Jump to content

Hepimiz Baykal'ız - Hepimiz CHP'liyiz

Recommended Posts

Belki atarım,beğendiğim biri lider olursa.

Ayrıca atmasam bile,sağlam bir muhalefet her zaman halkın çıkarınadır.

beğendiğin lider özelliğini belirt ki , ne demek istediğini anlayalım.

yada sana boollwood dan lider getirelim.

kültür seviyesi neyse lideride odur.

şimdi sen bir lider tanımlaması yap birde biz putçular bu özellikleri bilelim.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 188
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Helal sana..

hepimize ağzımızın payını verdin, şeyhinin uçkurunu eski mısır parşümeniyle örttün..

Kamber tayına binip şeyhini tekrar fenafillah makamına yükseltin..

İşte gerçek bir mürit öyle olmalı adamı olduğu yerde mıhlamalı..

Ne diyelim kesme bizi Malkoçoğlu...

:D:D

tarihinde RagingBull tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yaw! Haketten de bu adamlarda mürit cevheri var..

Adam uçkurunun bir kıvrımıyla binlerce kişiye saf tutturuyorsa bu ülke daha çok aczmendi şeyhi çıkartır..

Cidden yazık..

Eğer bir Allah varsa işte o Allah size kuşkucu düşünceyi nasip etsin..

tarihinde RagingBull tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu ülkenin gerçek sorunlarıyla ilgilenecek bir lider bekliyorum.

Bu ülkede en büyük sorun insan hak ve özgürlükleri sorunudur.Şimdiye kadar Baykalın bu konuda konuştuğunu hatırlamıyorum.

İkinci en büyük sorun da kokuşmuş eğitim sistemidir.Baykalın bu konuda muhalefet yaptığını da hiç hatırlamıyorum.

Üçüncüsü işe yaramaz hantal türk silahlı kuvvetleri.Gelişmiş ülkeler hangi sistemi kullanıyorsa sistem o yönde yenilenmeli.

vs vs...

Sitelerde Paylaş

Helal sana..

hepimize ağzımızın payını verdin, şeyhinin uçkurunu eski mısır parşümeniyle örttün..

Kamber tayına binip şeyhini tekrar fenafillah makamına yükseltin..

İşte gerçek bir mürit öyle olmalı adamı olduğu yerde mıhlamalı..

Ne diyelim kesme bizi Malkoçoğlu...

:D:D

Yaşamın gerçeği üreme çiftleşme üzerine kuruludur.

Fransada Miterand ın sevgilisini ve ondan olan çocuğunu bilirmisin.

Tüm Fransa bu olayı bildiği halde tek bir görüntü dahi almamamışlardır. her gün sevgilisinin evine yürüyerek gitmiş , herkes görmeze gelmiştir. Medyasıda , halkıda. Çünkü o vatandaş Fransa için çalışmıştır.

Sizin savunmuş olduğunuz tek satır bilgi olmamasının sebebi nedir.

Baykalım CHP içinde Kürtçüleri elemesimidir , baykalı sevilmez yapan.

Niye açık olamıyorusunuz......

Sitelerde Paylaş

Bu ülkenin gerçek sorunlarıyla ilgilenecek bir lider bekliyorum.

Bu ülkede en büyük sorun insan hak ve özgürlükleri sorunudur.Şimdiye kadar Baykalın bu konuda konuştuğunu hatırlamıyorum.

İkinci en büyük sorun da kokuşmuş eğitim sistemidir.Baykalın bu konuda muhalefet yaptığını da hiç hatırlamıyorum.

Üçüncüsü işe yaramaz hantal türk silahlı kuvvetleri.Gelişmiş ülkeler hangi sistemi kullanıyorsa sistem o yönde yenilenmeli.

vs vs...

Senin tuzun kuzu anlaşılan, yatay düzlem edebiyatı yaptığına göre halkın gerçeğinden uzak yaşıyorsun.

Baba parasıyla yaşayınca insan böyle olur.

Bizim taksimdeki entellerimizde böyledir.

Çalışmazlar , üretmezler 3 lenin okyup habire ahkam keserler.

Bu ülkenin tek sorunu EKMEK ve EMPERYALİZM dir.

EKMEĞİN olmadığı yerde ne yasa olur ne özgürlük.

Baykalım kaç konuşmasını dinledin baykal hakkında fikir sahibisin. Medya adamların ellerinde ...baykalı cımbızlayarak servis edip sabetaycı gazetecilerin saldırıları altında ne bekliyorsun.

Sitelerde Paylaş

Bu arada belirteyim İnsan Hakları yazıp çizenler amerikada latinlerin Hukuk siteminde neden yükseltilmedini incelesinler bakalım.

Bu ülke kürtleri Cumhurun başına getiriyor, fakat amerikada latinler Hukuk siteminde üst düzeye çıkmaıyor.

özgürlükmü...????

oda neki....

Sitelerde Paylaş

Baykalım kaç konuşmasını dinledin baykal hakkında fikir sahibisin. Medya adamların ellerinde ...baykalı cımbızlayarak servis edip sabetaycı gazetecilerin saldırıları altında ne bekliyorsun.

