Jump to content

Irkçılık nedir. ?

Recommended Posts

• İleti 86
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Konuya cevap alabilseydik keşke.

Cevap alıp almaman önemli değil, hastalığına zemin oluşturmaya çalıştırıyorsun. Senin için herhangi bir ırkın aşağılanmasının nedeni, ırkın kendi içerisindeki kültürel özellikleri ya da gelişmişlik derecesi ile ilgili değil. Senin için önemli olan o ırkın/halkın/etnik kökenin yüce Türk Milleti'ni ne derece rahatsız ettiğidir. Yüce Türk Milleti'ni rahatsız etmeyenler ise şu an için dokunulmazdır.

Irkçılığın başka ırkın özelliklerinden değil, senin milliyetini yüceleştirmenden geliyor. Yanlış yerde arama, dikkatleri başka yöne çekme.

tarihinde Lover tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim bildiğim tek bir hastalık var ; marksizm (yahudi ideolojisi) .

Marksist değilim, ama olabilirdim de. Bu sefer de tutuculuğun kendi Türkçü ideolojine yönelen enternasyonal ideolojilere düşmanlık ile belirmeye başladı.

Raimundo boş adamsın, boş adamları sevmem. Hepsi hırsızdır, birer zaman hırsızı.

Sitelerde Paylaş

Marksist değilim, ama olabilirdim de. Bu sefer de tutuculuğun kendi Türkçü ideolojine yönelen enternasyonal ideolojilere düşmanlık ile belirmeye başladı.

Raimundo boş adamsın, boş adamları sevmem. Hepsi hırsızdır, birer zaman hırsızı.

Başlığa girip slogan yazıp arkasını dolduramayacak tiplerden hiç haz etmem ki, sende onlardan birisin ve seni tanıyorum. Terör örgütü savunuculuğundan atıldığını unutmadık yani.

İşiniz gücünüz slogan, başka bir numaranız malesef.

tarihinde Raimundo de Madrazo y Garr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hegelin 2 önemli takipçisi vardır , bunlardan biri Hitler diğeri Markstır.

Parasal anlamda Marksist(Yahudi) devrimini Wall-Street bankacıları , düşünsel anlamda Hess desteklemiş çıkış mitosunu Tevrattan almış ve İsrail devletinin önünün açılmasında en büyük katkıyı sağlamıştır. Teorileri yazan ve hakkında bin bir yalan uydurulan Marksın hangi mason localarına kayıtlı olduğu zaten tescillidir.

Moses Hess'in komunizmin ideolojik alt yapısının oluşmasına katkısı olduğunu biliyorum. Marks'ı mason locasına üye yapan kişi ve Marks'ı bu konulara yönlendiren kişi de kendisi bildiğim kadarıyla. Aynı zamanda sosyalist siyonizmin kurucularından, öncülerinden biri. Fakat sonra Marks ile Moses arasında fikir ayrılıkları da yaşanmış ilerleyen dönemlerde.

Wall-Street bankacıları hakkında bilgim yok.

Sitelerde Paylaş

Wall-Street bankacıları hakkında bilgim yok.

Her devrimin bir fonlanması olur, bakınız Troçki. Aynı zamanda Şu meşhur Trenide inceleyiniz.Troçkinin nasıl durdurulmadan Rusyaya geçtiğini Churchill amcanın neler yaptığına bakarsanız zaten olay çözülür.

Sitelerde Paylaş

Başlığa girip slogan yazıp arkasını dolduramayacak tiplerden hiç haz etmem ki, sende onlardan birisin ve seni tanıyorum. Terör örgütü savunuculuğundan atıldığını unutmadık yani.

İşiniz gücünüz slogan, başka bir numaranız malesef.

Kim olduğumu söyle, ben de anlayayım. Bu forumdan atılan bir çok insan geri dönebiliyor.

Senin gibi bir omurgasız bile 50 kere üye olabiliyor, baksana. Bence çeneni kapamalısın, sorunlarına çözüm istiyorsan da Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıklarına git. Burası senin zihinsel problemlerini çözeceğimiz yer değil.

