Jump to content

Brütüs Kemal

Recommended Posts

• İleti 314
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben Türküm tabiki, sen nesin çapulcu çakal.

ben de türküm. o zaman israil konusunda anlaşıyor muyuz? bak ironman'ın verdiği kaynak da israil diyor. çekinecek bir şey yok, atalarımız kullanmış.

tarihinde GDP tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türkiye BOP sürecinin önemli bir iştirakçisidir. Şimdiki hükümet bu görevi layıkı ile üstleneceğine dair söz verdiği için iki dönemdir iktidardadır. Ama başbakanın başkanlık söylemleri gündeme gelince görev vericiler çekince görmüş olabilirler. Baykal ise statükocu tavrı ile bu süreçte zaten bir engel gibi duruyordu her zaman. Ben şimdi şöyle bir senaryo yazdım kendi kendime.

Başkanlık sistemi güçlü bir sistem. Ama bizim bu kadar güçlenmemizi istemeyenler yine bize bu görevi yükleyenler. O zaman başkan olmaya hevesli adama seni Cumbaba yapacağız, statükocuyu al aşağı edip iktidarı bizden olan başka yüzle gündeme getireceğiz. Beraber BOP sürecini tamamlarsınız.

:)

Selamlar...

Sitelerde Paylaş

Irkçıların Kılıçdaroğlu'ndan bu kadar yırtınmalarının ana sebebi kendi kafaslarının ebatına sahip insanlardan lider çıkamayışşının bilinç altlarındaki eziklikten kaynaklanıyor..

Madem yırtınıyorsun sen bir lider çıkar, çıkaramazsın çünkü kapasiteniz buna engel..

Sitelerde Paylaş

Türkiye BOP sürecinin önemli bir iştirakçisidir. Şimdiki hükümet bu görevi layıkı ile üstleneceğine dair söz verdiği için iki dönemdir iktidardadır. Ama başbakanın başkanlık söylemleri gündeme gelince görev vericiler çekince görmüş olabilirler. Baykal ise statükocu tavrı ile bu süreçte zaten bir engel gibi duruyordu her zaman. Ben şimdi şöyle bir senaryo yazdım kendi kendime.

Başkanlık sistemi güçlü bir sistem. Ama bizim bu kadar güçlenmemizi istemeyenler yine bize bu görevi yükleyenler. O zaman başkan olmaya hevesli adama seni Cumbaba yapacağız, statükocuyu al aşağı edip iktidarı bizden olan başka yüzle gündeme getireceğiz. Beraber BOP sürecini tamamlarsınız.

:)

Selamlar...

Hani anlamayan der BOP'tan önce bu ülkede cengaver yöneticiler vardı da ülkeyi Amerikaya, İMF emanet etmemişler di..

BOP'dan öncede bu ülkenin yöneticileri el pençe idi

BOP'tan sonra da..

Sitelerde Paylaş

Kurultayı izleyen varsa bi' yarım saat önce Oğuz Haksever'in yediği haltı duyan oldu mu? :)

Yayında olmadığını zannederek Kılıçdaroğlu yanlışlıkla kürsüye yönlendirildiğinde ''daha kurultayı yönetemiyor memleketi nasıl ... '' gibi bir cümle kurdu, yayında olduğu sinyalini alınca da sustu. Çon fenaydı. :lol:

Sitelerde Paylaş

Kurultayı izleyen varsa bi' yarım saat önce Oğuz Haksever'in yediği haltı duyan oldu mu? :)

Yayında olmadığını zannederek Kılıçdaroğlu yanlışlıkla kürsüye yönlendirildiğinde ''daha kurultayı yönetemiyor memleketi nasıl ... '' gibi bir cümle kurdu, yayında olduğu sinyalini alınca da sustu. Çon fenaydı. :lol:

Yalanmı...

Medya boşuna destek vermiyor, çünkü tanıyor.

Mason medyanın tek amacı Küreselleşmenin (BOP) önündeki en büyük engel Baykalı devirmek.

Sitelerde Paylaş

Yalanmı...

Mason medyanın tek amacı Küreselleşmenin (BOP) önündeki en büyük engel Baykalı devirmek.

Yani sen Kılıçdaroğlu Küresel kan içicilerin ajanı mı demek istiyorsun?

Satın mı aldılar bu adamı yani?

Bildiğin birşey mi var?

Söyle biz de bilelim.

Sitelerde Paylaş

Yalanmı...

Bence ülkeyi AKP iktidarına mahkum eden ve Tayyip'e siyasi yasağı kaldıran Baykal daha bir ajan gibi duruyor.

Sitelerde Paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=5tU43d1M664

Bu gafın açıklamasını da yaptı az önce, sıvadı yani ama ardından birkaç dakika sonra yine yayında olmadığını sanıp sinirli bir biçimde ''kepazelik'' dedi. Bi sıkıntısı var adamın ama çözemedim, hiç durmadan söyleniyor aralarda, bakalım daha neler yumurtlayacak. :)

Bence eve gidip uyusun, kurultay iyi gelmemiş Oğuz Haksever'e :lol: tarihinde Boethius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yani sen Kılıçdaroğlu Küresel kan içicilerin ajanı mı demek istiyorsun?

Satın mı aldılar bu adamı yani?

Bildiğin birşey mi var?

Söyle biz de bilelim.

Kılıçdaroğlu pompalarının tek sebebi AKP 'nin Habur başarısızlığı ile Sarıgülün karışmış olduğu pislikler nedeniyle siyasetten zorunlu olarak çekiliyor olmasıdır.

Düne kadar CHP !ye 5 dk. görüntü veren Mason medyada sabahtan akşama kadar CHP'den başka bir görüntü yok.

2012' ye kadar Kılıçödaroğlu üzerinden kürtler ve pkk terörü pasifize edilmelidir.

Aksi taktirde bölgede Yahudi ve Kürtleri kimse Arapların elinden kurtamaz.

Kılıçdaroğlu bir piyondur, bilinçli veya bilinçsiz. Ama piyondur.

Bu iş üç tane işsizlik söylemini aşar.

Tarih beni haklı çıkartacaktır, çükü biz bu filmleri görmekten bıktık.

Facede kılıçdaroğlunu destekleyen gruplara bakın, çoğunluğu PKK sempatizanları ve açıkça belli.

Ata bugünleri görse kemikleri sızlardı.

Bir CUmhuriyetçi partinin başında bir Ermeni......

Bu dünya üzerinde sadece Türkiyede olabilir.

Medyamız sağ olsun.

Hepsi Mason , hepsi hain.

tarihinde "AKHENATON" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Siyaseti yabancı aktörler yapıyor

YİNE eski bir bakan “Birkaç cümlemi not eder misiniz?” diyor:

“Erhan Göksel'in sözlerine dikkat ediniz. Artık siyaset içerden değil dışardan kurgulanıyor. Aynı ekonomide olduğu gibi... Kurgulayıcıların Türkiye'deki liderleri de, milletvekillerini seçiyor. Türkiye bu noktaya geldi. Milletvekili, genel başkana ait olduğunu sanıyor. Türkiye'yi daha da zor günler bekliyor.”

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=14696978&yazarid=42&tarih=2010-05-12

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...