Jump to content

Brütüs Kemal

Recommended Posts

• İleti 314
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ABD de 2012 nin hit türküsü

kız ben sana demedim mi

karşıki dağlar cenderme, cenderme

yarin ufak sen askere gönderme, gönderme

siyah zülfün ince bele indirme, indirme

:)

akhe

boşa çene yormuyorsun

devam

bugün anlamazlar

2012 de diycem

ama

geç

Sitelerde Paylaş

ABD de 2012 nin hit türküsü

kız ben sana demedim mi

karşıki dağlar cenderme, cenderme

yarin ufak sen askere gönderme, gönderme

siyah zülfün ince bele indirme, indirme

akhe

boşa çene yormuyorsun

devam

bugün anlamazlar

2012 de diycem

ama

geç

Ben boşuna herkesi sabun yapıp yeni bir ırk yaratıcam demiyorum. :D

Sitelerde Paylaş

Türkiye BOP sürecinin önemli bir iştirakçisidir. Şimdiki hükümet bu görevi layıkı ile üstleneceğine dair söz verdiği için iki dönemdir iktidardadır. Ama başbakanın başkanlık söylemleri gündeme gelince görev vericiler çekince görmüş olabilirler. Baykal ise statükocu tavrı ile bu süreçte zaten bir engel gibi duruyordu her zaman. Ben şimdi şöyle bir senaryo yazdım kendi kendime.

Başkanlık sistemi güçlü bir sistem. Ama bizim bu kadar güçlenmemizi istemeyenler yine bize bu görevi yükleyenler. O zaman başkan olmaya hevesli adama seni Cumbaba yapacağız, statükocuyu al aşağı edip iktidarı bizden olan başka yüzle gündeme getireceğiz. Beraber BOP sürecini tamamlarsınız.

Selamlar...

sanılanın aksine BOP Amerikan planı değildir, BOP para akışının kolaylaştırılmasını sağlayan globalizasyon tandanslı bir projeydi ve finans krizi ile birlikte geri gelmemek üzere çöpe gitti. Amerikan devleti BOP'çuları tasviye ederek yıllardır durdurmak istediği bu planı nihayet sonlandırdı.

eğer BOP başarılı olsaydı (ki olamayacaktı, çünkü dünyada büyüme bitti) Amerikan devleti daha erken çökecekti, Amerikan devleti zamanında müdahale ederek kendi altını oyan ve gerçekte globalizasyonculara çalışan sinsi CIA'yı küçülttü, başına Pentagon generalini getirdi (CIA etkisizleştirildi yerine DIA ve NSA getirildi), bundan sorna Monroe doktrini tadında lokal bir güç olarak varlığını devam ettirecek, enerji hatlarını kontrol ederek kendini sağlama alacaktır. Amerika kendi yarıküresinin başat gücü olmayı kabullenmiştir.

BOP Londra merkezli yahudi bankerlerin-sermayedarların projesiydi ve yukarıda sayılan nedenlerden dolayı bitti, Soros'lar, Brezezinki'ler, Rockefeller'lar (kısaca sermayeci takım) ve Elisabeth II'nin önü kesildi. başbakan Tayyip Erdoğan da 180 derece dönüş yaptı, yapmaya mecburdu yoksa globalcilerin tuzağına düşecekti. Elizabeth II bunu engellemek için içerideki adamı Abdullah Gül'ü ziyaret ederek son bir hamle yapmak istediyse de işe yaramadı, zira Erdoğan Soros ve Rockefeller'lar ile bağlantısını kesip Pentagon ve Putin ile kendini sağlama aldı.

evet Erdoğan Soros ve Rockefeller'larla ilişklsini 5 Kasım 2007'de bitirmiştir, II. Elizabeth'in oyuncağı olduğu 2002-2007 arası dönemi sona erdirmiş ve ergenekon sürecini başlatmıştır. aslında Soros, Rockefeller benzerleri işsizdir şu anda. Soros diğerlerindan daha uyanık olduğu için kendi kampını terketmiş bu tarafa geçmiştir. bu dönemden sonra Perinçek ve ergenekon tayfasının kraliçe ile olan dolaylı bağlantıları kesildi.

