Jump to content

İşte Kasetin Komplo Olduğunun Kanıtı

Recommended Posts

Müslümangenç ve Unholy siz farklı mı duyuyorsunuz dinlediklerinizi?

İlk konuşmasında reddediyor, sonraki konuşmalarında da.

Siz ise kalkmış "neden reddetmedi?" diyorsunuz.

Pante, bu konuşmalar yarım ağız konuşmalar. Bunlar ileride ortaya çıkması olası videolar için güvenli konuşmalar. Şimdi iki olasılığı da düşünüyor. Ya ellerinde daha net videolar var ya da yok. İki ihtimali de düşünerek konuşuyor.

Basın toplantısında şunu demesini beklerdim. Benim Baytok ile böyle bir ilişkim olmamıştır, olamaz. Net bir şekilde bunu söyleyebilmeliydi. Baytok da ortaya çıkıp söyleyebilmeliydi. Ama söyleyemediler, söyleyemiyorlar. Yeni ortaya çıkabilecek videolardan korkuyorlar.

Ayrıca madem montaj, Baykal niye istifa etti? Madem komplo, niye?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 173
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

holy sen yobaz müslüman mısın sanane baykalın şeyinden :D

düşün milletin yakasından artık insanlar dinden çıkıyor hergün bu müslümanlar yüzünden

hüseyin üzmes sapığı bile bu kadar iftiraya uğramadı bee

Ben CHP'yi düşünüyorum. Baykal bu şekilde ayrılmamalıydı partiden. Kendisi son seçimden sonra istifa etmeliydi. Ama 18 sene o koltuğu bırakmadı, şimdi bu şekilde bıraktığı için de üzülecek değilim.

Asıl insanları CHP'den uzaklaştıran sizin zihniyetiniz. Şu Kılıçdaroğlu'nu CHP'nin başına getirmeyi başarırsak o zaman işte CHP bir halk partisi olma yolunda adım atacak. Daha etkili bir parti olacak.

Sitelerde Paylaş

Müslümangenç ve Unholy siz farklı mı duyuyorsunuz dinlediklerinizi?

İlk konuşmasında reddediyor, sonraki konuşmalarında da.

Siz ise kalkmış "neden reddetmedi?" diyorsunuz.

komplodur sözü olayı kesin bir dille inkar eden bir söz değildir pante senin anlaman lazım baykal bu olayı inkar etmiyor bu olayın kasete dönüştürülüp yayınlanmasını komplo olarak kabul ediyor

çünkü daha önce unholy nin dediği gibi varanların serisi hakkında baykalın tereddütleri var kaseti yayınlayanlar montaj yorumu yapılbilecek yemler de atabilirler bu montaja dikkat et pante varan2 3 4 farklı olabilir

baykalın kesinlikle benim bu bayanla hiç bir ilişkim olamdı demesi ve o bayanın da bunu teyit etmesi gerekirken olmadı istifa etti

neden

Bu kasetin kurultaya yakın yayınlanması tesadüf değildir

chp komployu dışarıda aramasın

Sitelerde Paylaş

Pante, bu konuşmalar yarım ağız konuşmalar. Bunlar ileride ortaya çıkması olası videolar için güvenli konuşmalar. Şimdi iki olasılığı da düşünüyor. Ya ellerinde daha net videolar var ya da yok. İki ihtimali de düşünerek konuşuyor.

Basın toplantısında şunu demesini beklerdim. Benim Baytok ile böyle bir ilişkim olmamıştır, olamaz. Net bir şekilde bunu söyleyebilmeliydi. Baytok da ortaya çıkıp söyleyebilmeliydi. Ama söyleyemediler, söyleyemiyorlar. Yeni ortaya çıkabilecek videolardan korkuyorlar.

Gözüm bunların neresi yarımağız.Bu dediğini suçluluk psikolojisinde ki adam yapar.Böyle yapsaydı kendini küçük düşürürdü.Akpnin sürdüğü çamur at politikasından sonra hakkında olacak dedikodulardan dolayı da istifa etti.

Sana cevap veriyorum da amacın tartışmak değil onu da biliyorum.Neyse sonra arkamızdan konuşma olmasın biz cevabımızı verelim.

Sitelerde Paylaş

Ben CHP'yi düşünüyorum. Baykal bu şekilde ayrılmamalıydı partiden. Kendisi son seçimden sonra istifa etmeliydi. Ama 18 sene o koltuğu bırakmadı, şimdi bu şekilde bıraktığı için de üzülecek değilim.

Asıl insanları CHP'den uzaklaştıran sizin zihniyetiniz. Şu Kılıçdaroğlu'nu CHP'nin başına getirmeyi başarırsak o zaman işte CHP bir halk partisi olma yolunda adım atacak. Daha etkili bir parti olacak.

kılıçdaroğlunu da linç edicektiniz ama ağzından bir şey kaçırdı diye..

