Jump to content

Brütüs Kemal

Recommended Posts

Sen öyle zannet. Hiç ilgisi yok.

Demin doğru kaynak diyordun, şimdi bıraktın kaynağı ve kabullendin.

Ama sebebini saçma bir iddiaya bağlamaktasın.

Kürtler üzerinde hiçbir bölgede asimilasyon gerçekleşmemiştir.

Belki bazı Türkçülerin girişimleri olmuştur ama tutmamıştır, başarısız olmuştur.

Tüm asimilasyonlar, yani Türklerin Kürtleşmesi ve Kürtlerin Türkleşmesi yüzlerce yıl öncesinden ve kendiliğinden gerçekleşmiştir.

İstersen Fransız ol, beni ilgilendirmez. Ama başkalarını da Fransız diye yutturmaya kalkma. :lol:

Asıl sen öyle zannet, Nuri dersiminin ve diğer Kürd aydınlarının Kürdistan ve Dersim ile ilgili kitaplarını temin et ve oku o zaman. Soyum seni ilgilendirmiyosa üzerin'de yorum yapma.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 314
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

CHP kadrolarından meclise girip vekil olup milletin alın teriyle ürettiği katma değerden maaş alanların listesini farklı başlıkta verdim zaten.

20 sene önce SHP döneminde hiçbir artniyet taşınmadan yapılan bir ittifakla bugünün CHP'sini eleştirmek doğru değil.

Kaldı ki 99 tarihinde bir ittifak girişimi daha iddia edilmişti.

Öyleyse neden faturayı Kılıçdaroğlu CHP'sine çıkarmaktasın.

SHP döneminden de, 99'daki Baykal girişiminden de Kılıçdaroğlu sorumlu değilken, sanki geçmişteki ittifakları yapan Kılıçdaroğlu imiş gibi onu suçlamak yanlış.

Ama gerekirse ülkede barış için, demokrasi için, ulusal birlik ve kardeşlik için ittifak da yapılabilir.

Yeter ki ulusal birliği yaralayacak tavizler verilmesin.

Sitelerde Paylaş

99'daki Baykal girişiminden de Kılıçdaroğlu sorumlu değilken, sanki geçmişteki ittifakları yapan Kılıçdaroğlu imiş gibi onu suçlamak yanlış.

PKK lılar ile yapmış olduğu gizli görüşmenin hem tel kayıtları hemde diğer somut kayıtlarıda o başlıkta mevcut.

Ama gerekirse ülkede barış için, demokrasi için, ulusal birlik ve kardeşlik için ittifak da yapılabilir.

Yeter ki ulusal birliği yaralayacak tavizler verilmesin.

İşte tarihsel bir hata daha.

Biz toprağımız için kimseyle barışmayız , savaşırız, sonuna kadar.

Sen hiç Mete han'ın hayatını okudunmu.

Önce vatan

Gerisi her kim olursa olsun teferruattır.

Kardeşlikmiş, barışmış, bu gibi İngiliz uydurmalarına bu milletin karnı tok.

İngiliz Gandide Hintlileri böyle kandırmıştı. :lol:

Sitelerde Paylaş
Asıl sen öyle zannet, Nuri dersiminin ve diğer Kürd aydınlarının Kürdistan ve Dersim ile ilgili kitaplarını temin et ve oku o zaman. Soyum seni ilgilendirmiyosa üzerin'de yorum yapma.

Nuri Dersimi gibi bir provakatör İngiliz ajanını kalkıp kaynak gösteriyorsun.

O kışkırtıcı ırkçı hain tabi ki Kürtçülük yapacak. İnsanları aldatmaya çalışacak.

Sitelerde Paylaş
İşte tarihsel bir hata daha.

Biz toprağımız için kimseyle barışmayız , savaşırız, sonuna kadar.

Sen hiç Mete han'ın hayatını okudunmu.

Önce vatan

Gerisi her kim olursa olsun teferruattır.

Kardeşlikmiş, barışmış, bu gibi İngiliz uydurmalarına bu milletin karnı tok.

İngiliz Gandide Hintlileri böyle kandırmıştı.

Biz dediğin kim yahu?

Üzerinden Selçuklu geçmiş, Osmanlı geçmiş.

Hiçbiri öyle düşünmemiş.

Mete Han efsanesini boşver.

Bilinen Türk imparatorluklarında, devletlerinde Türk kültür birliği vardır.

İçinde Türk olmayan toplumlar da vardır. Hiçbiri de ne dışlanmıştır, ne katledilmiştir, ne de asimile edilmiştir.

Tarihte Atsızcılar dışında böyle bir düşünce yok. :lol:

Sitelerde Paylaş

O kışkırtıcı ırkçı hain tabi ki Kürtçülük yapacak. İnsanları aldatmaya çalışacak.

Hehe öyledir, Dersim'in dini lideri Seyit Rıza'da ajandı zaten. İngiliz hükümetine yazılan mektupu kasıt ediyorsan tek amacı Dersim'de yapılan soykırımı dünya kamuoyuna duyurmaktı.