devletler bazında bir ingiliz projesi olan BOP Amerika, Rusya, Fransa ve Almanya tarafından bitirilmiş, böylece Çin, İngiltere ve Hindistan'a darbe indirilmiştyir. ABD, Rusya, Fransa, Almanya gibi dünyanın milliyetçi güçlerinin karşısında Çin ve Hindistan durmaktadır, ilk grup lokalizasyoncu, ikinci grup globalizasyoncudur. İngiltere aklını başına almazsa yani Çin ve Hindistan kampında bulunmaya diretirse başına çorap örer, yok içindeki bankerleri temizleyip finans merkezi olmaktan vazgeçerse (ki seçim sonuçları vazgeçtiğini gösteriyor) paçayı kurtarır.

BOP bitmiştir, ABD Irak'tan çekilirken Türkiye'den geçecek ve Ceyhan Boru hattını sağlama almak için süresiz işgal yapacaktır. bu işgal için hangi hükümet uygunsa iktidara o gelecektir.

tarihinde GDP tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ludwig (GDP)

zerre kadar dünyayı okuyyamıyorsun, gazete küpürlerini aş artık. Küreselleşmenin ne olup olmadığı konusunda en küçük bilgin yok kolonyal düzenin argümanıyla küresel düzen açıklamaları yapıyorsun. BOP başarısız olmadı BOP 'un önemli ayakları tamamlandı, bak bakalım bölge kuyuları kimin eline geçmiş.

Sitelerde Paylaş

Ludwig (GDP)

zerre kadar dünyayı okuyyamıyorsun, gazete küpürlerini aş artık. Küreselleşmenin ne olup olmadığı konusunda en küçük bilgin yok kolonyal düzenin argümanıyla küresel düzen açıklamaları yapıyorsun. BOP başarısız olmadı BOP 'un önemli ayakları tamamlandı, bak bakalım bölge kuyuları kimin eline geçmiş.

1- ludwig değilim,

2- bunlar gazete kupürleri değil, soner yalçın okumayı bırakmalı ve gerçeklere dönmelisin.

3- BOP, Soros, Rockefeller, Morgan Chase, kraliçe, Perinçek, CIA ve diğerleri tasfiye edildi.

4- yeni dünya düzeni denilen globalizasyon tasfiye edilerek yerine lokalizasyon getirildi. 2001'de yapılan postmodern Amerikan darbesi ile globalciler bitirildi.

5- dünyadaki yahudi hakimiyeti jeolojik nedenlerden dolayı sona ermiş bulunmaktadır. kaynak bol olsaydı yahudi hakimiyeti mutlak gücünü korurdu ama kaynak bitti, silahlar çekilecek.

6- yahudi sermayesi elindeki sanal paraları reel imkanlara çevirmektedir, dolar çöp olmadan bunu yapmak zorundalar.

7- türkiye'de başa gelecek hükümet kontrolsüzce bayır aşağıya giden kamyonu durdurmaya çalışacak ama başaramayacak. chp veya akp farketmeyecek. yeni misyonumuz belli, iran, türkiye, abd, rusya, fransa, almanya ve japonya el ele çin'e hücum..

Sitelerde Paylaş

1- ludwig değilim,

2- bunlar gazete kupürleri değil, soner yalçın okumayı bırakmalı ve gerçeklere dönmelisin.

3- BOP, Soros, Rockefeller, Morgan Chase, kraliçe, Perinçek, CIA ve diğerleri tasfiye edildi.

4- yeni dünya düzeni denilen globalizasyon tasfiye edilerek yerine lokalizasyon getirildi. 2001'de yapılan postmodern Amerikan darbesi ile globalciler bitirildi.

5- dünyadaki yahudi hakimiyeti jeolojik nedenlerden dolayı sona erdi. kaynak bol olsaydı yahudi hakimiyeti mutlak gücünü korurdu ama kaynak bitti, silahlar çekilecek.

benimle gazete küpürleri üzerinden konuşma ;

1- Soner yalçın okumuyorum

2- Söylediğin hiç bir şey tasfiye edilmedi torbadan çekip sallama.

