Jump to content

Brütüs Kemal

Recommended Posts

başkanlık

federasyon

eyalet sistemi vs.. ile kuzey ırak ın türkiye ile entegrasyonu bile söz konusu olabilir

yoksa

abd çıktığı gün şia ve sünni araplar ın ilk hedefi kuzey ırak

zaten

ırak uyduruk bir devlettir

tarihte ırak mı vardı

Sitelerde Paylaş
  • İleti 314
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

başkanlık

federasyon

eyalet sistemi vs.. ile kuzey ırak ın türkiye ile entegrasyonu bile söz konusu olabilir

yoksa

abd çıktığı gün şia ve sünni araplar ın ilk hedefi kuzey ırak

zaten

ırak uyduruk bir devlettir

tarihte ırak mı vardı

Ateistlerimiz inançlar itibariyle Mason medya ve Soros etkisiyle sürekli bu bölgedeki arap ve müslümanlara atar tutarlar. Irakta ölen insanları, organ kaçakçılıklarını , bölgede araplara ait kuyuların ele geçirilmesini hiç görmezler.

Varsa yoksa iranda takılan türbandır, başka konu bulunmaz ateizm dünyasında, ben yazarım kızarlar, atarlar. :lol:

Halbu ki bu bölgedeki müslümanlar günmüz dünyasının post-modern baş kaldırısıdır. Malesef ateizmde batı kontrollü bir düşünce.

Sitelerde Paylaş

benim burda bir ermeni arkadaş var akhe kılıçdar"oğlu"nu da tanımaz ama der ki; "soyadı'nda meslek veya sanatı var ise yine soyadı'nda "oğlu" da ek ise hele birde kürt ve alevi ise.... ermenidir!"

:)

Sitelerde Paylaş

henüz araştırmadım bende kürt olduğunu sanmıyorum, araştırmalarım sonucunda ermeni çıkacağı hususunda bir his var içimde. Kürt-alevi olması eşyanın tabiatına aykırı çünkü.

Senden bi boh cikmaz...

Sitelerde Paylaş

benim burda bir ermeni arkadaş var akhe kılıçdar"oğlu"nu da tanımaz ama der ki; "soyadı'nda meslek veya sanatı var ise yine soyadı'nda "oğlu" da ek ise hele birde kürt ve alevi ise.... ermenidir!"

:)

-yan ' ın Türkçeleştiirilmiş hali yani. :lol:

Buda Ermeni dönmesi Taner Akçam

106wxo6.jpg

Buda Feodal Brütüs Kılıçdaroğlu, karısıda teyzesinin kızı,

23k65j6.jpg

Sitelerde Paylaş

Doğum yeri : Nazımiye, Tunceli

Eski adı Kızılkilise'dir. Halk arasında Kıslê'de denir. I. Dünya Savaşı sırasında Elazığ'a bağlı olan Nazımiye 1947 yılından itibaren Tunceli'den yönetilmeye başlandı.

Kılıçdaroğlu'nun annesi Ermeni mi?

Kılıçdaroğlu, Hürriyet'ten Onur Konuralp'a konuştu, çok kritik bir soru aldı..

http://www.sonsayfa.com/Haberler/Roportaj/Kilicdaroglunun-annesi-Ermeni-mi.html

HÜRRİYET MUHABİRİNDEN KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA ŞOK SORU: "ANNENİZİN ADI 'YEMUŞ' ERMENİ MİSİNİZ?

... " PEKİ KILIÇDAROĞLU'NUN CEVABI NE OLDU?..

CHP İstanbul Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Dersim Ermenilerinden olduğu iddiası daha önce de ortaya atılmış ve delil olarak anne tarafından soyağacı ve annesinin "Yemuş" olan ismi gösterilmişti.

İşte Vatan'dan Mine Şenocaklı'nın Kemal Kılıçdaroğlu'yla yaptığı röportajının bu konuyla ilgili bölümü:

"ANNEM ERMENİ OLABİLİR"

Annenizin etnik kökeniyle ilgili iddialarda bulunuldu...

Ben bu yolsuzlukların üzerine gitmeye başlayınca, 'Acaba ne açığı bulunabilir' diye bazı çevreler araştırmalara girdiler. Bir gün annemi aramışlar, "İsminiz neden Yemuş?" diye. Ablam Feride açmış telefonu, "Hayır biz Müslümanız" demiş. Çünkü Ermeni kimliğini kafasında ırksal olarak oluşturmamış ablam. Bu konuda bilgisi yok, ilkokuldan sonra okumamış...

İyi ama Cumhurbaşkanı Gül de annesi için benzer iddialar gündeme geldiğinde aynı cevabı vermiş, 'Biz Müslümanız' demişti...

