Jump to content

Baykal Komplosunda Yahudi İzi

Recommended Posts

ilişkisi normal bir ilişki değil ve bunlar milletin vekili olunca bununda bedeli olur

İlişkisinin normal olup olmadığınada biz karar veremeyiz.

Eğer hristiyan ( Katolik-Müslüman) ahlakı ile yaklaşırsak bu kavramlara sığmaz. Fakat insan olarak baktığımızda bu gayet doğaldır ve kişleri bağlar. Tamamen kişisel tercih ürünüdür. Ücüncü sahışların bu kararlara karışma hakkı olamaz.

FRANSIZ İNSAN VE YURTTAŞ HAKLARI BİLDİRİSİ - 3 Eylül 1791

Madde 4

Özgürlük, başkasına zarar vermeyecek her şeyi yapabilmektir. Böylece her insanın doğal haklarının kullanımı, toplumun diğer üyelerinin aynı haklardan yararlanmalarını sağlayan sınırlarla belirlidir. Bu sınırlar ise ancak yasa ile belirlenebilir.

Sitelerde Paylaş

Lütfen okunacak sekilde tartisin. Bu sekilde yazmayanlar bence bu forumun kötülügünü isteyenlerdir. Forumun kötülügünü isteyenler her kiliga girebilir. Dikkat edelim ve sinirlerimize hakim olalim. Baslik yazarinin hic sinirlenmemesi dilegi ile. Bir iddia yaptin birak insanlar ahlak ve forum kurallari icerisinde düsüncesini yazsin.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Lütfen okunacak sekilde tartisin. Bu sekilde yazmayanlar bence bu forumun kötülügünü isteyenlerdir. Forumun kötülügünü isteyenler her kiliga girebilir. Dikkat edelim ve sinirlerimize hakim olalim. Baslik yazarinin hic sinirlenmemesi dilegi ile. Bir iddia yaptin birak insanlar ahlak ve forum kurallari icerisinde düsüncesini yazsin.

SAYGILAR

Forumda bir kaç kişi var ve amaçları sadece provakasyon. Bu üyeler tek satır bilgi geçmeyip forumda yaptıkları sadece ucuz provakasyondur.

Bu üyeler ;

Yukarıda yazan şahsiyet , Aryond ve Üyecik isimli 3 üyedir.

Yazılarını ve başlıklarını taratın inceleyin.

Aryona dün uyarısını yaptım, provakasyona devam ederse elimden kimse alamaz.

tarihinde Raimundo de Madrazo y Garr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu komplo kaset olayının arkasında CHP var ..ki baykalı harcayarak CHP ninde oylarını artırmak için yaptılar

baykal istifa edince bu olmaya başladı ve CHP oyları artmaya başladı bunu farkeden AKP de "baykal geri dön" kampanyalarına başladı çünki CHP yi ancak baykal geri dönerse bitirir

kurultaya kadar AKP tüm yurtta "baykal geri dön" eylemleri organize edecekmiş

al buda benden olsun

:))

Sitelerde Paylaş

bu komplo kaset olayının arkasında CHP var ..ki baykalı harcayarak CHP ninde oylarını artırmak için yaptılar

baykal istifa edince bu olmaya başladı ve CHP oyları artmaya başladı bunu farkeden AKP de "baykal geri dön" kampanyalarına başladı çünki CHP yi ancak baykal geri dönerse bitirir

kurultaya kadar AKP tüm yurtta "baykal geri dön" eylemleri organize edecekmiş

al buda benden olsun

:))

Önemli olan Oy artışı değildir. Kemalistlerin oy endişesi olmaz. CHP 'nin Sarıgül ve Hikmet Çetin gibi küresel uşaklık yapan şahisyetlerce ele geçirilmesi tek endişemizidir.

Bu noktada Mason Türk medyasınada güvenilmez. Oylar arttı propagandası yapıp CHP içindeki Anti-Küreselciler kamuoyu baskısı ile elenebilirki, buda ülkenin tamamen sahipsiz kalması anlamına gelir.

Biz bu ülkeyi kanla aldık gerekirse yiine kanla alırız, oy endişemiz yok.

Sitelerde Paylaş

dogan ı kimsenin özeli ilgilendirmiyor

sexy huri muhammed'in karılarını ve ayşe'sini yazarken de ilgilendirmediğini söyledim

şimdi de derim

baykal ile baytok'lar istediğini yapsın

ama

muhammed'in karıları ve ayşe'si nasıl bu milleti ilgilendirdiyse CHP genel başkanı ve millet vekili baykal ile baytok da bu milleti ilgilendiriyor

bende diyorum

ki

el ne derse desin bu ilişkiyi bu millet kabul etmez ama 3-4 karılı milletvekili olsa kabul görür

Sitelerde Paylaş

sexy huri muhammed'in karılarını ve ayşe'sini yazarken de ilgilendirmediğini söyledim

şimdi de derim

ama

muhammed'in karıları ve ayşe'si nasıl bu milleti ilgilendirdiyse CHP genel başkanı ve millet vekili baykal ile baytok da bu milleti ilgilendiriyor

bende diyorum

ki

el ne derse desin bu ilişkiyi bu millet kabul etmez ama 3-4 karılı milletvekili olsa kabul görür

Yaptığın karşılaştırmaya bak.

Bir tanrıda vahiy aldığı iddasında ,peygamber rolünde din ve iyi ahlak öğütleyen birisi...insanların manevi kurtarıcılığına soyunmuş.

diğeri laik bir siyasi..

yani aynı kalıplar içinde değerlendirilmemesi gereken iki kişi ,,

Sitelerde Paylaş

şimdi de derim

ama

bende diyorum

ki

Ayşenin - Fatmanın yaşı konusunda ateistleri bu net aleminde en fazla eleştiren kişiyim.

İslam bel altı eleştirilmez, bu Hristiyan argümanıdır.

İslam folklorik olarak eleştirilmelidir diye sürekli yazmama karşın yurdum Ateistlerinin bilgi kaynağı Hristiyan Ohlig olunca bu huylarından vazgeçmiyorlar.

Biz dün neysek oyuz, yarında öyle olucaz. (Irkçı-Faşist. :lol: )

tarihinde Raimundo de Madrazo y Garr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...