Jump to content

Brütüs Kemal

Recommended Posts

Kürtçülüğün tanımını yapın, bu tanıma denk düşen iletilerimden örnek sunun bir zahmet. Sunamıyorsanız/ sunamayacaksanız ne halt yemeye bu yalana başvuracak kadar küçülüyorsunuz ?

Sen ne kadar Kürtçüysen, Akhe de o kadar Türkçü.

Onun bir fazlalığı var, açıkça ırkçılığını ortaya koyuyor. :D

Kılıçdaroğlu konusu açıldığında hangi eleştiriyi yaptım bir zahmet bunu da belirtin...

Akhe'nin yaptığını.

Sen "Gandilik ne yapmış da Gandi Kemal deniyor?" diye eleştirdin.

O da aynı. Gandi yerine "Brütüs Kemal" diyor.

Yok birbirinizden farkınız!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 314
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Akhe'nin yaptığını.

Sen "Gandilik ne yapmış da Gandi Kemal deniyor?" diye eleştirdin.

O da aynı. Gandi yerine "Brütüs Kemal" diyor.

Yok birbirinizden farkınız!

Gandinin gerçekte ne olduğunu önceki yazılarda belirttim. Gandi ülkesini satan bir şahsiyettir.

Gandiyi bir tek batı basını sever...

neden acaba. :lol:

Sitelerde Paylaş

Kılıçdaroğlu samimi değil, önce aday değilim diyor ondan sonra adayım diye çıkıyor.

Önce baktı, ortalığı kontrol etti,,

Ondan sonra medyadan aldığı destekle ve partinin önemli isimlerinden olan Önder Sav'ın desteğiyle başkanlığa aday oldu..

Partide önemli bir ağırlı var Önder Sav'ın...

Partide önemil değişim yaşanabilir...

Belkide bu kaset olayının arkasında Önder Sav ve Kemal Kılıçdaroğlu olabilir...

Baykal bence uzakta aramamalıdır bu komployu...

Zaten olay olduktan sonra bazı gazeteciler bu olacak şeyi söylemişlerdi...

Kemal Kılıçdaroğlu eğer adayım diye çıkarsa, ondan süphelenmek gerekir demişlerdi..

Adamın dediği çıktı....

Baykal'ı da sevmem ama, Kılıçdaroğlu adamı acayip şekilde arkadan hançerledi...

Baykal kaybederse kolay kolay bu kazığı unutamaz...

Sitelerde Paylaş

Türkiye'deki sol hareketler hakkında bu kadar bilgilisin, bunca yıl içinde yaşamışsın. Ancak beyninin vidalarından birkaçı gevşemiş olmalı. Bunca yıl Hallc'ın neci olduğunu anlamadın mı adama Kürtçü diyorsun?

Sitelerde Paylaş

Gandinin gerçekte ne olduğunu önceki yazılarda belirttim. Gandi ülkesini satan bir şahsiyettir.

Gandiyi bir tek batı basını sever...

neden acaba. :lol:

Bu konuda sana katılıyorum. Gandhi ülkesini bildiğin satmıştır. Pasif direniş saçmalığına bir açıklık getirmek lazım değil mi? :lol:

Sitelerde Paylaş

Pişmiş kelle gibi sırıtmak yerine kanıt getirerek konuşsanız daha mantıklı olmaz mı...
Sitelerde Paylaş
Pişmiş kelle gibi sırıtmak yerine kanıt getirerek konuşsanız daha mantıklı olmaz mı...

Utanmadan bir de kanıt mı istiyorsun!

Dürüst ol dürüst, olduğun gibi görün!

Forum ahalisi bilir ki her etnik konuda, her PKK ile ilgili konuda tavrın bellidir.

İmzasına "Benim başkentim Diyarbakır'dır" diye yazan, bunu ne çeşit demagojiyle izah etmeye kalkışırsa kalkışsın o Kürtçüdür.

Başka da kanıt gerekmez.

Sitelerde Paylaş

Pante sor bakalım arkadaşa bir ara imzasında benim başkentim diyarbakır yazıyormuydu.