Evet. Kaldı ki, annem Ermeni de olabilir, Kürt de, Rum da olabilir. Bu durumun başka bir şekilde sorgulanmasını doğru bulmam.

"Annemin ismini Yemiş koymak istemişler ama..."...

Merak ettim, Yemuş'un anlamı ne?

Aslında ismini Yemiş koymak istemişler. Nüfus memuru Yemuş diye yazmış. Annem, ablamla birlikte Tunceli'de oturuyor. Arada telefonla konuşuyoruz, 'Aman oğlum bu işlere karışma' diyor, üzülüyor... Ona üzülmemesini söyleyip, babamın bir sözünü hatırlatıyorum. Babam, "Oğlum siz doğru durun, eğri belasını bulur" derdi. Bunu ben yaşamımın temel felsefelerinden biri olarak benimsedim. Gerçekten doğru durmaya çalışıyorum, babamın bize bıraktığı ahlaki mirası sürdürmeye çalışıyorum...

tarihinde "AKHENATON" tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte Tc 'de yanlış anlaşılan bir konu.

CHP demokrat bir parti değil Cumhuriyetçi bir partidir,

Ateist forum söylemiyle , CHP azınlıkların partisi değil, kurucuların partisidir.

Süreç içerisinde CHP içeriseine yuvalanmış azınlıkları yıllardır temizlemeye uğraşırız. CHP içerisinde aktif siiyaset yapan akrabalarımda vardır.

Eğer ki o Kürt raporu denilen zırvalığı hayata geçirmeye kalksın ortada ne CHP kalır nede Türk. Nasıl akp kürdo-müslo partisi ise CHP kürdo-azınlık partisine döner.

Zaman daima beni haklı çıkarır.

CHP'nin kürt raporunda ne gibi sakıncalar var?Kürt kökenlilerin CHP'de siyaset yapmaları yasak mı?Yanlış mı?

Sitelerde Paylaş

Kemal Kılıçdaroğlu belki de CHP'nin şu anki yapısını temsil edecek en iyi karşılık olmayabilir ancak CHP'nin herkese hitap edemeyen, onu sürekli muhalefet olmaya mahkum eden inatçı tutuculuğunu değiştirebilecek, yumuşatacak en mükemmel adamdır. (En azından öyle olmasını umuyorum.)

Hiç bir partinin değişmeyen bir yapısı yok, olmamalı. Olursa günün koşullarına ve değişimine ayak uyduramaz. CHP'nin mevcut siyasetiyle uzun yıllardır bir yere varamadığını gördük, demek ki ısrarla bazı değişmezlere yapışıp kalmanın alemi yok, insanlar değişim istiyor, çünkü herşey değişiyor.

Dediğim gibi CHP'yi tahammülsüz, faydasız bir muhalafet partisi olarak var ettirmeye devam edecekseniz/edeceklerse haklısınız Kemal Kılıçdaroğlu CHP'ye uygun değil. Ama değişen bir CHP'nin en uygun genelbaşkan adayıdır ve bu değişim bence kaçınılmazdır.

Sitelerde Paylaş

CHP'nin kürt raporunda ne gibi sakıncalar var?Kürt kökenlilerin CHP'de siyaset yapmaları yasak mı?Yanlış mı?

Bunu anlamak için tarihi analiz etmek ve şöyle bir dünyaya bakmak yeterli. Bu daha önce denendi ve sonuçlarını yıllardır her söylemde çekiyoruz. Ahmet türk gibi çakalların yaptıklarını ve CHP'ye mal edilen söylemleri unutmadık. Tarih düşünebilen insan için tekerrür etmez.

Malesef Tc 'de siyasette ilkesizlik baş düstur olduğu için ısıtılır ısıtılır bu konu gündeme getirilir. Bu dünyanın hiç bir gelişmiş ülkesinde söylemi dahi yapılamayacak bir düşüncedir. Adı üstünde CHP etnisite partisi değildir, Cumhuriyetçidir.

Bu arada medyanın Kılıçdaroğlu pompası tüm kanallarda devam ediyor , Tüm küreselci kalemler Kılıçdaroğlucu olmuş çıkmış ülkemde.

Amaç Brütüsü kullanarak Küreselci yamyamların önündeki en büyük engel CHP kadrosunnu bitirmek.

Ermeni yine yaptı ermeniliğini ,

AKp nin bitmek üzere olduğu bir ortamda Ulusalcıları arkadan vurdu, onursuz davranışlarını tarih sahnesinde bir kez daha gösterdiler. Birliği ve bütünlüğü arkadan hancerlediler. Bu millet ermeniler hakkında bunca Ata sözünü boşuna söylememiş.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...