Jump to content

"Eşlerine ihanet edenler mağdur olamaz"

Recommended Posts

• İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ey kafasız arkadaş , bizde kafa var yormaya hazırız.

Sen kafasız yaşamaya devam et.

Gülüyorum halinize..

Yorun kafanızı. 8 yıldır AKP'yi devirmek için düzenlemediğiniz tezgah kalmadı ama hepsi fiyaskoyla sonuçlandı. En sonunda CHP kendini bitirdi. Millet nezdinde laik kurumlar TSK, Yüksek Mahkemeler, CHP gibi kurumlar güvenini kaybetti.

Velhasıl, kafanızı fazla yormayın, yordukça batıyorsunuz. Boğulacaksınız yakında.

Sitelerde Paylaş

Doğru söylemiş sayın başbakan, eşine ihanet eden erkekte olsa, kadında olsa bu affedilemez. Benim anlamadığım Baykal'ın eşinin soğukkanlılığı. Hiç ses çıkarmadı. Ben boşanma davası açar diye düşünüyordum. İlginç...

Sana mı düştü kadının ne yaptığı/yapacağı?

O kadın bunca yıldır senin başbakının ve cumhurbaşkanın karıları gibi sağda solda süzülerek poz vermemiş, ekran karşısına çıkıp dedikodu yapmamış, daima geride durmuş ve çocuklarıyla birlikte sade bir yaşamı tercih etmiş.

Onun için bence sesinizi kesin. Sen evvela dindar ahlaksızların hırsızlıklarıyla elde ettiği onca serveti çoluğuna çocuğuna yediren, o hırsız kocalarının yanında gururla süzülen gerçek namus yoksunu kdınlara bak. Onlar, iktidardakilerin bir metre gerisinde duran, kafaları türbanlı, düne kadar gecekondularda yaşarken bugün dünyanın en zenginleri listesinin ön sıralarına yerleşenlerin karıları.

Onlardan da hiç ses çıkmıyor.. Nerden geliyor bu servet demiyor.. Nasıl oldu bu işler, niye size hırsız diyorlar demiyor..

Sitelerde Paylaş

Sana mı düştü kadının ne yaptığı/yapacağı?

O kadın bunca yıldır senin başbakının ve cumhurbaşkanın karıları gibi sağda solda süzülerek poz vermemiş, ekran karşısına çıkıp dedikodu yapmamış, daima geride durmuş ve çocuklarıyla birlikte sade bir yaşamı tercih etmiş.

Onun için bence sesinizi kesin. Sen evvela dindar ahlaksızların hırsızlıklarıyla elde ettiği onca serveti çoluğuna çocuğuna yediren, o hırsız kocalarının yanında gururla süzülen gerçek namus yoksunu kdınlara bak. Onlar, iktidardakilerin bir metre gerisinde duran, kafaları türbanlı, düne kadar gecekondularda yaşarken bugün dünyanın en zenginleri listesinin ön sıralarına yerleşenlerin karıları.

Onlardan da hiç ses çıkmıyor.. Nerden geliyor bu servet demiyor.. Nasıl oldu bu işler, niye size hırsız diyorlar demiyor..

Baykal, Başbakan veya Cumurbaşkanı oldu da eşi poz mu vermedi? Olsa o da poz verirdi.

Elinizde belge varsa koyun ortaya. Başbakan'ın veya Cumhurbaşkanı'nın para çaldığına dair. Kaset falan varsa verin bir siteye öğrenelim. O zaman onlara da aynı tepkiyi veririz. Hiç şüphen olmasın.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Noir,sizin bu Allah ,nasil bir Allahki bir sözü bir SÖZÜNÜ tutmamaktadir.

Sen diyorsunki Allah kimseye zulmetmez.

Halbuki Allah hicde öyle demiyor.

Ben insanlari iki gurubda yarattim.

Tolon abi bunlar müslüman değil, bunlar dinci , yani Modifiye Edilmiş Emevi bozması.

Her türlü ahlaksızlığı yapıpkarşılarındakini ahlaksızlıkla suçlayan ilkel araplar. Muhammet bunları düzeltmek için çok uğraştı fakat ölümünden sonra islam kitabını değiştirerek ahlaksızlıklarına zemin hazırladılar.

Sitelerde Paylaş

Yorun kafanızı. 8 yıldır AKP'yi devirmek için düzenlemediğiniz tezgah kalmadı ama hepsi fiyaskoyla sonuçlandı. En sonunda CHP kendini bitirdi. Millet nezdinde laik kurumlar TSK, Yüksek Mahkemeler, CHP gibi kurumlar güvenini kaybetti.

Velhasıl, kafanızı fazla yormayın, yordukça batıyorsunuz. Boğulacaksınız yakında.

yok öyle bir şey hala tskdan korkuyorsunuz ondan çevirmediğiniz dümen kalmadı

akp de oy kaybediyor zaten...