O Ciwan Haco'nun bir şarkısıydı.

Diyarbekir mala mına, diyarbekir cıhê mına

Cıhê bav u kalê mına, ev mesken u paytaxta mına.

Sitelerde Paylaş

Nerden çalmışlar yine. :lol:

paytaxt Kürtçe'de ne anlama gelir bilmiyorum. Ama diğer sözcüklerde Başkent'i karşılayan bir sözcük yok. Pay-i taht da bildiğim kadarıyla başkent anlamına gelmez.

Gelse bile farketmez ya, bir sanatçının şarkısıdır bu.

tarihinde Lover tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bence Hallac hepinizden daha demokrat

Bunu ciddi ciddi söylüyorum...

Mayonez demokrat olmadığımı yıllardır yazarım. Demokrasi her yüze uyan bir maskedir, bak hallaca bile uymuş.Ben ülkenin Elitist Türklerin yönetmesinden halkın belirli kısmının belirli dereceye kadar yönetime katılmasından tarafım.

Sitelerde Paylaş

İmzasına "Benim başkentim Diyarbakır'dır" diye yazan, bunu ne çeşit demagojiyle izah etmeye kalkışırsa kalkışsın o Kürtçüdür.

Başka da kanıt gerekmez.

Bırakın dürüst olmayı, dürüstlüğe dair en küçük bir kırıntıyı dahi taşımayan biri hangi hakla karşısındakini dürüst olmaya davet ediyor... Önce dürüstlük durağına bir gelin ondan sonra davetiyeler çıkartın. Hiç bir kanıt bulamadınız da bir türkünün sözleriyle mi yalanınızı gerçek kılmaya çalışacaksınız. (Bir parantez. Bende gidem paytahta türküsünü söyledinizim hiç. Bu türküyü söyleyen herkes kürtçü mü ilan edilecek. Bu kadar da ucuz olmayın kalıbınızın adamı olun) Diyarbakır/Diyarbekir/Amed, benim sadece başkentim değil vatanımdır, sevdamdır. Siz bir ülkeyi yönetmeye soyunuyorsunuz ama bir şehirden korkuyorsunuz. Diyarbakır başka bir cumhuriyette mi. Bu ülkenin bir parçası değilmidir de, Diyarbakır sevdası dizlerinizin bağını çözmeye yetiyor ? Bu kadar ödlek olmayın ya...
her etnik konuda, her PKK ile ilgili konuda tavrın bellidir.
TAvrım neymiş? Böyle avaki konuşmayın... Ben hangi başlıkta, hangi halkı, hangi etnik kökeni yücelttim veya aşağıladım. BUnun kanıtını getiremiyorsanız, size allı morlu bir fistan yollayacağım... tarihinde hallac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mayonez demokrat olmadığımı yıllardır yazarım. Demokrasi her yüze uyan bir maskedir, bak hallaca bile uymuş.Ben ülkenin Elitist Türklerin yönetmesinden halkın belirli kısmının belirli dereceye kadar yönetime katılmasından tarafım.

Bende savunmuyorum demokrasiyi...

Ama yiğidi öldür, hakkını yeme demişler...

Bence Hallac liberal ve özgürlüklerden yana bir kişi...

Sitelerde Paylaş

Bence Hallac liberal ve özgürlüklerden yana bir kişi...

Gözünü seveyim abi kaş yaparken göz çıkartıyorsunuz :) :)

Ama siz de haklısınız bu kadar faşistin içinde özgürlükleri savunan kişiler liberal sanılır :)

Sitelerde Paylaş

Sen ciddi olsan ne yazar?

Lafına itibar edileceğini mi sanıyorsun?

Bundan sonra senin ahlaksız bir yalancı olduğunu beyan edeceğim Pante. Sen ya hayatın hakkında forumda sürekli yalan söyleyen birisin ya da Hallac'ın ne olduğunu bildiğin hâlde gene yalan söyleyerek ona Kürtçü damgası vurmaya çalışıyorsun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...