Jump to content

FORUMDAKİ İMZALIK İLETİLER

Recommended Posts

Tanrı kavramının tüm bilim dalları içerisinde olması gereken tek yer, klinik psikiyatridir.

Çünkü bu kavram insanların gerçeklik, doğru yanlış, objektiflik, tarafsızlık gibi bir çok algılarını bozmaktadır.

Yani şu anda en az 6 milyar delinin idaresinde olan bir gezegende yaşamaktayız.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 1,2k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben bu dünyada kimsenin izinde falan değilim. Evliya,Enbiya,üstad ve hocalarımız hariç.Ve kesinlikleResulullah'ın örnek davranışı ve sünnet-i seniyye'si hariç..

Sitelerde Paylaş

varolmak şükretmek için yeterli sebepse; küçük yaşta tecavüz edilip, sayısız erkeğe pazarlanan kız çocuklarıda şükür etmeye devam etmeli mi sence?!

böyle bir kız tabi sabredecek. kuranın çift kutuplu dual bir kitap olduğunu söylemiştik.

böyle birinin kadın hakları konusunda normal bir insana göre daha hasssas olması beklenir mesela. bu konuda çalışmalar yapabilir.

tecavüze uğrayan bir kadının da yapabilieceği birşeyler mutlaka vardır.

tanrı o kadıncağızı test ediyordur.

bakalım, bu olaydan sonra tümden ipleri koparacak mı, yoksa, daha adil ve tacizin olmadığı bir dünya için birtakım hayrılı çalışmalarda mı bulunacak diye.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
Ensest ve eşcinselliği aynı kefeye koymamalısınız.

Farklı şeyler.

Eşcinsellik doğal ve kişinin elinde değil.

Ensest doğal değil ve kişinin elinde..

Bence üçlü ilişki eşcinsellik gibi normalden ayrılan bir eğilim.

Eşcinselleri anlayabiliyorum. Onlar eşcinsel olmak zorunda. Doğa onları öyle yaratmış.

Ama üçlü ilişki insanın öğrendiği ve zevk alarak yaptığı bir şey.

Ve açıkça sapıklık. Seni zorlayan bir doğa yok. Senin aklın sapık..

İnsanların çoğunun kabul etmediği bir seks şekli..

Sen sapığın anlamını bile bilmiyorsun..

Sapık diye çoğunluğun yaptığını yapmayanlara denir.

.

.

.

.

Hormonlarımız bizi iyi ana baba da yapar, saldırgan ve gasbeden bir cani de yapar.

Bunları size kimse öğretmez. Ne caniliği birilerinden öğrenirsiniz, ne de iyi ana baba olmayı.

Onları genlerinize yazılmıştır.

Çünkü hormonlarımızı genlerimiz şifreler ve salgılatır.

Bazı durumlarda aşırı veya az salgılanan hormonlarımız aklımızı olumsuz etkileyerek bizi bir akıl hastası yapar.

Eğitimle ve istemekle akıl hastası olunmaz. Hormonal dengesizlikle olunur.

Ben insanım, hormonlarıma, aklıma, hissiyatıma, davranışarıma hükmedebilirim diyorsanız, size bir çift lafım var.

NAH HÜKMEDERSİNİZ...

Sitelerde Paylaş

Bu ayette allahin, insanlar ve cinler tarafindan kandirilip aladatilmis oldugunu itiraf etmesini inceleyip tartisacagiz.

“Sanmıştık” “sanıyorduk” “zannederdik” “öyle biliyorduk” ifadelerinden allahin sükutu hayale ugradigini ve kesin inanip bildigi emin oldugu bir konuda kandirildigini anlamaktayiz.

Cigi ayetlerden Allah'ın kandırıldığını anlamış.

Şimdi cin suresinin 1. ayetinden 19. ayetine kadar cinlerin konuşmaları aktarılıyor. Fakat 16. ayette aktarma cümlelerinin bittiğine dair herhangi bir söz öbeği yokken diyanet işleri "Yine de ki: “Bana şöyle de vahyedildi:" ibaresini eklemiş. Ayrıca ayetin başına "de ki" eklenmediği zaman rızık verme işini cinler yapmış oluyor bu sefer. Çünkü surenin başında cinlerin konuşmaları vahyediliyordu. Bu ayetten sonra ise konuşanların cinler olmadığı anlaşılıyor.

Peki yukarıdaki ayetlerdeki hitap eden kimdir. Allah mı, cinler mi, muhammed mi yoksa cebrail mi? Anlayan varsa beri gelsin. :D

Cinlerin konuşmlarından sonra kuralsızca konuşmanın tekrar başka birilerine geçmesine takılmış haklı olarak epitaph.

E dogru düzgün konussaydi allahiniz...cagirin zirvaladiklarini herkesin anlayacagi sekilde düzeltsin...

Kandirilmis allah basliginda vurgulanmak istenilen konu buydu epitaph.

:)

Cigi: (Sayfalarca direndikten sonra) ha ben de onu demek istemiştim. :D :D

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

ne var bunda?? :D

benim en iyi müslüman olduğumu anca allah bilir o karar verir tamam mı??

ama bak ben benim dinim bizi özgür bıraktı demiyorum!!!

kılıf bulmuyorum atatürke borçlu olduğum özgürlüğüme!!

benle uğraşmayı bırak

hazmet..

Ya cevap vermene gerek yok.

Benim bile iletilerim var burada.

Sen beni hazmettin mi? :D

Sitelerde Paylaş
Eskiden çalışma kampları vardı bu ülkede.

Orada senin gibi parazitler bir işe yarıyorlar ve ülke için değer üretiyorlardı.

Bununla da uslanmayanlar içinse dar ağaçları kuruluyordu.

Bu tür Kemalist uygulamalara ne kadar ihtiyaç olduğunun en iyi kanıtısın.

Sitelerde Paylaş

Ya cevap vermene gerek yok.

Benim bile iletilerim var burada.

Sen beni hazmettin mi? :D

Kızın kalbi temiz, ayrıca dobra. Sizin gibi sırf savunmuş olmak için her saçmalığa kılıf uydurmuyor. Eğe bir tanrı varsa onun gözünde sizden daha değerlidir kesinlikle

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...