Sitelerde Paylaş

Arsızsınız siz , Yarım asır kendini siyasete vermiş bir liderin hakkında ne bilir de ne konuşursunuz?

Hemen sorayım , bu düzmece komplo ortaya çıkmadan evvel , eşi hanımefendinin adını bilirmiydiniz? ya çocukları , torunları hakkında ne bilirsiniz ?

Gelelim boşbakan tarafına , çocuğundan torununa kadar tanımadığımız aile ferdi kalmadı,yetmedi dünürlerinin yedi ceddini de öğrendik.

Bu nasıl bir saltanattır ?Bu nasıl bir arsızlıktır,bu adamlarla aynı coğrafyada olmaktan bile esef duyuyorum.

Sitelerde Paylaş

Arsızsınız siz , Yarım asır kendini siyasete vermiş bir liderin hakkında ne bilir de ne konuşursunuz?

Hemen sorayım , bu düzmece komplo ortaya çıkmadan evvel , eşi hanımefendinin adını bilirmiydiniz? ya çocukları , torunları hakkında ne bilirsiniz ?

Gelelim boşbakan tarafına , çocuğundan torununa kadar tanımadığımız aile ferdi kalmadı,yetmedi dünürlerinin yedi ceddini de öğrendik.

Bu nasıl bir saltanattır ?Bu nasıl bir arsızlıktır,bu adamlarla aynı coğrafyada olmaktan bile esef duyuyorum.

Başbakan'ın ve ailesinin artist olması Baykal'ın yaptığını doğru kılmaz. 3 yanlış bir doğru etmiyor dostum.

Sitelerde Paylaş

Tolon abi bunlar müslüman değil, bunlar dinci , yani Modifiye Edilmiş Emevi bozması.

Her türlü ahlaksızlığı yapıpkarşılarındakini ahlaksızlıkla suçlayan ilkel araplar. Muhammet bunları düzeltmek için çok uğraştı fakat ölümünden sonra islam kitabını değiştirerek ahlaksızlıklarına zemin hazırladılar.

akhe çok doğru bir tespit arkadaşım, bu araplardan çektiğimizi kimseden çekmedik

bu ülkeyi ilkel arap çöllerine çevirmek için oynamadıkları oyun kalmadı

arabın herşeyini hatta bilmemnesini bile sahiplenen bu aptal halk aslında herşeye müstehak..

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Elinizde belge varsa koyun ortaya. Başbakan'ın veya Cumhurbaşkanı'nın para çaldığına dair.

Şakamı yapıyorsun yoksa Emevi zihniyeti beyin hücrelerinimi yok etti.

Dün Katil olan (Sevim Tanürek) ve diğer çocuklarını bursla okutan şahsiyetin 2 milyar dolar parası nasıl olur. Kaç tane sanayi kuruluşuna sahip ki, 2 milyar dolar serveti var.

Diğer soru bu 2 milyar dolar para dünya bankasında ne iş yapıyor, Müslüman RTE nin oğlunu dünya bankası boşunamı işe aldı. Hani müslüman, faiz haram ya o yüzden soruyorum. :lol:

Sitelerde Paylaş

Doğru söylemiş sayın başbakan, eşine ihanet eden erkekte olsa, kadında olsa bu affedilemez. Benim anlamadığım Baykal'ın eşinin soğukkanlılığı. Hiç ses çıkarmadı. Ben boşanma davası açar diye düşünüyordum. İlginç...

ama mayonezcim islamda çok eşilik serbest değil mi belki imam nikahlıydı baykal önce sana mı sormalıydı yani :D

Sitelerde Paylaş

Başbakan'ın ve ailesinin artist olması Baykal'ın yaptığını doğru kılmaz. 3 yanlış bir doğru etmiyor dostum.

Önce teşekkür ederim , bu artistliği kabul ettiğinizi çin.

Yanlışlara gelince , sayın başkanım Deniz Bey'in 2 yanlışı olmuştur.

1-Seçim öncesi , karadenizdeki bir konuşmasında , seçim yasağını 1,5 dakika kadar geçmiştir.

2-3 ay önce Antalya'da sarı ışığı ıskalamış ve kırmızı ışıkta geçmiştir.

Bu durumda 3. bir yanlış malesef ki yok , kaset olayı yargıya intikal etmiştir , ve ayrıca bu olay doğru bile olsa yanlış değildir !Kişilerin kendi tasarrufundaki bir insiyatiftir.

Sakıp sabancıda çok çapkınmış ama basına hiç sızmadı,hilton otellerini bu sebeple aldığı da bilinir.

