Jump to content

Brütüs Kemal

Recommended Posts

akhe

benim neyi bilip neyi bilmediğimin sen nerden biliyorsun??

hastayım senin bu tarzına, konuya odaklan..yazan şahısların altyapıları seni ne bağlar?

sana sordum, Kılıçtaroğlu belediye başkanı olsa ne olacaktı diye..?

gene kaset ortaya çıkacaktı, gene Baykal istifa edecekti, gene biri aday olacaktı..

bu planların alternatifi varsa; Baykal'ın haricinde her aday olan kukla durumuna girer ki ,

bu da CHP'nin zaten piyon parti olduğunu gösterir..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 314
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

öyleyse desene "sen de mi brütüs"

:)

baykal teslim mi oldu?

biz bu filmi evvelcede görmüştük

yada

tarih tekerrürden ibaretmidir..!?

ecevit in inönüye ettiğini

kılıçdaroğlu baykal'a mı ediyor

yada

baykal CHP yi fetto ve kürdo'laramı bırakıyor

durduk yerde pensilvanya ya göz kırpması bu yüzdenmiydi

baykal teslim mi oldu?

muhsin yazıcıoğlu olayından ders mi aldı?

CHP yi alın

bana ve aileme dokunmayın mı dedi?

zaman göstercek

ama

merak bu ya

sarıgül niye hala partileşemedi

sarıgül'ün türkiye değişim hareketi bugünlerimi bekliyordu

muhsin yazıcıoğlu ölür

fetto "süikast olabilir" der

baykal kaset olayı ortaya çıkar

yine fetto ve baykal paslaşırlar

her taşın altından bu fetto'nun çıkması

rastlantı mı..??

pensilvanya ya göz kırpma olayı beni taaa bşından beri gıcık etti zaten sanırım CHP üzerinde büyük oyunlar ve hesaplar dönüyor

göreceğiz..

Sitelerde Paylaş

sana sordum, Kılıçtaroğlu belediye başkanı olsa ne olacaktı diye..?

gene kaset ortaya çıkacaktı, gene Baykal istifa edecekti, gene biri aday olacaktı..

bu planların alternatifi varsa; Baykal'ın haricinde her aday olan kukla durumuna girer ki ,

bu da CHP'nin zaten piyon parti olduğunu gösterir..

Bunu açıladım, Brütüs kemalin belediye başkanı olması halinde alternatifi Gürsel tekin ve sarıgüldü , sarıgül ciddi iddialar karşısında çok yıprandı ve gözden düştü. Kılıçdaroğluna son bir kaç yıldır melek gibi gösteeren bir bir medya ile CHP içerisindeki operasyon tamamlandı.

CHP kürtlerin doluştuğu bir parti olarak 91 seçimlerindeki halini alacak. Bunların ilk sinyallerini Brrütüs kemal dün verdi.

Tarih tekerrür edecek, önemli olan olayı yaşanmadan anlamak. Bir olayı yaşadıktan sonra analiz etmenin kimseye ve özellikle Türkiyeye hiç bir faydası yok.

Bu olay Medya destyekli 2. Dersim İhanetidir.

Artık bizden oy çıkmaz CHP 'ye.

Bu olay Komplo olmasaydı herkes baykalın arkasında dururdu. Demek ki RTE nin dediği bu olay için partinizin içine bakın söylemi doğruymuş.

tarihinde "AKHENATON" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sarıgül'den bir halt olmaz...

Baykal,fetoya sinyal verip hatanın hata doğurmasına yol vermiştir.

geri dönüş hamlesini düşünüp fetodan destek ümit etmiştir..

diğer mevzuya gelince,Kılıçtaroğlu'nu parlatan zaten Baykal'ın kendisi..

gerçi şahsi görüşüm Kılıçtaroğlu ne parti ne hükümet yönetebilir...

salt lider sultasının getirisi ancak bu kadar olabilirdi..

Sitelerde Paylaş

Akhen, aslında senin ideolojin ve siyasal bakışın CHP 'ye uygun değil.Senin sosyal demokrat olmanda mümkün görünmüyor.Kendini bir süreliğine CHP'li sanıyor ve sanmış olabilirsin.

Sen partinin marjinal ve halktan kopuk bir parti olmasına dahi razısın ideolojik saplantık nedeniyle.

Kılıçdaroğlu harika bir adım attı ve CHP'deki BAYKAL tabusuna el attı.Çokta iyi oldu.