Sitelerde Paylaş

Şimdi burada esas olan şu Komplo olması Baykal ve CHP düşmanlarını bağlamıyor.Biz elimize geçen bu fırsatı değerlendirelim diyorlar.Başbakan'da öyle yapmadı mı bugün?

Son derece çirkinleştiler artık.Kadın bunu soruşturmadan göğüslüyor ve yanında olacağını söylüyor çok kaliteli bir kadın Baykalın eşi ama erdoğan ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim.Yuva yıkmaya çalışır gibi cidden çirkin.En azından Baykalın böyle bir komploya kurban gitmesine isyan edin olayın çirkinleşmesine siyasetin de biraz adabı onuru olsun.Bundan prim yapanların gözümde gazoz kapağı kadar değeri yoktur kınıyorum bunları.

Sitelerde Paylaş

Son derece çirkinleştiler artık.Kadın bunu soruşturmadan göğüslüyor ve yanında olacağını söylüyor çok kaliteli bir kadın Baykalın eşi ama erdoğan ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim.Yuva yıkmaya çalışır gibi cidden çirkin.En azından Baykalın böyle bir komploya kurban gitmesine isyan edin olayın çirkinleşmesine siyasetin de biraz adabı onuru olsun.Bundan prim yapanların gözümde gazoz kapağı kadar değeri yoktur kınıyorum bunları.

Arkadaşlar AKP ve avanesinin derdi bu olayın komplo olup olmaması değildir.Baykal'ın eşini aldatıp aldatmaması üzerinden siyasal bir çıkar sağlama derdindeler.Bu tarz komplolar ve düzmeceler sayısızca mevcut bence.Zamanı GELİNCE servis ediliyor ara ara.Baykal'ın istifa nedeni CHP'lilerin güvenini kazanacak bir kurultay sürecine girmek.Ve partiyi bu süreçten çabuk çıkarmak.

Oy kaygısı yaşayan ve gittikçe oyları düşen AKP bu komploların ardına sığınmak istiyor.Yazık.

Çünkü Referandum reddedilecek ve AKP tek başına iktidardan düşecek.

tarihinde Galileo100 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Unholy, senin anlayamadığın ya da anlayıp da konu Baykal ve CHP olduğunda anlamazlıktan geldiğin mesele şu:

Baykal'ın bir kadınla ilişkisi olabilir.

Hatta bu kadın Baytok da olabilir.

Bunu birileri biliyor da olabilir.

Ama bu hiç kimseyi ilgilendirmez.

Onların özel hayatıdır, kimse kalkıp da sorgulayamaz, suçlayamaz.

Varsayalım ki Baykal'ın Baytok'la gerçekten de ilişkisi var.

Bunu hissedenlerin, tahmin edenlerin de olduğunu düşünelim.

Bunların içinde Baykal'a karşı olanlar da olsun.

Ellerinde hiçbir kanıt yok ama yıllardır aralarında birşeyler olduğundan eminler.

Ve böyle bir montaj kaset tertipliyorlar, inkar edemeyeceklerini düşünerek.

Şimdi bu durum kasetin montaj olduğu, ortada bir komplo olduğu gerçeğini değiştirir mi?

Kalkıp da "Kaset montaj ama aralarında birşeyler olduğu ihtimali kuvvetli" diyerek Baykal'ı suçlamak mümkün mü?

Gerçek olsa bile bu ilişki, benim gözümde Baykal'ın geçmişteki hizipliğinin, şimdiki Parti içinde muhaliflere yaşam hakkı tanımamasının, projesiz bir politika izlemesinin, Atatürk ve laikliğin ardına saklanmasının, sosyal demokrasinin ve iktidar olmanın önünü tıkamasının binde biri kadar bile önem arz etmez.

Ha, denebilir ki: "Baykal o eleştirilerle gitmezdi, ancak böyle bir skandalla giderdi.";

Bu da hiç doğru bir yol değildir, toplumu ve siyasetçileri buna alıştırmamak gerekir. Yarın önüne gelen için tertip yapar, kısa yoldan yıpratır alaşağı ederler. Bu da siyaseti öldürür.

Tabi anarşistler için güzel bir yöntem olabilir. :D

Sitelerde Paylaş

Ben artık CHP'ye güvenmiyorum.Kaset doğruysada yanlışsada iki ucu .oklu değnek.Burada istediğimiz kadar tartışalım,Baykal neredeyse cevap verememiş,uzunca bir süre sessiz kalmış ve istifa etmiştir.Komploysada Baykal niye böyle davrandı,niye kendini savunmadı,demek o da işin içinde,AKP'nin adamı ki kendini batırmış gibi göstererek CHP'yi ve CHP'lileri yıkacak.

Benim CHP'ye güvenim yok artık.CHP bence AKP'nin alternatif partisi,Eğer düşmanı yok etmek istiyorsanız içeri ajan sızdırırsınız.CHP AKP'den sonra en yüksek oy alan parti,AKP CHP'yi kontrol ediyor bence,olurda seçimleri kaybedersem CHP beni devam ettirir mantığıyla.