Boşbakan!ın emineden başka bir kadınla ilişkisi olacaksa , kesinlikle imam nikahı saçmalığı altında olacağı için sizin gibi kafasızları rahatsız etmeyecektir,diğer imam nikahlı ekepeliler gibi bunu da yalayıp yutacaksınız.

son olarak şunu belirteyim , siz benim dostum olamazsınız , buna imkan yok! onurundan ve aklından şüphe ettiğim tek bir dostum olmamıştır hayatımda !!!!!!!!!!

Sitelerde Paylaş

Bir eş, aldatıldığı takdirde mağdur olur. Doğru.

Ama asıl mağduriyet, aldatıldığının ifşa edilip herkesçe bilinir hale gelmesidir.

Aldatılmanın mağduriyeti fiziksel değildir. Eşinin organının başka organla ilişkisi önemi unutulur, gider. Aldatılmanın asıl mağduriyeti onursaldır.

"Eşin seni aldatıyor" bilgisi dostane bir yaklaşım olarak görülebilir. Eşinin aldattığının herkese duyurulması, eşinin aldatmasından çok daha büyük bir darbedir.

Hadislere ve Tahrim suresinin tefsirine göre;

Muhammed eşi Hafsa'nın yatağında cariyesiyle ilişkideyken eşi Hafsa tarafından yakalanmıştır.

Eğer bu duyulduğu takdirde hoş olmayacaktır. (Başbakanın kastettiği ile mağdur olacaktır.)

Bu nedenle Hafsa'dan kimseye bahsetmemesini ister. Hatta bunun için Hafsa'ya vaatlerde bulunur.

Demek ki bu tür bir olayın ifşaası, insanların haber alması istenmez.

"Eşini aldatan mağdur olamaz" sözü doğru değildir. Kamuoyuna yansıtılıyorsa mağdurdur.

Başbakan'ın "devamıyız" dediği Demokrat parti lideri Menderes de eşini aldatıyordu. Ayhan Aydan'la ilişkisinin belgeleri İnönü'ye getirildiğinde, İnönü sinirlenerek bu konuyu bir daha duymak istemediğini söylemişti. Ve Menderes iktidarı boyunca bu konuda hiç eleştirilmedi. Ta ki Yassıada'ya kadar.

Ama görüyoruz ki İnönü'nün tenezzül etmediği çok kıymetli bilgilere balıklama atlayanlar var.

Eşinden gizli başka kadınlara imam nikahını basmak da eşini aldatmaktır ve AKP içinde bol miktarda mevcut.

Sitelerde Paylaş

akp nin yasa çıkarıp d. baykal'ı recmettirmesi lazım aslında :) evliyken zina yapan dişi ve erkek kesin olarak recmedilir islam'da. (bekarlarda durum 100 sopa).. şaka bir tarafa d. baykal'ı da en az RTE kadar sevmem, ikisi de müslo sonuçta.

Sitelerde Paylaş

"Eşlerine ihanet edenleri mağdur olarak göremeyiz"

Siyaset bu kadar ucuz yapılmamalı!Tayyip Erdoğan bu ifadesiyle,kendisinin aile değerlerine ne kadar önem verdiğini,müslüman-türk kültürüne çok uygun bir koca olduğu mesajını vermiş.Halk'tan bir kez daha aferin almak istiyor.Çok adice birşey bu.

Öte yandan siyasi bir liderin yasa dışı delillerle ve apaçık iğrenç bir komployla özel hayatı,mahremiyeti ihlal edilmiş.Dindar geçinen pek çok medya kanalı göya sözü edilen sex görüntülerini yayınlarken ar namus akıllarına bile gelmemiş.

Çok şükür Allah korkunuz var..bi de olmasaydı!

Sitelerde Paylaş

CHP'nin bittiği filan yok.Tabuları dini gelenekleri ve bacak arası merakı çok olan bir toplumun seçtiği bir başbakanın iğrenç komplodan kendine siyasal çıkar sağlama arzusu var.

Sitelerde Paylaş

İktidar dürüst değil.

Uygulamalarında sürekli bir çifte standart görmekteyiz.

Hatırlayın, Amerika'daki çocuğunun masrafları için işadamı Remzi Gür'den para istemesini.

Bu kasedi yayınlayanlar tutuklandı, hala daha tutuklu.

Peki ya Vakit'in yayınladıkları?

Onlar neden korunuyor?

İski yolsuzluğunun bedelini Ergun Göknel'den ziyade SHP_CHP fazlasıyla ödedi.

Peki ya Deniz Feneri yolsuzluğu?

Bırakın AKP'nin bedel ödemesini, Deniz Feneri yöneticileri bile bedel ödemiyor.

Onlar neden korunuyor?

Bu örneklerden yığınla var.

Ama sürekli mağdurları oynayan iktidar oluyor nedense?

Ağlamanın iyi bir kandırma yöntemi olduğunun bilincindeler ve iyi oynuyorlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...