Jump to content

CHP Genel Başkanı Kim Olmalı?

CHP Genel Başkanlığı için en uygun politikacı?  

40 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bence Pante sen ol,

Hem vatansever, hem kemalist hem de az buçuk solcusun. Babacan bir tavrın da var. Bu forumdaki en sevilen forumcusun, halk da seni bağrına basar. Ama İslam'dan hazzetmediğini fazla uluorta söylemeyeceksin.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

CHP'den cacık olmaz. Bir kere partinin kadrolarını baykal biçti, kendi adamlarını yerleştirdi. Seçilecek kişi uzun süre parti içindeki kişilere hakim olma sorunu yaşayacaktır. Bu büyük problem.

Baykal gitti Sarıgül'ün yolu iyice açıldı, bu iş medyada biraz yatışsın; her gün televizyonda Sarıgül'ü görmezsek ben neyim. Kısaca asıl başkan Sarıgül oldu Baykal'dan sonra.

tarihinde Uyecik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Süheyl Batum dedim.Politikadan ne kadar anlar,liderlik vasıfları var mı bilemem ama bilgi birikimi mükemmel.Süheyl Batum'da gerçekleri olduğu gibi hiç çarpıtmadan aktaran bir bilim adamı.Halkın benimseyebileceği daha bilinen isimler de bulunabilir.Örneğin Tarık Akan neden olmasın?

Süheyl Batum samimiyetsiz. Güven vermiyor

Tarık Akan yaşlı ve elitist. I ıhhh

Sitelerde Paylaş

CHP'den cacık olmaz. Bir kere partinin kadrolarını baykal biçti, kendi adamlarını yerleştirdi. Seçilecek kişi uzun süre parti içindeki kişilere hakim olma sorunu yaşayacaktır. Bu büyük problem.

CHP ye kaç kere oy attın cacık olmaz diyorsun ey' Akp 'li çakal.

Sitelerde Paylaş

Tarık Akan yaşlı ve elitist. I ıhhh

Tarık Akan elitist değildir.Atatürkçüdür,halkçıdır,solcudur.Egemenlerin hazzetmediği bir sanatçıdır.Düşüncelerinden asla taviz vermemiştir.1980 darbesi yapıldığında ne ise şimdi de aynıdır.

Tarık Akan bana göre CHP liderliğini yapabilecek bir kişiliktir.

Sitelerde Paylaş

Bu sizin "halk" dediğiniz sizin benim gibi insanlar. Halbuki CHP'nin bizim dışımızda insanlardan da oy alması lazım iktidar olabilmesi için. Bu da ya Kılıçdaroğlu ya da İnce'yle olur.

tarihinde Yer Su tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tarık Akan bana göre CHP liderliğini yapabilecek bir kişiliktir.

Sana göre...

Halkın dörtte biri köylü, yarısı da yarı köylü. Şehirde büyümüş, tam kentsoylu kimseleri benimsemez. Hafif köylü "ben simit satarak büyüm, Kasımpaşa'da yetiştim" tribi yapacak adam lazım. Muharrem İnce tavuk bakıyormuş Yalova'da, Kılıçdaroğlu da Hint fakiri gibi gözüküyor. Bu yüzden göreve uygunlar, ama dediğim gibi CHP'nin içi şimdi mayın patlamış da balıklar ölmüş su yüzüne vurmuş gibi. İşler zor.

tarihinde Uyecik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sana göre...

Halkın dörtte biri köylü, yarısı da yarı köylü. Şehirde büyümüş, tam kentsoylu kimseleri benimsemez. Hafif köylü "ben simit satarak büyüm, Kasımpaşa'da yetiştim" tribi yapacak adam lazım. Muharrem İnci tavuk bakıyormuş Yalova'da, Kılıçdaroğlu da Hint fakiri gibi gözüküyor. Bu yüzden göreve uygunlar, ama dediğim gibi CHP'nin içi şimdi mayın patlamış da balıklar ölmüş su yüzüne vurmuş gibi. İşler zor.

Niye sürekli Nik değişiyorsun.

Sitelerde Paylaş

Eğer Ö. Sav veya O. Öymen olmayacaksa kim olursa olsun.

Bu sizin "halk" dediğiniz sizin benim gibi insanlar. Halbuki CHP'nin bizim dışımızda insanlardan da oy alması lazım iktidar olabilmesi için. Bu da ya Kılıçdaroğlu ya da İnce'yle olur.

Türkiye' de tarikat desteği alanlar iktidar olur bundan böyle. Osebeple Chp' nin hedefi iktidarsa Kılıçdaroğlu da, İnce de benim önerdiğim adaylar da tarikat desteği alamayacakları için Chp iktidarlığı unutsun tüm tarikatlardan uzak diğer tüm sol partiler gibi.

Sitelerde Paylaş
Eğer Ö. Sav veya O. Öymen olmayacaksa kim olursa olsun.

Önder Sav, Onur Öymen, Haluk Koç, Ali Topuz, Gürsel Tekin vb. örnekler CHP'yi bitirir.

Kılıçdaroğlu kendini kanıtladı ama liderliğe yeterli görülmüyor. Muharrem İnce de öyle.

Süheyl Batum yeterince tanınmıyor ve destek bulması çok zor.

Bence Baykal'ın dediği olacak.

Eğer dönmezse ve Kılıçdaroğlu'nu işaret etmez-desteklemezse CHP kesin düşüşe geçer.

Sarıgül'ün ekmeğine yağ sürülür. O da %10-15 aralığını geçemez.

Komployu kanıtlayamadan dönmesi halinde CHP'nin durumu yine parlak olmaz.

Kanıtlayarak döndüğü takdirde en az 5-6 puan yükseliş yakalar.

Yeni ve güçlü bir lider çıkana dek en uygunu Kılıçdaroğlu'lu döneme geçmek gibi görünüyor.

Baykal, komployu kanıtlayamadan döndüğü ya da dönmeyip Önder Sav, Onur Öymen gibi birini işaret ettiği takdirde CHP'ye en kötü darbeyi vurmuş olur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...