Bu doğruda olmayabilir ama CHP'de bir takım olaylar hissediyorum.Bu yüzden yeni Kemalist Parti kurulup ideoloji olarak Laiklik,Kemalizm,Cumhuriyetçilik,Devrimcilik benimsenmelidir.

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben artık CHP'ye güvenmiyorum.Kaset doğruysada yanlışsada iki ucu .oklu değnek.Burada istediğimiz kadar tartışalım,Baykal neredeyse cevap verememiş,uzunca bir süre sessiz kalmış ve istifa etmiştir.Komploysada Baykal niye böyle davrandı,niye kendini savunmadı,demek o da işin içinde,AKP'nin adamı ki kendini batırmış gibi göstererek CHP'yi ve CHP'lileri yıkacak.

Benim CHP'ye güvenim yok artık.CHP bence AKP'nin alternatif partisi,Eğer düşmanı yok etmek istiyorsanız içeri ajan sızdırırsınız.CHP AKP'den sonra en yüksek oy alan parti,AKP CHP'yi kontrol ediyor bence,olurda seçimleri kaybedersem CHP beni devam ettirir mantığıyla.

Bu doğruda olmayabilir ama CHP'de bir takım olaylar hissediyorum.Bu yüzden yeni Kemalist Parti kurulup ideoloji olarak Laiklik,Kemalizm,Cumhuriyetçilik,Devrimcilik benimsenmelidir.

:D :D

Sitelerde Paylaş

Şu hislerini bizle paylaş bizde hissedelim.

Arkadaşım,CHP Atatürk'ün partisi olabilir,manevi değeri var diye kabul etmek yanlış olur,Kemalist Parti kurulup yine onun görüşleri devam ettirilir,merak etme sen.

Ne paylaşayım ki,sadece bir takım olayların döndüğünü hissediyorum,CHP sürekli kendini bilerek batırıyormuş gibi düşünüyorum,Şimdi bu kaset ortaya atıldı ortalık karıştı CHP sessiz kaldı Baykal istifa etti,ve komploysa niye ses çıkarılmadı,AKP işini sağlama almak için kendisinden sonra en çok oy alan bu partiye adamlarını yerleştiriyor veya adamları satın alıyor diye hissediyorum.

Bu yüzden yeni kurulacak parti hepimizin yararına olacaktır.Ha bunlar doğruda olmayabilir ancak biz yinede güvence altına alalım geleceğimizi.Yeni parti,yeni insanlar,yeni soluk.

Sitelerde Paylaş

Ne var o sahnelerde elele bile tutusmamislar. Gercekten izledinmi yoksa fantazimi kuruyorsun? :D

SAYGILAR

Şaka mı ediyorsun?

Yatak odasında baykal Donla dolaşıyor.Sonra karısı olmayan bir kadın geliyor oda ne yarı çıplak?

El ele değmemiş olabilir ama el dışında biryerler biryerlere değmiş..

Sitelerde Paylaş

Şaka mı ediyorsun?

Yatak odasında baykal Donla dolaşıyor.Sonra karısı olmayan bir kadın geliyor oda ne yarı çıplak?

El ele değmemiş olabilir ama el dışında biryerler biryerlere değmiş..

Eee, sana ne. Seni de aralarına almadılar diye mi hayıflanıyorsun:D

Sitelerde Paylaş

Dur evladım, oğlum, yavrucuğum, hemen yarım akıllıların dolduruşuna gelme.

Gömlek kolu bu malum, badi gibi sarmıyor kolları. Zaten Deniz Baykal da body building adamı değil. Gömlek kolu geniş kesim olunca katlanıyor haliyle. Ortaya da öyle algılarınızın içine edecek (zaten çoktan edilmiş) bir pozisyon çıkıyor. Anlayacağın alt tarafı gömlek kolu iç içe girmiş, kaset de 25. sınıf olunca halüsinasyon görmeniz için fırsat doğmuş. Hemen ne celalleniyorsun "anaaaaaaa çıplak kol lan buu, yaşasııın yakaladııım, komplo mu buu ühüüü" diye..

Hadi tamam, gömlegin kolu hakatten katlanmış olsun. Oradaki harbiden Baykal değil. Ulan adamlar müdahale ede ede 1 saniyelik kadrajdan çıkma aksiyonuna mı müdahale edecekler, montajlayacaklar? Bunun nasıl bir mantığı var.

Yaygara yapacağız, milletin poposunu kurtaracağız diye harbiden rüsva oluyorsunuz.

Adam odada basbayağı cıbıldak cıbıldak dolaşıyor işte, yapmış, yemiş, işini bitirmiş..

Ah ahh.. Millet bizimkilerle sabah akşam t.şak geçmesin de ne yapsın?

Hala komplo, montaj diyor ya.. Bak yahu adama.. :) Baykal kabul etmiş oğlum. Hey tanrı ya, sana inanacam ben bunları gördükçe..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...