Jump to content

Elif'e cevap veren yobaz ailenin zavallı ve aciz kızı

Recommended Posts

bir çocuğun atatürkle ilgili kafasında bir imgelem yaratıp ağlamasına bile dayanamamış genetiği bozuklar, çocuklarını da zehirleyip alet etmişler

bazen diyorum bu halk atatürkü haketmedi, bu nankör uyuz genetiği bozulmuş embesil halk herşeye müstehak

Sonrada CHP niye iktidar olamaz diye soruluyor.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Nedir bu milliyetçilik? Türk olmak ile olmamak arasındaki fark nedir? Kaybedelim milli benliği ne olacak? Ölür müsün İngiliz vatandaşı olsan mesela?

İngiliz'ler Türk olsalar ölürler mi peki,aynı şey onlara olsa...

Dünyada hangi millet var ki kişiliğinin ve milli benliğinin kaybedilmesine izin versin.

Şuan git başka bir ülkeyi işgal et,madem dünyadaki tek milliyetçi,faşist ülke biziz.En liberalini git işgal et bakalım izin vercekler mi.

Sitelerde Paylaş

Genetiği bozuk? Embesil halk?

Vay vay vay vay... Sen nesin? Kraliçe Elizabeth'in poposunun sağ lobu mu?

Bu hakaretlerinin ne anlama geldiğinin ve kendi kafanın içindeki basit dayanaklar dışında hiçbir geçerliliğinin ve haklı tarafının olmadığının farkında mısın?

Bu mu yani senin atatürkçülüğün? Ona buna hakaret etmek mi? Maşallah asalet damlıyor...

Bu ne saçma iş ya? İnsanlara böyle hakaret etme cüretini nereden buluyorsun ki? Ayıp denen bir şey var. Eleştireceksen eleştir ama senin yaptığın eleştirmek değil iğrençleşmek. İğrençleşmeden hakaret etsen belki fikirlerine saygı duyar insanlar ama hakaret edersen iş değişir.

eski nikini bilmiyorum fakat ben kraliçenin hiçbirşeyi olamam benim milletim sömürgen değildir

şu forumda türklere edilen hakaretleri görmeyen birinin bütün yorumları geçersizdir bu konuda

genetikten kastımı anlamayacak kadar salaksan bilemem

hadi başka kapıya

Sitelerde Paylaş

Ben kimseye ağlamıyorum. Ağlayan varsa da yanlış yapıyor.

Nedir bu milliyetçilik? Türk olmak ile olmamak arasındaki fark nedir? Kaybedelim milli benliği ne olacak? Ölür müsün İngiliz vatandaşı olsan mesela?

araplar böyle demiyor ama din adına arabın ne kadar sapıklığı varsa alıyorsunuz

adamlar sizi asimile etti

Sitelerde Paylaş

eski nikini bilmiyorum fakat ben kraliçenin hiçbirşeyi olamam benim milletim sömürgen değildir

şu forumda türklere edilen hakaretleri görmeyen birinin bütün yorumları geçersizdir bu konuda

genetikten kastımı anlamayacak kadar salaksan bilemem

hadi başka kapıya

Hala basitçe hakaret ediyorsun farkındaysan salak malak diyerek. İnan gülüyorum burda, hakaret etmen kendi acizliğini gösterir çünkü. Fikrini söylemek yerine hakaret etmeyi tercih etmen senin yetersizliğin. Bana ettiğin laf zerre kadar umrumda değil, senin lafınla salak olmuyorum :)

Eski nikim felan yok. Ama yıllardır takip ederim burayı, okurum. Türklere, bilmem kimlere hakaret ediliyorsa onlar için de sözlerim geçerli. Onların hakaret etmesi senin de hakaret etmeni meşru kılmaz, haklı göstermez. Tatmin olmuş olursun sadece.

Ama neyse, üslubunu baştan belli etmişsin zaten seçtiğin sözcüklerle. Sen sözlerinden utanmıyorsan diyecek birşey yok.

Sitelerde Paylaş

Hala basitçe hakaret ediyorsun farkındaysan salak malak diyerek. İnan gülüyorum burda, hakaret etmen kendi acizliğini gösterir çünkü. Fikrini söylemek yerine hakaret etmeyi tercih etmen senin yetersizliğin. Bana ettiğin laf zerre kadar umrumda değil, senin lafınla salak olmuyorum :)

Eski nikim felan yok. Ama yıllardır takip ederim burayı, okurum. Türklere, bilmem kimlere hakaret ediliyorsa onlar için de sözlerim geçerli. Onların hakaret etmesi senin de hakaret etmeni meşru kılmaz, haklı göstermez. Tatmin olmuş olursun sadece.