Çok mitingini izledim tv'den geçmiş seçimlerde.Adamın tek yaptığı tayyip erdoğana laf yetiştirmekti.

Çalışmazlar , üretmezler 3 lenin okyup habire ahkam keserler.

Bu ülkenin tek sorunu EKMEK ve EMPERYALİZM dir.

Tam da üç lenin okuyup ahkam kesenler gibi konuştun.

Senin tuzun kuzu anlaşılan, yatay düzlem edebiyatı yaptığına göre halkın gerçeğinden uzak yaşıyorsun

Yoo,bizzat halkın içinden geliyorum.

Sitelerde Paylaş

Baykalcılar korkmasın. Şu anda kimse başkan adayı olmaya cesaret edemiyor. Baykal bütün partiyi kendi adamları ile doldurmuş. Baykal'ın seçilmesi için kendisinin aday olmasına da gerek yokmuş. Eğer CHP'liler yeterli imza toplarsa seçilebilirmiş. Seçildiği zaman Baykal'ın buna itiraz etmeyeceğini de çok iyi biliyoruz.

Bir sonraki seçimde CHP'yi baraj altında, Mustafa Sarıgül'ü de mecliste göreceğiz. Sarıgül iktidar olamayacaktır elbette. Ama Baykalsız bir CHP olabilirdi. Ama Baykalsız bir CHP maalesef olamayacak. Bu ülkede lider yalakalığı, kraldan çok kralcılık sadece dindarlarda değil, inançsızlarda da vardır.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Pante,

Bu konuda biraz aceleci bir karar verdigini düsünerek sana katilmiyorum. :)

Deniz Baykal'in veya bir baska kisinin özel hayati beni hic ilgilendirmiyor...öncelikle bunun altini cizmek istiyorum.

Deniz Baykal... kendisine biat edenler ile birlikte cete gibi bir parti yönetiminin olusumunu saglamaslar ve partide sosyal demokrat görüslü insanlarin tümünü uzaklastirmislardir.Bilinen gercekleri uzun uzun yazmama gerek yok diye düsünüyorum.

Benim cok ilginc buldugum konu ise...istifa ederken USA Pensilvanya'ya mesaj göndererek istifa etmesi. Bunu neden yapmakta?

Bence mide bulandirici bir durum diye düsünüyorum.

Ekonomik, sosyal ve siyasal bir projesi olmayan üretemiyen C.H.P. cemaatlerin tarikatlarin oy potansiyeline göz kirpmakta. Daha önce de bu manevralarin baska versiyonlari izledik.

Bana göre Deniz Baykal vizyonu karizmasi olmayan devamli kurnazliklar ve ayak oyunlari ile konumunu korumus bir insandir...

...insandir diyorum cünkü benim gözümde Türkiye'de henüz gercek milletinvekili olabilmis bir insan yoktur.( Mustafa Kemal öldükten sonra ki zaman )

Gercek vizyon sahibi ileriyi görebilen üretken tasarimci bir parti lideri ise hic yoktur.

Kim ki dogmatizme sirtini yaslayip ondan medet umup siyaset yaparak ülke yönetimine talip oluyorsa...

...ne karizmasi vardir ne vizyonu... ne de ufku acik bir beyni...!!!

Türkiye'nin.... bunun gibi halki oyalayacak daha cok gündemler ile karsilasacagini...nedeninin ise Amerika'nin Iran topraklarina girme arzusunun gitikce artmakta oldugunu düsünüyorum.

Nedense Türkiye'de her önemli olayin arkasindan da Pensilvanya baglantili mesajlar ve göndermeler olmakta.

Amerika Iran'a girerse Türkiye'nin üniter yapisi bozulur...parca parca olur.

Yurdunu seven ve parcalanmamasini isteyen herkesin... aklini basina almasi ve bu tip olaylar karsisinda soguk kanli düsünmelerinin gerektiginin altini cizmek istiyorum.

Sevgiler.

tarihinde cigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sevgili Pante,

Bu konuda biraz aceleci bir karar verdigini düsünerek sana katilmiyorum. :)

Deniz Baykal'in veya bir baska kisinin özel hayati beni hic ilgilendirmiyor...öncelikle bunun altini cizmek istiyorum.

Deniz Baykal... kendisine biat edenler ile birlikte cete gibi bir parti yönetiminin olusumunu saglamaslar ve partide sosyal demokrat görüslü insanlarin tümünü uzaklastirmislardir.Bilinen gercekleri uzun uzun yazmama gerek yok diye düsünüyorum.

Benim cok ilginc buldugum konu ise...istifa ederken USA Pensilvanya'ya mesaj göndererek istifa etmesi. Bunu neden yapmakta?

Bence mide bulandirici bir durum diye düsünüyorum.

Ekonomik, sosyal ve siyasal bir projesi olmayan üretemiyen C.H.P. cemaatlerin tarikatlarin oy potansiyeline göz kirpmakta. Daha önce de bu manevralarin baska versiyonlari izledik.

