Jump to content

İşte Kasetin Komplo Olduğunun Kanıtı

Recommended Posts

• İleti 173
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

H.Üzmez vakasında da farklı cepheler aynı refleksle savunmaya geçmişlerdi...

Aslında bu insanlık tarihi boyunca hep tekrarlanan yıkılan putun dizinde inlemelere örnektir.

Şiir:

"Ayin parçalanişini bir dişi kedi gördü

Waterloo'yu gördü bir asker, bir kahraman

ama bizim için ne Waterloo, ne yagmur öncesi hüznü

bir aptalca büyü ugraştiriyor bizi durmadan

çünkü umulmadik bir şey oluyor artik insan

bir şey, bir kahkaha sabahin karşisinda

ve yüzüm, o deşilmiş, o igrenç yara

artik kendine yürüyor kalkip onlardan."

Sitelerde Paylaş

GÖmlek katlamasının birşeye kanıt olduğuunu düşünmüyorum..

Çünkü video zaman zaman atlayan bir video.Asıl önemli olan ikinci bölümdeki yatak odası sahnesi..

Ne var o sahnelerde elele bile tutusmamislar. Gercekten izledinmi yoksa fantazimi kuruyorsun? :D

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

GÖmlek katlamasının birşeye kanıt olduğuunu düşünmüyorum..

Çünkü video zaman zaman atlayan bir video.Asıl önemli olan ikinci bölümdeki yatak odası sahnesi..

belki imam nikahlı kardeş ne biliyosun helal değil mi bu da??

olayın hüseyin üzmez sapığı ile alakası de yok orada sübyancılık vardı...

Sitelerde Paylaş

Pante

Bu konu seni de Ifeelgood'da daha çok yoracaktır.Konu ile ilgili sürekli topic açmanızı anlıyorum.Ancak göremediğiniz çok basit bir şey var.Kaset sahte ve kuru iftira olsaydı baykal kesinlikle istifa etmezdi.Bütün türkiyeyi ayağa kaldırırdı yanında olan basın ile bunu rahat yapabilirdi.Baykal istifa etti ve olayı/ilişkiyi kesin bir dille yalanlamadı.

kaseti yayınlayanlar ile baykal arasındaki bu oyun iki tarafın hamleleri ile sürecektir bekle biraz acele etme.Sen baykalın bu olay vesilesi ile pensilvanyaya selamlarını sevgilerini göndereceğini hiç tahmin edebilirmiydin

bekle ve gör siyasette roller her zaman değişebilir

Biz müslümanlar bu konuda tecrübeliyiz çünkü 28 Şubatı yaşadık. Fahişlerin özel olarak eğitildiğini, eroin satıcısı kişilerin şeyh kılığına sokulduğunu ve bu şeyh ve fahişenin aynı takımda nasıl oyantıldıklarını kendilerine yazılan senaryoya nasıl sadık kaldıklarını ve erbakanı nasıl devirdiklerini biz gördük ama siz sadece izlediniz

Sitelerde Paylaş

Pante

Bu konu seni de Ifeelgood'da daha çok yoracaktır.Konu ile ilgili sürekli topic açmanızı anlıyorum.Ancak göremediğiniz çok basit bir şey var.Kaset sahte ve kuru iftira olsaydı baykal kesinlikle istifa etmezdi.Bütün türkiyeyi ayağa kaldırırdı yanında olan basın ile bunu rahat yapabilirdi.Baykal istifa etti ve olayı/ilişkiyi kesin bir dille yalanlamadı.

kaseti yayınlayanlar ile baykal arasındaki bu oyun iki tarafın hamleleri ile sürecektir bekle biraz acele etme.Sen baykalın bu olay vesilesi ile pensilvanyaya selamlarını sevgilerini göndereceğini hiç tahmin edebilirmiydin

bekle ve gör siyasette roller her zaman değişebilir

Biz müslümanlar bu konuda tecrübeliyiz çünkü 28 Şubatı yaşadık. Fahişlerin özel olarak eğitildiğini, eroin satıcısı kişilerin şeyh kılığına sokulduğunu ve bu şeyh ve fahişenin aynı takımda nasıl oyantıldıklarını kendilerine yazılan senaryoya nasıl sadık kaldıklarını ve erbakanı nasıl devirdiklerini biz gördük ama siz sadece izlediniz

bir istifanın nedeni her zaman suçluluk değildir, bazı onurlular istifa eder

ikinci paragrafta fadime olayının komplo olduğunu iddia etmişsin ama konu baykal olunca olay gerçektir diyorsun ama haklısın bu ülkede onuru için istifa eden kaç adam var ki...........