Ama neyse, üslubunu baştan belli etmişsin zaten seçtiğin sözcüklerle. Sen sözlerinden utanmıyorsan diyecek birşey yok.

masalı bırak bu forumdaki kürtçülerin sinsiliğini biliyorum anladıkları dilden konuşmak maharettir :D

ne sinirlenmesi bunu kanıtlar mısın ayrıca??

dediğim gibi hikayeyi bırak forumda türklere edilen hakaretlere tepki göstermediğine kanıt isteyen de oldu

yani boş konuşma

Sitelerde Paylaş

masalı bırak bu forumdaki kürtçülerin sinsiliğini biliyorum anladıkları dilden konuşmak maharettir :D

ne sinirlenmesi bunu kanıtlar mısın ayrıca??

dediğim gibi hikayeyi bırak forumda türklere edilen hakaretlere tepki göstermediğine kanıt isteyen de oldu

yani boş konuşma

Ne siniri? Ben sinirle ilgili birşey söylemedim. Ya okuduğunu anlamıyorsun ya da anladığını eğip büküyorsun. Neyse senle zamanımı harcayamam. Diğer başlıkta da gördüğüm üzre kafayı kürtlere takmışsın. Tartışılacak biri olduğunu düşünmüyorum, acayip acayip yazmaktan başşka yaptığın bir şey yok.

Haid iyi günler :)

Sitelerde Paylaş

Bu kızı büyüdüğü zaman şu tip partilerde görebiliriz

http://www.youtube.c...feature=related

Biliyormusun böylesi insanlara bunlar bile layık değil aslında.

Bunlar çok daha aşalığına layıklar.

Genelerde bir hoca müridine "senin karını rüyamda gördüm allah onu bana nasip etti" demiş.

Adamda allahına şükür ederek karısını getirmiş hocasına ve kapıda beklemeye başlamış.

Sonrada bu olayı övüne övüne sağda solda anlatınca iş açığa çıkıyor.

Bunlar bardaktan taşanlar.

Böylesi insanlar zaten buna layıklar daha fazlasına değil.

Bunlar küçücük kızlarını bu hocalara 9 yaşında vermek için dünyaya getirmişler topluma yararlı olmaları için değil.

Sitelerde Paylaş

Bizi Atatürk yaratmıştır.Allah değil.Allahın aciz dini bizim milli benliğimizi kaybettirdi,Ancak Atatürk bunu tekrar ortaya çıkardı,zalim osmanlıyı bir kalemde sildi,hepsini toplayıp gönderdi.Bizi yaratan Atatürk'tür.Yoktan var olduk,yoksa milli benliğimizi ve kişiliğimizi kaybederdik.

sen ateist mateist değilsin, kemalizm putuna tapıyorsun. bilindiği üzere kemalizm tam teşekküllü bir dindir, ateistlerde bu dine diğer dinlere baktıklarından farklı bir biçimde bakmazlar.

Sitelerde Paylaş

Ben kimseye ağlamıyorum. Ağlayan varsa da yanlış yapıyor.

Güzel sorular soruyorsun. Sen zeki birisin. Gelişime açıksın. Bunu dalga geçmek için söylemedim.

Mesela demişsinki ölürmüsün İngiliz vatandaşı olmaktan.

Sanırım Türk vatandaşısın. Yarın herhangi bir Türk vatandaşı mesela sen İngiliz vatandaşı olmaktan bir sakınca duymadığına göre gitsen acaba O İngilizler seni İngiliz vatandaşı yaparlarmı? Neden?

Sitelerde Paylaş

Güzel sorular soruyorsun. Sen zeki birisin. Gelişime açıksın. Bunu dalga geçmek için söylemedim.

Teşekkür ederim. Ben de öyle olduğumu düşünüyorum.

Sanırım Türk vatandaşısın. Yarın herhangi bir Türk vatandaşı mesela sen İngiliz vatandaşı olmaktan bir sakınca duymadığına göre gitsen acaba O İngilizler seni İngiliz vatandaşı yaparlarmı? Neden?

Türk vatandaşıyım. Bu sorun hakkındaysa hiçbir fikrim yok. Gerçi mesele İngiliz vatandaşlığına geçmeye çalışmak değil. Öyle doğsaydık mesela. Ya da şuanda herhangi bir ülkenin vatandaşlığına geçsek. İngilizi örnek olarak verdim. Hiçbir ülkenin vatandaşı olmaktan sakınca duymam. Vatansız olmaktan da. Yani Türk olmakla niye övünüyoruz ki? Devlet güvencesinde olmak vb. duygusal olmayan nedenlerle devletin vatandaşıyım. Irk olarak Türk değilim ayrı mesele gerçi. Ama o ırkı da benimsemiyorum. Müslüman Müslümandır kardeşim. Ümmetçi mi diyorlar buna? Eğer buysa, oyum bende.