Bana göre Deniz Baykal vizyonu karizmasi olmayan devamli kurnazliklar ve ayak oyunlari ile konumunu korumus bir insandir...

...insandir diyorum cünkü benim gözümde Türkiye'de henüz gercek milletinvekili olabilmis bir insan yoktur.( Mustafa Kemal öldükten sonra ki zaman )

Gercek vizyon sahibi ileriyi görebilen üretken tasarimci bir parti lideri ise hic yoktur.

Kim ki dogmatizme sirtini yaslayip ondan medet umup siyaset yaparak ülke yönetimine talip oluyorsa...

...ne karizmasi vardir ne vizyonu... ne de ufku acik bir beyni...!!!

Türkiye'nin.... bunun gibi halki oyalayacak daha cok gündemler ile karsilasacagini...nedeninin ise Amerika'nin Iran topraklarina girme arzusunun gitikce artmakta oldugunu düsünüyorum.

Nedense Türkiye'de her önemli olayin arkasindan da Pensilvanya baglantili mesajlar ve göndermeler olmakta.

Amerika Iran'a girerse Türkiye'nin üniter yapisi bozulur...parca parca olur.

Yurdunu seven ve parcalanmamasini isteyen herkesin... aklini basina almasi ve bu tip olaylar karsisinda soguk kanli düsünmelerinin gerektiginin altini cizmek istiyorum.

Sevgiler.

Cigi sen CHP yi ne baykalı zerre kadar analiz edememişsin.

Sen Sosyal demokratlıkla kürtçülüğüde karıştırmışsın, İşte CHP budur kemalist partidir. Sen kendi düşüncelerin CHP de vuku bulmasını istesende CHP kapı gibi bizim partimizdir.

Sitelerde Paylaş

Sana şu yazıyı okumanı tavsiye ediyorum. Tam senin gibiler için.

http://nisanyan1.blogspot.com/2009/05/kufretmeden-konusan-ataturkcu-olur-mu.html

bana adam olan adamların yazılarını ver, Nişanyanı ne yapayım Moldovalı Ateist. :lol:

Biz türk ateistler böyleyiz işte. :lol:

Siz moldavalı ateistler ne karışır bu işlere anlamam. :lol:

Birde karısının üstüne işeyen akıl hastasının yazsını verirmisin , tam komedisin yani. :lol:

tarihinde Raimundo de Madrazo y Garr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Normalde CHP de yenilenme isteyen biriyim ancak Baykal'ın böyle adi ,böyle şerefsiz bir oyunla siyasetin dışına itilmesine benimde gönlüm razı gelmiyor. Böyle bir şeyi hak etmedi. Cumhuriyet'e hizmeti dokunmuş bir insana yakışı şekilde başkanlığı devretmesini arzu ederim.

O yüzden kısa bir süre için geri dönmesi bencede iyi olur.

Sitelerde Paylaş

''Hepimiz Baykal'ız, Hepimiz CHP'liyiz'' :blink:

İnsanları CHP'li yapmak için son numaranız bu mu?

Bugün Baykal'a destek bekleyen sizler, geçmişte benzeri, hatta daha büyük haksızlıklara uğrayanlara destek oldunuz mu?

Hrant vurulunca ''Hepimiz Hrant'ız, Hepimiz Ermeniyiz'' dediniz mi örneğin? Peki Baykal demiş miydi?

12 Eylül'de ve hatta günümüzde hala zulme uğrayan devrimciler için kaçınız ''Hepimiz komünistiz'' dedi peki?

Örnekleri çoğaltabilirim.

Baykal'a yapılan şey çok çirkin.

Ama ona veya partisine destek olmak için bahane değil bu.

Yılların milliyetçi, sol görünümlü sağcı, militarist, orducu ve elitist Baykal'ını ve partisini, bu olaydan sonra iyilik perisiymiş gibi anacak değiliz.

Olay çirkindir, ama hepsi bu! Daha fazlası yok...

tarihinde İfrit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

''Hepimiz Baykal'ız, Hepimiz CHP'liyiz'' :blink:

İnsanları CHP'li yapmak için son numaranız bu mu?

Bugün Baykal'a destek bekleyen sizler, geçmişte benzeri, hatta daha büyük haksızlıklara uğrayanlara destek oldunuz mu?

Hrant vurulunca ''Hepimiz Hrant'ız, Hepimiz Ermeniyiz'' dediniz mi örneğin? Peki Baykal demiş miydi?

12 Eylül'de ve hatta günümüzde hala zulme uğrayan devrimciler için kaçınız ''Hepimiz komünistiz'' dedi peki?

Örnekleri çoğaltabilirim.

Baykal'a yapılan şey çok çirkin.

Ama ona veya partisine destek olmak için bahane değil bu.

Yılların milliyetçi, sol görünümlü sağcı, militarist, orducu ve elitist Baykal'ını ve partisini, bu olaydan sonra iyilik perisiymiş gibi anacak değiliz.

Olay çirkindir, ama hepsi bu! Daha fazlası yok...

Geldi biri daha. :lol:

Yaş grubunu 20-25 tahmin ediyorum. :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...