Jump to content

Yurdum İnsanı

Recommended Posts

• İleti 75
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kürkünden paspas yapılıp; yağı da kozmetik ürünlerinde kullanılabilir.

Paspastan daha kalite bir şey çıkmaz zaten :D Yağları da ancak kandil yakıtı olur :D

Bu adamlar sadece mal, yani kapital değil.

Niye avlasınlar onları yahu? :D

hahahaha :D

Sitelerde Paylaş

Ben sandığınız gibi:

ikiyüzlü

sizden dolayı canı acıyan

eften püften

dandirik

basit

dangalak

feodal kafada

iki yüzlü, bir kadın değilim.

Ve burada okuduğu 3-5 cümle ile insanları yargılayan insanları da sevmem.

Dediğim oldu ve evinizdeki kadın tarafınızdan kutsanırken, ben -nicki afrodit olan ve fikrini doğru ya da yanlış aktaran kadın- eften püften, ucuz, dandirik, dangalak, feodal kafalı, iki yüzlü oldum.

Kafi.

Fotodaki magandalardan daha maganda biriyle tartışmaya girmişsin :)

Sitelerde Paylaş

Sözde halkın yüzde 99'u müslüman. İslama göre kadınların vücutlarını tamamen örtmeleri gerekirken plajlarda kadınlar bikiniyle geziyorlar. Evinde türban takan ama kocasından habersiz plaja gidip bikini giyen kimseler var. Her yönüyle farklı bir milletiz.

Sitelerde Paylaş

Genel olarak hepsi kürttür.

''Yurdum insanı'' tabiri saçma. Çünkü kürtler ''yurtsuz,vatansız,kahpe'' dir.

Antalya da bunu yapan pek çok Türkle tanıştırabilirim seni.Bana kalırsa insanların kendini bu kadar ucuz görüp böyle davranışlara başvurması tamamen ekonomi kaynaklı.Adam kendini toplumun bir parçası olarak görmüyor ki.Önce bunu aşmamız lazım.İnsan da bir hayvandır her hayvanın da evcilleştirilmesi gerekir.Bunları evcilleştirebiliriz.Yapılacak şey belli kaliteli eğitim,insanlık bilinci...vb. bireyin toplum içerisinde yaşamaya alıştırılacak davranışların bütünü.

Saygılar

Sitelerde Paylaş

Yine birileri plajlarda gen analizi yapmış tacizciler Kürt çıkmış.Bravo diyorum böylece Türklüğün onuru kurtarılmış oldu.Ama ben varım Türkler böyle şeyler yapmaz diyenlere inat bu yaz önüme geleni taciz edecem Türklüğün taciz kotasını dolduracam.

Adaşıma kulak verin.

"Onur, milliyeti olmayan o ulustur, aynı zamanda bir köprü olan o gökkuşağıdır, içinde hangi kanın dolaştığı önemli olmayan kalpteki o tınıdır; sınırlar,gümrükler ve savaşlarla alay eden o asi itaatsizliktir.."- MARCOS

Sitelerde Paylaş

"Onur, milliyeti olmayan o ulustur, aynı zamanda bir köprü olan o gökkuşağıdır, içinde hangi kanın dolaştığı önemli olmayan kalpteki o tınıdır; sınırlar,gümrükler ve savaşlarla alay eden o asi itaatsizliktir.."- MARCOS

Vay be, bu adam tam beni tariflemiş. Halbuki beni tanımaz etmez.

Sağol sevgili marcos.

Sitelerde Paylaş

Vay be, bu adam tam beni tariflemiş. Halbuki beni tanımaz etmez.

Sağol sevgili marcos.

Marcos'un seni tanımadığını nerden çıkardın.Marcos belkide hergün karşılaştığın gazete bayiindeki Ahmet amcadır belki öğlenleri gittiğin resturanttaki genç komidir belki sabahları sokağınızı süpüren Halil dayıdır belki ilkokul öğretmenindir belki kardeşin belki sevgilin belki baban belkide MARCOS sensindir.

MARCOS hem herkez dir hem hiçkimse dir.

Sitelerde Paylaş

Marcos'un seni tanımadığını nerden çıkardın.Marcos belkide hergün karşılaştığın gazete bayiindeki Ahmet amcadır belki öğlenleri gittiğin resturanttaki genç komidir belki sabahları sokağınızı süpüren Halil dayıdır belki ilkokul öğretmenindir belki kardeşin belki sevgilin belki baban belkide MARCOS sensindir.

MARCOS hem herkez dir hem hiçkimse dir.

:)

Bu daha güzeldi, sağol.

Sitelerde Paylaş

Valentin adında Rus bir arkadaşım vardı.

Şöyle dediğini hatırlıyorum.

Türklerin aklı, cinsel organlarında. Neden diye sormuştum,

Dünyası sex ancak demişti.

İlginç bulmuştum doğrusu..

Yazın tatil beldelerinde konaklarım. Ruslar'da oldukça kaba ve görgüsüzler. Biraz çekindiklerinden dolayı rahatça millete salça olamıyorlar. Alkollü ve kalabalık oldukları zaman kızlara ve erkeklere laf atıp sataşıyolar. Bir keresin'de Tinerci arkadaşlarımla beraber 10 kişilik bi rus grubunun ağzını,yüzünü kırmıştık. 1 ay boyunca'da onlardn gasp ettiğim paralarla geçinmiştim. Bu sene'de Parkta kıstırdığım rusların bendn çekicekleri var.

Rusyadan ve Rus'lardan nefret ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Raimundo ,

Rusyayla vizenin kalkması Türk ekonomisini nasıl etkiler.? Müspet veya menfi ne olur?:)

Valla hemen analizi yapayım ;

Laleli civarında bir patlama yaşanır. Rusyaya oldukça para akar. Bu işten en fazla bölge otelleri ile Disko-bar şeklindeki işletmeler para kazanırki, gelenle giden mıkayese dahi edilemez.

Diğer yandan bölgede çalışan polislerin rüşvet rakamları artar.

Yine olan bize olur, 200 dolar çıkar 250 ' ye. :lol:

Otel 80 tl olsa , girisede 50 alsalar al sana maliyet. :lol:

Bir gecelik kaçamağın bedeli.

Tabi bu maliyet saatlik üzerinden hesaplanmıştır, gecelik fiyatları devreye alırsam işin maliyetleri oldukça artar.

Tabi hepsi vergisiz ... :lol:

Sitelerde Paylaş

AB'nin suyu ısınıyordu zaten.

Bence Türkiye için doğru hamle.

Bakalım ABD ne tepki verecek.:)

Yoo hiç öyle olmayacak sizi temin edebilirim.Antalya da birçokları var ve halkın ahlak yapısını olumsuz etkiliyorlar.Kafamda belli bir ahlak yapısı yok statükocu bir insan da değilim fakat gençlerin onları görüp imrenip birden böyle bir geçiş yaşaması tabi hoş olmuyor.Ayrıca geneli zenginlerle evlenir.Zenginlerle halk tabakasında ki duvar kalınlaşıyor böylece Antalya da.Keşke hepiniz Antalya yaşasaydınız anlasaydınız ne demek istediğimi daha iyi.Küçük Rus burjuvalar.Mamafih olaylar sadece bu kadarla bitmiyor Antalya da Türklerin giremediği oteller var bunların sayısı artacak galiba.Ah benim talihsiz Türk halkım...

Saygılar

Vize kaldırılma başlığında yazdığım yazıdır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...