Diğer bir deyişle, Müslüman Devleti'nin bir vatandaşıyım! Şimdi bunu benimsedim işte!

Bu ırk olayı çok küçük yaşlardan beri bana enteresan gelmiştir. Hala da şaşırıyorum.

tarihinde CihadTV tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Maalesf ki çevremdede gördügüm insan manzaraları videodaki yorumlardan farksız ve küçük cocukların nasıl yetiştirildiklerini gördügüm vakit içim acıyor.Sadece gözleri gözüken biri 10 digeri 12 yaş civarında olan iki kız cocugunu çarşaf içinde gördügümde bir tuhaf olmuştum.Bu çocukların hiçbir suçu yok.Suç bunların ana babalarının ana babalarında . Maalesfki toplulumuz gitgide gerici bir hal içerisine giriyor.Yavaş yavaş bir din devleti halini alıyoruz.Hukuka inanmayan insanların bizi yönetmesi zaten bunlara zemin hazırlarken tüm bu olanlarada fazla şaşırmamak gerekir ama yinede umutsuzluga kapılmıyorum çünkü bizler varoldukça , var gücümüzle çalıstıkca eminimki çok şey değişecektir sayımız cok az dahi olsa.

Ne Atatürke ağlayan , ne İstiklal marşına ağlayan çocuklar anlamını bildikleri için ağlıyor.Bende bir zamanlar İstiklal marşı okurken ağlamıştım.Topluluk önünde duydugum heyecandan dolayı ağlamıştım yoksa nerden bilecegim İstiklal marşının anlamını.

Acıyorum ve de üzülüyorum gerçekten.Umarım herşey düzelir ve ben ve benim gibi özgürlügü için savaşan kişilerle el ele vererek ülkemizi bu karanlık kuyudan cıkarırız.Daha 9 yaşındaki cocukların başlarının örtülmesini , görücüye çıkarılmasını hazmedemiyorum.

Sitelerde Paylaş

Maalesf ki çevremdede gördügüm insan manzaraları videodaki yorumlardan farksız ve küçük cocukların nasıl yetiştirildiklerini gördügüm vakit içim acıyor.Sadece gözleri gözüken biri 10 digeri 12 yaş civarında olan iki kız cocugunu çarşaf içinde gördügümde bir tuhaf olmuştum.Bu çocukların hiçbir suçu yok.Suç bunların ana babalarının ana babalarında .

Bu ''ana babaların ana babaları'' geçmişe doğru uzar gider, hiç bitmez. Bazı insanlar bir sınırın dışına, tabularının, putlarının dışına çıkamıyor demek ki, bu acı bir gerçek.

Maalesfki toplulumuz gitgide gerici bir hal içerisine giriyor.Yavaş yavaş bir din devleti halini alıyoruz.Hukuka inanmayan insanların bizi yönetmesi zaten bunlara zemin hazırlarken tüm bu olanlarada fazla şaşırmamak gerekir ama yinede umutsuzluga kapılmıyorum çünkü bizler varoldukça , var gücümüzle çalıstıkca eminimki çok şey değişecektir sayımız cok az dahi olsa.

Toplum, toplumumuz dediğiniz o iki videodaki ve benzeri gibi işte, hangi tarafı tutarsanız elinizde kalır, her tarafı hasta. Aklı başında, aklı selim insan pek az.

İşe yaramaz beş para etmez muhalefettekileri, hele de ana muhalefettekileri hükümettekilere tercih etme konusuna gelirsek bu bir akıl kaybıdır derim.

Ne Atatürke ağlayan , ne İstiklal marşına ağlayan çocuklar anlamını bildikleri için ağlıyor.Bende bir zamanlar İstiklal marşı okurken ağlamıştım.Topluluk önünde duydugum heyecandan dolayı ağlamıştım yoksa nerden bilecegim İstiklal marşının anlamını.

Acıyorum ve de üzülüyorum gerçekten.Umarım herşey düzelir ve ben ve benim gibi özgürlügü için savaşan kişilerle el ele vererek ülkemizi bu karanlık kuyudan cıkarırız.Daha 9 yaşındaki cocukların başlarının örtülmesini , görücüye çıkarılmasını hazmedemiyorum.

Toplumla ilgili hiçbir şeye acıyıp üzülmeye değmez. Herkes, her toplum hak ettiği gibi yaşar. Hak ettiği, layık olduğu yerdedir.

Yaşamınıza, yaşamanıza ve mutlu olmanıza bakın, bırakın herkes bildiği gibi yaşasın.

tarihinde Serare tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...