3- Lokalizasyon bir sonraki aşamasıdır zaten, önce dünya okumasını öğren

4- Irak petrol kuyularının mülkiyetlerini yaz, söylemle değil bilgiyle konuş benle.

Hadi git taraftan bak senin kaynakçan taraf pacavrası, ben kıçımı silerim sen kaynakça yaparsın anca..

İddia ediyorum yeni dünya düzeniyle ilgili taraf gazetesi ötesinde bilgin yok.

tarihinde "AKHENATON" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

benimle gazete küpürleri üzerinden konuşma ;

1- Soner yalçın okumuyorum

2- Söylediğin hiç bir şey tasfiye edilmedi torbadan çekip sallama.

3- Lokalizasyon bir sonraki aşamasıdır zaten, önce dünya okumasını öğren

4- Irak petrol kuyularının mülkiyetlerini yaz, söylemle değil bilgiyle konuş benle.

Hadi git taraftan bak senin kaynakçan taraf pacavrası.

embesil misin nesin ekneton? ne tarafı ne gazete kupürü? taraf gazetesinden bana bu yazdıklarıma inanan bir kişi getirsene? (taraf gazetesi'ni elime almışlığım yok, sitesine girip iki kez bakmışlığım vardır, iki, rakamla 2)

1- klasik BOP'çu söylemlere sahipsin.

2- globalciler tasfiye edildi, global bankalara el koyan babam değil. göz var, nizam var, gerçekler var. ardı arkası gelecek.

3- lokalizasyon aşama falan değil, globalciliğin doğal anti-tezi, doğal kaynaklar tükenmeseydi lokalizasyona gidiş olmayacaktı. aşama falan değil, tam öğrenememişsin.

4- sen söyle bakayım şu mülkiyetleri?

taraf'taki safların söylemi şudur; dünya globalizasyona gidiyor, herşey iyiye gidiyor, zenginlik artacak, daha çok araba üretilecek, yıllık üretim kapasiteleri artacak, mutluluk artacak, herkes kazanacak, demokrasinin olmadığı toprak parçası kalmayacak. özetle özgür postmodern bir dünya bekliyor bizi.

liberalizm ve globalizm out, lokalizasyon ve totaliterizm in, bak bakalım ben onlar gibi mi yazıyorum?

şevan nişanyan takıntısı nedir böyle anlamadım gitti:)

Sitelerde Paylaş

embesil misin nesin ekneton? ne tarafı ne gazete kupürü? taraf gazetesinden bana bu yazdıklarıma inanan bir kişi getirsene?

1- klasik BOP'çu söylemlere sahipsin.

2- globalciler tasfiye edildi, global bankalara el koyan babam değil. göz var, nizam var, gerçekler var. ardı arkası gelecek.

3- lokalizasyon aşama falan değil, globalciliğin doğal anti-tezi, doğal kaynaklar tükenmeseydi lokalizasyona gidiş olmayacaktı. aşama falan değil, tam öğrenememişsin.

4- sen söyle bakayım şu mülkiyetleri?

taraf'taki safların söylemi şudur; dünya globalizasyona gidiyor, herşey iyiye gidiyor, zenginlik artacak, daha çok araba üretilecek, yıllık üretim kapasiteleri artacak, mutluluk artacak, herkes kazanacak, demokrasinin olmadığı toprak parçası kalmayacak. özetle özgür postmodern bir dünya bekliyor bizi.

bak bakalım ben onlar gibi mi yazıyorum? şevan nişanyan takıntısı nedir böyle anlamadım gitti:)

Embesil senin gibi yeni dünya düzenini gazete küpürlerinden öğrenen kişiye verilen addır.

Embesil Globalciler şekil değiştirdi, bilmediğin konularda yazma. Kolonyal düzendemiyiz .

Benim sorumu bana yöneltip cahilliğinimi kapatacaksın , yeni bir israil vakası yaşamak istemiyormusun.

