Jump to content

İşte Kasetin Komplo Olduğunun Kanıtı

Recommended Posts

• İleti 173
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

http://www.haberturk.com/

"Onlar Baykal ve Baytok değil"

"Görüntülerdeki kişilerin Baykal ve Baytok olmadığı kanaatindeyiz"

20 Mayıs 2010 Perşembe, 13:06:49

Ulusal Kriminal Bürosu avukatlarından Uğur Kurtulan:

"Burada görmüş olduğunuz bizim Londra, İsveç ve Türkiye'deki birimlerimiz tarafından kullanılan adli bilgisayardır. Bize bundan önce mahkemelerin gönderdikleri bize de gönderdiler. Deniz Baykal'ın görüntüsündeki anomalileri incelememizi incelediler.

Deniz Baykal'ın vücudunun morfolojik izleri ile mayolu resimleri ve ayrıca Nesrin Baytok'un Deniz Baykal'la yanyana oldukları görüntülerdeki incelemelr sonucunda birlikte olmadıkları görüşündeyiz. Bu görüntünün modifikasyonla değiştirildiği görüşündeyiz. Birinci odadaki Deniz Baykal olduğu iddia edilen görüntüdeki resmin montaj olduğu görüşündeyiz.

Görüntülerdeki kişilerin Baykal ve Baytok oolmadığı kanaatindeyiz. Baykal'ın maypolu resimleri ile görüntüler karşılaştırıldı ve görüntünün medifikasyon ile değiştirildiği görüşündeyiz.

Bu olay, piyasada bolca satılan verici kameralarla görüntüelrin aldındığını düşünüyoruz.

GEÇMİŞTE BAŞBAKAN'A DA HİZMET VERDİK

Uzman Kurtulan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde de hizmetlerinin olduğunu belirtirek, söz konusu hizmetin içeriğine dair bilgi vermedi. Gazetecilerin sorusu üzerine, "mevzu dinleme idi" dedi.

KİMİN YAPTIĞINI BİLEMEYİZ

Görüntülerin kimin tarafından yapıldığını bilkmemiz mümkün değil. Görüntülerde ekleme ve çıkarma yapılabilmesi çok basit bir işlem.

ODALAR FARKLI

İlk oda görüntü ile ikinci oda görüntüleri farklı yerler. Baykal olduğu iddia edilen kişinin gömlek kolu 1 saniyede değişiyor. Bu da görüntüye müdahale edildiğini gösteriyor.

Görüntülere ekleme yapılmıştır.

Nesrin Baytok olduğu iddia edilen kişinin bir daha çıplak geçtiği, ön ve arkadan çıplak göründüğü, ilişki sırasında görüntülerin olmadığı ve haliyle bunun teknik bir müdahale ile bir arada tutulduğu görülmektedir.

İkinci odada da bazı görüntüler eklenip, bazıları çıkartılmıştır.

Teknik tabirle iddia ediyorum, kasetteki erkek ve kadın görüntüsünüğn Baykal ve Baytok olduğu iddiası ispatlanamaz. Bu teknik olarak mümkün değil..."

BAYTOK'UN YAŞI

Kurtulan, görüntülerdeki kadının 30 ila 32 yaşlarında bir kadın görüntüsü olduğu söz konusu iddia edilen Nesrin baytok'un ise 50 yaşında olduğunu sözyledi. Kurtulan, "Görüntülerdeki kadın Nesrin Baytok değil" dedi.

"KİM YAPTI?"

Baykal'ın avukatı Muzaffer Yılmaz ise, kasetin sunuma konulma zamanlamasına dikkat çekerek, "müvekkilim siyasetten silinmek istendiği bellidir. Bu sunumu kimin ve niye yaptığı araştırılmalıdır. Kasetin düzmece olduğu da bellidir. En başta açıklamak istediğimiz kasedin ya

Sitelerde Paylaş

CHP Genel Başkanlığından istifa eden Deniz Baykal'a ait olduğu iddia edilen görüntülere ilişkin kriminal raporları Ankara Cumhuriyet Savcılığı'na sunuldu.

CHP lideri Deniz Baykal'ın istifasına yol açan görüntüleri detaylı bir şekilde inceleyen Emniyet ve Jandarma Kriminal Daire başkanlıkları hazırladıkları raporlarda "internet ortamından elde edilen görüntüler üzerinde yapılan inceleme sonucunda kimlik tespiti yapılması mümkün olamamıştır" denildi.

