Jump to content

Yurdum İnsanı

Recommended Posts

• İleti 75
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bu sevimsiz konuyu neden açtım?

Bu tip erkekler evinin dışındaki kadına neden hiç saygı duymaz?

Aynı adamın evindeki kadın kendi için kutsalken, neden dışarıdaki kadın bunları hazır kıta bekliyor sanarlar...

Neden ?

Anlamıyorum, hadi kendileri böyle hissetmeye çekinmiyorlar da, bunu karşısındaki kadına hissettirmeye neden çekinmezler?

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de ister müslüman olsun, ister Kemalist, ister komünist. Türk erkeği kimseye kız kardeşini, kızını yan gözle baktırtmaz. Ama söz konusu başkasının kız kardeşi, kızı olunca bu tür hareketlerden çekinmez.

Aslında bu şekilde kızlar ile yakınlaşmaya çalışmak yanlış olan değil. Burada ABD'de de oluyor. Burada da erkekler aynı. Ama burada sokaklar, mekanlar, plajlar kadın dolu. ABD'de talep ve arz dengeli. Yanlış anlamayın, amacım kadınları mal olarak göstermek değil, aynı şey kadınların da erkek talebi ve arzı için de geçerli.

Fakat Türkiye'de işte büyük bir dengesizlik var. Erkeklerin talebi normal ama kendi kuyularını kendileri kazıyorlar. Eğer bütün bir millet olarak kadınarı eve kapatırsan, işte böyle 20 erkek iki kızın peşinden koşmak zorunda kalırsınız.

Sitelerde Paylaş

Bana çok komik gelen bir olay daha var Türkiye'de. Türk erkeği her zaman atıp tutar. "Abi şu kızla yattım, şunla takıldım" falan. Bir anket yapın Türkiye'de, Türkiye'de bakir erkek yoktur neredeyse. Ama bir anket daha yapın, kız kardeşiniz bakire mi diye? %100 evet çıkar.

Arkadaş kim bu herkesin birlikte olduğu kızlar? Türkiye'de bir kaç yüz kız var da, bütün Türkiye'yi dolaşıp erkeker ile mi birlikte oluyor? Hangisi yalan? Erkeklerin anlattıkları mı yalan, yoksa herkesin kız kardeşi gizli işler mi çeviriyor? :lol:

Sitelerde Paylaş

Oldum olası bu tarz kişiler yüzünden plajlara soğuk kalmışımdır.

Ülkemizde kadına kıza bakışın dışavurumu her olayda kendini göstermekte.Bazı kadınların da erkeklerin bu hallerine çanak tutması da cabası.

Bu ülkede 550 milletvekilinin en az 150 si kadın olmalı kabinenin %50 kadın olmalı.

Hatta ve hatta kadın bir imam namaz kıldırmalı.Kadınlar Cuma'ya bayram namazlarına katılım göstermeli.

Bu ülkede yapılacak en büyük devrim kadının en sosyal hale döndüğü devrimdir.Kadının sosyalleştiği toplumlarda magandalık maçoluk silinir.

Sitelerde Paylaş

Oldum olası bu tarz kişiler yüzünden plajlara soğuk kalmışımdır.

Ülkemizde kadına kıza bakışın dışavurumu her olayda kendini göstermekte.Bazı kadınların da erkeklerin bu hallerine çanak tutması da cabası.

Bu ülkede 550 milletvekilinin en az 150 si kadın olmalı kabinenin %50 kadın olmalı.

Hatta ve hatta kadın bir imam namaz kıldırmalı.Kadınlar Cuma'ya bayram namazlarına katılım göstermeli.

Bu ülkede yapılacak en büyük devrim kadının en sosyal hale döndüğü devrimdir.Kadının sosyalleştiği toplumlarda magandalık maçoluk silinir.

CHP nin başına genç biri gelince allahın izniyle 150 değil 350 yapacaz

Sitelerde Paylaş

Bazı kadınların "ne de olsa erkek, olabilir" tarzında ifadelerine de sinir oluyorum.

Aslında aynı hislere sahip olup da kadının bastırılıp erkeğin salıverildiğinin farkında değiller...

Ve inanın, linkteki o görüntülere bakan pek çok kadın da adamları değil o kareye giren kadınları suçlamakta...

Ve benim asıl meselem de budur, orada güneşlenen kadın neden hemcinslerince hatalı/suçlu bulunuyor?

Sitelerde Paylaş

Bazı kadınların "ne de olsa erkek, olabilir" tarzında ifadelerine de sinir oluyorum.

Aslında aynı hislere sahip olup da kadının bastırılıp erkeğin salıverildiğinin farkında değiller...

