Jump to content

İşte Kasetin Komplo Olduğunun Kanıtı

Recommended Posts

Yahu Apo bile kasetin komplo olduğunun farkında, siz hala uyuyun.

Bu kadar sazanlık olur mu? Mal bulmuş mağribi gibi atladınız.

CHP düşmanlığından gözünüz dönmüş, CHP'nin tuş edildiğini sanıyorsunuz.

RTE de aynı. Hele bugünkü konuşmasıyla kendi ayağına sıkmış gibi oldu.

Tübitak'tan kasetin montaj olduğu raporu çıktığı takdirde ne olacak?

Öcalan son günlerde gündemi belirleyen Baykal kasetinin açılım ile ilgili olduğunu iddia etti. Öcalan’a göre Kürt sorununun çözümüne engel olan Baykal bu kaset ile tasfiye edilmek isteniyordu. Kürt meselesinde çözüm isteyenlerin bu kaseti çıkardığını söyleyen Öcalan, açıklamaları ile Baykal’a yapılan komploya örtülü destek verdi: “Baykal, Kürt sorununun çözümü önünde engel olduğu için, yaşanan olay, devlet içinde çözüm isteyen kesimin Baykal’a müdahalesidir. Baykal öyle tek başına bir kişi değildir, güçlüdürler. Devlet Baykal’ı durduramadığı, engelleyemediği için böyle bir şeye başvurdu. Ama Baykal, hodri meydan diyor, savaşa devam edeceğini, durmayacağını söylüyor. Bunda başarılı olup olmayacağını da bilmiyorum.”

Öcalan'a göre: Komplo açılım için

Sitelerde Paylaş
  • İleti 173
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

En azından, hoş bir hatun olsa idi, bütün bunlara değerdi. İstifa etti, reklam oldu vss :)

Harcı borcunu ödemedi yani :D

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kasetin devamı çıksa da herşeyi net anlasak bari. Böyle Lost gibi parça parça veriyorlar, insan beklemekten sıkılıyor. Varan 2'yi bekliyoruz komploculardan. :D

tarihinde Uyecik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Patatesçi, senin resminden bir halt görünmüyor, anlaşılmıyor.

Nerdeyse kapkara bir resim verecek, "bakın işte Baykal düzüyor" diyeceksin.

Bu filmin bir sonu var elbet. Bakalım o zaman ne diyeceksin?

Senin verdigin caps zaten full hd çözünürlükte.. Baykalin düzüştüğünü sen de biliyorsun ama kendine yediremiyorsun.

Ama bak Baykal yediriyor, çıkıp delikanlı gibi "Evet düzüştüm" diyor. Sen hala "yooo hayır düzüşmedin : (" diye çemkiriyorsun. Sanki Baykal'a bütün peçeteleri sen tutuyorsun.. Feshupanallah..

Sitelerde Paylaş

Kasetin devamı çıksa da herşeyi net anlasak bari. Böyle Lost gibi parça parça veriyorlar, insan beklemekten sıkılıyor. Varan 2'yi bekliyoruz komploculardan. :D

Hahahah, vallaha ya, 6 sezon kafa karıştıracaklarsa bırakalım izlemeyelim :lol: Montaj olup olmadığı tam gözükmüyor episode 1'de hem :lol:

tarihinde Astur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

RTE de aynı. Hele bugünkü konuşmasıyla kendi ayağına sıkmış gibi oldu.

Tübitak'tan kasetin montaj olduğu raporu çıktığı takdirde ne olacak?

RTE nasıl ayağına sıktı? Bence tersine CHP'nin kendi üzerine gelmesine engel olacak şeyler söyledi ve çok alt seviyedeki partililer tarafından mütemadiyen kullanılacaktır bu olay. Tübitak'a gelince, bence bu iş hiç o aşamaya gelmeyecektir. Çünkü kasetin orijinal olduğunu düşünüyorum ve Baykal savcıya bilgi vermeyi reddetmiş bu aşamada. İşin tübitak'a yansımasını istemeyecektir, pazarlıkla iş kapanacaktır.

tarihinde Uyecik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Senin verdigin caps zaten full hd çözünürlükte.. Baykalin düzüştüğünü sen de biliyorsun ama kendine yediremiyorsun.

Ama bak Baykal yediriyor, çıkıp delikanlı gibi "Evet düzüştüm" diyor. Sen hala "yooo hayır düzüşmedin : (" diye çemkiriyorsun. Sanki Baykal'a bütün peçeteleri sen tutuyorsun.. Feshupanallah..

Soytarı, sen alışıksın herhalde peçete tutmaya. :lol:

Görüyorum ki Baykal'ın düzmesinden çok memnunsun.

"Evet düzüştüm" dediğini uyduracak kadar.

Biz gerçeğin peşindeyiz.

Bir de forumu meşgul etme peşinde. :D

Benim 100-200 okumalı başlık açmadığımın farkındasın herhalde.

Hiç yorum yapmadığım, yanıtları tartışmadığım başlık 2500'ü aştı. Bir de tek tek yanıtlasaydım 5000 olurdu herhalde.

Çaktın mı?