Sitelerde Paylaş

Abi Nuri Dersimi İngiliz ajanı değildir.Hatta tam tersi Dersim isyanı olduğunda İngilizler T.C ne destek vermişlerdir.O ünlü mektupta bu nedenle İngiliz hükümetine bakın kimlere destek veriyorsunuz tarzında kaleme alınmış zaten Fransızca kaleme alınmıştır.N.Dersimi daha sonra Fransız mandası olan Suriyeye firar etmiş.Fakat ne İngiliz hükümeti nede Suriye hükümeti tarafından desteklenmemiştir.N.Dersiminin tam bağımsız laik demokratik Kurdistan kurulmasını istemesi onu neden biryerlerin ajanı yapsınki.N.Dersimiye ajan demek aynı islamcıların M.Kemale ajan demesi gibi M.Kemalde tam bağımsız laik demokratik Türkiyeyi kurduğu bu uğurda mücadele ettiği için İslamcılar tarfından İngiliz ajanı olmakla suçlanır.Gariptir ama gerçektir.İngilizlerle işbirliği yapan kim varsa karşıtını ingiliz işbirlikçisi ilan etmiştir.Aynı şimdi BD ile askeri işbirliği yapıp karşıtını BD ajanı ilan edenler olduğu gibi.

Sitelerde Paylaş

Biz dediğin kim yahu?

Üzerinden Selçuklu geçmiş, Osmanlı geçmiş.

Hiçbiri öyle düşünmemiş.

Mete Han efsanesini boşver.

Bilinen Türk imparatorluklarında, devletlerinde Türk kültür birliği vardır.

İçinde Türk olmayan toplumlar da vardır. Hiçbiri de ne dışlanmıştır, ne katledilmiştir, ne de asimile edilmiştir.

Tarihte Atsızcılar dışında böyle bir düşünce yok. :lol:

Türk olmayan yapıların olması KUT kavramını yok etmez. Gerek Selçuklu gerekse Osmanlı etnisitenin yönetim kadamelerine alınması ile batrmıştır.

ATSIZ 'cılar tarihi Yahudi kaynaklarından değil, bizzat kendi kaynaklarından öğrenir.

Sitelerde Paylaş

Türk olmayan yapıların olması KUT kavramını yok etmez. Gerek Selçuklu gerekse Osmanlı etnisitenin yönetim kadamelerine alınması ile batrmıştır.

ATSIZ 'cılar tarihi Yahudi kaynaklarından değil, bizzat kendi kaynaklarından öğrenir.

Ben Ahızka Türklerinden mişim... Kürtçülük yapanlardan rahatsız oluyorum. Şu şekilde:

Neden hiç kimse size "Kürtsünüz" demiyor iken siz bir araya geliyor ve "Biz Kürtüz" diyorsunuz.

Çünkü ben Kemal Kılıçtaroğlunun bile Kürt oldğunu daha 2-3 hafta önce öğrendim...

Fakat böyle biri olduğum halde, bazen Türkiye'nin Eyaletlere Bölünmesi fikrinin iyi bir şey olduğunu düşünüyorum.

Türkiye nereye kadar "HEPAR" zihniyetiyle devam edebilir.

Elbet bu adamlar bir gün akıllanıp senin onlara aslında, Kürt değilsiniz, yoksunuz, argümanlarını sunman gibi, aslında varız, deyip Avrupaya oraya buraya şikayet edecekler.

Avrupa ile entegrasyon muhakkak olacak.

Avrupa Birliğine Hayır Diyen, Direk Atatürk düşmanı, gericidir.

Madem Atatürk diyoruz o halde, Batıya yakınlaşacağız.

Haaa Ama Avrupa Bölünün diyor, dersen...

Hayır, Bölünün demiyor adamlar bence...

Eyalet sistemine geç...

Ne olur ülke mi parçalanır?

Burada da akla o zaman boş yere mi şehit veriyoruz, sorusu akla gelicek...

Tam da bu sebepten, Şehit vermemek için artık bir şeyler yapılması gerekiyor.

Tüm bu sebeplerden, Kemal Kılıçtaroğlunu desteklesen ne olur?

Ölür müsün?

Senin yüzünden, CHP İyice Marksist sola mı kayacak acaba diye yoktan vehimlere kapılıyorum...

Bazı söylemlerinde haklısın doğrudur. Belki de CHP biraz kayacak ama...

Ülke kaymaz ben pek ihtimal vermiyorum...

Sence??????

Sitelerde Paylaş

Her başlıkta olduğu gibi bu başlıkta da Ahkenaton'u yerin dibine sokup sokup çıkarmışlar..

Bir ara Kova Yaşar vardı İngiltere'den sekiz gol yemişti aynen Kova Yaşar..

Yürü enseni görsünler,çizmelerimin osturologu..

Düşünce evrenin yahudilikten/masonluktan ibaret..

tarihinde CarlitoBrigante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 years later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...