CHP 89 'da hazırlanan Kürt raporu üzerinden açılıma yön verebilir.Yön vermesi de gerekmektedir.

Sitelerde Paylaş

Akhen, aslında senin ideolojin ve siyasal bakışın CHP 'ye uygun değil.Senin sosyal demokrat olmanda mümkün görünmüyor.Kendini bir süreliğine CHP'li sanıyor ve sanmış olabilirsin.

Sen partinin marjinal ve halktan kopuk bir parti olmasına dahi razısın ideolojik saplantık nedeniyle.

Kılıçdaroğlu harika bir adım attı ve CHP'deki BAYKAL tabusuna el attı.Çokta iyi oldu.

CHP 89 'da hazırlanan Kürt raporu üzerinden açılıma yön verebilir.Yön vermesi de gerekmektedir.

İşte Tc 'de yanlış anlaşılan bir konu.

CHP demokrat bir parti değil Cumhuriyetçi bir partidir,

Ateist forum söylemiyle , CHP azınlıkların partisi değil, kurucuların partisidir.

Süreç içerisinde CHP içeriseine yuvalanmış azınlıkları yıllardır temizlemeye uğraşırız. CHP içerisinde aktif siiyaset yapan akrabalarımda vardır.

Eğer ki o Kürt raporu denilen zırvalığı hayata geçirmeye kalksın ortada ne CHP kalır nede Türk. Nasıl akp kürdo-müslo partisi ise CHP kürdo-azınlık partisine döner.

Zaman daima beni haklı çıkarır.

tarihinde "AKHENATON" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sezar kendisini sırtından bıçaklayan Brütüs'e "sen de mi Brütüs" der...

Ama bu daha çok Kleopatra'yı paylaşamayan Sezar ve Markus Antonyus kapışmasına benziyor...

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

chp mayıs 22-23 günü teslim alınırsa

teslim töreninden sonra

ilk icraat "solda birlik" ayakları ve chp yi seçime kadar katılımlar ile güçlendirip

hedefe doğru okları atacaklar

Bunu Dersimli Brütüs dün söyledi zaten. Fakat ilk icraat bu olmayacak, ilk icraat Kemalist'leri sindirip geri plana atmak olacak.

Şu sıra Tv de Soda Külü tetikcisinin adamı fatih altaylıda kılıçdaroğluna destek veriyor.

meğer medyamızın hepsi CHP 'liymiş. :lol:

Sitelerde Paylaş

Sezar kendisini sırtından bıçaklayan Brütüs'e "sen de mi Brütüs" der...

Ama bu daha çok Kleopatra'yı paylaşamayan Sezar ve Markus Antonyus kapışmasına daha çok benziyor...

Yo bence tipik bir Brütüs vakası, Jül Sezarın Askeri dehası sonrası meclisi ele geçirmesinden korkan azınlıklar Brütüsü ayartarak arkadan vurdurtmuştur.

Sitelerde Paylaş

Yo bence tipik bir Brütüs vakası, Jül Sezarın Askeri dehası sonrası meclisi ele geçirmesinden korkan azınlıklar Brütüsü ayartarak arkadan vurdurtmuştur.

Bu bir aşk, sırtından hançerleyenler değil sevgiliyi mutlu eden kazanır.

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bütün sorun adamın Kürt olması yani.. Hem alevi hem de Kürt.

Baykal dönmemeli. Kılıçdaroğlu gayet isabetli bir seçim. Baykal bu kadar şeyden sonra dönerse CHP dibe vurur. Halk belli ki Baykal'ı değil, Kılıçdaroğlu'nu görmek istiyor ve resmen herkes heyecanlandı ve umutlandır CHP adına.

Baykal bunu da göremiyorsa ve ille de döneceğim diyorsa, samimiyetsiz olduğunu belgelemiş olur. Şimdi kişilerle uğraşma zamanı değil.

Kılıçdaroğlu da Kürtçü mürtçü değil. Gayet aklı başında, saplantıları olmayan biri. Adam ulusalcı zaten. Kalkıp da ülkeyi bölecek falan değil.

Akhenaton,

Kürt adını görünce refleksif davranıyorsun, gözün kararıyor yemin ederim.

Sitelerde Paylaş

kaset olayı çıkmayıp,

Baykal yatağında kalp krizinden ölseydi ne olacaktı ??

