Jump to content

Brütüs Kemal

Recommended Posts

Ne oldu zoruna mı gitti çakma demokrat...

Gerçekler acıdır ama gerçekler gerçektir...

Senin gerçeğin, imzandan belli!

Aşağılık komplolardır senin gerçeklerin!

Demokratlığı ağzına alacak en son adamsınız siz!

Şeriatçi yobazın demokratlık değerlendirmesini kim takar?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 314
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Senin gerçeğin, imzandan belli!

Aşağılık komplolardır senin gerçeklerin!

Demokratlığı ağzına alacak en son adamsınız siz!

Şeriatçi yobazın demokratlık değerlendirmesini kim takar?

Ben ne zaman demokratım dedim..

Kaç defa açıklayacağım...

Ben bu halimle bile sizden kat ve kat daha fazla demokratım...

Ben hiç yoktan demokratım demiyorum...

Komplo olduğunu iddia edilen görüntüleri Baykal boşuna uzakta arıyor..

İçerden tezgahlanan bir oyun bu...

Başka türlü Baykal'ın gideceği yoktu...

Bir oyun oynayıp gönderdiler adamı...

Sitelerde Paylaş
Komplo olduğunu iddia edilen görüntüleri Baykal boşuna uzakta arıyor..

İçerden tezgahlanan bir oyun bu...

Başka türlü Baykal'ın gideceği yoktu...

Bir oyun oynayıp gönderdiler adamı...

Bak, hem diyorsun ki "komplo olduğu iddia edilen".

Hem de ardından "İçerden tezgahlanan bir oyun bu!" diyorsun.

Tezgah diyorsan, komplo olduğunu kabulleneceksin.

Komplo demek, kasetin montaj olması-sahte olması demek değil.

Böyle bir tezgaha başvurulmasıdır.

Sitelerde Paylaş
Bak, hem diyorsun ki "komplo olduğu iddia edilen".

Hem de ardından "İçerden tezgahlanan bir oyun bu!" diyorsun.

Tezgah diyorsan, komplo olduğunu kabulleneceksin.

Komplo demek, kasetin montaj olması-sahte olması demek değil.

Böyle bir tezgaha başvurulmasıdır.

Görüntüleri benim düşünceme göre, Nesrin'in eşi Can servis etmiştir..

Büyük bir para teklifi ya da erkekliği kabardığı için yapmış olabilir :D :D

Yeter lan bu kadar da olmaz demiş olabilir...

Belki de Baykalla ilişkilerini biliyordu...

Bu komplo teorisini nasıl mı düşündüm dersin...

Kasedi başa sarıyoruz...

Nesrin Chp'ye girmeden önce kocası Can Baytok işsiz...

Nesrin Hanım Chp'de yükseldikçe, Can Bey'de birçok teşkilatın güvenlik sistemleri işini aldı...

Gizli kamera teknolojilerini ha diyince herkes bulamaz...

Can Baytok böyle birşeyden haberi olduğu zaman, partiden birkaç yetkiliyle konuştu..

Önder Sav olabilir...

Partide ağırlığı yüksek...

Böyle bir komploya giriştiler...

Yani kadının yükselişi ile Can'ın yükselişi parelel seviyede seyretti...

Can'ın Chp'deki bu tarz işleri yapması benim kafamda soru işaretlerine yol açtı...

Sitelerde Paylaş
Görüntüleri benim düşünceme göre, Nesrin'in eşi Can servis etmiştir..

Büyük bir para teklifi ya da erkekliği kabardığı için yapmış olabilir :D :D

Yeter lan bu kadar da olmaz demiş olabilir...

Belki de Baykalla ilişkilerini biliyordu...

Bu komplo teorisini nasıl mı düşündüm dersin...

Kasedi başa sarıyoruz...

Nesrin Chp'ye girmeden önce kocası Can Baytok işsiz...

Nesrin Hanım Chp'de yükseldikçe, Can Bey'de birçok teşkilatın güvenlik sistemleri işini aldı...

Gizli kamera teknolojilerini ha diyince herkes bulamaz...

Can Baytok böyle birşeyden haberi olduğu zaman, partiden birkaç yetkiliyle konuştu..

Önder Sav olabilir...

Partide ağırlığı yüksek...

Böyle bir komploya giriştiler...

Yani kadının yükselişi ile Can'ın yükselişi parelel seviyede seyretti...

Can'ın Chp'deki bu tarz işleri yapması benim kafamda soru işaretlerine yol açtı...

Aferin!