Bilmediğin şeyler hakkında üç yazı okuyarak birde biiliyormuş edalarıyla yazıp durma.

Önce Romadan başla , başla ki düzenin nasıl değiştiğini öğren.

Ha bu arada Vilpu senmisin.

Sitelerde Paylaş

Embesil senin gibi yeni dünya düzenini gazete küpürlerinden öğrenen kişiye verilen addır.

Embesil Globalciler şekil değiştirdi, bilmediğin konularda yazma. Kolonyal düzendemiyiz .

Benim sorumu bana yöneltip cahilliğinimi kapatacaksın , yeni bir israil vakası yaşamak istemiyormusun.

Bilmediğin şeyler hakkında üç yazı okuyarak birde biiliyormuş edalarıyla yazıp durma.

Önce Romadan başla , başla ki düzenin nasıl değiştiğini öğren.

Ha bu arada Vilpu senmisin.

Milletin bilgisini ölçüp durmasana:) Sadece yorumunu yap:)

Ama sana katılıyorum globalcilik ve kapitalizm bitmedi :)

Sitelerde Paylaş

Milletin bilgisini ölçüp durmasana:) Sadece yorumunu yap:)

Ama sana katılıyorum globalcilik ve kapitalizm bitmedi :)

Bu embesiller dünyayı genellikle yüz yıl sonra çözer kendilerini kolonyal düzende sanıp kapitalizm bitti derler, tam tersine sınırsız kapitalizm başlamıştır.

Bunların önüne amerikan menşeili altında bir iki yahudi prof imzalı yazıyı verirsin bunların ayeti olur.

Bop tasfiye oldu derler Bop un ne olduğunu bilmezler.

Sitelerde Paylaş

cehalet kötüdür ama temelsiz bilgi edinerek cehaletini giderdiğini sanmak daha da kötü. sen ikinci durumdasın. sağdan soldan birşeyleri bir araya getirmişsin, derleyip toparlayamıyorsun. karşı görüş sunmak yerine "sen cahilsin, öğren de gel" gibi boş laflar ediyorsun.

abc'sinden başlayalım şu işin, pis yakalamışım bırakır mıyım.

söyle bakalım çok bilmiş; taraf gazetesi'nin beyanlarıyla burada yazdığım sosyal ve ekonomik çöküş beklentisi bir mi? taraf globalizasyonculuğu savunur, ben lokalizasyonculuğun geleceğini söylemekteyken taraf'ı nasıl öne sürersin?

sonra embesil deyince kızıyorsun. abc'si bu işin. demokrasi out, önce iç savaşlar, ırksal ayrımcılıklar, merkeziyetçilikler ve sonunda totaliterizm.

taraf bunun neresinde? senin bir tarafına taraf mı kaçtı da bu kadar taraflısın:)

şunu anla: globalizasyon eğer jeolojik tükeniş olmasaydı tasfiye edilmeyecekti, devam edecekti. globalizasyondan sonra lokalizasyon yapılacak diye bir şey yok. bu ikisi birbirinin düşmanıdır.

Sitelerde Paylaş

Bu embesiller dünyayı genellikle yüz yıl sonra çözer kendilerini kolonyal düzende sanıp kapitalizm bitti derler, tam tersine sınırsız kapitalizm başlamıştır.

Bunların önüne amerikan menşeili altında bir iki yahudi prof imzalı yazıyı verirsin bunların ayeti olur.

Evrim çöktü gibi bir iddia :)

Uluslararası bazı firmalar ve bankalar piyasadan elini eteğini çekiyormuşta kapitalizm bitmek üzereymişmiş.Yerine kimler geliyor piyasalara ona bakmalıyız.Kabuk değiştiriyor imaj ama bitmiyor.

tarihinde Galileo100 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bop tasfiye oldu derler Bop un ne olduğunu bilmezler.

sen BOP'un Amerikan derin devletince düzenlendiğini düşünenlerden misin? ona göre devam edeceğim tartışmaya. zira pişkin cahillerle vakit kaybetmek sıkıcı oluyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...