden insanın aklı gibi duruyor ama değil.

Evren kendi aklını ve bilincini kullanarak kendi kendini keşfediyor. Kendisine bakıyor.

Bu ilginç gerçeği kabul etmeyen ve insana bir takım özel nitelikler veren, ayrıcalıklar tanıyan görüş dini ve ilahi görüştür. İnsanlardaki ve canlılardaki niteliklerin tümünün kaynağının evren olmadığını düşünmek ateistik görüş değildir. Hiç bir zaman da olamaz.

İnsanın hiç bir ayrıcalığı yoktur..

Bakteri ve insan aynı yasalara tabidir.

Bakteri ve insanı oluşturan atom ve moleküller aynı davranışları sergilerler..

Bakterilere insan insülin geni geçirirseniz insan gibi insülin ürettiklerini görürsünüz...

ben bilmem evren bilir ..

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

İngiliz fizikçi Stephen Hawking, “Modern fizik evrenin oluşumunda Tanrı'ya yer bırakmamıştır” dedi.

hawking: tekerlekli sandalyede hayatının yıllarını geçiren sakat bir insandır Allah şifa versin

hidiyete erdirsin mekanını cennet eylesin mekanını rahatlatsın..

islam dininde sakat insalar allahı dini manayı ahireti cenneti inkar edebilirler

etrafa bakıp birde kendine bakıp müthiş bir buhran bunalım içinde olduklarından dolayı..

bazen sıkıntılarını atarlar.. 10 dakka sonra yine hınzır olurlar...

merhamet şu bu kalmaz.. etrafında güle oynaya tanımadıkları insanları gördükleri vakit

içlerinden hepiniz geberin ulannnn... diyebilirler...

neyse...

Sitelerde Paylaş

Emin olamayan allah...

Kararsiz Kasim'in nagmelerinden bir tane daha ekliyeyim...

Araf4. Nice memleketler var ki biz onları helâk ettik. Azabımız onlara geceleyin yahut gündüz istirahat ederlerken geldi.

Azabi geceleyin yahut gündüz gelecekmis...bak bak bak...Bilmedigimiz ücüncü bir zaman mi var?

Sitelerde Paylaş

Doğumuma, ölümüme, karar veremedikten sonra, ailemi, doğacağım yeri vs. seçemdikten sonra, yemişim özgür iradesini be. Velev ki var ne çıkar yahu :D.

Al brutal imzalık sana :D.

Sitelerde Paylaş

Al brutal imzalık sana :D.

Özgür irade konusunda arkadaşların bolca saçmaladı zaten, bu konuda onların eline su dökemezsin.

Seni şununla yad edelim...

Öldüğünüz zaman cennette huri kovalamak yerine saprofitlerin sizi moleküllerinize ayrıştıracağı gerçeğini hazmedebildiniz mi?

Öldükten sonra sonsuz rahatlığa kavuşabileceğimi bilmek beni daha da rahatlatıyor.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

İnsan ateistken mutlu olamaz diye bir kural mı var?

yukarıda yazdığın ve dinin sana tatmin sunan yönlerine

ateist zihninle odaklanman yeterli.

dinler kısaca ne diyor?

--yok olmayacaksın,

hayata biraz bilimsel bakmayı becerdiğinde ateistkende bunları kendine telkin edebilirsin.

Ateist bir insan kendisini bütünyle sadece madde olarak düşünür.Kişilik ,karakter gibi şeyler maddenin davranışıyla insanda oluşan sanal varlıklardır.

Sen Onikinciboyut olarak bir madde yığınından başka birşey değilsin.Seni oluşturan atomlar milyonlarca yıl yollarına devam edecektir..

O halde nasıl yokolabilirsin.?

Sitelerde Paylaş

IFeelGood nickli üyenin Taraf gazetesinin sitesini ziyaretinden sonra yaptığı yorum:

(İslami reklamları oraya koyan Google, adult sitelere de İslami reklamlar koyabilir.)

Tıkla da Taraf gazetesinin tek sayfada koca koca yayınladığı iki reklamını gör.

"Göünlden Sevenler İslami Evlilik Sitesi"nin reklamını yapmışlar. Bir tane yetmemiş, tek sayfada iki tane, koca koca hem de.. Hahaha..

tarihinde timebomb tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tıkla da Taraf gazetesinin tek sayfada koca koca yayınladığı iki reklamını gör.

"Göünlden Sevenler İslami Evlilik Sitesi"nin reklamını yapmışlar. Bir tane yetmemiş, tek sayfada iki tane, koca koca hem de.. Hahaha..

IFeelGood nickli üyenin Taraf gazetesinin sitesini ziyaretinden sonra yaptığı yorum:

(İslami reklamları oraya koyan Google, adult sitelere de İslami reklamlar koyabilir.)

:lol: Subhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım olmuş; böyle bir komedinin oluşması için, ikisinde de onca reklamdan buna denk gelmesi tesadüflerle açıklanamaz. :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...