Kafan basıyor komplolara!

ee, ne de olsa Akit'ten-Vakit'ten deneyimlisin. :lol:

Sitelerde Paylaş

Ulusalcı faşist takım Kılıçdaroğlu kürt diye dinci faşist takımda alevi diye söyleniyorlar bunlar tehlikeli ve hastalıklı düşünceler ama halkımız bu tür sapkınlara itibat etmiyecek.kemal Kılıçtaroğlu başarılı olurmu sorusu ise nelr yapabileceğine bağlı olacatır eğer Chp'nin cumriyetin başlından beridir ordudan ve bürokrasiye(yargı vb) dayanarak uyguladığı "halka rağmen hak için" için görüşü devam ederse kaybetmeye mahkum olacaktır.CHP halkın(kürt,türk,alevi,sünni,dindar) isteklerini hassasiyetlerini dikate almak zorundadır

Sitelerde Paylaş

Ulusalcı faşist takım Kılıçdaroğlu kürt diye dinci faşist takımda alevi diye söyleniyorlar bunlar tehlikeli ve hastalıklı düşünceler ama halkımız bu tür sapkınlara itibat etmiyecek.

Osiris bu halkımız yakında pkk ile masayada oturacak değilmi, halk kimse artık.

Sitelerde Paylaş

Osiris bu halkımız yakında pkk ile masayada oturacak değilmi, halk kimse artık.

Kabul etmesi zor da olsa gerçeklerden kaçış yok ya kürtleri yok edeceksin yada onlarla masaya oturacaksın bundan böyle bu coğrafyada kürtler yokmuş gibi davranamassın birinci seneçenek olanaksız olduğuna göre tek çözüm kürtlerin isteklerini dikkate almak orta yol bulunabilir vatan millet sakarya edebiyatı artık sökmez Türkiyede

Sitelerde Paylaş

Kabul etmesi zor da olsa gerçeklerden kaçış yok ya kürtleri yok edeceksin yada onlarla masaya oturacaksın bundan böyle bu coğrafyada kürtler yokmuş gibi davranamassın birinci seneçenek olanaksız olduğuna göre tek çözüm kürtlerin isteklerini dikkate almak orta yol bulunabilir vatan millet sakarya edebiyatı artık sökmez Türkiyede

Yani ülke bölünsün diyorsun.

Sitelerde Paylaş

Kürtlerin istekleri nedir ve isteklerinin gerçekleşme olasılığı nedir? Kürtlerde çoğunluk bir fikir var mı? Tam olarak ne istiyorlar, özerklik, bağımsızlık, kültürel haklar?

Şu Kürtlerin kısa ve uzun vadede ne isteyip neyi amaçladıklarını biri yazsın da, ben de ona göre yazacağım. Her kafadan bir ses çıkıyor.

Sitelerde Paylaş

Masaya oturmak gerekmiyor.

Yapılması gerekenler belli.

Hükümetler laf üretmek yerine açılımları-raporları tartışmak yerine, icraatlarıyla şimdiye kadar sorunu çözerlerdi. En çok lafazanlığı da son hükümet yaptı. Ortada TRT-6'dan başka birşey yok. Bunlar karın doyurmuyor. Onlar da olacak ama önce iş-ekmek-özgürlük olmalı.

Sitelerde Paylaş

Yani ülke bölünsün diyorsun.

varsın bölünsün bize güneydoğunun ne faydası var daha çok zararı var buradaki kürtleride mübadele ederiz ülkede ne işsizlik kalır nede yoksulluk

Sitelerde Paylaş

varsın bölünsün bize güneydoğunun ne faydası var daha çok zararı var buradaki kürtleride mübadele ederiz ülkede ne işsizlik kalır nede yoksulluk

Bu kadar çok taraf gazetesi okursan Wilsoncu olursun tabi. Topraklarını verimli kullanmazsan zararı olur. Senin bu Ahmet altana dönen kafa yapınla bırak doğuyu TC'nin tümünü vermen lazım.

Çok yazık, benliğini kaybettin.

İşte bir insanın hayatta kaybetmemesi gereken tek şey.

Bu saatten sonra bu ülkeye bir faydan olmaz senin, bir kürdün senden daha fazla faydası olur. En azından o karşımızda düşmandır, Brütüslük yapmaz.

Sitelerde Paylaş

Baykal istifa ettikten sonra ne kadar yalama varsa evinin önüne toplandı, çadır kurdular, sloganlar attılar, hatta bir bölümü ölüm orucu falan tutmaya başladı. Bu gün itibariyle bu yalama güruh Baykal'ın evinin önünü terk etmiş, kendilerini esen rüzgara bırakmış durumdalar. Yani hepsi süratle Kılıçdaroğlucu oldular. İki gün önce Kılıçdaroğlu'na destek çıkanları istifaya davet eden MYK fosilleri bile çark etmiş durumdalar. Hepsi yerlerini kaybetme telaşına kapılmış. Bir hafta on gün öncesinde "inadına Baykal" diye kıçını yırtanların hepsi Kılıçdaroğlu'na biat etmiş durumdalar.

Yavşaklık insanoğlunun karakterimidir, yoksa tüm yavşaklar politikaya mı soyunurlar? (Aynı yavşaklığın liderlerini padişaha benzeten AKP'de daha katmerli bir şekilde olduğu unutulmasın.)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...