Diğer bir ifadeyle raporda görüntülerdeki kişilerin Deniz Baykal, Nesrin Baytok ve eşi Can Baytok olduğuna dair netlik olmadığı kaydedildi.

Görüntülerin yaklaşık 9 dakika olduğu belirtilen raporda görüntünün kesme, yapıştırma ve kopyalama yoluyla elde edildiğine de yer verildi.

TGRT Haber

Sitelerde Paylaş

Görüntüler ister doğru olsun, ister kurmaca, herkesin hemfikir olduğu konu, bu kaset olayı bir komplodur.

Eh! komplo olunca, meydan komplo teorilerine kalır.

Komplo teorisi oluştururken, ben konuyu zamana havale ederim.

Komplonun nedenlerinden daha çok sonuçlarına bakar, önem veririm.

Sonuç itibariyle, Baykal bu komplo ile siyaset sahnesinden çekilmiştir.

CHP, Kılıçdaroğlu ile yeni bir açılım ve yeni bir halkçı rüzgar estirmiştir.

Bu açılım ile CHP iktidar adayı haline getirilmiştir.

AKP'ye boş bir meydan bırakılmamıştır.

ABD, Türkiyenin siyasi konumunu kendine benzetmek istemektedir. İki buçuk parti yeter. Bu nedenle seçim barajı çok fazla düşürülmeyecektir. % 7, ikibuçuk partiyi meclise sokmak için yeterlidir. ABD deki iki parti, Cumhuriyetci ve Demokrat partilerdir. Birbirlerinden temel ve büyük farklılıkları yoktur. Türkiye'de de Cumhuriyetci (CHP) Demokrat (Demokrat Partiden itibaret merkez partileri kucaklamak hevesinde olan AKP) Buçuk partiler ise MHP ve BDP.

MHP AKP içinde eritilecek,

BDP de Kılıçtaroğlu ile CHP ve AKP de eritilecektir.

CHP Baykal ile hiçbir zaman iktidar adayı olamayacağını gösterdi. Baykal'ın politik yeteneği buraya kadar idi. Kendiliğinden çekilmek belagatını ve feragatını göstermediği için bu şekilde siyasetten çektiler.

Dolayısıyla komplonun kimin ve kimler tarafından yapıldığının önemi yoktur.

CHP cephesi de yapabileceği gibi, ABD cephesi de yapabilir. ABD AKP ye destek için değil, alternatif yaratmak için yapmış olabilir. AKP Baykal giderse CHP zayıflar düşüncesiyle yapmış olsa bile Kılıçdaroğlu açılımı AKP nin aleyhine olmuştur.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Nedense yatak odası bölümünde de hiç kimsenin suratı belli olmuyor asıl önemli yerde,

Bu arada konunun ateistcafeye taşınmasını talep ediyorum,çünkü capsli.

Saygılar

belliki yüz kasları haddinden fazla kasılmış.

sevişirken aynaya baktın mı sen hiç?

ben baktım.

kesinlikle o adam ben olamam.

vallahi de billahi de insan hayvandan geliyor diyor insan o an.

tarihinde keyy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

belliki yüz kasları haddinden fazla kasılmış.

sevişirken aynaya baktın mı sen hiç?

ben baktım.

kesinlikle o adam ben olamam.

vallahi de billahi de insan hayvandan geliyor diyor insan o an.

O zevk aninda insan zevkten kac köse oldugunu bilmiyor,kasim kasim kasilmaktan sekli semali degisiyor,taninmaz hale geliyor kasetteki gibim...:)))

Sitelerde Paylaş
  • 3 years later...

Bir ara Mustafa Sarıgül devamlı Amerikaya gidiyor diye bişeyler duymuştum. Onu Chp'ye getirip iktidar yapabilmek için tezgahlanmış bişey olabilir.

İktidarın Chp yükselişinden korkması çok gülünç bir idda. Deniz baykal asla iktirada gelecek kapasitede bir lider olmamıştır, kendisninde bunu istediği şüphelidir zaten. Partiyi kendi kreşi haline getirmiş, koltuğa zamkla yapışmıştı. CHP gibi köklü ve zengin bir parti bu adamın elinde heba olup gidiyordu. Ben çok sevindim gidişine

Jadı'da kedi olalı bir fare tuttu bu dünyada .

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...