Ve inanın, linkteki o görüntülere bakan pek çok kadın da adamları değil o kareye giren kadınları suçlamakta...

Ve benim asıl meselem de budur, orada güneşlenen kadın neden hemcinslerince hatalı/suçlu bulunuyor?

Çünkü Türk kadınının özgüveni yoktur. Türk kadının çoğu oraya yatıp güneşlenemez. Hem bunu yapmaya izni yoktur, hem de cesareti. O kadınlara içten içe bir kıskançlık duyar. Özgüvensiz olduğu için durumunu kabullenmek yerine o kadınlara kızar.

tarihinde Unholy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bırakın bu ayakları. bizim kadınlar da tüm erkekleri kendi etrafında pervane sanıyor. gitmiş haber bulmuş afra tafra yapıyor. nike bak hizaya gel. böyle kendini afrodit sanırlar sonra niye allaaam niyee..diye tatmin ederler kendilerini. kadınların çoğu ilgi manyağıdırr, olmayan ilgiyi bile var sanırlar.

Sitelerde Paylaş

bırakın bu ayakları. bizim kadınlar da tüm erkekleri kendi etrafında pervane sanıyor. gitmiş haber bulmuş afra tafra yapıyor. nike bak hizaya gel. böyle kendini afrodit sanırlar sonra niye allaaam niyee..diye tatmin ederler kendilerini. kadınların çoğu ilgi manyağıdırr, olmayan ilgiyi bile var sanırlar.

Hmm iyi bildiniz bazı arkadaşlar bana afram tafram derler...

Afrodit :) nicki emin ol senin Plague nickinden çok daha naif :)

Sitelerde Paylaş

Çünkü Türk kadınının özgüveni yoktur. Türk kadının çoğu oraya yatıp güneşlenemez. Hem bunu yapmaya izni yoktur, hem de cesareti. O kadınlara içten içe bir kıskançlık duyar. Özgüvensiz olduğu için durumunu kabullenmek yerine o kadınlara kızar.

Bizim kadınımızın en büyük korkusu gençlikte baba abi sonrasında kocadır.

Yani erkek.

Çalıştığı işyerindeki erkek mesai arkadaşlarına dışarıda selam dahi veremeyen kadınlar var.

Okutulmaya bile gerek görülmeyen kadın nerde kaldı kendi başına plajda güneşlenecek.

Olmaz, bu iş erkeklerle halledilemeyecek, az bi örgütlenelim desen, kadın derneklerinin yöneticilerine de denmedik laf bırakmazlar...

En makulu evlat yetiştiriken annelerin çok titiz davranması... Başka çözümü yok...

Sitelerde Paylaş

O kadınların ilgi manyağı olma nedenini yukarıda açıkladım. Talep yüksek, arz düşük. Bak işte 20 erkek 2 tane kadının peşinden koşuyor. Biri şişman, diğeri de eh işte fena değil. Eh artık, bunlar da şımarmazsa kim şımarsın.

Türk erkeği kendi belasını buluyor. Orada güneşlenenler kendi kızkardeşleri olsa cinayet bile işleyebilirler.

Sitelerde Paylaş

Evet gene aynı noktaya vardık...

Kadının biri şişmanmış öteki bilmeneymiş...

Etrafındakiler maşallah hepsi birer abide ya...

Kontrolsüz güce güç denmez... O nedenle aslında bu tip erkekler en güçsüz bireylerdir...

Ben elemanlara yakışıklı falan dediğimi hatırlamıyorum. Kendi çıkarımın. Demek istediğim ABD'de, Avrupa'da bu iki kız böyle ilgi toplayamaz. Aslında hiçbir iki kız böyle ilgi toplayamaz. Burada üniversite kampüsündeki çimlere uzanıp güneşleniyorlar. Bakan bile yok.

Sitelerde Paylaş

ehehe kadın mal ya size göre. ondan talep fazla arz düşük diye açıklama getirirsiniz. sonra da neden bazıları afrom ditim diye ortalıkta gezinir açıklayamazsıniz.

öyle bir ilgi manyaklığıdır ki bu nikiyle bile naif olmaya çalışırlar.

ahahaa

Sitelerde Paylaş

ehehe kadın mal ya size göre. ondan talep fazla arz düşük diye açıklama getirirsiniz. sonra da neden bazıları afrom ditim diye ortalıkta gezinir açıklayamazsıniz.

Kadın bana göre malmış. Yukarıda yazdığımı zorla okutamayacağım sana. Okumak besbelli alışkanlığın değil. Senin açıklaman gerçekten çok iyiydi. Kadınlar ilgi manyağıdır. Tamam kapatalım konuyu, plague çözmüş. Moderatör kilitlesin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...