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tam komedi. :D

Baykal neden videoyu yalanlamadı? Çünkü videoda Varan 1 diyor en başta. Yani bir Varan 2'ler, 3'ler var gibi. Baykal şimdi yalanlasa onlar ortaya çıkacak biliyor.

Siz bu işten vazgeçin. Bu videodaki kesintiler sizi avlamak için yem bile olabilir. Baykal başka kanıtlar olduğunu biliyor. O yüzden yalanlayamıyor. Böyle yarım ağız konuşuyor.

Sitelerde Paylaş

Tam komedi. :D

Baykal neden videoyu yalanlamadı? Çünkü videoda Varan 1 diyor en başta. Yani bir Varan 2'ler, 3'ler var gibi. Baykal şimdi yalanlasa onlar ortaya çıkacak biliyor.

Siz bu işten vazgeçin. Bu videodaki kesintiler sizi avlamak için yem bile olabilir. Baykal başka kanıtlar olduğunu biliyor. O yüzden yalanlayamıyor. Böyle yarım ağız konuşuyor.

Bence artık montaj olduğu kanıtlandırmştır. Hem youtube'dan videonun ilk kısmına hem de ilgili haberdeki kanıtlara baktım. Çok net, çok açık. Video kurmaca.

Ben de ilk başta videonun gerçek olduğunu ve eğer gerçekse bunun kabul edilemez birşey olduğunu söyledim, bu benim görüşümdü beğenilir-beğelilmez. Ama şimdi kuru inat yapmanın alemi yok, basitçe görülebiliyor montaj olduğu. O yüzden gerçek neyse onu kabul etmek lazım derim.

Ha iyi mi oldu, bence çok güzel oldu. Bu kanıtlar basında yer buldukça CHP haklı çıkacak ve oyları otomatik olarak artacak. CHP'li değilim ama AKP'ye tercih ederim CHP'yi. Ayrı bir antipatim var AKP'ye karşı. Peki, CHP başta olsa bişeylerin düzeleceğine inanıyor muyum? Hayır. Hiç bir halt değişmez, ama bu çakallardan iyidir.

tarihinde Boethius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Müslümangenç ve Unholy siz farklı mı duyuyorsunuz dinlediklerinizi?

İlk konuşmasında reddediyor, sonraki konuşmalarında da.

Siz ise kalkmış "neden reddetmedi?" diyorsunuz.

Günlerdir beklenen değerlendirmemi ve kararımı açıklıyorum. Bu bir kaset olayı değildir, bir komplodur. Komplo hukuk ve ahlak dışı bir tertiptir. Bir komplo yaparken bazen haneye tecavüz edersiniz. Gizli çekimlerle insanların en korunaksız görüntülerini kesip biçer, montaj yapar çarpıtırsınız. Dünyanın her yerinde bütüm dinlerin ahlak anlayışlarını insanoğlunun ahlak anlayışlarını yıkarsınız. İnsanların şerefleri onların umurlarında değil. Komployu gerçekleştirenler sapık oldukları, şantaj için düzenlemediler. Siyaset yapmak için düzenlediler.

Bir komplo imal edilmiştir. Taze, iki haftalık bir komplo. Bu komplonun hedefi bir kişi değil. CHP'nin neredeyse tek başına yürüttüğü sivil dikta rejimine karşı verdiği mücadeledir. Bu son iki hafta içinde düzenlenmiş ve piyasaya sürülmüştür. Komplo tezgahı malzeme ve çekimleriyle günceldir, tazedir. İktidar gücü ve olanakları seferber edilmeden icra edilebilmesi mümkün değildir. Bu kadar kaba bir komplo tezgahının iktidar zirvesinin bilgisi olmadan son iki haftada hazırlanıp piyasaya sürülmesi mümkün değil. Olay sonrası sözde iyi niyetli beyanlar, perde arkasındaki tezgahın suçluluğunu örtmeye yetmez. Bu iktidarın bilgisi ve onayı olmadan piyasaya sürülemez. Ayıplayanlar bizzat ayıbı işleyenlerdir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...