Sitelerde Paylaş

bu durumun dinle felan alakası yok, bence gerçek ve tamamen aşşağılıkça bir tavır.

evli birinin bunu yapması kabul edilemez, bekarlar özgürdür.

evlilik demek anlaşma demektir, bu gizlice anlaşmayı bozmaktan ve fesat karıştırmaktan başka bir şey değil.

karşıdaki insanı (nikahlı eşini) enayi yerine koymaktan başka bir şey değil.

ilgili zevat yapması gerekeni yapmıştır, bir daha da türk siyaset arenasına ömrü boyunca çıkamayacaktır.

gerçi türk siyaset arenasına çıkan adamların hepsi beş para etmez, bu arena ne ki oraya çıkan ne olsun?

Sitelerde Paylaş
:) Hehe bu tuzağı Baykal'a kuran salaklar aslında kendi kendilerine en büyük kötülüğü yaptılar bence. Baykal gibi işe yaramaz bir lider en sonunda istifa etmiş. Yani ben şahsen iktidar olsam tam Baykal gibi bir muhalefet isterdim, iktidar olma şansı asla olmayan biri yani. Kişisel nefretler böyle salaklıklar yaptırabiliyor demkki
Sitelerde Paylaş

bu durumun dinle felan alakası yok, bence gerçek ve tamamen aşşağılıkça bir tavır.

evli birinin bunu yapması kabul edilemez, bekarlar özgürdür.

evlilik demek anlaşma demektir, bu gizlice anlaşmayı bozmaktan ve fesat karıştırmaktan başka bir şey değil.

karşıdaki insanı (nikahlı eşini) enayi yerine koymaktan başka bir şey değil.

ilgili zevat yapması gerekeni yapmıştır, bir daha da türk siyaset arenasına ömrü boyunca çıkamayacaktır.

gerçi türk siyaset arenasına çıkan adamların hepsi beş para etmez, bu arena ne ki oraya çıkan ne olsun?

İyi de kendin söylüyorsun işte bu karısıyla arasında olan birşeydir diye.Diğer 3. şahıslara ne oluyor? Her konuda özgürlükçü tavır alan liboşlarımız bile Baykalı yerden yere vuruyor.Fransaya bakıpta biraz ders alsınlar.Hoş baykal'ı bende pek sevmem ama yapılan çok çirkin.

Sitelerde Paylaş

Olasılıklar:

A- Kaset Gerçekse;

- Baykal'ın yükselişini engellemek için iktidar tarafından tezgahlanmıştır.

- CHP'de değişime gidilmesi ve böylece açılımın önünün açılması için istihbaratçılar tarafından tezgahlanmıştır.

- Baytok'un kocası tarafından intikam almak ya da para sağlamak amacıyla servis edilmiştir.

- CHP içinde bir kesim tarafından Baykal'ın ayağını kaydırmak için tezgahlanmıştır.

- Uluslararası güçler (CİA-Mossad) tarafından Baykal'ı indirip CHP'nin güçlenmesi ve AKP iktidarına alternatif olması için tezgahlanmıştır.

B- Kaset Gerçek Değilse;

- İktidar yandaşı gruplar tarafından CHP'ye darbe vurma amacıyla tezgahlanmıştır.

- Baykal karşıtları tarafından Baykal'ı değiştirmek için tezgahlanmıştır.

- Hükümet karşıtları tarafından iktidarı tufaya düşürmek ve CHP'yi güçlendirmek için tezgahlanmıştır.

Siz de farklı bir olasılık düşünüyorsanız belirtebilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

Bir ara Mustafa Sarıgül devamlı Amerikaya gidiyor diye bişeyler duymuştum. Onu Chp'ye getirip iktidar yapabilmek için tezgahlanmış bişey olabilir.

İktidarın Chp yükselişinden korkması çok gülünç bir idda. Deniz baykal asla iktirada gelecek kapasitede bir lider olmamıştır, kendisninde bunu istediği şüphelidir zaten. Partiyi kendi kreşi haline getirmiş, koltuğa zamkla yapışmıştı. CHP gibi köklü ve zengin bir parti bu adamın elinde heba olup gidiyordu. Ben çok sevindim gidişine

Sitelerde Paylaş

Buna kendinden başka inanan bulamazsın. :lol:

Pante çok fazla spekülasyon yapıyorsun, bence. Okkamın usturası ile düşüncelerini biraz traşla. Kaseti piyasaya sürenlerin kim olduğuna, ne olduğuna dair bir fikrimiz yok. Herkes senaryo yazıyor. Ben de yazdım.

Bu aşamada Baykal neyle karşı karşıya olduğunu biliyordur bence. O çevresine "Devleti beni alaşağı etmek istiyor" gibi bir şey demiş. Kendisi böyle diyorsa, AKP falan değil, devlet içinde bir kliğin işinin olması daha muhtemel. Eski yapı siliniyor, yeni bir yapı geliyor. O yeni yapıya ters düşenler satranç tahtasından alınıp kutuya konuyor.

2-3 senedir ergenekon operasyonu düzenleniyor, geçenlerde DTP'lilere operasyon yapıldı PKK ile bağlantılı olanlar içeri alındı. Bugün bu kaset olayı çıktı, Baykal gitti. Göründüğü kadarıyla aşırı uçları, çıkıntıları yeni kurulacak düzen lehine satranç tahtasından topluyorlar. Arkasında kim var derseniz, bana kalırsa devletin göbeğindeki akıl ve büyük sermaye derim. Ama benimkisi de sadece spekülasyon.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...