Lider vasıfları olan birisi CHp' nin başına gececekti. 3 tane mahkeme evrağını TV'de okumayla lider olunmaz.

Kılıçdaroğlunun başkanlık yolundaki en büyük dezavantajı Mason medyanın desteğidir.

Olayı yeni dünya düzeni (Globalleşme) içerisinde değerlendirmek gerekiyor.

Statükosunu kaybeden her devlet küreselleşmenin esiri olmaya mahkumdur. Mevcut durumu 1900 model emperyalim ile değerlendirmek yanlıştır. Bu politikalar Sosyal demokrasi ile aşılsada yeni süreçte buna karşı gelmenin tek yolu Statüko yani devlet korumasıdır ki, bu Küreselciler için en büyük maliyettir.

Brütüs kemal gibi şahısların lider yapılması küreselcilerin kendilerinden olmayan müslüman ülkelere daha rahat ulaşmasını sağlayacak Bölge petroleri ellerinde kalacaktır.

Amerikanın bölgeden çıkmasına az kalması ve Brütüsün başkanlığa yaklaşması ve görevini tamamlayan bir akp ile herşeyi düşünmek gerekiyor.

Önümüzdeki süreçte etnik kimliklere oldukça yoğun haklar verilecek, etnik inançlar öne çıkarılarak Cumhuriyetçi devletlerin güç kaybetmesi sağlanarak Ekonomileri esaret altına alınacaktır , halk ise oyuncakları ile oynayarak (alevilik, etnik haklar) sömürülmeye göz yumacaktır.

Halbu ki bunlar Fransada yaşandı......

Sitelerde Paylaş

Bütün sorun adamın Kürt olması yani.. Hem alevi hem de Kürt.

3 Eylül 1791-Fransa

Madde 1

İnsanlar, haklar yönünden özgür ve eşit doğarlar ve yaşarlar. Sosyal farklılıklar ancak ortak yarara dayanabilir.

Ne kürt vardır nede alevi var olan tek şey Türk devleti ve çıkarlarıdır.

Baykal dönmemeli. Kılıçdaroğlu gayet isabetli bir seçim. Baykal bu kadar şeyden sonra dönerse CHP dibe vurur. Halk belli ki Baykal'ı değil, Kılıçdaroğlu'nu görmek istiyor ve resmen herkes heyecanlandı ve umutlandır CHP adına.

Halkın Masonlar tarafından yönetilen medya ile düşünceleri yönlendirilir.

Tıpkı RTE 'nin başbakan yapuldığı gibi.

Siz hatırlarmısınız RTE 'nin nasıl başbakan olduğunu.

Ben seçimlerden 6 ay önce RTE 'nin başbakan olacağını ve çıkaracağı yasalara kadar biliyordum. Bunları ilk dinlediğimde inanmamıştım fakat herşey adım adım gerçekleşti.

Kılıçdaroğlu da Kürtçü mürtçü değil. Gayet aklı başında, saplantıları olmayan biri. Adam ulusalcı zaten. Kalkıp da ülkeyi bölecek falan değil.

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir, size gösterilen ve gerçek daima farklıdır.

Akhenaton,

Kürt adını görünce refleksif davranıyorsun, gözün kararıyor yemin ederim.

Kürt diye bir şey yoktur.Sadece Türkiye Cumhuriyeti devleti vardır.

Sitelerde Paylaş

akne

ısrarla anlamak istemiyorsun

yatağında ölmesi ani olay değil mi?

o zaman lider vasıflı biri çıkma ihtimali var da , kasetten istifa edince aday olan neden kukla oluyor??

şimdi de çıksın lider vasıflı olanlar..

CHP'de alyapı sorunu vardır,sorumlusu da Baykal'dır..

Kılıçtaroğlu yetersizdir ama diğer alternatifler de hemen hemen onun gibidir..

belki de kötünün iyisi denilebilir...

Sitelerde Paylaş

siyaseti bilmiyorsunuz

ve

kılıçdaroğlu nun da kürt olduğunu sanmıyorum

apo ne kadar kürt ise o da o kadar kürt

perde arkasında dönen dolapları

perde önünde oynandıkça anlarsınız

henüz araştırmadım bende kürt olduğunu sanmıyorum, araştırmalarım sonucunda ermeni çıkacağı hususunda bir his var içimde. Kürt-alevi olması eşyanın tabiatına aykırı çünkü.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...