Edebinle tartışacaksan, seni adam yerine koyarım, bazen. Eğer sor/kaç taktiği uygulayacaksan, kendi küçük dünyanda kendini yüceltmeye ve alçak ruh halinle kavga halinde olmaya devam et.

Sitelerde Paylaş

Senin gibi bir omurgasız bile 50 kere üye olabiliyor, baksana.

Omurgasız birini arıyorsan kendi soy kütüğüne bakacaksın, soysuz terörist bozması. Bolca bulursun.

İşte sen busun , Çözülmeye başladın , başlıkta tek satır bilgi içerebilecek yazın yokken kendi kişiliğini ortaya koydun yine. Bildik sen yani.

tarihinde Raimundo de Madrazo y Garr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Omurgasız birini arıyorsan kendi soy kütüğüne bakacaksın, soysuz terörist bozması. Bolca bulursun.

İşte sen busun , Çözülmeye başladın , başlıkta tek satır bilgi içerebilecek yazın yokken kendi kişiliğini ortaya koydun yine. Bildik sen yani.

Eğer kim olduğumu hemen şimdi söyleyemezsen alçaksın, iftiracısın, şerefsizsin. Ne kadar çamur olduğunu tahmin edememişim, öyle çamur atıp iz bırakmak yok.

Sitelerde Paylaş

Eğer kim olduğumu hemen şimdi söyleyemezsen alçaksın, iftiracısın, şerefsizsin. Ne kadar çamur olduğunu tahmin edememişim, öyle çamur atıp iz bırakmak yok.

Yavrucuğum atılan üyelere bak orda kendini göreceksin. Bir kaç mesaj sonra Pkk 'cılık oynamaya başladığını görünce yazarım endişelenme.

Niye bu kadar panikledin, kıçından korkunmu var, terörist bozması.

Sitelerde Paylaş

Yavrucuğum atılan üyelere bak orda kendini göreceksin. Bir kaç mesaj sonra Pkk 'cılık oynamaya başladığını görünce yazarım endişelenme.

Niye bu kadar panikledin, kıçından korkunmu var, terörist bozması.

Senin gibi bir süngere fazla zaman ayırdım Raimundo, kendin çal kendin oyna.

Sitelerde Paylaş

"Kürtlerin önünde diz çökecekler. Kürtler yaşamı cehenneme çevirecek."]

Kaşınıyorlar :D Fosfor bombaları kaç paraysa alalım İsrail'den bir iki atış yapalım sussunlar.Öymen demişti ya Dersim taktiğini uygulayalım,yok vazgeçtim Hiroşima-Nagasaki taktiği uygulayalım,Dersim yetmez.

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Pante şunu başka bir başlıkta açsaydın ya. İlle Türk faşizmini örtbas etmek için konuyu Kürt faşizmine kaydıracaksın.

Irkçı faşist Bitlis milletvekiline biz de faşist diyoruz ama, sen bir türlü kendine diyemedin gitti :lol:

Bak Akhenaton ne güzel kabul ediyor ne olduğunu :lol:

Sitelerde Paylaş

Irkçılık denilen söylem süreç içerisinde kendilerine dünya üzerinde yer arayan Yahudilerin gerçek dünya tarihini çarpıtarak oluşturdukları doğmalar bütününe verilen addır.

Irkçılıkla , Batı tipi Judaize Sosyalizm ve Anarşizmle ilgili bütün terminoloji yahudiler tarafından endülüsün dağılmasından sonra oluşturulmuştur.

Üç beş çapulcunun aşiret geleneğini korumak için sağda solda yaptığı eylemler bir anlan ifade etmez.

Bu dünyanın tek bir tarihi vardır ; Ulusların var olma çabasıdır. Ötesi yalan dolan Yahudi (Marks-Hess-Freud) çarpıtmasından öteye geçemez.

Sitelerde Paylaş

AKHENATON tarih ulusların var olma çabasıysa ne diye seni yok etmeye çalışan bir ulusu suçluyorsun? Ağzına da sıçsalar sesini çıkarmaman lazım. Hani, adamlar var olmaya çabalıyor işte.

Bu bir savaş.

Hiç bir savaş standart prosedürlerle kazanılmaz, heleki yahudi denen hırsız ve hainlerle savaşıyorsan.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...